Esileht Pereelu ja suhted Hoolivuse näitamine

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )

Teema: Hoolivuse näitamine

Postitas:
Kägu

#3939049: #3939042: Ja mis mul neist meestest, kes tulistada ei oska ja relva pole? Minu mehel on ja see on tal ka alati kaasas. Ja see relvaga mees käib sul ka alati kaasas? Sest muud moodi pole ju võimalik, et ta igas olukorras sinu eest end ambrasuurile viskaks. Piltlikult öeldes – kui mees on tööl, siis sina pead ikka ju trepikojas ja mujal igasugu pättidega ise hakkama saama. Aga no eks ta võib siis ju pärast hakata relvaga vehkima ja kätte maksma nagu mingi kodukootud John Wick. Kui teda pole ja selliseid olukordi loomulikult on, siis ma katsun ise hakkama saada. Lisaks füüsilisele kaitsele, on ta mulle ka palju õpetanud tulistamist(mis veel ei loe, sest relva ja luba mul veel pole), enesekaitset ja muid vajalikke asju, mida mul võiks/peaks vaja minema.

Kõige lollim, mida üks enesekaitselal kogenematu inimene üldse teha saab, on hakata mingi kaagi ees relvaga vehkima. Kui enne oli võimalus lihtsalt peksa(ja/või vägistatud) saada, siis see relv võetakse sult sekundiga ära ja halval juhul lastakse sind ennast su relvaga maha. Kurjategija saab relva kingituseks pealekauba. Küsi seda oma mehelt. Sa oled see K-komando või snaipri naine, kes mängupüsside teemas figureeris? ???? nii tark, nii tark, tavaline “aga minu meees…!” kaagutamine. Ja teema polnud relvadest, loe algus uuesti läbi. Päris kiiksuga perekond, kui mees hoolimise näitamiseks kellegi maha peab kõmmutama.

Ma ei ole mitte kuskil sõnavõtnu, ära kujuta endale ette, et perekoolis on ainult 2 inimest – sina ja mina.

Ma kirjutasin, et ma ei ole enesekaitses päris kogenematu. Mind on päris hàsti koolitatud. Kas sa arvad, et ma olen ainus naise? Ei ole, iga mees, kellel on sellised teadmised, jagab seda oma naisega. Seda nimetatakse kaitsmiseks ja hoolimiseks.

Mina kirjutan siin ainult sellepärast, et mult nõuti vastuseid, miks minu jaoks on oluline, et mu mees mind kaitseb.

Ja oma mehe ülistamisest nii palju, et see on ju loogiline, kas pole? Minu mees ongi kõikidest meestest kõige parem, ilmelik oleks kui ma nii ei tunneks.

Vahet pole, kui palju sind “koolitatud” on. Kui endast suurema meesterahvaga kokku lähed, siis võid ju oma karatevõtteid demoda, kui soovi peaks olema, aga ta lükkab su lihtsalt massiga pikali ja ongi selleks korraks võideldud.

Kiired jalad on ainsad, mis ebavõrdse vastase eest kaitsevad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kraaklemise vahele mõned ideed veel, mida mina mehe heaks teen:

algatan seksi, kui arvan, et mees tahaks ja kui mul endal ka selle vastu midagi pole, et tema ei peaks kogu aeg “küsima”:

koristan mehe järel tunduvalt tihedamini kui tema minu järel (aga mõnes mõttes on see viga, sest ta paistab arvavat, et meil käivad koduhaldjad või asjad ise maagiliselt puhaks saavad 😀 ükskord vaatas särki ja imestas, et näe, täitsa puhas veel,  mulle tundus, et see oli palju mustem, kui ma talle käratasin, et ma pesin selle ära vahepeal! 🙂 )

Arutan temaga pere “ühiseid” seisukohti suguvõsa jms suhtes, st kuhu läheme, keda kutsume, kas keegi võib tulla külla või jääda ööseks (siin oli üks teema). Ühesõnaga arvestan tema arvamusega igal pool. Ämma talun enda pool vähe tihemini kui mulle endale sisimas meeldiks, aga välja ei näita.

 

 

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa tahad öelda, et su kullakallil mehel pole sinust mitte ühtegi alastifotot? Et äkki hakkab neid netis müüma ja levitama. Siis ei saa selle mehega peale sooja toidu sissesöötmise ju midagi teha, sest kõike on võimalik väga lihtsalt salvestada või kasvõi edasi rääkida. Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Loomulikult pole. Ega ma peast soe pole 😀

Kommentaar eemaldatud

4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist;

Perekooli Moderaator

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sa tahad öelda, et su kullakallil mehel pole sinust mitte ühtegi alastifotot? Et äkki hakkab neid netis müüma ja levitama. Siis ei saa selle mehega peale sooja toidu sissesöötmise ju midagi teha, sest kõike on võimalik väga lihtsalt salvestada või kasvõi edasi rääkida. Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Loomulikult pole. Ega ma peast soe pole ????

Väga tubli oled, et sul savi, kui su v… pärani pildid koos näo ja nimega liikvel on. Lammas.

Tead, kõik inimesed ei põe. ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kõik inimesed ei põe. ????

Kõik inimesed ei käitu oma kehaga ka nii julmalt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kõik inimesed ei põe. ????

Kõik inimesed ei käitu oma kehaga ka nii julmalt.

Ee, tõesti? Mis need ülekaalulised teevad? Või suitsetajad ja joodikud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kõik inimesed ei põe. ????

Kõik inimesed ei käitu oma kehaga ka nii julmalt.

Ee, tõesti? Mis need ülekaalulised teevad? Või suitsetajad ja joodikud?

Kaalu on võimalik alandada, nagu ka sõltuvusest vabaneda.

Aga me saime juba aru, et peale keha sul midagi pole.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Kui sa mehest lahku lähed, arvad, et võõrad ei saa neid nägema? Naiivitar. Rääkimata sellest, et telefon võib kaotsi minna koos nende fotodega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa mehest lahku lähed, arvad, et võõrad ei saa neid nägema? Naiivitar. Rääkimata sellest, et telefon võib kaotsi minna koos nende fotodega.

Kõik ei lähe lahku. Lisaks on inimestel endast paljaid pilte internetis ja neid ei huvita, see on hoopis eesmärk, olla alasti. Nö kunst.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kõik inimesed ei põe. ????

Kõik inimesed ei käitu oma kehaga ka nii julmalt.

Ee, tõesti? Mis need ülekaalulised teevad? Või suitsetajad ja joodikud?

Kaalu on võimalik alandada, nagu ka sõltuvusest vabaneda.

Aga me saime juba aru, et peale keha sul midagi pole.

Kes te?
Ja kuidas te sellest aru saite, et mul midagi peale keha pole? Noo, okei sul on õigus ühes asjas. Aga mul on veel midagi – mees ka. Mis on tore.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei lähe lahku.

😀 😀 😀

Sa oled tõesti naiivitar. Seda ei tea meist küll mitte keegi ette.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes te?
Ja kuidas te sellest aru saite, et mul midagi peale keha pole? Noo, okei sul on õigus ühes asjas. Aga mul on veel midagi – mees ka. Mis on tore.

Sa ei saa probleemi tõsidusest aru. Sa arvad, et nii ongi õige. Jälle uhleldad. Minul ei ole meest ja ütlen ausalt, pole kunagi puudust tundnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Kui sa mehest lahku lähed, arvad, et võõrad ei saa neid nägema? Naiivitar. Rääkimata sellest, et telefon võib kaotsi minna koos nende fotodega.

Keda kotivad võõraste inimeste pildid?! Ausalt, KEDA NEED HUVITAVAD?! Ärge nüüd kujutage ette, et keegi on nii sillas alasti piltidest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei lähe lahku.

???? ???? ????

Sa oled tõesti naiivitar. Seda ei tea meist küll mitte keegi ette.

Aga miks peaks minema pärast keha voolimist mehe jaoks? Mina ütleks, et ei peaks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda kotivad võõraste inimeste pildid?! Ausalt, KEDA NEED HUVITAVAD?! Ärge nüüd kujutage ette, et keegi on nii sillas alasti piltidest.

Nendega teenitakse raha. Rääkimata häbi, kui need lekitatakse koos nimega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peaks minema pärast keha voolimist mehe jaoks? Mina ütleks, et ei peaks.

Aga aju on ikka sileasju. Mis sellest kehast kasu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei lähe lahku.

???? ???? ????

Sa oled tõesti naiivitar. Seda ei tea meist küll mitte keegi ette.

Mul on nii kahju, et su mees sind tõsiselt ei võta. ???? Jah, ma tean, et on hunnik mehi, kes oma naisi ja lapsi hülgavad. Kahju, et sul selline on.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sileaju.

Sileaju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda kotivad võõraste inimeste pildid?! Ausalt, KEDA NEED HUVITAVAD?! Ärge nüüd kujutage ette, et keegi on nii sillas alasti piltidest.

Nendega teenitakse raha. Rääkimata häbi, kui need lekitatakse koos nimega.

Ja kes neid lekitab?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga aju on ikka sileasju. Mis sellest kehast kasu.

Keha ongi koledaks muudetud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendega teenitakse raha.

Kes on nii puruloll, et MAKSAB mingi suvatädi alasti piltide eest, kaasaarvatud tädi ise! 😀 internett on tädisid täis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle teema vastuste tase on masendav… nagu teemaalgataja ütles, enamik naisi ootab meestelt “midagi hingele”, ise ei paku mömmigi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendega teenitakse raha.

Kes on nii puruloll, et MAKSAB mingi suvatädi alasti piltide eest, kaasaarvatud tädi ise! ???? internett on tädisid täis.

See on õige.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Kui sa mehest lahku lähed, arvad, et võõrad ei saa neid nägema? Naiivitar. Rääkimata sellest, et telefon võib kaotsi minna koos nende fotodega.

Tänan muretsemast elukogenud, maha jäetud naine, mu mehel pole huvitaval kombel viimase 20 aasta jooksul küll vähimatki soovi olnud kuhugi minna. Pildid oma naisest  on minu jaoks nii elementaarne pisiasi,  et olen isegi veidi üllatunud, et mõni memm siin selle peale nii pöördesse läheb. Ja ei, tõesti mul pole ka ei oma näo, ega oma v**u välimuse suhtes mingeid porbleemi, mõlemad on väga kenad. Ja kuhu mu mehel, vaesekesel, siis õigupoolest minnagi oleks –  perekooli kolmanda ringi pipardaja juurde, kes koristada ega süüa teha ei viitsi, suuseksi mingiks harukordseks autasuks peab, kord kvartalis seksi algatab ja orgasmi regulaarselt teeksleb? Suur kiusatus tõepoolest. Aga kui tekib selline soov, ega ma ei saa tõesti inimest takistada.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus, kes siin su piltide peale pöördesse läheb, oled sa ise. Muudkui ketrad ja ketrad. Natuke igav.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus, kes siin su piltide peale pöördesse läheb, oled sa ise. Muudkui ketrad ja ketrad. Natuke igav.

Pildi teemas ketrab ikka mitu inimest. Mina vastasin ühe korra ühele murelikule tädile, kes oli mures, nagu tahaks terve ilm võõraste inimeste aktipilte vahtida ja “avalikustada”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on minust väga põhjalik pildikollektsioon aegade jooksul kogunenud ja isegi kui need peaks kuskile kasvõi kogemata lekkima, siis mina küll mingit traumat sellest ei saaks, väga head pildid on minu arust.

Kui sa mehest lahku lähed, arvad, et võõrad ei saa neid nägema? Naiivitar. Rääkimata sellest, et telefon võib kaotsi minna koos nende fotodega.

Tänan muretsemast elukogenud, maha jäetud naine, mu mehel pole huvitaval kombel viimase 20 aasta jooksul küll vähimatki soovi olnud kuhugi minna. Pildid oma naisest on minu jaoks nii elementaarne pisiasi, et olen isegi veidi üllatunud, et mõni memm siin selle peale nii pöördesse läheb. Ja ei, tõesti mul pole ka ei oma näo, ega oma v**u välimuse suhtes mingeid porbleemi, mõlemad on väga kenad. Ja kuhu mu mehel, vaesekesel, siis õigupoolest minnagi oleks – perekooli kolmanda ringi pipardaja juurde, kes koristada ega süüa teha ei viitsi, suuseksi mingiks harukordseks autasuks peab, kord kvartalis seksi algatab ja orgasmi regulaarselt teeksleb? Suur kiusatus tõepoolest. Aga kui tekib selline soov, ega ma ei saa tõesti inimest takistada.

Tegelikult, lihtsalt infoks, siis siin on hunnik naisi, kes suuseksi üldse ei tee. Ja kord kvartalis seks? Ei, nalja teed või.
Orgasmi lugu ma lugesin ka ja see oli isegi pisut kurb. Nagu ma aru sain, siis seal ei valetatud otseslt mehele vaid endale. Aga tema sai asja korda.

Viska pilk ka lelude teemasse, see on muidugi eriti tase.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mul on veel midagi – mees ka. Mis on tore.

Humorist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan muretsemast elukogenud, maha jäetud naine, mu mehel pole huvitaval kombel viimase 20 aasta jooksul küll vähimatki soovi olnud kuhugi minna. Pildid oma naisest  on minu jaoks nii elementaarne pisiasi,  et olen isegi veidi üllatunud, et mõni memm siin selle peale nii pöördesse läheb.

Ei, mind pole iial mitte üks mees maha jätnud. Aga nüüd ma mõistan-need pildid ja enese sellises eas eriti vormi ajamine näitab, et pead teiste naistega võistlema. Ilmselt on mees mingil ajal armukesega vahele jäänud. Hale katse oma meest piltidega varustada-ma usun, et ta huvi kadus pärast esimest 5 aastat. Teda sa vaevalt üllatad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan muretsemast elukogenud, maha jäetud naine, mu mehel pole huvitaval kombel viimase 20 aasta jooksul küll vähimatki soovi olnud kuhugi minna. Pildid oma naisest on minu jaoks nii elementaarne pisiasi, et olen isegi veidi üllatunud, et mõni memm siin selle peale nii pöördesse läheb.

Ei, mind pole iial mitte üks mees maha jätnud. Aga nüüd ma mõistan-need pildid ja enese sellises eas eriti vormi ajamine näitab, et pead teiste naistega võistlema. Ilmselt on mees mingil ajal armukesega vahele jäänud. Hale katse oma meest piltidega varustada-ma usun, et ta huvi kadus pärast esimest 5 aastat. Teda sa vaevalt üllatad.

???? Sa oled väga vaimukas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )


Esileht Pereelu ja suhted Hoolivuse näitamine