Esileht Pereelu ja suhted Hoolivuse näitamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 130 )

Teema: Hoolivuse näitamine

Postitas:
Kägu

Loen seda teemat ja imestan – kas on mõni mees kes ei saa endale söögi tegemisega hakkama vaid ootab näljasena millal naine kodu jõuab ja söögi valmis teeb???!!

Ja selgub, te on olemas küll selliseid mehi…….

Kas siin on mõni selline?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav 🙂 Naine ootab mehelt midagi erilist, üllatusi, aega ja elamusi, aga mees olgu rahul, kui sooja süüa pakutakse ja kui sahmaka seksi saab, siis peaks päris seitsmendas taevas olema! 🙂 🙂 nii tore meeste esemestamine, kellel ju ometi pole mingeid hingelisi vajadusi.

Kallid naised, palun guugeldage kasvõi “mida mehes suhtes tahavad” ja leiate esmajärjekorras austuse,  mees tahab tunda ennast vajalikuna, märgatuna, no ok, seksi ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav ???? Naine ootab mehelt midagi erilist, üllatusi, aega ja elamusi, aga mees olgu rahul, kui sooja süüa pakutakse ja kui sahmaka seksi saab, siis peaks päris seitsmendas taevas olema! ???? ???? nii tore meeste esemestamine, kellel ju ometi pole mingeid hingelisi vajadusi.

Kallid naised, palun guugeldage kasvõi “mida mehes suhtes tahavad” ja leiate esmajärjekorras austuse, mees tahab tunda ennast vajalikuna, märgatuna, no ok, seksi ka.

Miks sa arvad, et nendes suhetes puudub austus ja mitte märkamine?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav ???? Naine ootab mehelt midagi erilist, üllatusi, aega ja elamusi, aga mees olgu rahul, kui sooja süüa pakutakse ja kui sahmaka seksi saab, siis peaks päris seitsmendas taevas olema! ???? ???? nii tore meeste esemestamine, kellel ju ometi pole mingeid hingelisi vajadusi.

Kallid naised, palun guugeldage kasvõi “mida mehes suhtes tahavad” ja leiate esmajärjekorras austuse, mees tahab tunda ennast vajalikuna, märgatuna, no ok, seksi ka.

Kuskohast sa selle välja lugesid, et kõik nii teevad ja on? Kas äkki üldistad? Mis esemestamine see seks siis on? Ja kui suur osa naisi ootabki meestelt aega ja üllatusi, siis see ei tähenda veel, et nad neid ka saaksid. Tead üldse, kui erinev on inimeste kooselu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siin arvatavasti võtsid sõna naised, kes on oma hoolivuse näitamise üle uhked ja arvavad olevat kompetentsed nõu andma, aga nende nimekirjad olid sellised, nagu lugeda- soe söök ja suuseks. Kena on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siin arvatavasti võtsid sõna naised, kes on oma hoolivuse näitamise üle uhked ja arvavad olevat kompetentsed nõu andma, aga nende nimekirjad olid sellised, nagu lugeda- soe söök ja suuseks. Kena on.

Ja milline see hoolimise välja näitamine sinul siis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav ???? Naine ootab mehelt midagi erilist, üllatusi, aega ja elamusi, aga mees olgu rahul, kui sooja süüa pakutakse ja kui sahmaka seksi saab, siis peaks päris seitsmendas taevas olema! ???? ???? nii tore meeste esemestamine, kellel ju ometi pole mingeid hingelisi vajadusi.

Kallid naised, palun guugeldage kasvõi “mida mehes suhtes tahavad” ja leiate esmajärjekorras austuse, mees tahab tunda ennast vajalikuna, märgatuna, no ok, seksi ka.

Kirjelda palun, kuidas see austuse näitamine välja näeb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siin arvatavasti võtsid sõna naised, kes on oma hoolivuse näitamise üle uhked ja arvavad olevat kompetentsed nõu andma, aga nende nimekirjad olid sellised, nagu lugeda- soe söök ja suuseks. Kena on.

Ja kuidas sina näitad oma mehele, et sa temast hoolid. Ära ütle, et ütled lihtsalt kuidas sa teda armastad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulan ta ära, kui tal on vaja rääkida ja ei torgi, kui mees ei taha rääkida.

Võtan kaissu, möödaminnes panen käe õlale või patsutan niisama, kehaline mitteseksuaalne kontakt.

Ütlen talle tihti “see tuli sul hästi välja” või “mulle meeldis, kuidas sa” jms, kiitus ja mitte mee moka peale määrimine

Lasen tal teha meestetöid, kaitsta ja hoolitseda oma pere eest, ei lähe naela seina lööma tema nina all “milleks mul sind vaja on ka!?” näoga. Ja hindan tema tööd.

Annan talle aega tegeleda oma hobide või vajadustega (käia sportimas või pildistamas või kalal, mina tegelen sel ajal kõige muuga peres), omale võtan muidugi samaväärselt aega OMA huvide jaoks, mis mind laevad.

jnejnejne. Soe söök tuleks umbes kahekümnendas järjekorranumbris, kui mult küsitaks, kuidas ma HOOLIMIST näitan.

 

 

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulan ta ära, kui tal on vaja rääkida ja ei torgi, kui mees ei taha rääkida.

Võtan kaissu, möödaminnes panen käe õlale või patsutan niisama, kehaline mitteseksuaalne kontakt.

Ütlen talle tihti “see tuli sul hästi välja” või “mulle meeldis, kuidas sa” jms, kiitus ja mitte mee moka peale määrimine

Lasen tal teha meestetöid, kaitsta ja hoolitseda oma pere eest, ei lähe naela seina lööma tema nina all “milleks mul sind vaja on ka!?” näoga. Ja hindan tema tööd.

Annan talle aega tegeleda oma hobide või vajadustega (käia sportimas või pildistamas või kalal, mina tegelen sel ajal kõige muuga peres), omale võtan muidugi samaväärselt aega OMA huvide jaoks, mis mind laevad.

jnejnejne. Soe söök tuleks umbes kahekümnendas järjekorranumbris, kui mult küsitaks, kuidas ma HOOLIMIST näitan.

Ehk sa ei tee mitte midagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahaa, selline nimekiri?

*Rääkimine ja mehe ära kuulamine on meie suhtes täiesti tavaline.
*Ma võtan oma mehe igapäev kaissu, see on regular. Lisaks patsutamine on meil ka täiesti tavaline asi. Diivanil, telekat vaadates, ma sasin ta pead. Loogiline ju.
*Tema põhjendatud kiitmine on nii normaalne. Loogiline, et sa märkad teise tehtud asju alati.
*Ma ei tee meestetöid kunagi kui mul mees kodus on, kui teda pole, siis mul ei jää muud üle. Perekaitsmine ongi tema üks suurimaid töid ja ma tunnustan teda selle eest koguaeg. Ma ütlen talle väga tihti kui turvaliselt ma ennast temaga tunnen.
*Oma huvidega tegelemine on nii normaalne, et miks seda üldse siin mainida?

Kõik asjad on nii elementaarsed, et mul ausalt öeldes ei tulnud pähegi neid asju kirjutada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siin arvatavasti võtsid sõna naised, kes on oma hoolivuse näitamise üle uhked ja arvavad olevat kompetentsed nõu andma, aga nende nimekirjad olid sellised, nagu lugeda- soe söök ja suuseks. Kena on.

See nimekiri on klassika. Ammustest aegadest teada, et mehele vaja “keppi ja keeksi”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulan ta ära, kui tal on vaja rääkida ja ei torgi, kui mees ei taha rääkida.

Võtan kaissu, möödaminnes panen käe õlale või patsutan niisama, kehaline mitteseksuaalne kontakt.

Ütlen talle tihti “see tuli sul hästi välja” või “mulle meeldis, kuidas sa” jms, kiitus ja mitte mee moka peale määrimine

Lasen tal teha meestetöid, kaitsta ja hoolitseda oma pere eest, ei lähe naela seina lööma tema nina all “milleks mul sind vaja on ka!?” näoga. Ja hindan tema tööd.

Annan talle aega tegeleda oma hobide või vajadustega (käia sportimas või pildistamas või kalal, mina tegelen sel ajal kõige muuga peres), omale võtan muidugi samaväärselt aega OMA huvide jaoks, mis mind laevad.

jnejnejne. Soe söök tuleks umbes kahekümnendas järjekorranumbris, kui mult küsitaks, kuidas ma HOOLIMIST näitan.

Ma täpselt samamoodi olen oma laste jaoks olemas. Samuti võin ära kuulata ja patsutada tunnustavalt, kiita ja toetada tegemistes kõiki sõpru-tuttavaid.
Abikaasaga nüks rühkem intiimsust kui ülejäänutega, mida eelpool kirjeldasid. Sa elad oma mehega kui sõbra/korterikaaslasega ühiselamus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulan ta ära, kui tal on vaja rääkida ja ei torgi, kui mees ei taha rääkida.

Võtan kaissu, möödaminnes panen käe õlale või patsutan niisama, kehaline mitteseksuaalne kontakt.

Ütlen talle tihti “see tuli sul hästi välja” või “mulle meeldis, kuidas sa” jms, kiitus ja mitte mee moka peale määrimine

Lasen tal teha meestetöid, kaitsta ja hoolitseda oma pere eest, ei lähe naela seina lööma tema nina all “milleks mul sind vaja on ka!?” näoga. Ja hindan tema tööd.

Annan talle aega tegeleda oma hobide või vajadustega (käia sportimas või pildistamas või kalal, mina tegelen sel ajal kõige muuga peres), omale võtan muidugi samaväärselt aega OMA huvide jaoks, mis mind laevad.

jnejnejne. Soe söök tuleks umbes kahekümnendas järjekorranumbris, kui mult küsitaks, kuidas ma HOOLIMIST näitan.

Vaata, et sa oma mehe eest üle ei hoolitse! Rikud veel mehe ära!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipsakad naised koos, võta üks ja viska teist.

Suhe on kahe (va polüamooria) inimese vaheline asi, mida ei peaks isegi teistega arutama. Õigeid vastuseid pole-on kaks inimest ja nende Suhe.❤????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahaa, selline nimekiri?

*Rääkimine ja mehe ära kuulamine on meie suhtes täiesti tavaline.

*Ma võtan oma mehe igapäev kaissu, see on regular. Lisaks patsutamine on meil ka täiesti tavaline asi. Diivanil, telekat vaadates, ma sasin ta pead. Loogiline ju.

*Tema põhjendatud kiitmine on nii normaalne. Loogiline, et sa märkad teise tehtud asju alati.

*Ma ei tee meestetöid kunagi kui mul mees kodus on, kui teda pole, siis mul ei jää muud üle. Perekaitsmine ongi tema üks suurimaid töid ja ma tunnustan teda selle eest koguaeg. Ma ütlen talle väga tihti kui turvaliselt ma ennast temaga tunnen.

*Oma huvidega tegelemine on nii normaalne, et miks seda üldse siin mainida?

Kõik asjad on nii elementaarsed, et mul ausalt öeldes ei tulnud pähegi neid asju kirjutada.

Kui su mees oleks missioonil, kaugtööl või 24h vahetuses, siis sa tema juustes ei sobraks igapäevaselt. Ühesõnaga – teiste olukorrad pole sinu olukorrad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahaa, selline nimekiri?

*Rääkimine ja mehe ära kuulamine on meie suhtes täiesti tavaline.

*Ma võtan oma mehe igapäev kaissu, see on regular. Lisaks patsutamine on meil ka täiesti tavaline asi. Diivanil, telekat vaadates, ma sasin ta pead. Loogiline ju.

*Tema põhjendatud kiitmine on nii normaalne. Loogiline, et sa märkad teise tehtud asju alati.

*Ma ei tee meestetöid kunagi kui mul mees kodus on, kui teda pole, siis mul ei jää muud üle. Perekaitsmine ongi tema üks suurimaid töid ja ma tunnustan teda selle eest koguaeg. Ma ütlen talle väga tihti kui turvaliselt ma ennast temaga tunnen.

*Oma huvidega tegelemine on nii normaalne, et miks seda üldse siin mainida?

Kõik asjad on nii elementaarsed, et mul ausalt öeldes ei tulnud pähegi neid asju kirjutada.

Kui su mees oleks missioonil, kaugtööl või 24h vahetuses, siis sa tema juustes ei sobraks igapäevaselt. Ühesõnaga – teiste olukorrad pole sinu olukorrad.

Tõsi, selles on sul õigus – kui mu mees on missioonil, siis ma tõesti ei sasi ta juukseid. Saadan hoopis sõnumeid ja vahel ka mõned alasti pildid. ???? Aga juuste sasimist pidasin ma siiski silmad sel ajal, kui ta on kodus.

Ja miks ma sellele vastasin? Sest meid süüdistati selles, et me ei hoolitse tegelikult oma meeste eest vaid käitume nendega nagu asjadega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohjah, piinlik. Suguõdedele ei tohiks midagi tõestada, see pole võistlus, kes rohkem kordi imeb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohjah, piinlik. Suguõdedele ei tohiks midagi tõestada, see pole võistlus, kes rohkem kordi imeb.

????????????????????

Ära kujuta endale ette.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju käitud oma mehega kui esemega. Mis need tissi- ja tussipildid teemasse puutuvad? Kõva hoolimine küll.. et kui juukseid ei sasi, siis saadad alasti pilte. Mõtle peaga naine. Marionetid, phähh.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju käitud oma mehega kui esemega. Mis need tissi- ja tussipildid teemasse puutuvad? Kõva hoolimine küll.. et kui juukseid ei sasi, siis saadad alasti pilte. Mõtle peaga naine. Marionetid, phähh.

No need on talle üsna olulised.
Aga loomulikult võid sa mulle head nõua anda, mida muud talle teha kui ta on missioonil?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga loomulikult võid sa mulle head nõua anda, mida muud talle teha kui ta on missioonil?

Kolida välismaale. Mehe töö seda võimaldab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, selles on sul õigus – kui mu mees on missioonil, siis ma tõesti ei sasi ta juukseid. Saadan hoopis sõnumeid ja vahel ka mõned alasti pildid.

Arvasin, et tänapäeval enam nii rumalaid naisi ei eksisteeri, kes oma alasti pilte saadavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga loomulikult võid sa mulle head nõua anda, mida muud talle teha kui ta on missioonil?

Kolida välismaale. Mehe töö seda võimaldab.

Kuna need on sõjalised missioonid, siis ei ole need võimalikud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, selles on sul õigus – kui mu mees on missioonil, siis ma tõesti ei sasi ta juukseid. Saadan hoopis sõnumeid ja vahel ka mõned alasti pildid.

Arvasin, et tänapäeval enam nii rumalaid naisi ei eksisteeri, kes oma alasti pilte saadavad.

Vabalt saadan, miks ma ei võiks? Või miks see mu rumalaks teeb? ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just-see näitab, et shittagi ei tea käod Sinu elust js teie kooslusest. Seega ime käppa, ma lahkun vestlusest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk sa ei tee mitte midagi.

Sooja söögi tegemist ei oska ma tõesti hoolimise alla liigitada. Sooja sööki teen ma pidevalt, kõigile pereliikmetele, hommikul lasen mehel ka kauem magada jne. Ei küsitud hoolitsemist, vaid HOOLIVUST. Kui teie meelest ongi hoolimine praad ja puhtad sokid, no Jumal teiega, peaasi et te mees rahul on. Võib-olla ta rohkemat ei oska tahtagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, selles on sul õigus – kui mu mees on missioonil, siis ma tõesti ei sasi ta juukseid. Saadan hoopis sõnumeid ja vahel ka mõned alasti pildid.

Arvasin, et tänapäeval enam nii rumalaid naisi ei eksisteeri, kes oma alasti pilte saadavad.

Ooo…mis põhjusel see rumalaks teeb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk sa ei tee mitte midagi.

Sooja söögi tegemist ei oska ma tõesti hoolimise alla liigitada. Sooja sööki teen ma pidevalt, kõigile pereliikmetele, hommikul lasen mehel ka kauem magada jne. Ei küsitud hoolitsemist, vaid HOOLIVUST. Kui teie meelest ongi hoolimine praad ja puhtad sokid, no Jumal teiega, peaasi et te mees rahul on. Võib-olla ta rohkemat ei oska tahtagi.

Kuidas ta ei oska tahta? Sulle ju vastati, et neid asju, mis sina välja tõid, tehakse nagunii.

See on neile täpselt sama tavaline, nagu sulle on söögi tegemine. Kuna TA tõi näitena lilled, siis vastati tegevusega vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ooo…mis põhjusel see rumalaks teeb?

Sellel põhjusel, et paljud sellised pildid satuvad avalikuks ja levitatakse. Rääkimata väljapressimisohvritest. Ükski mõistusega inimene oma alastifotosid ei levita.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 130 )


Esileht Pereelu ja suhted Hoolivuse näitamine