Esileht Pereelu ja suhted HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Teema: HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

Postitas:

ja värisen nii, et hambad lõgisevad suus….
Ta sai jõulupeol oma kunagise tuttavaga kokku, kes temasse aastaid tagasi nii armunud oli, et pommitas teda armuvalus meilidega. Siis midagi nende vahel tõsist ei tekkinud. Nüüd aga on naine 10 kilo kaalust alla võtnud, ennast üles löönud ja sahker-mahker algab taas. Kuna ma juhuslikult tean oma mehe FB parooli, saan otse laivis lugeda nende hetkel toimuvat messimist. Mees on mitu päeva käinud telefon peos ja seda kiivalt varajanud ning muudkui toksinud sinna. Tütar märkas, et issile kirjutab keegi selle nimeline ja küsis, kas ma tean, kes see on. Nüüd on ta istunud telefon peas juba mitu tundi köögis ja kahtlus ajas mind FB-sse piiluma ja mida ma näen – vestlus on täies hoos. Jutt käib mõistagi minust…Mees kirub praegu täiega mind taga, kutsub naist kinno ja endale külla. Viimane küsimus temakese poolt oli, et mida minu mees omal ajal minus nägi…Oleme 18 aastat abielus olnud, meil on kolm last ja nüüd….Ma ei teagi kuidas käituda. Kui ta mind enam ei armasta, siis mina teda kinni hoidma ei hakka. Ta on vägivaldne pedant, kes eile jõululaupäeval mind ja tütart, kes mind kaitsma tuli ründas, sõimas. Võib olla oleks paremgi kui ta ära läheks, aga ikkagi see meilivestlus ajab mul südame pahaks ja tekitab külmavärinaid. Kuidas selles olukorrras pea püsti hoida ja haiget saamata välja tulla. Mees kirjutab praegu, et mul olevat paks nahk ja ma ei näitavat oma emotsioone välja, et ega mina haiget ei saa kui pere lõhkumiseks läheks….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 01:01; 26.12 02:08; 26.12 17:32; 26.12 17:53; 27.12 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju sinust. Aga las ta minna. See mees pole peret väärt. Vastik lugeda, et selline tüüp eksisteerib. Fui.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 01:29; 29.12 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub kangesti liba olema, sest fb ei lase mitmest kohast samal ajal sisse logitud olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tundub kangesti liba olema, sest fb ei lase mitmest kohast samal ajal sisse logitud olla[/tsitaat]
laseb küll, ma juhtun ka vahel niimoodi arvutit avades oma laste vestlusi lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole liba, tõesti ei ole. Tema on telefonis, mina arvutis. Nüüdseks on juba kino ja kõrtsi minek kokku lepitud ja naine küsib, kas mu mees on valmis mind maha jätma ning kui tema mees ta kodust välja viskab, kas siis minu mees jätaks ta lageda taeva alla…Minu mees kinnitab talle praegu, et küll ta suudab ja ärg muretsega, tema teda hätta ei jäta. Siis see naine veel halab, et tal on minust kahju. Krt, meil on kolm last ja kõige pisem 1 aastane alles…ning tema on valmis sellest kõigest loobuma…Ma ei usu oma silmi. Süda on paha, aga ei suuda lugemist lõpetada, sest jumal teab, mis teksti sel veel tuleb….Igaks juhks salvestasin wordi vestluse, et kui on vaja asitõendid, siis saan need otse mehele nina alla torgata….
Uhh, ja need külmavärinad. Ma vabisen neid sõnumeid lugedes üle keha – närvivapustus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 01:01; 26.12 02:08; 26.12 17:32; 26.12 17:53; 27.12 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole liba, tõesti ei ole. Tema on telefonis, mina arvutis. Nüüdseks on juba kino ja kõrtsi minek kokku lepitud ja naine küsib, kas mu mees on valmis mind maha jätma ning kui tema mees ta kodust välja viskab, kas siis minu mees jätaks ta lageda taeva alla…Minu mees kinnitab talle praegu, et küll ta suudab ja ärg muretsega, tema teda hätta ei jäta. Siis see naine veel halab, et tal on minust kahju. Krt, meil on kolm last ja kõige pisem 1 aastane alles…ning tema on valmis sellest kõigest loobuma…Ma ei usu oma silmi. Süda on paha, aga ei suuda lugemist lõpetada, sest jumal teab, mis teksti sel veel tuleb….Igaks juhks salvestasin wordi vestluse, et kui on vaja asitõendid, siis saan need otse mehele nina alla torgata….
Uhh, ja need külmavärinad. Ma vabisen neid sõnumeid lugedes üle keha – närvivapustus?
[/tsitaat]

mis krd asitõendeid vaja veel on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.12 02:36; 26.12 13:29; 26.12 13:31; 26.12 14:21; 26.12 16:41; 26.12 18:02; 26.12 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tunne, kui oma mehe petmise avastasin, siis värisesin ja hingeldasin nagu astmaatik. Kaua nad siis suhelnud on, et juba välja kolimisest räägivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 03:45; 26.12 04:02; 26.12 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee copi/paste vestlusest. Tahad lahutada, siis lihtsalt ütled, et tahad lahutada, kuna sinu jaoks on selline vestlus petmine. Sina aga petjaga ei ela. Kui ei taha lahutada, teed ikkagi koopia. Ja säti kokkuleputud ajaks mingi oluline käimine, näiteks mehe vanemate külastamine. Koopia teed avalikuks siis kui vajadus tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära talle jumala pärast kohe kraesse karga, jälgi esialgu natuke aega mis toimub ja mõtle läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 03:45; 26.12 04:02; 26.12 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina l2heks kokkulepitud ajaks kino juurde ja r22giks m6lemaga korraga asjad selgeks – noh et kes kuhu kolib ja nii. Paraku on elu n2idanud, et pole need abielumehed sugugi nii usinad kolijad kui armukestele v2idavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 5:21, arvad sa tõesti, et kui seal kino juures kõik kolm teineteist märkavad, siis jäädaksegi seisma ja hakatakse kuulama nagu filmides??? 😀 No kuule.
Kolimise suhtes on sul jah õigus, hetkeemotsioon, mis muud.
Sinu mees reetis sind. Eriti veel on tüüpiliselt nõme see, kuidas aastaid kõige lähedasemat toeks olnud isikut hakatakse taga materdama. Unustatakse kõik need korrad, kus just sina olid toeks, pluss laste sünnid. Ja seda vaid ühe eide pärast 🙂
Eit on ta minu silmis sellepärast, et ta teab sinust. Ka saan aru, et tegelikult soojendab ta silmi pingutamata veel ühe mehe voodit.
Hommik käes, kas midagi toimus ka?
Mina vist oleksin oodanud hommikut. Teinud kohvi ja enne juttu ei teeks kui mees ise oma suumulgu avaks. Siis küsiks nii muuseas, et kas ta hakkab pakkima täna, või soovib ta jõulude puhul boonust ja istub homseni. Edasi ütleks midagi sellist tekstsist, mida ta ei saaks sassi ajada millegi muu kui eilse vestlusega. Küll leiab sellise hea lause. Kasvõi kino, kui tead filmi nime või miskit muud.
Ütle veel, et nii armas ja üllas temast, kuidas ta on valmis jalgevahe vahelduse pärast oma tiiva alla võtma, lubades teda mitte hätta jätta.
Kuna ta suhtleb FB ja telefonis nagu ma aru saan ning arvata võib et ta on ka kohtunud juba jälle temaga, siis võid natuke valetada ka kui ta hakkab sul seal räuskama. Ütle, et sa näinud ta telefonis sõnumeid ja tead väga hästi mis toimub. Oled piisavalt läinud ja teil pole enam midagi rääkida. Võib uude pessa lennata.
Samas arvan ma, et öösel sai teil üks vestlus juba maha peetud.
Kurb kogu see lugu sul. Muud öelda ei oska :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te 18 aastat koos olnud, siis ilmselt pole te esimeses nooruses enam. Aru ei saa ma sellest, miks üldse \”vägivaldse pedandiga\” koos ollakse ja temaga veel uusi lapsi tehakse? Minu meelest see petmine on täiesti mõttetu teema. Olen ise olnud vägivaldses suhtes, mees keeldus lahkumast, ma ainult unistasin, et ta leiaks endale mõne tussi ja välja koliks. Kahjuks nii ei läinud, pidin ise polistesi ja kohtu ja lastekaitseametnikega suheldes ja kõigi instantsidega manipuleerides (taotlesin lähenemiskeeldu, lubasin ise oma majast varjupaika kolida ja teema ajakirjandusse tõmmata, kui mind ei aidata) ta lõpuks välja saama, võttis päris kaua aega. Politsei number on kiirvalimises.
Nii et kjas su mees pole vägivaldne või oled sa mingi eriline suss, et pärast 18 aastat sellist elu veel armukadedust tunned ja asja traagiliselt võtad. Mees ründas jõululaupäeval sind ja teie tütart – kas sa sellest siia halaloo postitasid?! Kuidas saab selle kõrval olla kuidagi tähtis, keda see siga keppida tahab? Kindel on see, et mina teda küll ei kepiks ja mul oleks savi, kuhu tema oma tilli pistaks, koligu vaid minema.
Sorry, ei saa aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei laseks meie ühises kodus küll pere kõrvalt mingit kirjavahetust toksida, mingu välja ja suhelgu ja ei mingit passimist, et mis hakkab toimuma, kui tahad minna võta oma asjad ja kao.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju sinust. Olen sama üle elanud, värisesin ka üle kere ja hambad lõgisesid suus. Seda tunnet on võimatu kirjeldada. Ole tugev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollid naised. Laske ennast pealegi siis peksa ja tundke kaasa sellele, et peksja veel petab ka – niiii kahju, et vägivaldne töll teise ohvri leidis, eks. Naised on ikka TÕESTI lollid, seda näitab teemaalgatuse kogutud kopsakas toetus.
Mine lahku, naine – ole õnnelik, et see vägivaldne meeas ise ära tahab minna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tüüp on sind ju täiega maha müünud. Kõige alatum on oma praegust naist tolle teisega taga kiruda. Eks sellisele mehele tuleb õppetund anda. Liiga hea elu on vist olnud….Las läheb, asjad paki kokku ja head teed. Küll siis pärast saab oma õppetunnid tolle teisega ja tuleb ukse taha kraapima. Siis enam tagasi ei võtaks. Kui aga oled mehest 100 % materiaalselt käsist-jalust seotud, siis on muidugi teine lugu. See annabki tavaliselt säärastele ülbitsemiseks kuhjaga hoogu juurde, sest tuntakse oma võimu. Naisel ja lastel pole ju kuhugi minna, vahel ka laenud kahepeale kaelas jne. Olukord on nutune, aga sellist reetmist ei taluks ja lõpetaks suhte kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda tunnet kui loed oma mehe ja võõra naise teksti lives. Värisedki, et mis järgmiseks.
Ma olin rase kui mees nii tegi. Tema tekst ei olnud nii hull. Mind ta ei kirunud ja kokku ei saanud kellegagi.
Ma salvestasin see aeg kõik vestlused endale…juhul kui on vaja näkku visata.
Mingi hetk need lõppesid.
Ja me oleme koos.
Sellest on nüüdseks pea 3 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alatu lugu, jah.

Aga! Ma hoopis teisest kandist küsin – kuidas ikka ja jälle JUHUSLIKULT teatakse teise inimese paroole, KOGEMATA SAIN TEADA mingid koodid jne? Miks te, inimesed, ometi nuhite oma kaaslaste tagant? Kui sellist Sherlockit juba mängima hakatakse, pole asjad juba ammu enam korras. Minu vanaema ütleb ikka, et kes salaja peralt kuulab, saab pisted südamesse. Nii ju ongi!

Mitte mingil juhul ei poolda mehe sellist seljataga susserdamist, aga samas ausalt eri saa naise käitumisest ka aru. \”Vägivaldse pedandiga\” tehakse lapsi lisa, mees on juba aastaid tagasi mingi silmailu pärast hullunud olnud – kas isegi see ei pane natuke mõtlema? Said kohutava tõe teada, aga mida sa siis selliselt inimeselt ootasid? Kuhu ja kuidas sa nüu¨d oma kolme lapsega minema hakkad? Kas sul endal on vara, millega jätkata? Karta on, et selline tõbras ei liiguta kulmu ka, kui teid tänavale viskab.

Kes siin arvas, et 18 aastat kooselus elanud inimene \”ei ole enam esimeses nooruses\”, siis vastan, et samapikk kooselu peatus minul eelmisel aastal. Olen 38, lahutuse ajal olin 37. Ma ei ütleks, et sent surmale võlgu. Abiellusin ülikooli esimesel kursusel, lapsegi saime varsti, tänaseks on laps täisealine ja oma elu peal ja vanemad naudivad täiel rinnal uut elu. 20-aastasele võib jah see müstiline tunduda, aga pea see aeg teil kõigil käes ja isiklikult leian, et just praegu on alganud uus noorus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 11:37; 26.12 12:10; 26.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alatu lugu, jah.

Aga! Ma hoopis teisest kandist küsin – kuidas ikka ja jälle JUHUSLIKULT teatakse teise inimese paroole, KOGEMATA SAIN TEADA mingid koodid jne? Miks te, inimesed, ometi nuhite oma kaaslaste tagant? Kui sellist Sherlockit juba mängima hakatakse, pole asjad juba ammu enam korras. Minu vanaema ütleb ikka, et kes salaja peralt kuulab, saab pisted südamesse. Nii ju ongi!

Mitte mingil juhul ei poolda mehe sellist seljataga susserdamist, aga samas ausalt eri saa naise käitumisest ka aru. \”Vägivaldse pedandiga\” tehakse lapsi lisa, mees on juba aastaid tagasi mingi silmailu pärast hullunud olnud – kas isegi see ei pane natuke mõtlema? Said kohutava tõe teada, aga mida sa siis selliselt inimeselt ootasid? Kuhu ja kuidas sa nüu¨d oma kolme lapsega minema hakkad? Kas sul endal on vara, millega jätkata? Karta on, et selline tõbras ei liiguta kulmu ka, kui teid tänavale viskab.

Kes siin arvas, et 18 aastat kooselus elanud inimene \”ei ole enam esimeses nooruses\”, siis vastan, et samapikk kooselu peatus minul eelmisel aastal. Olen 38, lahutuse ajal olin 37. Ma ei ütleks, et sent surmale võlgu. Abiellusin ülikooli esimesel kursusel, lapsegi saime varsti, tänaseks on laps täisealine ja oma elu peal ja vanemad naudivad täiel rinnal uut elu. 20-aastasele võib jah see müstiline tunduda, aga pea see aeg teil kõigil käes ja isiklikult leian, et just praegu on alganud uus noorus.
[/tsitaat]
Sul on kõiges õigus, aga nagu näha, on sul vanusega seoses mingi räige kompleks. Ise olen 41 (kuidas sa said mu jutu põhjal mind 20-aastaseks pidada, loe nüüd õige uuesti) ja tõesti ei pea sind ega ennast enam \”esimeses nooruses olevaks\” – see mõiste kehtib minu jaoks ikka alla 30-ste kohta. Vanaks ennast kindlasti ei pea. Kas sinu meelest on siis tõesti kaks vanust – \”esimene noorus\” ja \”sent surmale võlgu\”? 😀
Saa üle oma kompleksidest! Ära kujuta asju ette, eriti annab see halva tagasilöögi suhtlemisel meestega, kui loed inimeste avameelsest jutust välja mingeid varjatuid solvanguid.
Esimese nooruse jutt oli sellepärast, et inimene peaks olema juba selles vanuses, kus väheke mõistust peas mitte teha selliseid lolle otsuseid nagu lapse saamine vägivaldse inimesega ja muretsemine mingi afääri pärast, kui peaks olema põhjust juba ammu lahku minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alatu lugu, jah.

Aga! Ma hoopis teisest kandist küsin – kuidas ikka ja jälle JUHUSLIKULT teatakse teise inimese paroole, KOGEMATA SAIN TEADA mingid koodid jne? Miks te, inimesed, ometi nuhite oma kaaslaste tagant? Kui sellist Sherlockit juba mängima hakatakse, pole asjad juba ammu enam korras. Minu vanaema ütleb ikka, et kes salaja peralt kuulab, saab pisted südamesse. Nii ju ongi!

Mitte mingil juhul ei poolda mehe sellist seljataga susserdamist, aga samas ausalt eri saa naise käitumisest ka aru. \”Vägivaldse pedandiga\” tehakse lapsi lisa, mees on juba aastaid tagasi mingi silmailu pärast hullunud olnud – kas isegi see ei pane natuke mõtlema? Said kohutava tõe teada, aga mida sa siis selliselt inimeselt ootasid? Kuhu ja kuidas sa nüu¨d oma kolme lapsega minema hakkad? Kas sul endal on vara, millega jätkata? Karta on, et selline tõbras ei liiguta kulmu ka, kui teid tänavale viskab.

Kes siin arvas, et 18 aastat kooselus elanud inimene \”ei ole enam esimeses nooruses\”, siis vastan, et samapikk kooselu peatus minul eelmisel aastal. Olen 38, lahutuse ajal olin 37. Ma ei ütleks, et sent surmale võlgu. Abiellusin ülikooli esimesel kursusel, lapsegi saime varsti, tänaseks on laps täisealine ja oma elu peal ja vanemad naudivad täiel rinnal uut elu. 20-aastasele võib jah see müstiline tunduda, aga pea see aeg teil kõigil käes ja isiklikult leian, et just praegu on alganud uus noorus.
[/tsitaat]
vaata, kui sa nüüd lapselapse saad ja minia või väimees sind siia kiruma tuleb, siis võid vastustest lugeda, kuidas VANAINIMESEL on omad kiiksud :D, see toob su ehk maa peale tagasi oma nooruseunelmatest. sa EI OLEGI ju enam esimeses nooruses, kulla inimene.
ja mina olen 40+, seega võin sõna võtta küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis ei saa küll mitme kontoga korraga sisse logida, mõtle mingi parem stoori välja. See lugu on mingi koolilapse liba, ükski 18 aastat abielus olnud naine ei kirjutaks niimoodi. Facebookis on nii, et kui logid sisse ja siis logid uuesti sisse, siis läheb see eelmine leht automaatselt kinni, seega paralleelselt pole võimalik lugeda seda lugu. Kui sa parooli tead, siis äkki hiljem saaksid nuhkida, aga laivis kunagi ei saa! Ja ükski mees poleks nii loll, et jätaks oma NEED emailid ripakile sulle lugeda. Minul on nt FB sisselogimisteavitus meiliga ühendatud, seega kui keegi sinna sisse logiks nn minu selja taga, siis mul oleks selle kohta kohe infot. See lugu on liba ja sina teemaalgataja oled jobu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 12:09; 26.12 12:23; 26.12 12:49; 26.12 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul on kõiges õigus, aga nagu näha, on sul vanusega seoses mingi räige kompleks. Ise olen 41 (kuidas sa said mu jutu põhjal mind 20-aastaseks pidada, loe nüüd õige uuesti) ja tõesti ei pea sind ega ennast enam \”esimeses nooruses olevaks\” – see mõiste kehtib minu jaoks ikka alla 30-ste kohta. Vanaks ennast kindlasti ei pea. Kas sinu meelest on siis tõesti kaks vanust – \”esimene noorus\” ja \”sent surmale võlgu\”? 😀
Saa üle oma kompleksidest! Ära kujuta asju ette, eriti annab see halva tagasilöögi suhtlemisel meestega, kui loed inimeste avameelsest jutust välja mingeid varjatuid solvanguid.
Esimese nooruse jutt oli sellepärast, et inimene peaks olema juba selles vanuses, kus väheke mõistust peas mitte teha selliseid lolle otsuseid nagu lapse saamine vägivaldse inimesega ja muretsemine mingi afääri pärast, kui peaks olema põhjust juba ammu lahku minna.[/tsitaat]

Kui mõtestan lahti väljenduse \”esimene noorus\”, siis olen kompleksides oma vanuse pärast? Väga kummaline suhtumine! Ka ei pidanud konkreetselt sind silmas, kui mainisin 20-aastaseid. Miks ikka isiklikult võtta ja siis igaks juhuks ründama hakata?

Viisaka inimesena tänan elutarka soovitust \”meestega suhtlemisel\”. Võib tunduda kummaline, aga peale enda tean veel naisterahvaid, kelle iga liigutus ja hingetõmme ei ole tehtud \”meestele meeldimiseks\”. Vbl siis nii palju enesekindlust ikka elus kogutud, et julgen elada mõtlemata, mida teised minust arvavad ja kas ma ilmtingimata meestele meeldin. Näe, siin üks tahab ka meeldida. Teeb lapsi kurjale inimesele ja kannatab vaikides petmist. Igalühel omad prioriteedid, eks ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 11:37; 26.12 12:10; 26.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Facebookis ei saa küll mitme kontoga korraga sisse logida, mõtle mingi parem stoori välja. See lugu on mingi koolilapse liba, ükski 18 aastat abielus olnud naine ei kirjutaks niimoodi. Facebookis on nii, et kui logid sisse ja siis logid uuesti sisse, siis läheb see eelmine leht automaatselt kinni, seega paralleelselt pole võimalik lugeda seda lugu. Kui sa parooli tead, siis äkki hiljem saaksid nuhkida, aga laivis kunagi ei saa! Ja ükski mees poleks nii loll, et jätaks oma NEED emailid ripakile sulle lugeda. Minul on nt FB sisselogimisteavitus meiliga ühendatud, seega kui keegi sinna sisse logiks nn minu selja taga, siis mul oleks selle kohta kohe infot. See lugu on liba ja sina teemaalgataja oled jobu.[/tsitaat]

Liba või mitte, aga facebookis SAAB olla mitme kontoga korraga sees. Ma olen ise proovinud – enda kontoga muidugi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ennast veel reeda. Jälgi mängu, loe kirju, salvesta need. Mina isiklikult mõtleksin mingi suurejoonelise ja mõlemat poolt alandava vahelevõtmise plaani välja.

Näiteks, \”läheksin\” välisreisile või kuhugile, kust mees teab kindlalt, et sa koju ei tule ja siis, kui armunud on täies hoos, astuksin uksest sisse.
Ok, lapsed on ka, siis on natukene keeruline sellist asja korraldada. Aga, kui sul on võimalik kirju jälgida, siis kunagi ju nad ikka tahavad intiimselt kokku saada, kuskil hotellis või puhkekeskuses vmt. siis saad sobival momendil sinna sisse sadada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 12:20; 26.12 16:19; 26.12 18:55; 26.12 19:10; 27.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti tore on lugeda, et see uus naine veidi aega tagasi ei kõlvanud, aga nüüd on 10 kg maha võtnud ja kohe lõi suur armastus lõkkele. Su mees on päris vastik tegelane tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]preilis kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Liba või mitte, aga facebookis SAAB olla mitme kontoga korraga sees. Ma olen ise proovinud – enda kontoga muidugi :D[/tsitaat]

Liba on see lugu ikkagi. Teemaalgataja on oma mehega abielus olnud 18 aastat, järelikult abiellusid nad aastal 1994-1995. Armuke oli enne seda ja Eestis polnud sel ajal kellelgi mingeid emaile, ei tea kuhu see armuke neid saata sai? Kirjatuviga kirjutas ve?

Teine asi on see, et armuke, keda mees kohtas 19 aastat tagasi, ei saa enam kuidagi ilus ja sale olla-okei, võibolla saledam, aga mitte enam kaugeltki noor ja ilus.

Kolmandaks vaataks sellises keskeas mees kindlasti juba nooremaid tibisid, kui ta ikka tahaks petta.

Neljandaks ei jätaks ükski pettev mees mingeid emaile ripakile ega helistaks silmanähtavalt naistega samal ajal kui sina juures oled. Kui ta seda sinu ees teeb, siis pole see enam petmine, sest teil pole enam suhet.

Viiendaks tundub su jutt kolmest lapsest jobudus kuubis. Kui te olete ligi 20 aastat koos elanud, siis olete te mõlemad üle 40sed, ja ei ole nagu eriti loogiline, et teil on nii suure vanusevahega lapsed, et viimane on 1-aastane alles. Lapsed võisid sa siia juurde mõelda, et meil sinust rohkem kahju oleks.

Ja viimaseks ei küsiks ükski 20 aastat tagasi mehega viimati koos olnud naine, et miks ta sinu valis tema asemel. Keskealised naised ei räägi sedasi ja selle lause said sa seebikast.

Mina arvan, et lugu on liba, see võib maksimaalselt olla mingi 6. klassi armukolmnurk kus Mari arvas, et tal on Jukuga kuum suhe, aga siis selgus, et Juku tahab Tiinat ja nüüd Mari on solvunud ja kirjutab ja luurab.

See dialoog mis sinu ja \”su mehe\” vahel oli, on nii ebareaalne ja ebaküps, et te olete raudselt mõlemad teismelised.

Ning kui sa ei tea juba FB ja Messengeri VAHET siis… millest me räägime? Fb ja MSN on kaks erinevat asja! Mina arvan, et sa kirjutasid selle teema siia selleks, et teada saada kuidas kellegi teise kontosse sisse häkkida, et lugeda, mis teemadel ta seal vestleb, sest ise sa ei teadnud ja nüüd said teada, et see on vist kuidagi võimalik.

Ning kullake, mis klassis sa käid, kas koolis pole räägitud, et jõululaupäev on 24. detsembril, mitte 25. detsembril?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 12:09; 26.12 12:23; 26.12 12:49; 26.12 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mõtestan lahti väljenduse \”esimene noorus\”, siis olen kompleksides oma vanuse pärast? Väga kummaline suhtumine! Ka ei pidanud konkreetselt sind silmas, kui mainisin 20-aastaseid. Miks ikka isiklikult võtta ja siis igaks juhuks ründama hakata?

Viisaka inimesena tänan elutarka soovitust \”meestega suhtlemisel\”. Võib tunduda kummaline, aga peale enda tean veel naisterahvaid, kelle iga liigutus ja hingetõmme ei ole tehtud \”meestele meeldimiseks\”. Vbl siis nii palju enesekindlust ikka elus kogutud, et julgen elada mõtlemata, mida teised minust arvavad ja kas ma ilmtingimata meestele meeldin. Näe, siin üks tahab ka meeldida. Teeb lapsi kurjale inimesele ja kannatab vaikides petmist. Igalühel omad prioriteedid, eks ju?[/tsitaat]
\”Ma ei ütleks, et sent surmale võlgu.\” – see lause pole \”esimese nooruse lahtimõtestamine\”, vaid näide sellst, kuidas sa asju isiklikult ja üle võlli võtad.
Sul on tõesti paranoia, kui sa mu vastusest mingi rünnaku välja lugesid. \”Meestele meeldimine\” pole minu eesmärk, ma olen pannud lihtsalt elunäinud inimesena tähele, et just meestega suheldes kipuvad naised asju üle võlli keerama ja solvuma asjade peale, mis olid öeldud ilma mingi tagamõtteta. Tundub, et sa vastad just nende naiste kriteeriumitele siiski, nagu see vastus ilmestab – elad ise oma elu keeruliseks ja näed igal pool halvustamist ja rünnakuid. Analüüsi väheke oma vastuseid enne, kui uue lasu vallanda. Kõik pole su vaenlased ja ei ürita sulle halvasti öelda. Sul ju ON mingid kompleksid ja sa POLE esimeses nooruses – saa üle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Facebookis ei saa küll mitme kontoga korraga sisse logida, mõtle mingi parem stoori välja. See lugu on mingi koolilapse liba, ükski 18 aastat abielus olnud naine ei kirjutaks niimoodi. Facebookis on nii, et kui logid sisse ja siis logid uuesti sisse, siis läheb see eelmine leht automaatselt kinni, seega paralleelselt pole võimalik lugeda seda lugu. Kui sa parooli tead, siis äkki hiljem saaksid nuhkida, aga laivis kunagi ei saa! Ja ükski mees poleks nii loll, et jätaks oma NEED emailid ripakile sulle lugeda. Minul on nt FB sisselogimisteavitus meiliga ühendatud, seega kui keegi sinna sisse logiks nn minu selja taga, siis mul oleks selle kohta kohe infot. See lugu on liba ja sina teemaalgataja oled jobu.[/tsitaat] Loomulikult saab FB-sse logida korraga mitme erineva seadmega. Isegi korduvalt telefonist pilte laadinud ja samal ajal arvutis seal midagi muud vaadanud. Seda enam, et telefonis fb suhtluseks kasutab enamik inimesi täna siiski vastavat messengeri appi. Muideks arvutis saab FB-s olla sama aegselt erinevate kontodega kui kasutada iga konto jaoks erinevat brauserit, tõenäoliselt saab sama nipi kasutades ka ühe ja sama kontoga korraga sisse logida. Peaks kohe proovima kui arvuti taha satun.

Muideks,, kust te välja lugesite, et mehel selle naisega enne abielu mingid suhted olid? Mina lugesin, et see naine oli aastaid tagasi mehesse armunud,, see aastaid võib vabalt tähendada ka 3 või 5 aastat, aga kindlasti abuelu ajal. Selle lause põhjal ma järeldaks, et toona polnud meez huvitatud. ase vanust ka kuskil kirjas pole, võibki alles 23 või 30 olla.

Veel, ma tean siiani oma eksmehe enamike paroole, ta ise kunagi ütles ja kasutab ta igal pool sama parooli. Mingit Sherlocki mängimist pole vaja olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:32; 26.12 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]preilis kirjutas:[/small]

Liba on see lugu ikkagi. Teemaalgataja on oma mehega abielus olnud 18 aastat, järelikult abiellusid nad aastal 1994-1995. Armuke oli enne seda ja Eestis polnud sel ajal kellelgi mingeid emaile, ei tea kuhu see armuke neid saata sai? Kirjatuviga kirjutas ve?

Teine asi on see, et armuke, keda mees kohtas 19 aastat tagasi, ei saa enam kuidagi ilus ja sale olla-okei, võibolla saledam, aga mitte enam kaugeltki noor ja ilus.

Kolmandaks vaataks sellises keskeas mees kindlasti juba nooremaid tibisid, kui ta ikka tahaks petta.

Neljandaks ei jätaks ükski pettev mees mingeid emaile ripakile ega helistaks silmanähtavalt naistega samal ajal kui sina juures oled. Kui ta seda sinu ees teeb, siis pole see enam petmine, sest teil pole enam suhet.

Viiendaks tundub su jutt kolmest lapsest jobudus kuubis. Kui te olete ligi 20 aastat koos elanud, siis olete te mõlemad üle 40sed, ja ei ole nagu eriti loogiline, et teil on nii suure vanusevahega lapsed, et viimane on 1-aastane alles. Lapsed võisid sa siia juurde mõelda, et meil sinust rohkem kahju oleks.

Ja viimaseks ei küsiks ükski 20 aastat tagasi mehega viimati koos olnud naine, et miks ta sinu valis tema asemel. Keskealised naised ei räägi sedasi ja selle lause said sa seebikast.

Mina arvan, et lugu on liba, see võib maksimaalselt olla mingi 6. klassi armukolmnurk kus Mari arvas, et tal on Jukuga kuum suhe, aga siis selgus, et Juku tahab Tiinat ja nüüd Mari on solvunud ja kirjutab ja luurab.

See dialoog mis sinu ja \”su mehe\” vahel oli, on nii ebareaalne ja ebaküps, et te olete raudselt mõlemad teismelised.

Ning kui sa ei tea juba FB ja Messengeri VAHET siis… millest me räägime? Fb ja MSN on kaks erinevat asja! Mina arvan, et sa kirjutasid selle teema siia selleks, et teada saada kuidas kellegi teise kontosse sisse häkkida, et lugeda, mis teemadel ta seal vestleb, sest ise sa ei teadnud ja nüüd said teada, et see on vist kuidagi võimalik.

Ning kullake, mis klassis sa käid, kas koolis pole räägitud, et jõululaupäev on 24. detsembril, mitte 25. detsembril?
[/tsitaat]
Kuule Schelock – esiteks pole teemaalgataja kuskil öelnud, et mees enne nende suhet selle tibiga kurameeris.
Teiseks – mismõttes \”selles vanuses mehed vaatavad nooremaid\” – esiteks, ei tea sa absoluutselt, kui vana see teemaalgataja \”konkurent\” on, teiseks vaatavad mehed küll ka vanemaid naisi. Ma ise olen olnud oma mitmele suhtele üldse nende elu kõige vanem naine ja ka praegune kaaslane on minust paar aastat vanem (keskealine) ning tema eelmine elukaaslane oli minust lausa 10 aastat noorem. Ja jutt, et 10 aasta pärast ei või naine olla enam noor ja ilus, muidu on liba – see naine võib olla 30 ja tõesti noor ja ilus, kas tõesti arvad, et inimesed lähevad vananedes 100% ainult paksemaks?
Ammugi ei maksa imestada inimeste kõnepruugi või lolluse üle – nagu sinugi tekst ilmekalt näitab, on neid rumalaid ikka igal pool kuhjadena, ise ainult sellest aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab jah sisse logida mitmest kohast. Milleks üldse rääkida asjast millest ei jagata maad ega mütsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )


Esileht Pereelu ja suhted HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.