Esileht Kodunurk Ikea lemmikud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Ikea lemmikud

Postitas:
Kägu

Ainult üks inimene siin nimetas seda kraami rahva maitseks …

Aga nii see ju ongi, ei maksa solvuda.

…ja miks küll kõik nii ei tee.

Ei, nii see kägu küll ei kirjutanud. See on tüüpilise käo isetegevus.

Ja ega iga odav asi siis kohe täiesti maitselage ei ole.

Pole väidetudki. Eespool öeldi, et siis on kodud sama nägu. Nõustun.

Küll ja küll on nähtud mingeid hirmkalleid imeasju, mis on maitselageduse etalon.

Kahjuks ei usu seda juttu. Eriti seda “küll ja küll nähtud” osa.
Maitselagedus on subjektiivne. Sellest lähtuvalt saan aru, et Ikea mööblit ostetakse odavuse, mitte maitse pärast.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest lähtuvalt saan aru, et Ikea mööblit ostetakse odavuse, mitte maitse pärast.

valesti saad. Ostetakse hea välimuse, praktilisuse ja normaalse hinna kombo pärast. Loen väga palju sisustusajakirju- Briti, Austraalia, Prantsuse – ja peaaegu alati on neis ilusates kodudes midagi ikka ka Ikeast.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest lähtuvalt saan aru, et Ikea mööblit ostetakse odavuse, mitte maitse pärast.

valesti saad. Ostetakse hea välimuse, praktilisuse ja normaalse hinna kombo pärast. Loen väga palju sisustusajakirju- Briti, Austraalia, Prantsuse – ja peaaegu alati on neis ilusates kodudes midagi ikka ka Ikeast.

Ei ole veel näinud ilusat ja mugavat Ikea mööblit.

 

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel näinud ilusat ja mugavat Ikea mööblit.

ega slaavi maitsega see tõesti kokku ei lähe.

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel näinud ilusat ja mugavat Ikea mööblit.

ega slaavi maitsega see tõesti kokku ei lähe.

Sul on nii nüri ja tilluke mœttemaailm et kas ainult Ikea või “slaavi maitse”? Oot, sina väitsid end neid udupeeneid sisustuslehti vaatavat? Hea nali! ????????????

+4
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on nii nüri ja tilluke mœttemaailm et kas ainult Ikea või “slaavi maitse”? Oot, sina väitsid end neid udupeeneid sisustuslehti vaatavat?

Udupeenest polnud juttu, täiesti tavalised ajakirjad.

Aga pane siis pilt oma maitse järgi diivanist.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei seda ta ei julge, nokitakse surnuks. Või tuhlab netis parasjagu “maitseka” diivani otsingul 🙂

Diivanid Ikeast mulle ei meeldi, kusjuures, osad on liiga vormitud ja teised ebamugavad. Aga toole, kappe, köögividinaid, madratseid  jnejne on väga hea osta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on nii nüri ja tilluke mœttemaailm et kas ainult Ikea või “slaavi maitse”? Oot, sina väitsid end neid udupeeneid sisustuslehti vaatavat?

Udupeenest polnud juttu, täiesti tavalised ajakirjad.

Aga pane siis pilt oma maitse järgi diivanist.

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbe ja väga meeldivad oot-oot diivanid

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on nii nüri ja tilluke mœttemaailm et kas ainult Ikea või “slaavi maitse”? Oot, sina väitsid end neid udupeeneid sisustuslehti vaatavat?

Udupeenest polnud juttu, täiesti tavalised ajakirjad.

Aga pane siis pilt oma maitse järgi diivanist.

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbe ja väga meeldivad oot-oot diivanid

See on päris jube diivan, näeb välja nagu 300-400€, aga ka ikea diivanid pole maitsele. Muu ikea suures osas meeldib.Pigem meeldib atto ja treimann.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostan oma koju asju, mis mulle meeldivad ja mis mu rahakotti tühjaks ei tee. Mul on jumala suva, kas see on ikka piisavalt stiilne, minu kodu ja minu otsus. Suurem osa mööblit on üldse taaskasutusest, natuke Ikeat kah sekka. Kusjuures mingi hetk avastasin, et mu taaskasutusest ostetu on nüüdseks suht kalliks läinud. Paar Ikea klassikaks kujunenud mööblitükki on mul, ka mis täna maksavad hoopis rohkem, kui neid kunagi ostes. Mis vastupidamist puudutab – mul on pigem see häda, et miski ei lagune mu elamises. Vahel tahaks midagi uut, aga kus ma vana panen? Kasvõi veiniklaasid võiks uued küll olla, aga kus ma senised siis panen? Mööblist rääkimata.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on nii nüri ja tilluke mœttemaailm et kas ainult Ikea või “slaavi maitse”? Oot, sina väitsid end neid udupeeneid sisustuslehti vaatavat?

Udupeenest polnud juttu, täiesti tavalised ajakirjad.

Aga pane siis pilt oma maitse järgi diivanist.

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbe ja väga meeldivad oot-oot diivanid

See on päris jube diivan, näeb välja nagu 300-400€, aga ka ikea diivanid pole maitsele. Muu ikea suures osas meeldib.Pigem meeldib atto ja treimann.

Ei solvu, sest maitsed erinevad, aga mille poolest nüüd Ikeast jubedam? ????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellised kaks tükki,   meeldivad. Mul oli kõrget riiulit vaja, täispuidust maksid täiesti absurdset hinda sellises kõrguses.

https://www.ikea.ee/et/products/elutuba/raamaturiiulid/raamaturiiulid/billy-raamaturiiul-valge-spr-59182201

Ja teine ikea asi on see komplekt, asuvad rõdul. Igati väärt kraam, siin, kus mina elan, on see vist küll kõige popim toode pärast Kallaxit. Kui rõdult alla vaatan, ilutseb kahe naabri rõdul sama komplekt, kui tänaval jalutada, vaatab aedades igal tänaval vähemalt paar tükki vastu.

https://www.ikea.ee/et/rooms/oueala/oueala-soogimoobel/oueala-soogilauatoolid/askholmen-laud-2-tooli-valjas-beez-peitsitud-hallikaspruun-spr-39286153

Kohaletoimetamine on neil paraku siin minu kandis mingi kuradi brömma-brömma, ma ei tea, mis jura. Muidu oleks ehk veel midagi sealt tellinud, aga ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbeja väga meeldivad oot-oot diivanid

Ütled, et Ikea on maitsetu ja siis paned sellise lingi, kus on maailma kõige igavam diivan. Stiili poolest selline, et 15a tagasi oli moodne, praeguseks mitte enam väga. Igast Jyskist või Kaup24st leiab mõne sellise. See diivan pole kole, aga see pole ka mitte midagi sellist mille linki siin jagada kui näidist enda heast stiilitunnetusest.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbeja väga meeldivad oot-oot diivanid

Ütled, et Ikea on maitsetu ja siis paned sellise lingi, kus on maailma kõige igavam diivan. Stiili poolest selline, et 15a tagasi oli moodne, praeguseks mitte enam väga. Igast Jyskist või Kaup24st leiab mõne sellise. See diivan pole kole, aga see pole ka mitte midagi sellist mille linki siin jagada kui näidist enda heast stiilitunnetusest.

Kui peaksin netist tellima, siis poleks elu sees ostnud. Minu jaoks reaalselt sobib koduga kokku ning mugav istuda ja pole häbi külalisele magamiseks pakkuda

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikea stiil on lihtne, rahulik, praktiline ja odav, üsna eestlasele sobiv. Lihtsalt rahaga vehkimise ja kiitlemise pärast midagi halvustada, no ma ei tea… Tark ja jõukas inimene ei tee nii kunagi, pigem tuleb meelde ülikooliaegne kitsikuseaeg, kus sai secondhandi poode välditud, et mina küll seal ei käi, peetakse vaeseks. Kui tuleb enesekindlust ja finantsi juurde, siis hakkad ostma sealt, kust midagi head ja mugavat ja sobivat ja ilusat leiad, mitte sealt, kus on või ei ole kallis või odav. Jyskiski on täitsa asjalikke asju, Ikeast rääkimata.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin see keda süüdistati slaavi maitses, aga ülemine kommentaar pole minu. Lingi panen ikka https://www.paradiis.ee/et/toode/nurgadiivanvoodi-belgia-004divbergnvcupbe ja väga meeldivad oot-oot diivanid

Mille poolest Ikea Vimle sellele diivanile välimuselt alla jääb või stiili poolest erineb?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikea lihapallid on suured lemmikud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle muidu Ikea kõva mööbel sobib, aga kui läheb diivaniteks-tugitoolideks, siis mul on vist rohkem slaavi maitse, nende puhul ma tahaks, et oleks lopsakas ja barokne, mitte mingi hall ristkülik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uote quote=4057548]Mina olen oma koduse mööbli, kardinad-rulood, vaibad jm sisustuse kõik kvalifitseeritud meistrimeestelt tellinud ja pole kunagi probleeme olnud. Ikea on rahvapood, mõni ime, et kui kõik ühte kappi või lauda tahavad, siis tekib varustusega probleeme. Ise ei viitsi niimoodi oodata[/quote]

 

Kas need meistrimehed teevad sulle eritellimustooted kahe päevaga?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on jumala suva, kas see on ikka piisavalt stiilne, minu kodu ja minu otsus.

Seda muidugi, aga kõik inimesed ei ole oma kodu suhtes nii “mul jumala suva” suhtumisega. Ilusad, stiilsed, maitsekad ja sealjuures mugavad kodud on kunst saavutada. Mina kasutasin sisekujundajate abi, sest tõesti igat valgust ja varju ise ei märka. Mööblimaitse oli ikka endal, see on tellitud Saksamaalt. Ikea ei meeldi just seetõttu, et seda on igas teises “jumala suvas” kodus. No ei ole minu maitse.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dyrgrip on õige jah, aga punase veini oma pole saadaval. Selline muidu https://www.ikea.com/gb/en/p/dyrgrip-red-wine-glass-clear-glass-20309300/ Eesti lehel hetkel vaid klaas, šampanja ja valge veini omad.

Just vaatasin ühe sõbra juures, et tal on imelikud klaasid. Meenutab Iitalat, aga kuidagi kööbakas. Nüüd siis näen, et need on hoopis Ikea klaasid.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis näen, et need on hoopis Ikea klaasid.

Ega siis kõik ometi Ikea ei ole. Mul on sarnaseid mitmeid komplekte olnud, paljud teevad neid. Mingi 10-12 aastat tagasi olid jube moes. Selliseid riiuleid, kõrgeid ja valgeid, samuti neid üksikuid, mida senale komplekteerida, sai ca 30 aastat tagasi Tartust mööblipoodidest, sisustasin nendega lastetuba. Ikeaga polnud neil midagi pistmist. Diivanid on samuti üsna tavalised. Kui ma kellegi kodu näen, siis mul küll pole aimu, mis firma mööbel tal on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dyrgrip on õige jah, aga punase veini oma pole saadaval. Selline muidu https://www.ikea.com/gb/en/p/dyrgrip-red-wine-glass-clear-glass-20309300/ Eesti lehel hetkel vaid klaas, šampanja ja valge veini omad.

Just vaatasin ühe sõbra juures, et tal on imelikud klaasid. Meenutab Iitalat, aga kuidagi kööbakas. Nüüd siis näen, et need on hoopis Ikea klaasid.

A oled kindel? Järsku oli hoopis see klaas https://farwell.ee/toode/veinipokaal-nexo-378cl-6tk/
Või hoopis see? https://www.heres.ee/tableware/glasses/veinipokaal-43-7cl-kristallklaas-essential-rcr.html

Mind kohe hakkas huvitama kuidas sa peale vaadates IKEA ära tundsid?

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A oled kindel? Järsku oli hoopis see klaas https://farwell.ee/toode/veinipokaal-nexo-378cl-6tk/ Või hoopis see? https://www.heres.ee/tableware/glasses/veinipokaal-43-7cl-kristallklaas-essential-rcr.html Mind kohe hakkas huvitama kuidas sa peale vaadates IKEA ära tundsid?

Ei olnud kumbki neist. Mina ei tundnudki ära, et see on Ikea klaas, nüüd sain aru pildi järgi aru, et oli. Vaatasin, et kuju on kummaline, kuid mis klaas see on, ma ei teadnud enne kui siia pilt pandi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on Bohemial nii Columba kui Strixi sarjas ka äravahetamiseni sarnased klaasid, lisaks on selliseid no-name klaase tükikaupa saada. Ma küll peale vaadates aru ei saaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei solvu, sest maitsed erinevad, aga mille poolest nüüd Ikeast jubedam? ????

Ei ütleks et jubedam, sama jube.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostan oma koju asju, mis mulle meeldivad ja mis mu rahakotti tühjaks ei tee. Mul on jumala suva, kas see on ikka piisavalt stiilne, minu kodu ja minu otsus. Suurem osa mööblit on üldse taaskasutusest, natuke Ikeat kah sekka. Kusjuures mingi hetk avastasin, et mu taaskasutusest ostetu on nüüdseks suht kalliks läinud. Paar Ikea klassikaks kujunenud mööblitükki on mul, ka mis täna maksavad hoopis rohkem, kui neid kunagi ostes. Mis vastupidamist puudutab – mul on pigem see häda, et miski ei lagune mu elamises. Vahel tahaks midagi uut, aga kus ma vana panen? Kasvõi veiniklaasid võiks uued küll olla, aga kus ma senised siis panen? Mööblist rääkimata.

Mina viin vanad klaasid Uuskasutuskeskusesse ja vana mööbli müün maha, ega muidu uued asjad tõesti ei mahu kuhugi. Samas vanadest ammu tüdinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmikuid vist enam ei toodetagi. Meil on juba üle kümne aasta kasutusel kasepuidust köögilaud ja toolid. Sel aastal lihvisime, lakkisime uuesti üle, aga muus osas suurepärases korras, ei logise ega tudise. Voodid on samuti täispuidust ja väga ok kvaliteediga. Hiljuti just otsisin vaipa ja Ikeas oli väga hea hinnaga villane vaip, kahjuks värv ei sobinud. Miinusena tooks välja, et aasta-aastalt on järjest enam mööbliplaati jms odavmaterjale kasutuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle muidu Ikea kõva mööbel sobib, aga kui läheb diivaniteks-tugitoolideks, siis mul on vist rohkem slaavi maitse, nende puhul ma tahaks, et oleks lopsakas ja barokne, mitte mingi hall ristkülik.

Mul sama nõudmine diivani suhtes. Paks ja pehme ja kõrge seljatagusega, et saaks pead ka toetada. Midagi sellist (tean, et paljudele selline üldse ei meeldi).

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mu meelest on Bohemial nii Columba kui Strixi sarjas ka äravahetamiseni sarnased klaasid, lisaks on selliseid no-name klaase tükikaupa saada. Ma küll peale vaadates aru ei saaks.

Mina saan aru küll, kas on noname või kallis klaas. Vormid on väga erinevad, odavad klaasid on esmapilgul samasugused, aga kui rohkem vaatad, on kööbakad, vigu täis. Mulle näiteks on ema öelnud, et miks sa maksad selle klaasi eest nii palju, kui ta näeb välja, nagu iga tavaline klaas. Minu jaoks ei näe, kuju on perfektne.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk Ikea lemmikud