Esileht Ilu Huulte täitesüstid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Huulte täitesüstid

Postitas:
Kägu

Mul on väga peenikesed huuled, eriti ülahuul, ning olen mõelnud täitesüstide peale. Üks põhjus, miks ma ei ole julgenud seda ette võtta, on see, et kuskil väga ei räägita sellest, mis saab siis kui ühel hetkel inimene otsustab täitesüstidest loobuda. Loomulikult ma ei mõtle suuri pardihuuli ette süstida lasta, pigem natuke täita, et huuled oleksid märgatavamad, aga siiski mind huvitaks reaalsed kogemused nendelt, kellel on kogemus.

Protseduuri tegijad muidugi ütlevad, et kui süstide mõju kaob, siis taastub protseduurieelne olukord ja ma saan aru, et näiteks kortsude täitmisega ongi nii, et kui mõju kaob, siis kortsud tulevad taas rohkem esile, aga ehk on siin kedagi, kes on lasknud huuli täita ja hiljem üle tegemisest loobunud. Kuidas on reaalsed kogemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on reaalsed kogemused?

Reaalne kogemus ongi, et midagi ei juhtu, on vana kriipshuul tagasi. Et nahk välja veniks vms peab ikka päris suured huuled tegema, mis tähendab suuri koguseid ja iga natukese aja tagant süstimist. Ühekordne süstimine pole isegi pildilt tihtipeale üldse näha, peab teine kord veel minema. Suurte punnhuulte saamine on päris raske, isegi kui oleks selline soov.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=KYPrUB29fqM

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rohkem ei tee, siis sama peenikeseks enam tagasi ei lähe.

Hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järk järgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rohkem ei tee, siis sama peenikeseks enam tagasi ei lähe.

Mul läksid küll. Kaks aastat ei süstinud, olid jälle sama peenikesed nagu enne süstimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul läksid küll. Kaks aastat ei süstinud, olid jälle sama peenikesed nagu enne süstimist.

Mul küll ei läinud. Õnneks teadsin psühholoogiliselt, kuidas asi toimub ning miks kõigile koguaeg vähe tundub ning tegin fotod enne ja pärast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll ei läinud. Õnneks teadsin psühholoogiliselt, kuidas asi toimub ning miks kõigile koguaeg vähe tundub ning tegin fotod enne ja pärast.

Ma vaatasingi fotode pealt. Teangi väga hästi, et muidu vahet ei märka. Ja kahe aastaga olid samasugused kui enne süstimist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka küsimus. Olen märganud tuntud inimestel, kel on teada, et huuli süstitud, et ülahambad paistavad välja huulte vahelt. Huulte vahele on tekkinud  auk, mille vahest paistavad. Mu meelest inetu ja sellepärast ei tahagi süstida. Tundub, et ülahuulde süstimine kergitab selle ülespoole nii, et tekibki vahe. Nagu ülesse rullimine. Muidu olen mõelnud, et teeks natuke täidlasemaks ja just ülahuule, aga siis mitte palju, vaid nii, et loomulik jääks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka küsimus. Olen märganud tuntud inimestel, kel on teada, et huuli süstitud, et ülahambad paistavad välja huulte vahelt. Huulte vahele on tekkinud  auk, mille vahest paistavad. Mu meelest inetu ja sellepärast ei tahagi süstida. Tundub, et ülahuulde süstimine kergitab selle ülespoole nii, et tekibki vahe. Nagu ülesse rullimine. Muidu olen mõelnud, et teeks natuke täidlasemaks ja just ülahuule, aga siis mitte palju, vaid nii, et loomulik jääks.

Oleneb, millises tehnikas oma huuli süstida lased. Nemad on endale selliseid huuli soovinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka küsimus. Olen märganud tuntud inimestel, kel on teada, et huuli süstitud, et ülahambad paistavad välja huulte vahelt. Huulte vahele on tekkinud auk, mille vahest paistavad. Mu meelest inetu ja sellepärast ei tahagi süstida. Tundub, et ülahuulde süstimine kergitab selle ülespoole nii, et tekibki vahe. Nagu ülesse rullimine. Muidu olen mõelnud, et teeks natuke täidlasemaks ja just ülahuule, aga siis mitte palju, vaid nii, et loomulik jääks.

See “jänesemoka-stiil” on jube tõesti. Jääb mulje, nagu ülahuule mõlemasse poolde on kaks patja topitud. Tulemuseks jänesemokk, mis peaks jube seksikas olema, aga paraku jätab labase mulje. Palun ära seda küll endale tee.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadel, kellel ülahuul on nö rullis, ei olegi süstitud, vaid tehtud ülahuule tõstmine. Nina alla tehakse lõige ja rullitakse ülahuul üles, siis paistab see ka täidlasem. Mõne teeb tõesti ilusamaks, aga mitte kõiki. Kui sobib, on see väga hea lahendus, sest on püsiv ja ei pea kogu aeg süstima. Just vene rahvusest naistel on see huultesüstimine mingi eluküsimus, vaatan isegi ülikoolis, täitsa tavalistel tüdrukutel sellised jubedad mokad ees. Vene näitlejatel ka sama lugu. Ja süstivad nii palju ja mingi imeliku tehnikaga, et paljudel on see täidis nihkunud huule kohale ja seal on nagu vorst, mis on ikka päris kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel lisada, et selliste huulte jaoks on vaja ikka mitu korda aastast süstida ja mitu ml. Meil siin tehakse tavaliselt korraga 0,5 ml, mida praktiliselt pole näha. Natuke ehk värskemaks teeb, aga mitte huult märgatavalt suuremaks. Kes tahab tulemust, et oleks ka konkreetselt näha, siis peab tunduvalt rohkem süstima. Kadri Tali tulemuse jaoks pead vist iga paari kuu tagant sinna jälle lisa panema. Aga kui liiga palju loomu poolest kitsastesse huultesse süstid, siis mitte ainult näoilme ei muutu, vaid kaob huulejoon ja külje pealt vaadates on huuled nagu kalal, plastmassised, loomulik huul ei ole nii kõva välimusega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned huuleläiked pidavat ju ka lopsakamate huulte mulje jätma, ma prooviksin süstide asemel pigem selliseid tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned huuleläiked pidavat ju ka lopsakamate huulte mulje jätma, ma prooviksin süstide asemel pigem selliseid tooteid.

No mida sa värvid kui ikka praktiliselt midagi värvida ei ole? Huuli omale näkku joonistama ju ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned huuleläiked pidavat ju ka lopsakamate huulte mulje jätma, ma prooviksin süstide asemel pigem selliseid tooteid.

Ei maksa nende Galojanide ja Kardashianide juttu väga tõsiselt võtta, kes jätavad mainimata, et enne seda läiget nad lasid endale 5 ml täidet ka sinna huultesse süstida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel lisada, et selliste huulte jaoks on vaja ikka mitu korda aastast süstida ja mitu ml. Meil siin tehakse tavaliselt korraga 0,5 ml, mida praktiliselt pole näha.

1 ml ikka tehakse tavaliselt ning alustades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand! ära tee neid huuli paksemaks. mis nendel peenikestel huultel viga on? ok, saan aru, et kui ennast häirib, võiks teha. ma ei saa aru ka nendest, kes tisse suurendavad. seksikus ei tule rindadest või huultest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand! ära tee neid huuli paksemaks. mis nendel peenikestel huultel viga on? ok, saan aru, et kui ennast häirib, võiks teha. ma ei saa aru ka nendest, kes tisse suurendavad. seksikus ei tule rindadest või huultest.

Sina jah ei saa aru, aga tavaliselt soovib naine ilus olla.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina jah ei saa aru, aga tavaliselt soovib naine ilus olla.

No see arusaam, et kõiki naisi suuremad huuled kaunistavad, ei ole küll tõsi. Mina süstin ainult sellepärast, et vanusega on huul kitsamaks muutunud, aga originaalhuulest suuremat ei ole kunagi soovinud ja mind see kuidagi ei kaunistaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 ml ikka tehakse tavaliselt ning alustades.

Ühte huult pidasin silmas, sinna tehakse tavaliselt 0,5 ml. Paljud korrigeerivadki vaid ülahuult, alumise jaoks pole vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand! ära tee neid huuli paksemaks. mis nendel peenikestel huultel viga on? ok, saan aru, et kui ennast häirib, võiks teha. ma ei saa aru ka nendest, kes tisse suurendavad. seksikus ei tule rindadest või huultest.

Sina jah ei saa aru, aga tavaliselt soovib naine ilus olla.

Ma võin mitu ilusat naist nimetada, kel peenikesed/kitsad huuled. Kristen Dunst, Kate Hudson, jne.

Aga üleüldiselt, kui raha on, siis miks mitte. Oma elu, ise teate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned huuleläiked pidavat ju ka lopsakamate huulte mulje jätma, ma prooviksin süstide asemel pigem selliseid tooteid.

No mida sa värvid kui ikka praktiliselt midagi värvida ei ole? Huuli omale näkku joonistama ju ei hakka.

Ma ei leidnud isegi guugeldades (“thinnest lips“) NII peenikeste huulte pilti, et värvidagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin mitu ilusat naist nimetada, kel peenikesed/kitsad huuled. Kristen Dunst, Kate Hudson, jne.

Kate Hudson nii ei arva ja suurendab oma huuli.
https://radaronline.com/photos/kate-hudson-botox-fillers-pics-claims/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühte huult pidasin silmas, sinna tehakse tavaliselt 0,5 ml. Paljud korrigeerivadki vaid ülahuult, alumise jaoks pole vajadust.

Kui ülahuult korrigeerida, tuleb ka alumist teha, muidu läheb proportsioon paigast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ülahuult korrigeerida, tuleb ka alumist teha, muidu läheb proportsioon paigast ära.

Oleneb ikka huultest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb ikka huultest.

Igal inimesel on alumine huul ca 1/3 suurem ülemisest. Head tegijad järgivad proportsioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal inimesel on alumine huul ca 1/3 suurem ülemisest. Head tegijad järgivad proportsioone.

Milleks on vaja vaielda kogu aeg. Minul näiteks on ülemine huul juba originaalis ebaproportsionaalselt peenike võrreldes alumise huulega ja vanusega on see vaid süvenenud. Alumist huult mul pole vaja süstida. Jah, hea tegija näeb ise, milline nägu on, mitte ei lähtu ainult koolitusel räägitust, et teoreetiliselt on inimesel alumine huul selline ja selline. Inimesi on väga erinevaid. Sama hea jutt sul, nagu nendel kehva silmaga kulmutehnikutel, kes on midagi koolitusel õppinud ja siis ei oska seda päris inimesega kohandada. Igasuguseid huuli on olemas ja seda ebakorrapära oskabki hea süstija arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand! ära tee neid huuli paksemaks. mis nendel peenikestel huultel viga on? ok, saan aru, et kui ennast häirib, võiks teha. ma ei saa aru ka nendest, kes tisse suurendavad. seksikus ei tule rindadest või huultest.

Sina jah ei saa aru, aga tavaliselt soovib naine ilus olla.

“Ilus”, nagu see staar

https://www.google.se/search?q=sergey+zverev&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi_rufHlNr2AhVOSfEDHdRTC4gQ_AUIBigB&biw=360&bih=560#imgrc=lcJVRQdDodhnHM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ilus”, nagu see staar https://www.google.se/search?q=sergey+zverev&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi_rufHlNr2AhVOSfEDHdRTC4gQ_AUIBigB&biw=360&bih=560#imgrc=lcJVRQdDodhnHM

Kuidas mingi mehe pilt on seotud ilusate naistega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seksikus ei tule rindadest või huultest.

No kui arvad, et naise keha 70AA korviga on ilus ning veab, kui lesbasriks peeetakse, mitte kutiks, siis jumal sinuga. Mõnel pole savi, milline ta välja näeb ning kui inimesel on võimalik end paremaks tuunida, siis ilmselgelt ta seda teeb.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Ilu Huulte täitesüstid