Esileht Pereelu ja suhted Ignoreerimine sellest peale kui

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 86 )

Teema: Ignoreerimine sellest peale kui

Postitas:

Aga äkki ta ei olegi su meili üldse veel lugenud?

Kas te ennemalt siis suhtlesite paari sõnaga või polnud ka ennemalt üldse peale tere midagi omavahel rääkinud?

Meili on vist võimatu mitte kätte saada …..

Ja varem me polnud rääkinud.

Aga kuidas sa siis saad aru, et järsku NÜÜD sind ignoreerib?
Enne meili ta tegi ju täpselt sama. Pigem on sul on omal mingi paranoia.

Sugugi mitte võimatu. Kui inimesel tuleb päevas palju meile, võib see jääda märkamata või siis hoopiski läheb valesse kausta. Samuti on võimalus, kui kiiruga pannakse märge “kõik loetud”, ei pruugi ta üldse teada, et see tulnud on.

Kui ammu see meil saadetud on? Paar päeva? Nädal? Kuu?
Kõik ei käi iga päev oma meili peal.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 12:06; 14.05 12:33; 14.05 13:33; 14.05 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

e-maili teel selline tunnetest rääkimine on rumal. esiteks, ei ole 100% kindlust et su e-mail nt rämpsuks automaatselt ei loetad ja sinu ihaluse objekt pole seda lugenudki. eriti kui sinu e-mail on tupsuke34@hot.ee vms. teiseks, ta ei tea kindlalt kas see oli ikka kiri sinult või näiteks kellegi loll nali jne ning ta ootab sinult reaktsiooni päris elus, aga ilmselgelt sa ise ka ignoreerid teda pärast seda “piinliku kirja”. ainuke soovitus on – mine päris elus tema juurde ja vabanda, et sa talle meeltesegaduses sellise kirja saatsid ja parem kui ta seda ignoreeriks. siis ta peab midagi vähemalt vastama ja sa saad tema põhjuse võib-olla teada. kui tuleb välja, et ta seda lolliks naljaks (sul jäi arvuti lahti ja mõni debiilne sõber saatis kirja) või pole lugenudki, siis on sul ju veel isegi positiivne stsenaarium võimalik

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutamistingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli moderaator

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutamistingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli moderaator

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.05 11:31; 14.05 13:44; 14.05 14:57; 14.05 19:36; 15.05 17:29; 15.05 18:11; 17.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 14:46; 14.05 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

No just.
Ja kui sa igale viisakalt ei vasta, siis oled sa mats ja ebaviisakas bitch, eksole.

Mille kohta tuleks meestel teha perekooli teema, kuna naised on mandunud.

Aga siin oleme omadega vist sinnamaani jõudnud, et feminism on naistel pea nii sassi ajanud, et nad ei saa ise ka enam aru, kes on kes.

Jah, et võrdne oleks, siis naisel ON õigus meest välja kutsuda, tundeid avaldada, abieluettepanekut teha jne. Isegi meestel pole täna selle vastu enam midagi.
Aga sellega kaasneb ka veel üks asi – saate korvi ja sellega tuleb samuti meeste kombel harjuda.
Ükski mees ei kuku nutma, kui naine keeldub. See on normaalne, mehe asi on ettepanek teha.
Kui ei, siis ei, no problem, ma vähemalt proovisin ja pärast ei kahetse, et ei julgenud. Ma olen oma osa teinud ja rahul. Lähen edasi.

Ja kkui naised, tahate meeste moodi olla, siis tehke ka see äraütlemise paksunahalisus omale selgeks ja arusaadavaks.
See on samuti elu normaalne osa.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.05 11:31; 14.05 13:44; 14.05 14:57; 14.05 19:36; 15.05 17:29; 15.05 18:11; 17.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vastanud sellistele armastuskirjadele stiilis: “Tänan meeldiva kirja eest. Paraku ei ole ma suhetest ja kohvitamistest huvitatud. Loodan, et leiad omale peagi selle Õige, kes tuleb Sinuga kohvitama. Edu soovides”

Saan aru, et oled rohkem kui korra selliseid kirju saanud? Ma siis polegi ainus naiivitar, kes nii tegi……

Ja ma isegi ei pakkunud suhet ega kohvetamist ega midagi oma meilis…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 14.05 09:58; 14.05 12:07; 14.05 12:10; 14.05 12:11; 14.05 12:13; 14.05 12:22; 14.05 12:25; 14.05 12:40; 14.05 15:17; 14.05 15:23; 14.05 15:56; 14.05 20:41; 15.05 16:16; 15.05 18:20; 15.05 18:38; 17.05 15:12; 17.05 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 14.05 09:58; 14.05 12:07; 14.05 12:10; 14.05 12:11; 14.05 12:13; 14.05 12:22; 14.05 12:25; 14.05 12:40; 14.05 15:17; 14.05 15:23; 14.05 15:56; 14.05 20:41; 15.05 16:16; 15.05 18:20; 15.05 18:38; 17.05 15:12; 17.05 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

Kuule, me oleme ka ülikoolis käinud ja kursusekaaslasi omanud. Kui keegi hakkaks lambist tunnetest jahima, oleks paremal juhul Raja tänavat soovitanud.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 14:46; 14.05 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

Esimest korda kasutad meili? Rämpspost/reklaam/unwanted jme läheb automaatselt otse eraldi kausta. Mina ei ole kaua neid kauste sihipäraselt avanud, kui just spetsiaalselt kusagilt mingit arvet või meili kinnitust ei oota ja siis teadlikult sealt seda otsin.
Ja uskumatult palju ka tavameile läheb justnimelt rämpsposti alla.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 12:06; 14.05 12:33; 14.05 13:33; 14.05 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

See ei ole üldse tähtis, kas ta selle meili mitu kuud tagasi sai või ei saanud, avas vi ei avanud.
Unusta see lugu ja proovi edaspidi enne armastuskirjade saatmist natuke …publikut lugeda 😉

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.05 11:12; 14.05 12:10; 14.05 12:17; 14.05 15:38; 15.05 13:54; 15.05 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesi on igasuguseid ja mõne jaoks on IGASUGUNE vastus juba lootustandev. Kui tegu on tühja koha pealt tulnud armuavaldusega, on see piisavalt ettevaatlikuks tegev seik küll selleks, et kirja saaja valiks täieliku ignoreerimise tee. Mulle on ka FB messengeri tulnud mingi pooltuttava jura, mida olen täielikult ignoreerinud, kuna ei soovi selle inimesega mingisse interaktsiooni laskuda. Mõni siin on nimetanud teemaalgataja kirja saajat ‘tropiks’, ‘matsiks’ jne. Ausalt öeldes minul personaalselt on täiesti suva, mis sõnadega see mind kirjadega pommitanud isik mind mõttes neab, kindlam tundub mitte kuidagi välja teha. Ja mõni arvab veel, et peaks saatma vastuse ‘loodan, et leiad endale selle Õige, ninnu-nännu…’ – ahistajamentaliteediga inimesele on teinekord sellisestki vastusest enam kui küllalt, et veel enam hoogu minna.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:18; 14.05 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

Esimest korda kasutad meili? Rämpspost/reklaam/unwanted jme läheb automaatselt otse eraldi kausta. Mina ei ole kaua neid kauste sihipäraselt avanud, kui just spetsiaalselt kusagilt mingit arvet või meili kinnitust ei oota ja siis teadlikult sealt seda otsin.

Ja uskumatult palju ka tavameile läheb justnimelt rämpsposti alla.

Kes juba ülikoolis käib, orienteerub ka oma postkastis, ma pakun. 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 14.05 09:58; 14.05 12:07; 14.05 12:10; 14.05 12:11; 14.05 12:13; 14.05 12:22; 14.05 12:25; 14.05 12:40; 14.05 15:17; 14.05 15:23; 14.05 15:56; 14.05 20:41; 15.05 16:16; 15.05 18:20; 15.05 18:38; 17.05 15:12; 17.05 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka tavameile läheb justnimelt rämpsposti alla.

Kes juba ülikoolis käib, orienteerub ka oma postkastis, ma pakun. ????[/quote]

Hingaks nüüd rahulikult sisse-välja ja hakkaks algusest peale. Teemaalgataja armus ära. Juhtub (jah, saab küll esimesest pilgust “sees” olla ja ei-tea-mida kokku konfabuleerida, aga kummalisel kombel võib paljugi sellest väljamõeldust hiljem tõeks osutuda). Saatis meili (nagu tõestatud, ülimalt loll variant – ei tea, kas loetigi). Kui siiani tunded alles (teemaalgatusest tundub, et on), siis alustaks päriselus tavalist suhtlemist ja saaks objektiga sisuliselt tuttavaks. Teil mingeid grupitöid pole? Kooliväliseid üritusi? Ehk on mõni ühine huvi??? Kui juba päriselt rääkinud olete, võib kunagi mainida, et keegi tegi sellise kirjaga lolli nalja. Kui muidugi vestlemine üldse ei suju, siis on 500% kindel, et kutt sai kirja kätte ja mitte lihtsalt ei oska regeerida, aga pole isegi suhtlemisest, rääkimata muust, huvitatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus on selline tunne, mida PEAB väljendama silma vaadetes ja siis võivad kirjad juurde tulla. Igasugune virtuaalne tunnete väljendamine minu meelest alandab ja tekitab tunde, et kirjutaja ei hooli minust üldse. Mina ei ole võtnud ühtegi kirjateel tulnud sõnumit enne tõsiselt, kui olen sellest ka silmast silma või vähemalt telefoni läbi ka kinnitust saanud. Ehk siis häälega räägitud sõnum. Ja kirjaga on veel see lugu, et kui sa ei kasuta mingit programmi, siis sa ei tea ka, kas seda kirja on üldse loetud. Oi kui palju erakirju olen leidnud prügikastist ja ainult siis lähen otsima, kui läbi teiste otsesuhtlemiskanalite tuleb jutuks, et kiri on tulnud. Nii et oled sa ikka kindel, et kiri on kohale jõudnud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla sulle lihtsalt tundub, et ta ignoreerib sind, sest sina paned teda rohkem tähele. Kas ta enne ütles alati “tere” ja olite sõbrad? Kui sa oleks üks sadadest poolvõõrastest töökaaslastest, siis otse loomulikult ei pruugi ta sind märgata ja kui märkabki, siis ei taha sulle lootust anda. Tema jaoks oled sa siis üsna võõras inimene, keda ta ei tereta rohkem, kui mõnda teist töökaaslast, keda väga vähe teab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta sulle ei vastanud, oli siis arg või lihtsalt ükskõik, mis vahet seal nüüd enam on! Üks mis kindel, ta ei olnud huvitatud.
“Äkki ta ei saanud meili kätte” on umbes sama jabur eneselohutus kui “äkki ta sellepärast ei helista, et ta rööviti mereröövlite poolt ja viidi üksikule saarele, kus on palme, aga mitte telefone” jne. Ta pole huvitatud. Ei tõmba. Nii ongi. Löö nüüd selg sirgu ja võta see teatavaks ja ära rohkem oma aega tema peale kuluta.
No see kiri… midaiganes, ehk ta arvab, et olid kirja saates purjus, tegid tema kulul nalja või muud sarnast, selliseid asju päris kirja teel ei aeta 🙂 see on umbes sama nagu koolikotti poetatud varesejalgadega “ma armastan sind, XXX”.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 11:09; 14.05 18:09; 17.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille kohta tuleks meestel teha perekooli teema, kuna naised on mandunud.

Aga siin oleme omadega vist sinnamaani jõudnud, et feminism on naistel pea nii sassi ajanud, et nad ei saa ise ka enam aru, kes on kes.

Jah, et võrdne oleks, siis naisel ON õigus meest välja kutsuda, tundeid avaldada, abieluettepanekut teha jne. Isegi meestel pole täna selle vastu enam midagi.
Aga sellega kaasneb ka veel üks asi – saate korvi ja sellega tuleb samuti meeste kombel harjuda.

Kuna su lugemisoskus on puudulik, siis ma kirjutan väga lühidalt – teemaalgataja pole korvi saanud, ta pole mitte midagi saanud. Korvi saamine tähendabki, et vastatakse, “tänan, ei”.
Ja nagu ma varasemalt juba ütlesin – põhjendama ei pea midagi aga ära öelda võiks nii, et see on selge ja üheselt mõistetav. Ignoreerimine ei ole selge ja üheselt mõistetav.
Mehed on hoopis mandunud, kui sinu järgi otsustada…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.05 12:37; 14.05 12:43; 14.05 12:44; 14.05 12:46; 14.05 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus, kui palju on mulle messangeri kirjutatud, et kaunis naine, tutvume, lähme välja etc. Kui keegi võõras veel kirjuraks, et ta armastab mind, oleks jah ehmunud ja argpüks. Mingi ahistaja jälitamas.

Kursusekaaslastena olime siiski nimepidi tuttavad, rämpspostiga mu meili segi ei anna ajada seega.

Kuule, me oleme ka ülikoolis käinud ja kursusekaaslasi omanud. Kui keegi hakkaks lambist tunnetest jahima, oleks paremal juhul Raja tänavat soovitanud.

No mina olin ka oma kursakaaslasesse platooniliselt nii metsikult armunud, et praktiliselt ühtegi muud mõtet aasta aega pähe ei mahtunud. Hiljem, ühel kursa peol ta purjus peaga suudles ka mind ja siis (kahjuks) ma pihtisin, et olen ammu temasse armunud olnud. Midagi enamat meil igal juhul ei arenenud. Aega läks aga lõpuks üle ma tast sain

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu ma varasemalt juba ütlesin – põhjendama ei pea midagi aga ära öelda võiks nii, et see on selge ja üheselt mõistetav. Ignoreerimine ei ole selge ja üheselt mõistetav.

Kas sa oled see, saeioskaargumenteerida?

Olgu, ma siis vastan sulle; sa ei oska absoluutselt argumenteerida.

Kust kuradi kohast sa seda võtad, et mingi kõõm saadab sulle armuavalduse (no mis armuavalduse kolm korda elus nähtud is´ikule; lihtsalt et lämme välja wäää), siis sa ei pea selle viisakalt vastama.
Vastamata jätmine ongi: Ma ei ole huvitatud. Või, mida sa ometigi endast mõtled?
Või kus see kirjas on, et peab? No mida helli?

Kus maailmas sa elad, kus kõik inimesed meeldivalt ja viisakalt võhivõõrastega suhtlevad? Isegi sina ju pole selline ja tikud siin tänitama mind, kes pol sulle isegi armuavaldust saatnud?
Miks peaks mimgi suvaline esmakursuse jorss?
Ja mis siis veel saaks, kui ma SAADAKS sulle mingi avalduse? Su turtsumist ja tänitamist ei jõuaks ei üli- ega perekool ära kuulata.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.05 11:31; 14.05 13:44; 14.05 14:57; 14.05 19:36; 15.05 17:29; 15.05 18:11; 17.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kursusekaaslased. Sulle ta meeldib- esimesel võimalusel jätsid ta nime meelde, uurisid emaili aadressi välja ja kirjutasid. Ma ei tea kui suur see kursus on aga kui te pole sõnagi vahetanud, siis väga väike ei saa ta ju olla?!? Seega on suur tõenäosus, et tal pole õrna aimugi kes sa oled ja see, et sulle tundub, et ta ignoreerib sind, võib ainult sulle nii tunduda. Tegelikult kõnnib ta sinust samamoodi mööda nagu alati. Ma mõtlen oma kooliaegadele, olid mitmed loengud koos teiste kursustega ja mis nende inimeste nimed olid- pole õrna aimugi sest nad ei huvitanud mind.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus seik ammusest lemmiksarjast sex ja linn
He’s not that into you

Ta lihtsalt pole sinust huvitatud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:40; 14.05 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kursusekaaslased. Sulle ta meeldib- esimesel võimalusel jätsid ta nime meelde, uurisid emaili aadressi välja ja kirjutasid. Ma ei tea kui suur see kursus on aga kui te pole sõnagi vahetanud, siis väga väike ei saa ta ju olla?!? Seega on suur tõenäosus, et tal pole õrna aimugi kes sa oled

Kõik teavad kõiki nimepidi, kindlalt.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 14.05 09:58; 14.05 12:07; 14.05 12:10; 14.05 12:11; 14.05 12:13; 14.05 12:22; 14.05 12:25; 14.05 12:40; 14.05 15:17; 14.05 15:23; 14.05 15:56; 14.05 20:41; 15.05 16:16; 15.05 18:20; 15.05 18:38; 17.05 15:12; 17.05 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kursusekaaslased. Sulle ta meeldib- esimesel võimalusel jätsid ta nime meelde, uurisid emaili aadressi välja ja kirjutasid. Ma ei tea kui suur see kursus on aga kui te pole sõnagi vahetanud, siis väga väike ei saa ta ju olla?!? Seega on suur tõenäosus, et tal pole õrna aimugi kes sa oled

Kõik teavad kõiki nimepidi, kindlalt.

No aga siis on sul kindel vastus käes ju. Jäta vaene noormees nüüd rahule, eks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 12:20; 14.05 20:48; 15.05 14:53; 15.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see kiri… midaiganes, ehk ta arvab, et olid kirja saates purjus, tegid tema kulul nalja või muud sarnast, selliseid asju päris kirja teel ei aeta ???? see on umbes sama nagu koolikotti poetatud varesejalgadega “ma armastan sind, XXX”.

Tahtsin just sama öelda, inimesed saadavad ja räägivad purjuspäi kui süda õige keele peal on igast lollusi. Lisaks saadetakse ka kainena kogemata valele aadressile, ma ei hakkaks ka sellist kirja saades teisele piinlikkust tekitama ja järgmisel päeval uurima, et kuule mis sa nüüd õige öelda tahtsid? Ma sureks häbi pärast maha, eriti kui tegu juhtub olema sellise inimesega kes selle jutu veel laiali laseks.

Ma ei oskaks ka muud kui mämm-mämm öelda kui keegi mu töökaaslastest sellise tundepuhanguga näkku lajataks, olgu või meili teel. Ja ma muidu ikka naljalt hätta ei jää.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see sabast kinni võtmine enam midagi ei paranda, aga võiksid talle tõesti öelda, et järgmine kord olgu mees ja öelgu viisakalt, mitte ärgu mängigu jaanalindu.

Loomulikult on alandav ja nõme olla. Ega sellest enam midagi tule, aga nüüd said aru, et mehel pole niigi palju sisu ja elementaarset austust teiste vastu, et naise vastu lahke olla ja viisakalt ära öelda. He´s just not that into you! Mis teha.

Vastamata armumine sakib, ole sa kas esimese klassis või vana juba. Kannatad ära, varsti läheb üle. Praegu ei tundu nii ja ei usugi, aga läheb.

seda ma sabast kinni võtmise all mõtlesingi, et küsib mis toimub ja ütleb et nii ei käituta.
mida Sina selle all mõtlesid?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 11:01; 14.05 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puutun selle inimesega nii paar korda nädalas õpingute tõttu kokku.

armusid oma õppejõudu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et tüüp ehk ainult mõtleb, et sa tõmbasid end üks õhtu pilve või vaatasid pudelipõhja ja hakkasid mingied kirju lahmima. Või tuli sinu aadressilt lihtsalt mingi häkitud sõnum hoopis kellegi teise naljana. Tüüp ei taha sellest juttu teha, sest ei taha sind piinlikku olukorda panna (no kus sa ei mäleta või ei teagi, et selline kiri saadetud) või on ta selle lihtsalt ära unustanud, isegi kui korraks pilku peale visates läbi luges.

Ehk siis, kui tüüp sulle ikka väga meeldib, siis pole ju miskit veel luhta läinud. Mine tee tutvust, uuri elust ja olust, tee paar komplimenti, ole salapärane ja huvitav ka tema jaoks jne… Ehk ikka hakkab susisema.

Variant on ka lihtsalt nautida seda jalad nõrgaks, keel kurgus armumise tunnet, kui ta kestab. Kõik läheb kahjuks (ja õnneks) elus mööda.

PS: mulle millegipärast meeldis kunagi nähtud teatrietenduses “Kured läinud, kurjd ilmad” ühe vastassoo suhtes äärmuslikult tagasihoidliku, kuid siiski lapsi sooviva (noor)mehe strateegia tänaval meeldivatele naistele väikeseid pabereid jagada: “Soovin teiega tutvuda, Peeter.”

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisid enne, missuguste sotsiaalsete normide vastu oled eksinud. Selle üldnimetuseks on “vaimuhaige ahistaja juhtum”. Selgitan lähemalt. Sellised “olen nii armunud oma iidolisse, keda ma pole kunagi lähedalt näinud, ainult pildi pealt, aga ta on niiii-iii ilus ju” ideegi ei peaks tekkima vanematel kui 13-aastastel. Olgu, mõnikord tekib siiski. See on aga juba esimene veidrus, sest tegemist on suht infantiilse ja eakohatu emotsiooniga. Aga noh, teinekord aju ikka trikitab ja see pole veel maailmalõpp.
Kui nüüd täiskasvanud inimene aga ise ei suuda aru saada, et tema tunne ei saa mingil juhul olla tõsiseltvõetav, sest ta ei tunnegi võõrast inimest, siis on tegemist juba mingite veits tõsisemate psüühiliste probleemidega.
Ok, oletame siis, et tõesti ei saa aru. Aga no sellest ikka ju saab, et ei lähe tõsimeeli jumala võõrale kodanikule meili teel armastuskirja saatma. Inimesele, kelle meiligi pole ning mida peab kuskilt otsima ja nuhkima. See on juba kõrgema taseme vaimuhaigus ja lisaks ahistamise komponent. Minul tekiks näiteks mure, ega inimene pole mingi aktiivne hull. Arvestades seda, et kuid hiljem ikka veel selline ebanormaalne armumine lihtsalt on kogu elu vallutanud, siis tundub mingisugune psüühiline häire suht reaalne.
Kui peaksid minema veel mingit selgitust nõudma, siis igaks juhuks arvesta variandiga, et ta kutsub ahistamise eest politsei või paneb lihtsalt jooksuga teises suunas ajama.
Normaalne käitumine antud juhul on selline, et enne suurest armastusest jahumisest tutvud inimesega, ehk käite väljaski (muidugi viisakalt kutsudes, mitte meili teel ahistades) ja kui tõesti on klapp ja sobivus, siis hakkad tunnetest rääkima. Sedapidi.
Muidugi selline vähe normaalsem inimene suhtuks kõnealusesse kohatusse armastuskirja siiski huumoriga ja kirjutaks ehk sõbralikus toonis vastu, et on meelitatud, aga kahjuks ei jaga tundeid. Sinu käitumine on aga üsna hirmuäratav, nii et võimalik, et ta taotluslikult midagi ei ütle, sest ei tea ju, kuidas sa reageerid. Kui oled ühe korra veidralt toiminud, siis jumal teab, mida edasi teed, kui mingeid signaale anda. Seega ongi ohutum mitte välja teha. Muidu pärast nuhid veel elukoha ka välja ja hakkad igal õhtul akna all patseerimas käima. Päris jube.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edaspidiseks ainult nii palju, et proovi järgmine kord oodata, kuni noormees isetundeid avaldab, ära ole esimene, suure tõenäosusega saad noormehest lahti selle käiguga.
Teine nipp veel- igasuguseid tundeteemasid ei aeta kirja/chati vms teel. Esiteks on möödarääkimise võimalus suur, teiseks võid jääda üksi pead murdma, nagu siingi praegu näha on. No answer on samuti vastus.
Kolmas nipp- kuna inimestele suhteteemad on siiski väga olulised, on terve internet õpetusi täis, kuidas käituda olukorras, kui sulle kursusel meeldib üks noormees. Teinekord googelda ja võta Wikihow ette. Seal on kindlalt kirjas, mis järjekorras oleks pidanud asju ajama. Naerata, hoia pilku, tutvuge, tehke koos rühmatööd, küsi küsimusi, arenda vestlust, lase temal alustada, siit ei ole imelik juba kohvi jooma koos minna, sotsiaalmeedias lisada. Selliste armastuskirjade kirjutamiseni ei jõua mitte kunagi nendes soovitustes, sest see on big no. Küsi 2 küsimust endalt- kas sa tahad seda öelda ja veel olulisem- kas tema tahab seda kuulda. Tark inimene jätab need küsimused küsimata, mille vastus tõenäoliselt talle ei meeldi, kui pole just eluliselt oluline teada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa tahtsid siit foorumist vanemate ja targemate inimeste nõu kuulda. Sinu käitumine on olnud vägagi lapsik ja ahistajalik. Kui ma olin seitsmendas klassis, siis ma ka fanaseerisin ühest poisist, kes hommikuti minuga samas bussis sõitis. Tahtsin ta nime teada saada ja pidasin plaani talle mingi kirjake taskusse sokutada. Õnneks ma seda siiski ei teinud 😀

Teinekord proovi oma huviobjektiga enne tuttavaks saada. Nii on sul ka selgem, kas ta sulle tegelikult üldse meeldibki. Lihtsalt kedagi kaugelt jälgides on talle lihtne kuldne kuu selga mõelda.

Kui ma üliõpilane olin, siis töötasin mõned tunnid nädalas ülikooli raamatukogus klienditeeninduses. Sinna tuli üks noormees, kes laenutas raamatuid ja siis küsis, mis mu nimi on. Mõnda aega pärast seda tuli mulle temalt kooli meilile armastusest nõretav kiri. Kuidas ta minusse kohe esimesest silmapilgust armus ja kuidas ta ei julge minuga rääkida. Mulle tundus see asi kuidagi ahistajalik ja õudne, seega ei vastanud. Ta käis raamatukogus mind piilumas ka aga ei tulnud rääkima. Äkki ta ka mõtles, et ma andsin talle korvi ja tahtis otse küsida, et miks?? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 86 )


Esileht Pereelu ja suhted Ignoreerimine sellest peale kui

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.