Esileht Kodunurk Ikea lemmikud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Ikea lemmikud

Postitas:

Kuna Ikea on nüüd kuu aega Eesti turul olnud siis oleks igati sobilik teha Ikea lemmikute nimekiri 🙂

Minu top 3 näeks selline välja :

*https://www.ikea.ee/et/products/kitchen/kitchen-furniture/kitchen-furniture/raskog-ratastega-riiul-valge-art-20382932 lisaks peale veel too lõikelaud https://www.ikea.ee/et/products/kitchen/metod-system/kitchen-accessories/hogsma-loikelaud-art-90446619

*https://www.ikea.ee/et/products/bedroom/dressing-tables/other-bedroom-furniture/ikornnes-peegel-art-30298396

*https://www.ikea.ee/et/products/kitchen/kitchen-furniture/kitchen-furniture/tornviken-koogisaar-naturaalvalge-art-40391657 köögisaared tunduvad neil üldse nii vinged, pole varem mõelnudki kasutusele võtta.

Võite lisada nii lemmikuid kui ka hoiatavaid tooteid 🙂

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No pilte nad oskavad Ikeas ilusaid teha, aga ma iial ei tahaks endale mingit metallist ratastega riiulit koju, mulle esimese asjana meenub sellega haigla ja kõlisevad skalpellid-süstlad. Lõikelaud niimoodi riiuli peal, kena küll, aga materjalid omavahel ei sobi kokku, pealegi ei ole see riiul selline, et lõikelauda sealsamas ka lõikelauana kasutada saaks. Lõikelaua kohta on see aga liiga õhuke.

Mul ei ole IKEAs iial olnud mingeid erilisi lemmikuid, vaatan puht praktilise pilguga ainult siis kui midagi on vaja ja iga kord sugugi ei langeta otsust ikea kasuks.

Raamaturiiulid on seal normaalsed, ostsin eelmisel aastal sellise:

https://www.ikea.ee/et/products/elutuba/raamaturiiulid/raamaturiiulid/hemnes-raamaturiiul-helepruun-art-60413502

Ja sinna juurde veel ühe kitsama. Vaatasin ka klaasustega riiuleid, aga seekord ei võtnud, kuigi algne soov oli ustega riiul. Need jätsid poes eblaka mulje, ei olnud ikka päris see materjal, mida oleks soovinud. Ostetud riiulitega olen rahul, mulle meeldib mööbli puhul see kahevärvilisus, kui on valge ja helepruun koos, pluss see, et riiul on siiski täispuidust, mitte mööbliplaadist. Ladusin paksult raamatuid täis, siiani ei ole veel riiulid kõveraks väändunud.

Samas ei ole üldse rahul ühe IKEA riidekapiga, teinekord enam sealt kappi ei osta. Ka diivani ostmisel põlgasin IKEA tooted ära ja ostsin hoopis mujalt. Sama kordus köögimööbliga.

Eks seal on toredaid leide ka, aga kuna ma mööblit väga sageli ei osta, mul ei ole mitut korterit või maja, mida alailma sisustada, siis ma ei vaata selle pilguga, et missugune mööblitükk nüüd lausa lemmik on. Kui midagi sobib ja vaja on, ostan ära ja rohkem ma sellele ei mõtle.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikeast ostan ainult nõusid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IKEA on ikka Eesti turul pikka aega ikka olnud, veebipood jne ju toimisid, enne seda sai Riiast jne. Et ilmselt kellelegi “abiks” see teema ilmselt pole, maitsed nii erinevad ka.

Paar aastat Eestis kodu kujundanud ja ikka väga suur hulk mööblist IKEA, enne kui Eesti jõudis Läti ja Soome omadest, hiljem juba kulleriga/Eesti väljastuspunktist.

Ainuke asi, mida tõesti soovitada tahtsin on drygrip punase(!) veini pokaalid, aga need on kodukalt kadunud – tunduvad palju luksuslikumad ja kallimad, tihti arvatakse, et Iittala Essence hoopis, erinevused on, aga stiililt sarnased.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõigil peaks tõesti olema äravahetamiseni sarnased kodus nende “Ikea lemmikutega” või mis selle teema mõte on?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole nii rikas, et odavkaupa osta.

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kasutan Ikea tooteid eelkõige toorikutena, millest siis midagi omanäolist meisterdada. Näiteks olen endale sobiva kangaga ära polsterdanud ühe lihtsa pingi garderoobi. Olen pannud kolm Rast kummutit kokku üheks pikaks kummutiks, jalad alla ja viimistlenud siis endale sobivaks. Bekväm maitseaineriiulid on mul kasutusel ehete hoidikutena (värvitud, tagurpidi seinale kinnitatud nii, et peale jääb riiul, alla toru, kus on konksud kaelaehete riputamiseks). Kõrvarõngaste hoidik sai tehtud mingi köögitarviku augulisest põhjast, no enam ei meenu, mis asi see tegelikult pidi olema… Köögisaar on tehtud Ikea Metod köögikappidest, peal ja välimises küljes lai mujalt ostetud tammest töötasapind. Eket riiulitest ehitasin kaldlae alla sobiva raamaturiiuli. Ainus asi, mis mul mööblist täiesti muutmata kujul kodus on, on Bekväm abilaud, mida kasutan vannitoas groomingulauana. Ah jaa, Ombonad veiniklaasid meeldivad väga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil ikka on aastatega kogunenud Ikea asju, kodus ja maal mõlemas. Billy klaasustega raamaturiiulid, Ektorp sohva, riiuleid, tekke, valik lampe, hulk köögikraami, päevavari, valgusketid jpm.

Pole milleski pettunud – ma enne katsun kui ostuks läheb. Kõige-kõige tiitli annaks nende küüslaugupressile – ei saa ükski teine press ligilähedalegi. Ilus, funktsionaalne, ülikerge puhastada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diivanid on enamuses mugavad ja praktilised. Ma olen ostnud teise ringi ikea diivani. Kõik katted käisid lukkudega pealt lahti. Selle all veel üks pehmenduskiht, millel ka lukk. Selle all poroloon. Ka seda saab kuuma suveilmga pesta. Käetugede osa käis ja lukkudega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on raske leida kodus mööblit, mis ei oleks Ikea. Enamus sealt just. Köögimööbel väga ok kvaliteet soodsa hinnaga. Riidekapid, voodid, vaibad, söögilaud, toolid, tekid, padjad, nõud, köögitarvikud, valgustid…kõigega olen rahul. Va Hemnes diivanilaud oli kallis, aga kvaliteet kehva selle raha eest.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti poodi pole jõudnud. Kodus mul IKEA tooteid ei ole aga rendidavas korteris on. Hea odav kraam, mille maha kandmisest kahju ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

90% maailma üürikotreritest on IKEAt täis. Põhilised lemmikud on hoopis igasugused nutikad pisipudinad ja Kallax riiulid on lemmik- mitmekülgne, tugev. Kavatsen just Kallaxist akna alla lugemisistme teha koos raamaturiiuli ja patjadega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on raske leida kodus mööblit, mis ei oleks Ikea. Enamus sealt just. Köögimööbel väga ok kvaliteet soodsa hinnaga. Riidekapid, voodid, vaibad, söögilaud, toolid, tekid, padjad, nõud, köögitarvikud, valgustid…kõigega olen rahul. Va Hemnes diivanilaud oli kallis, aga kvaliteet kehva selle raha eest.

Mul on ka kodus raske leida sisustuses midagi, mis poleks Ikeast. Köögimööbel on ainsana muu, kuid see on ka vana ja võimalusel vahetan Ikea oma vastu välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida kasutan vannitoas groomingulauana

Mis asi on groomingulaud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida kasutan vannitoas groomingulauana

Mis asi on groomingulaud?

Laud mille peal lemmikloomi(kassid, kuni keskmise kasvuga koerad) pügatakse, kammitakse jne.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on korteris Ikea köök. Aasta alguses sai ostetud. Väga rahul ja imelihtsalt käib kokku. Plaanis on ka magamistuppa suur lükandustega kapp tellida. Mulle meeldib see, et saab kapi ise planeerida. Sellist kappi, mida mul just vaja on, valmiskujul ei müüda.
Mööbliosade tellimisel närvi ajab see, et kõike pole neil laos saadaval. Paned küll kokku detailid ja siis selgub tellimisel, et pole seda, teist ega kolmandat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mida tõesti soovitada tahtsin on drygrip punase(!) veini pokaalid, aga need on kodukalt kadunud – tunduvad palju luksuslikumad ja kallimad, t

Äkki ei leia seepärast, et otsid vale nimega? Selle seeria nimi on Dyrgrip, mitte Drygrip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lemmikuteks pidada seda, mida kõige tihedamalt ikeast ostan (alates sellest, kui ikea lasnamäele oma väljastuspunkti rajas), siis on minu jaoks nendeks kaks toodet: tahvlimarkerid ja 10×10 mõõtmetes peeglid.
Mõlemaid olen ostnud hulgi, oma töö tõttu. Markereid kasutame sihtotstarbeliselt (värvivalik suurem kui kontoritarvete poodides, hind odavam), peeglid lõikame 4-ks ja siis kasutame periskoobi tegemise töötubades.
Mõnel korral olen ostnud ka mööbliesemeid, aga need on kõik ühekordsed ostud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mida tõesti soovitada tahtsin on drygrip punase(!) veini pokaalid, aga need on kodukalt kadunud – tunduvad palju luksuslikumad ja kallimad, t

Äkki ei leia seepärast, et otsid vale nimega? Selle seeria nimi on Dyrgrip, mitte Drygrip.

Dyrgrip on õige jah, aga punase veini oma pole saadaval. Selline muidu https://www.ikea.com/gb/en/p/dyrgrip-red-wine-glass-clear-glass-20309300/

Eesti lehel hetkel vaid klaas, šampanja ja valge veini omad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida kasutan vannitoas groomingulauana

Mis asi on groomingulaud?

Laud mille peal lemmikloomi(kassid, kuni keskmise kasvuga koerad) pügatakse, kammitakse jne.

Peab päris pisike koer olema kui sellise tabureti otsas saab protseduure teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida kasutan vannitoas groomingulauana

Mis asi on groomingulaud?

Laud mille peal lemmikloomi(kassid, kuni keskmise kasvuga koerad) pügatakse, kammitakse jne.

Selge, tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

90% maailma üürikotreritest on IKEAt täis

Üürikas jah, aga oma päriskoju tahaks ju ikka midagi ilusamat,stiilsemat, originaalsemat ja püsivamat. Minu jaoks on minu kodus Ikea ja uusantiik täiesti välistatud.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib see, et saab kapi ise planeerida.

Iga tisleri käest saad ju omale sobivaid detaile tellida?

Mööbliosade tellimisel närvi ajab see, et kõike pole neil laos saadaval. Paned küll kokku detailid ja siis selgub tellimisel, et pole seda, teist ega kolmandat.

Mina olen oma koduse mööbli, kardinad-rulood, vaibad jm sisustuse kõik kvalifitseeritud meistrimeestelt tellinud ja pole kunagi probleeme olnud. Ikea on rahvapood, mõni ime, et kui kõik ühte kappi või lauda tahavad, siis tekib varustusega probleeme. Ise ei viitsi niimoodi oodata ja jupitada.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

90% maailma üürikotreritest on IKEAt täis

Üürikas jah, aga oma päriskoju tahaks ju ikka midagi ilusamat,stiilsemat, originaalsemat ja püsivamat. Minu jaoks on minu kodus Ikea ja uusantiik täiesti välistatud.

Samas on sel eeliseid – näiteks lühikese kestvuseaga asjade puhul nagu võrevoodid, lastetoa mööbel vmt.

Kuigi peaks ütlema, et IKEA köök (saab muidugi detaile valida) on üpriski kvaliteetne. Esiteks saab kapi sisuliselt kohe kätte, teiseks – vahepeal sai järjest lugeda kuidas mööblifirmad, kes olid ettemaksu saanud järjest pankrotti läksid, tarneajad pikenevad ja hiljuti jäi instas ka silma kuidas ühe köök paar päeva enne paigaldust tehases maha põles.

Tegelikult võrreldes poola mööbliga (kus augud valedesse kohtadesse ette puuritud või pole üldse jne) on IKEA mööbel hea võimalus väiksema eelarvega kodu sisustada.

Lisaks on ikeal täispuitu, kohati “ajatut, klassikalist” nt hemnes kummut kui trenditooteid.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üürikas jah, aga oma päriskoju tahaks ju ikka midagi ilusamat,stiilsemat, originaalsemat ja püsivamat. Minu jaoks on minu kodus Ikea ja uusantiik täiesti välistatud.

Just nimelt, Sinu jaoks. Aga kellegi teise jaoks (sh ka minu) on Ikea täiesti piisavalt stiilne ja ilus. Tänapäeva mööbli kohta ka piisavalt püsiv. Juba 12a magan oma Ikea voodis ja see kestab kindlasti veel aastaid. Originaalsus minu jaoks üsna ebaoluline, sest meeldivad klassikalisemad/tavalisemad tegumoed.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võrreldes poola mööbliga (kus augud valedesse kohtadesse ette puuritud või pole üldse jne) on IKEA mööbel hea võimalus väiksema eelarvega kodu sisustada.

Mina nüüd näiteks küll ei saa aru, millest sa räägid. Olen viimastel aastatel ostnud 4 korral (erinevatesse korteritesse) Poola köögimööblit ja ei ole seal küll mitte ükski auk olnud vales kohas või üldse puudunud.  Äkki täpsustad, millisel mööbliesemel on mis auk olnud vales kohas või puudunud?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võrreldes poola mööbliga (kus augud valedesse kohtadesse ette puuritud või pole üldse jne) on IKEA mööbel hea võimalus väiksema eelarvega kodu sisustada.

Mina nüüd näiteks küll ei saa aru, millest sa räägid. Olen viimastel aastatel ostnud 4 korral (erinevatesse korteritesse) Poola köögimööblit ja ei ole seal küll mitte ükski auk olnud vales kohas või üldse puudunud. Äkki täpsustad, millisel mööbliesemel on mis auk olnud vales kohas või puudunud?

Mis see sulle annab? Et kui endal pole olnud ei usu?
Kirjutuslaual – oli seda tüüpi laud, kus all väiksem laud, mis pealmise alla jookseb ja kui panna olemasolevatesse aukudesse siis jooksis lihtsalt viltu ja ei jooksnud laua alla.

Kummutil – olid jäänud siiniaugud tegemata, et sahtlisiinid paigaldada.

Minu arust on neid erroreid veel olnud, aga ei mäleta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ostnud poola mööblit, ei ole sellel küll olnud mingeid auke kuskilt puudu või vales kohas. Ma muidugi ei ole kunagi päris kõige odavamat varianti ostnud. Poolas tehakse minu kogemuse järgi täiesti korralikke asju.

Äkki sõltub sellest kohast, kust ostetakse? Et mõni müüja hangib oma poola kauba kuskilt eriti kehvast kohast, et kõik praak?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõvad sisekujundajad küll – kas Ikea või Poola saepuruplaat ????

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõvad sisekujundajad küll – kas Ikea või Poola saepuruplaat

No ma ei tea, mu meelest ei ole selles teemas küll keegi hoobelnud mingite eriliste sisekujundusoskustega.

Ainult üks inimene siin nimetas seda kraami rahva maitseks ja seletas, kuidas tema kõik tisleri käest tellib ja miks küll kõik nii ei tee.

Eks Ikeast ostetaksegi sellepärast, et on odav. Ja ega iga odav asi siis kohe täiesti maitselage ei ole. Küll ja küll on nähtud mingeid hirmkalleid imeasju, mis on maitselageduse etalon.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk Ikea lemmikud