Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )

Teema: HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

Postitas:

mina ei suudaks vaiki olla. Paneks nende vestlusele kasvõi mingi punktikese või tärnikese vahele (kui see on võimalik). Siis mees kibeleks – otse küsida ei saaks kas olid sina aga samas tal kipitaks et kas ja kuipalju Sa tead…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Ma ei kepi teda. Tahan ainult kätt hoida ja silma vaadata talle.\”

Jaa-jah. Kõlab väga usutavalt tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ei suudaks vaiki olla. Paneks nende vestlusele kasvõi mingi punktikese või tärnikese vahele (kui see on võimalik). Siis mees kibeleks – otse küsida ei saaks kas olid sina aga samas tal kipitaks et kas ja kuipalju Sa tead…[/tsitaat]

s*tta tal kripeldab. tunneb end just isasemana, et vahi, kus mitu naist mind tahavad, ei tea, mis minu pärast ära teeksid. eriline õnnejunn oleks, kui veel tema pärast kaklema läheks, vot nii väärt mees on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.12 02:36; 26.12 13:29; 26.12 13:31; 26.12 14:21; 26.12 16:41; 26.12 18:02; 26.12 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on vägivaldne, üleliia alkoholi tarbiv ja \”üleväsind\” mees.

Sa kirjutad nii ja siis sellisele annad valida, kas sina või tema, no kurat. Vabatahtlikult jätad ennast tropi meelevalda, ja ometi on sul praegu hea võimalus vabaneda jobust. Oh naised, miks nii alandlikud ja tallata olete!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ütlesin ju, mida teha? \”kui on teada, et petab, ja petjaga jätkata ei taha, siis andku lahutus sisse ja leppigu edasises elukorralduses väärikalt kokku.\”

tõsiselt efektne on jah üks teolt tabatud paarikese peale kriiskav mutt.

[/tsitaat]Vastupidi! Kriiskamisest ei ole ma sõnagi kirjutanud. Lõpparvet saab teha ka väärikalt, kuid samas jõuliselt ja asju enda kasuks pöörates.

Ilmselt oleme me kõik siin piisavalt perekooli lugenud ning seega teame elust enesest, et keskmine pettur-mees vaatab silma sisse ja ajab kuni lõpuni tagasi, et tema pole midagi teinud. Sellepärast ongi hea tegutseda situatsioonis, kus on võimatu midagi tagasi ajada.

Ka nn. peale sattudes saab jääda rahulikuks ja väärikaks, ning seda suurem piinlikkust valmistav obadus oleks see kahele teisele asjaosalisele.

On ju nii palju inimesi, kelle arvates on nii, et kui vahele ei ole jäänud, siis ei ole seda tegu ka tehtud. Kui oled otse teolt vahele jäänud, siis ei ole vaielda enam midagi ning ilmselt on sel juhul naisel suuremad shansid lahutamisel erinevaid kokkuleppeid enda kasuks sõlmida. Samuti ei saa mees oma naist süüdistada, et ta kujutab asju ette, et tal on paranoia ja midagi ei ole olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 12:20; 26.12 16:19; 26.12 18:55; 26.12 19:10; 27.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vastupidi! Kriiskamisest ei ole ma sõnagi kirjutanud. Lõpparvet saab teha ka väärikalt, kuid samas jõuliselt ja asju enda kasuks pöörates.

Ilmselt oleme me kõik siin piisavalt perekooli lugenud ning seega teame elust enesest, et keskmine pettur-mees vaatab silma sisse ja ajab kuni lõpuni tagasi, et tema pole midagi teinud. Sellepärast ongi hea tegutseda situatsioonis, kus on võimatu midagi tagasi ajada.

Ka nn. peale sattudes saab jääda rahulikuks ja väärikaks, ning seda suurem piinlikkust valmistav obadus oleks see kahele teisele asjaosalisele.

On ju nii palju inimesi, kelle arvates on nii, et kui vahele ei ole jäänud, siis ei ole seda tegu ka tehtud. Kui oled otse teolt vahele jäänud, siis ei ole vaielda enam midagi ning ilmselt on sel juhul naisel suuremad shansid lahutamisel erinevaid kokkuleppeid enda kasuks sõlmida. Samuti ei saa mees oma naist süüdistada, et ta kujutab asju ette, et tal on paranoia ja midagi ei ole olnud.[/tsitaat]

ahh, ära kujuta endale ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.12 02:36; 26.12 13:29; 26.12 13:31; 26.12 14:21; 26.12 16:41; 26.12 18:02; 26.12 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ahh, ära kujuta endale ette.[/tsitaat]Mida nimelt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 12:20; 26.12 16:19; 26.12 18:55; 26.12 19:10; 27.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei mõista, mis siin loos nii ebaharilikku on, et see libana tunduda võiks. Asjaolu, et loo peategelaseks olev mees jälgi segada ei mõista näitab vaid seda, et ta pole ilmselt süstemaatiline petja vaid üsna kogenematu. Või siis, sooviski, et naine kõike seda ise loeb ja näeb,arusaamaks, et nendekooselu on läbi.
Minul oli kunagi elukaaslane, kes pärast otse meie koju tellitud prostituudi intsidenti, niimoodi mulle vastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt 26.12 19:11; 27.12 15:17; 27.12 20:42; 27.12 21:24; 27.12 22:25; 28.12 14:19; 28.12 18:05; 28.12 22:23; 28.12 23:30; 28.12 23:38; 29.12 14:24; 30.12 00:53; 30.12 01:09; 30.12 01:22; 30.12 01:33; 30.12 13:03; 30.12 14:08; 30.12 14:20; 30.12 18:37; 30.12 19:06; 31.12 14:04; 31.12 15:44; 31.12 21:12; 31.12 23:32; 31.12 23:50; 02.01 11:01; 02.01 22:38; 02.01 22:54; 02.01 23:35; 03.01 09:22; 03.01 11:11; 03.01 14:26; 03.01 15:30; 03.01 20:23; 03.01 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja. Ära väga , liiga rängalt seda kõike üle ka ela. Olen ise mees ja võin kinnitada, et mingi suvalise tibi läbikeppimiseks ajavad mehed sellist juttu, mis ületab isegi kõige lennukamad ulmed ja fantaasiad. Mehed EI MÕTLE SEDA TÕSISELT, mida nad nendele bimbodele kokku valetavad, ainus soov on varretäiest lahti saada. Mõni luuletab ennast kasvõi Türgi sultaniks selle nimel…

Ühesõnaga – jah, pahasti, Su mees tahab vahelduskeppi, aga seda kõike ila, mida ta seal ajab, ta tõsiselt ei võta ise ka ja tegelikult inimesena ta ilmselt siiski hoolib Sinust väga. Vaatamata kõigele. Närviline on ta sellepärast, et endal ka närv tal topeltmängu pärast sees.

Ma ka olen oma mõnda elukaaslast petnud ja võõraid libusi läbi nussinud ja kui vaheldus, kergendus käes, olen need litsid unustanud päeva pealt, ei mingeid tundeid. Mehed on teistmoodi ehitatud kui naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui rõve mees.Ära anna talle valida vaid ütle otse kuidas asjad on! Isegi kui sul on raske ,jäta selline mulje et sina oled tugev ja saad hakkama.Ole hästi konkreetne. Julmuse tipp tuua uus moor teile külla,vastu vahtimist annaks sellisele seale.
Mitte mingil juhul ära palu ega anu ja kui annad mingi kuupäeva mis ajaks peab olema selgus majas siis ära tagane sellest.Usu mind kui ka selle moori juurde läheb siis lohutagu sind see et seal on kaks võõrast last ja varem või hiljem saabub ka nende õuele argipäev,küll küünelakk kraabitud saab ja kivike hambalt pudeneb.See tädi võib jh ennast sinu mehe jaoks aeg ajalt üles lüüa et kokku saada aga igapäevaelu on midagi muud.
Mis puutub elatisse siis ka siin ära järeleandmiseid tee. Uuest aastast tõuseb elatis-177.50 ,lisaks peab maksma sinule elatist kuni pesamuna kolmeseks saamiseni.
Ära enam lase ennast alandada,ei vaimselt ei füüsiliselt.
Ole tugev ja pea vastu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]preilis kirjutas:[/small]

Liba on see lugu ikkagi. Teemaalgataja on oma mehega abielus olnud 18 aastat, järelikult abiellusid nad aastal 1994-1995. Armuke oli enne seda ja Eestis polnud sel ajal kellelgi mingeid emaile, ei tea kuhu see armuke neid saata sai? Kirjatuviga kirjutas ve?

Teine asi on see, et armuke, keda mees kohtas 19 aastat tagasi, ei saa enam kuidagi ilus ja sale olla-okei, võibolla saledam, aga mitte enam kaugeltki noor ja ilus.

Kolmandaks vaataks sellises keskeas mees kindlasti juba nooremaid tibisid, kui ta ikka tahaks petta.

Neljandaks ei jätaks ükski pettev mees mingeid emaile ripakile ega helistaks silmanähtavalt naistega samal ajal kui sina juures oled. Kui ta seda sinu ees teeb, siis pole see enam petmine, sest teil pole enam suhet.

Viiendaks tundub su jutt kolmest lapsest jobudus kuubis. Kui te olete ligi 20 aastat koos elanud, siis olete te mõlemad üle 40sed, ja ei ole nagu eriti loogiline, et teil on nii suure vanusevahega lapsed, et viimane on 1-aastane alles. Lapsed võisid sa siia juurde mõelda, et meil sinust rohkem kahju oleks.

Ja viimaseks ei küsiks ükski 20 aastat tagasi mehega viimati koos olnud naine, et miks ta sinu valis tema asemel. Keskealised naised ei räägi sedasi ja selle lause said sa seebikast.

Mina arvan, et lugu on liba, see võib maksimaalselt olla mingi 6. klassi armukolmnurk kus Mari arvas, et tal on Jukuga kuum suhe, aga siis selgus, et Juku tahab Tiinat ja nüüd Mari on solvunud ja kirjutab ja luurab.

See dialoog mis sinu ja \”su mehe\” vahel oli, on nii ebareaalne ja ebaküps, et te olete raudselt mõlemad teismelised.

Ning kui sa ei tea juba FB ja Messengeri VAHET siis… millest me räägime? Fb ja MSN on kaks erinevat asja! Mina arvan, et sa kirjutasid selle teema siia selleks, et teada saada kuidas kellegi teise kontosse sisse häkkida, et lugeda, mis teemadel ta seal vestleb, sest ise sa ei teadnud ja nüüd said teada, et see on vist kuidagi võimalik.

Ning kullake, mis klassis sa käid, kas koolis pole räägitud, et jõululaupäev on 24. detsembril, mitte 25. detsembril?
[/tsitaat]Kas ma olen ainus, kes pole kunagi nii lolli inimest näinud? See ülinaeruväärne enesekindlus annab lollusele veel umbes 300 volli juurde. Uskumatu, LOL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saadaks kogu kirjavahetuse selle naise abikaasale. vahet ei ole, kas teie jääte kokku või lahutate, aga vähemalt saab üks mees teada oma litsakast naisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 20:37; 28.12 17:42; 28.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Facebookis ei saa küll mitme kontoga korraga sisse logida, mõtle mingi parem stoori välja. See lugu on mingi koolilapse liba, ükski 18 aastat abielus olnud naine ei kirjutaks niimoodi. Facebookis on nii, et kui logid sisse ja siis logid uuesti sisse, siis läheb see eelmine leht automaatselt kinni, seega paralleelselt pole võimalik lugeda seda lugu. Kui sa parooli tead, siis äkki hiljem saaksid nuhkida, aga laivis kunagi ei saa! Ja ükski mees poleks nii loll, et jätaks oma NEED emailid ripakile sulle lugeda. Minul on nt FB sisselogimisteavitus meiliga ühendatud, seega kui keegi sinna sisse logiks nn minu selja taga, siis mul oleks selle kohta kohe infot. See lugu on liba ja sina teemaalgataja oled jobu.[/tsitaat]
Ära hüsteeritse.
Jah saab FB-sse mitmest eri kohast korraga sisse logitud olla. Saab ka nii, et oled FB-s samas arvutis sees brauseripõhiselt ja nt Skype kaudu. Tuletame meelde, et vanad MSN kontod töötavad nüüd Skypes, teemaalgataja pole ainuke inimene, kes seda rakendust veel vanamoodi MSN-iks nimetab. Ent lauaarvuti Skypesse saab ühendada lisaks MSN kontole ka Facebooki chati. Lisaks on olemas palju muid chattimisrakendusi, mis võimaldavad endasse ühendada korraga mitme erineva võrgustiku kontod.
Et FB-chatt töötaks korraga nii arvutis kui telefonis sama kontoga, selleks pole üldse mingit raketiteadust vaja, see võib toimuda täisautomaatselt.
Et sinul on sisselogimisteavitus paranoiliselt erguks timmitud, ei tähenda, et teemaalgataja mees oskaks sama ettevaatlik olla. Ja see, et teemaalgataja mees ei oska sama ettevaatlik olla, ei tähenda kaugeltki veel, et teemaalgatus oleks liba. Et sina ei tunne enamlevinud suhtlusrkenduste võimalusi, tähendab ainult seda, et sa ise oled rumal.
Ausõna, mine võta rohud ära või midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube ja kole tegu mehe poolt…
Saada kogu kirjavahetus tolle naise abikaasale, siis paki oma mehe asjad kokku ja vii ukse juurde, anna 3 päeva aega, et see saaga lõpeks. Kui ei lõpe anna kohver pihku, kui õhtul tuleb ja kogu lugu, pane ka kaaskirja mehe tulevaste kohustustega.
Kindel see, et mees lühikese aja pärast on sinu juures tagasi ja käitub nii hästi nagu ei kunagi varem – iseasi, kas sina seda ka tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] vaadaku milline mina välja näen, mingit armastust meie vahel ei olevat enam. MIna olen nii külm naine, ei hooli temast. Tema on nüüd leidnud endale hingesugulase, on nii armunud. Ja siis ma pidin kuulma, kuidas minuga võrreldes on see naine nii hoolitsetud, kena – valged hambad, teemandike hammastes, küüned maalitud, ilusad, seksikad riided. Mees ütles, et ega ta teda ei kepi, ta tahaks talle lihtsalt silma vaadata, kätt hoidma ja järsku kutsuks ta meile külla, et ma ise näeksin ka kui kena ja armas naine see on [/tsitaat]
Mees räägib sellist juttu ja sina annad talle veel võimaluse valida????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vahet pole kui vana ma ise olen, sinu kohta käib ilus eesti vanasõna, et kes see ikka koera saba tõstab kui mitte koer ise. 41-aastane kujutab endale ette, et on mingi megabeib, kuna paar komplimenti sai oma poja vanustelt täispeaga, no jah, kui selline asi sulle meeldib, siis kuula edasi neid. [/tsitaat]
Ma ei ole beib ja ei kujuta endale midagi ette. Kas tundub nii uskumatu, et 40-aastased naised võivad ilusad olla või on sul lausa hirm, et 40-aastased naised võivad ilusad olla? Ma ei lävi oma poja vanuste meestega, samuti mulle tegelikult ei meeldi komplimendid. Aga neid lihtsalt tehakse, nii uskumatu, kui see ka ei tundu. Sina aga oled vist üldse üks äraütlemata kade inimene, et sulle ei mahu selline asi kuidagi hinge?

Teemaalgatajale – ma olen 40 ja näen hea välja. Ei oma mingeid kivikesi-küünekesi, aga olen sale ja RÕÕMUS. Inimesed, keda olen tundnud pikka aega, on teinud mulle komplimente õitsele puhkemise kohta ja ma tean, mis on põhjus. Läksin lahku oma vägivaldsest terroristist. Hakkasin jälle vabadust nautima, sõpradega suhtlema, üritustel käima, energiat on meeletult. Kohtusin ühe sõprade sõbraga, olen jälle armunud ja elu on ilus. Kooselu ei plaani veel niipea, sest laste pärast ei julge, pean inimest ikka palju paremini tundma. Aga olen oma elu peremees ja ei pea enam omas kodus taluma mingit inimest, kes üritab iga hinnaga mind alandades oma ego kergitada. Mis sai minu piiriks, oli vägivald ta oma lapse vastu. Sellist isa pole kellelegi vaja. Nagu ma mõistan, on ta vägivalda ilmutanud ka sinu lapse või laste vastu, kindlasti on nad pidanud seda pealt nägema. Mis elu see on? Kas tõesti kaalub see raha ja m… üles sinu laste turvalise lapsepõlve?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 26.12 10:09; 26.12 11:05; 26.12 11:45; 26.12 12:28; 26.12 12:39; 26.12 13:15; 26.12 14:15; 27.12 08:24; 27.12 21:15; 27.12 21:39; 28.12 02:38; 28.12 23:11; 28.12 23:21; 29.12 13:04; 29.12 13:08; 29.12 22:44; 29.12 23:13; 29.12 23:56; 30.12 01:09; 30.12 01:17; 30.12 07:37; 30.12 07:46; 30.12 10:34; 30.12 11:54; 30.12 13:41; 30.12 14:34; 30.12 18:51; 31.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ning see naine meie majja ei astu või ma võtan lapsed ja lähen selleks õhtuks kodunt minema.
[/tsitaat] Ma arvan, et see oleks mehele ju ideaalne variant veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et mees ajab köögis armuksega mingit ila ja naine samal ajal vaatab seda vestlust pealt ning reaktsioonina … postitab mingeid jutte perekooli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ning kui sa ei tea juba FB ja Messengeri VAHET siis… millest me räägime? Fb ja MSN on kaks erinevat asja! …
[/tsitaat]

https://www.facebook.com/mobile/messenger

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 10:56; 30.12 03:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. See, et selline asi sai juhtuda,on sellepärast, et mu mees on arvutis täiesti võhik. Ta ei oska isegi endale ise FB kontot teha. Mina tegin talle ja seega tean ta parooli. Ma muidu ei nuhi ta järel, aga seekord oli mul kahtlus ja tütar oli näinud tema telefonis vestlust ühe naisega ja küsis, kas ma tean kes see naine on ja et too ajas issiga mingit imelikku juttu. Tütar on 12 ja vaatab Saladuste saateid ja muud ning taipab isegi, mis võib selle taga olla. Lausa helistas mulle töö juurde. Pärast seda kustutas mees kõik varasemad vestlused ära ja ma ei saanud lugeda, mida tütar imeliku jutu all silmas pidas, aga käimasolevat vestlust sain ma laivis ikkagi lugeda. Tema oli FB messenegeris (mitte MSN-s) oma telefoniga.
Mees käis eile terve päeva kõrvad lontis ja ütles, et ta lõpetas temaga suhtlemise ära. Mõtlen kas kirjutada ka sellele naisele, et ta võib mu mehe endale saada kui tahab. Mulle ei ole sellist vägivaldset kaabakat vaja. Eks meil tule mehega palju jutuajamisi ning paistab, et ta ei kipu kodunt kuhugi. On madalam kui muru praegu ja ootab minu kohtuotsust. Kogu vestlus on mul salvestatud wordi, et ma saan arutada tema juttu, mida ta naisele rääks, et meie vahel on juba ammu kõik läbi ja et ma olen paksunahaline, kes sellise asja peale haiget ei saa jne. Naise mehega ma ühendust võtma ei hakka, sest see nagu ma nende meilivahetuses välja lugesin, hooples see naine kui paljude meestega on ta oma M kõrvalt keppinud on, et ju see mees teba isegi ja teda ei huvita enam…Too ongi vist selline meesteõgard. Minu mehike nüüd sattus sellise vambi kätte ja maa kadus jalge alt ning mõistus kadus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 01:01; 26.12 02:08; 26.12 17:32; 26.12 17:53; 27.12 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mehike nüüd sattus sellise vambi kätte ja maa kadus jalge alt ning mõistus kadus.[/tsitaat]
Anna andeks, aga sa peaksid abi otsima. Ülejäänud jutt oli normaalne kuid see \”minu mehike pluti pluti jne\”. Nagu mehel endal polekski mingit vastutusvõimet, AJU. Nii need naised petjatega jävadki. Ainuke, millest su \”mehikesel\” praegu kahju on, on see, et vahele jäi.
Kõiges on süüdi armuke, nagu alati, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 17:48; 27.12 13:03; 03.01 23:59;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen. See, et selline asi sai juhtuda,on sellepärast, et mu mees on arvutis täiesti võhik. Ta ei oska isegi endale ise FB kontot teha. Mina tegin talle ja seega tean ta parooli. Ma muidu ei nuhi ta järel, aga seekord oli mul kahtlus ja tütar oli näinud tema telefonis vestlust ühe naisega ja küsis, kas ma tean kes see naine on ja et too ajas issiga mingit imelikku juttu. Tütar on 12 ja vaatab Saladuste saateid ja muud ning taipab isegi, mis võib selle taga olla. Lausa helistas mulle töö juurde. Pärast seda kustutas mees kõik varasemad vestlused ära ja ma ei saanud lugeda, mida tütar imeliku jutu all silmas pidas, aga käimasolevat vestlust sain ma laivis ikkagi lugeda. Tema oli FB messenegeris (mitte MSN-s) oma telefoniga.
Mees käis eile terve päeva kõrvad lontis ja ütles, et ta lõpetas temaga suhtlemise ära. Mõtlen kas kirjutada ka sellele naisele, et ta võib mu mehe endale saada kui tahab. Mulle ei ole sellist vägivaldset kaabakat vaja. Eks meil tule mehega palju jutuajamisi ning paistab, et ta ei kipu kodunt kuhugi. On madalam kui muru praegu ja ootab minu kohtuotsust. Kogu vestlus on mul salvestatud wordi, et ma saan arutada tema juttu, mida ta naisele rääks, et meie vahel on juba ammu kõik läbi ja et ma olen paksunahaline, kes sellise asja peale haiget ei saa jne. Naise mehega ma ühendust võtma ei hakka, sest see nagu ma nende meilivahetuses välja lugesin, hooples see naine kui paljude meestega on ta oma M kõrvalt keppinud on, et ju see mees teba isegi ja teda ei huvita enam…Too ongi vist selline meesteõgard. Minu mehike nüüd sattus sellise vambi kätte ja maa kadus jalge alt ning mõistus kadus.[/tsitaat]Tore, et su lugu sellise pöörde võttis, kuid ma endiselt ei mõista, miks sa soovid jätkata vägivaldse inimesega suhet? Petmist võib andestada (korra), kuid vägivaldsust mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 13:12; 30.12 01:09; 30.12 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Facebookis ei saa küll mitme kontoga korraga sisse logida, mõtle mingi parem stoori välja. See lugu on mingi koolilapse liba, ükski 18 aastat abielus olnud naine ei kirjutaks niimoodi. Facebookis on nii, et kui logid sisse ja siis logid uuesti sisse, siis läheb see eelmine leht automaatselt kinni, seega paralleelselt pole võimalik lugeda seda lugu. Kui sa parooli tead, siis äkki hiljem saaksid nuhkida, aga laivis kunagi ei saa! Ja ükski mees poleks nii loll, et jätaks oma NEED emailid ripakile sulle lugeda. Minul on nt FB sisselogimisteavitus meiliga ühendatud, seega kui keegi sinna sisse logiks nn minu selja taga, siis mul oleks selle kohta kohe infot. See lugu on liba ja sina teemaalgataja oled jobu.[/tsitaat]

Kunagioli MSN-is nii, et korraga ei saanud kahest kohas olla, esimesest logis välja, aga mingi seadistuse või versiooni vahe on, sest 3 aastat tagasi olin mina samamoodi nii FB-s kui MSN-is kordamööda, ise olin ema juures, mees oli kodus ja rääkis armukesega. Väga edukalt sai:) JA paroolid sain teada nii, et mees kunagi ise ütles, et kasutab ainult 2 parooli ja ütles ka need paroolid (arvuti parooli oli mul vaja). Edasi juba tõmbasin Keyloggeri ja nuhkisin nii kuis jaksasin. Kahetsen ainult seda, et ei suutnud end tagasi hoida ja õigel ajal jalga lasta, selle asemel, et skandaale ja draamat korraldada. Raiskasin aega ja närve ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:25; 27.12 13:47; 27.12 15:44; 28.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, lugedes teemat põhjalikumalt, ma ei saa aru, mida siin veel mõelda ja klaarida, mees on ju ilmselgelt üks suur M niikuinii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:25; 27.12 13:47; 27.12 15:44; 28.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma tahaks näha neid julgeid naistehorde, kes kolm last käekõrval ja kaks kätt taskus üleöö minema astuksid kui selline situatsioon neid ennast reaalselt tabaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt 26.12 19:11; 27.12 15:17; 27.12 20:42; 27.12 21:24; 27.12 22:25; 28.12 14:19; 28.12 18:05; 28.12 22:23; 28.12 23:30; 28.12 23:38; 29.12 14:24; 30.12 00:53; 30.12 01:09; 30.12 01:22; 30.12 01:33; 30.12 13:03; 30.12 14:08; 30.12 14:20; 30.12 18:37; 30.12 19:06; 31.12 14:04; 31.12 15:44; 31.12 21:12; 31.12 23:32; 31.12 23:50; 02.01 11:01; 02.01 22:38; 02.01 22:54; 02.01 23:35; 03.01 09:22; 03.01 11:11; 03.01 14:26; 03.01 15:30; 03.01 20:23; 03.01 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib muidugi avastada, et tegi vea ja kõike kahetseda, aga naine paraku tunneb vastikusevõbinat iga kord, kui see möödunud tunnetetulv meelde tuleb.
Ja meelde tuleb see oi kui tihti.
Ja iga kord on tunne, nagu kõnniks kingaga, millega oled enne korralikult sita sisse astunud.
Kui siis ikkagi otsustada need kingad minema visata, tuleb vabanemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma tahaks näha neid julgeid naistehorde, kes kolm last käekõrval ja kaks kätt taskus üleöö minema astuksid kui selline situatsioon neid ennast reaalselt tabaks.[/tsitaat]

Mul oli sel hetkel 2 last (too mees ei olnud isegi esimese lapse isa), seega mu olukord oli suhteliselt nutune. 2 last 2 esineva mehega ja ise ikka üksi. Aga ära ma tulin ja oleksin ilmselt ka kolmega tulnud. Iseasi muidugi, et kui mees on vägivaldne, alkohoolik ja \”väsinud\”, siis ma ei näe põhjust, miks temaga teine või kolmas või isegi esimene laps teha. Minu teise lapse isa oli selles suhtes väga hea, tegeles lastega, hoidis mind, aitas igati ja poputas, nii et oleksin vabalt võinud temaga ka kolmanda lapse saada, aga õnneks sain enne petmisele jälile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:25; 27.12 13:47; 27.12 15:44; 28.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele naisele võib küll diagnoosiks panna, et tegemist on madala enesehinnanguga ning ebaeetilise inimesega, kes siis turgutab oma ego ja väärtust sellega, et lihtsalt mängib ja kepib valimatult kõigiga. Suhet väärtustada ei oska, sest on oma mehega suhtes, kus paistab petmine lausa normiks muutunud.
Kahjuks on nii, et kui sinu mees läheb selliste asjadega kaasa, siis on tal ka selle naisega väga palju sarnaseid jooni. Loodame vaid, et see oli talle õppetund ning neid jooni rohkem, et pere on olulisem ning oma naine on parim.
Loodetavalt saate mehega asjad korralikult ära rääkida. Isegi tore, et sa sellele asjale nii aegsalt jälile said. Minu endisel mehel algas ka kõrvalsuhe sellise FB flirdiga. Naine oli väga järjekindel ning lõppuks mees läks kogu mänguga kaasa, kuid \”mängu ilu\” on kokkuvõttes see, et kaks abielu läbi, nemad üritavad siis omavahel suhet luua, kuid sellisel asjaoludel ning valedega alguse saanud suhe ei ole ikka see suhe, millest nemadgi unistaks. Ja kuna mõlemates abieludes olid ka lapsed, siis tõesti kahju, et kõik nii läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausaltöelda ei saa mina ka päris hästi aru, miks sellist meest veel hoida ja talle valikuvõimalusi anda. Praegu teeb nutust nägu, siis rahuneb maha, arvab, et sa oled andestanud ja unustanud ja läheb uut jama kokku keerama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui riik suudaks tagada kohtuotsustega välja mõistetud elatised nii, et üksikvanemaks jäänud/saanud ei satuks hoobilt vaeste riskirühma, küll siis lõpetaksid naised ka sellistele meestele korduva andeks- ja valikuvõimaluste andmise.
Hetkel kehtib aga reegel, et väljudes suhtest kus kasvavad lapsed on suur osa meestest päevapealt ka kohustustest ja vastutusest priid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt 26.12 19:11; 27.12 15:17; 27.12 20:42; 27.12 21:24; 27.12 22:25; 28.12 14:19; 28.12 18:05; 28.12 22:23; 28.12 23:30; 28.12 23:38; 29.12 14:24; 30.12 00:53; 30.12 01:09; 30.12 01:22; 30.12 01:33; 30.12 13:03; 30.12 14:08; 30.12 14:20; 30.12 18:37; 30.12 19:06; 31.12 14:04; 31.12 15:44; 31.12 21:12; 31.12 23:32; 31.12 23:50; 02.01 11:01; 02.01 22:38; 02.01 22:54; 02.01 23:35; 03.01 09:22; 03.01 11:11; 03.01 14:26; 03.01 15:30; 03.01 20:23; 03.01 21:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 188 )


Esileht Pereelu ja suhted HUhh- loen praegu lives, mida minu mees teise naisega messengeris kirjutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.