Esileht Lapse ootamine Ilus nimi tüdrukule

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Ilus nimi tüdrukule

Postitas:

Peagi on must saamas ema pisikesele tüdrukutirtsule, aga ma pole suutnud talle veel ilusat nime mõelda. Olen vaadanud nimesid aga ei suuda otsustada.
Nimedest on mulle kõige enam meeldinud Annegreth, Maibrit ja Lisell (Liselle). Ennem meeldis mulle kõige enam Olivia, aga see on mulle hakanud meenutama oliive. Mulle meeldib ka nimi Raili, aga minu arust on see kirjapilt kole, pigem Riley, aga ma ei tea. Veel meeldivad mulle sellised lühikesed nimed Iti, Ida, Ava ja Ere, kuid minu arvates on need liiga lühikesed ja vajaksid mingit nime juurde. Välismaistest nimedest meeldib mulle väga Kacey-May, kuid minu vanematele see ei meeldi ja ma kardan, et see on liiga raske.
Mul oleks tõesti abi vaja, et leida üks ilus nimi. Ma kardan, et äkki jääbki mu laps ilma nimeta.Pakkuge palun ilusaid nimesid, ja nimesid mis sobiksid Ava,Ida, Iti ja Erega kokku.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õie, Eda, Lia, Kia.
Eestipärane Mai

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lühike ja lihtne nimi jääb enamasti kõigile meelde ja lapsel endal lihtsam 🙂

Meie valisime oma laste nimed sugupuud uurides, soovitan ka seda piiluda vahel võib väga huvitavaid ja lihtsaid nimesi nii leida.

Ise tean ühte Iti-Mall ja Iti-Mai

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maria.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Js kui palju see laps peab oma nime kirjapilti selgitama teistele? “Ei ole Raili, on R-i-l-e-y”. Kaseii mei?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 21:33; 28.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iti on lahe, mulle meeldib, pane Iti-Miia

_

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba kahte nime tahad, siis pakuksin:

Ida Isabella
Ava Alexandra

Nendega sobib isegi välismaale sõita.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest peaks ka nime kirjapilt olema võimalikult lihtne ja loogiline. mitte et iga kord peab tähehaaval oma nime ütlema. seda nii lapsena kui ka hiljem täiskasvanuna. näiteks, kas Liia või Lya. iga kord peaks ütlema, ühe Y-ga .

eriti, kui panna kaks nime. laps läheb kooli, siis võiks ta ilma probleemideta osata oma nime öelda ja kirjutada.
Ida oli üks mu lemmikuid endal, aga mul endal tuleb poeg, ei saa kasutada 🙂
Miiat ei paneks, see on nagu niiiiiii levinud nimi juba praegusel generatsioonil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga keegi ei kasuta neid. Ikka nimetatakse vaid esimest nime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 21:33; 28.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loviise

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Melissa, Emily, Cassandra, Sofie, Anette Maria, Sabrina, Stella-Liisa, Lisandra, Meribel

Ilusaid nimesid on palju! 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Üks hea soovitus nime valimisel on proovida nime kõva häälega välja öelda, et kuidas kõlab või õues lausa hüüda (nagu kunagi last hüüaksid).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei riskiks Eestis küll Ava nime kasutada, liiga kahetähenduslik (st pigem ühetähenduslik). Ada on lollikindlam, või isegi Ama.
Muidu pole need lühikesed nimed sul nii lühikesed midagi, kõigis on kaks silpi. On olemas ka sellised nimed nagu Lii, Kärt, Tui, Ann – ja pannakse soovi korral täiesti iseseisvalt. Aga kui ikkagi pikemat tahad, siis nt Iti Linda, Ida Linda, Ada Linda, Ere Linda (või Leen/Leena).
Kacey-May asemel soovitan Kessu-Mai või Kaisa-Mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba kahte nime tahad, siis pakuksin:

Ida Isabella

Ava Alexandra

Nendega sobib isegi välismaale sõita.

Mida tähendab – sobib välismaale sõita? Palun selgitust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üritan oma mehele selgeks teha, et Roosi on ilus nimi. Itit ei taha panna kuna Kusti on juba olemas????. Aga Kessu on tõesti vahva nimi. Ronja, Madli, Aet

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roosi on tõesti vahva, tuttav pisipiiga on Roosmarii ja teine Roosi-Mari,
armas on ka Lille (Lilli),
igavesti meeldib mulle Nora

Kui edasi mõelda, siis romantilised
Rosalinda
Amanda
Adeele

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie plikadel nimeks Triinu ja Kaisa.Esimene sai nine minu nimest tuletades (Tiiu),teine sai isa nimest (Kalvi) ja kolmas kes sünnib uuel kuul saab laste nimedest tuletatult tõenäoliselt Katri.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liselle on nagu kissell. Kessu – no ma ei tea, mis nimi see veel on, Trip pane veel liitnimeks. Tean ûhte Pipi – Triinu, nojah.Grethely-Maybryth, Lyssandra-Lizethe, Trixibella – Salmonella…
Inimeste maitsed ikka nii erinevad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ida juba ammu mu lemmik, poleks uskunud, et see nimi nii populaarne on!
Aga veel ilusaid nimesid:
Stella (tähendus: täht)
Regina (: kuninganna)
Helena
Susanna
Merileid
Lenne
Anna

Soovitaksin panna ka täisnime, mitte hüüdnime. Nt Eleonora, mitte Nora; Aleksandra, mitte Sandra jne. Mulle isiklikult meeldiks vähemalt nii.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Helena, Isabel, Nataly, meeldivad ühekordsed nimed, mis igas keeles ilusad ja arusaadavad, et tegu on naisega. Samas top 10 nimed välistaks. Neid on tulevikus lihtsalt liiga palju nt Emma, laura, Mia jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 15:55; 10.05 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassis on Ava ja väga lahe nimi, kõik hääldavad Aava.

Ise mõtlesin pikka aega tütrele nimeks panna Roosi Ann, kuid nüüdseks leidisn veel sobivama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simone, Isadora, Christella, Anette, Nora, Yvonne, Annaliisa, Isabel, Looreley, Emma, Lisandra. Sulle meeldivad huvitavad nimed, vähemalt ei ole mingid tavalised nimed ????????????

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iida on üks hirmsamaid nimesid üldse (aga see on puhtalt minu arvamus).
Mirelle mulle meeldib.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mirelle kõlab nagu ras. vastane vahend.

Soovitaksin ka mõelda, et nimi ei assotsieeruks ilusalongi või stripiklubiga. Christellad jne mu jaoks isiklikult seetõttu oleks juba välistatud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 15:55; 10.05 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on erega väga vähe sobivaid, äkki mingi ere-mai või ere-britt. Idaga äkki sobiks Liis. Itaga või-olla Reet või Rutt. Kiusatus on küll mul teha hoopis mingeid nõmedaid ühendeid nagu ere-säde ja ida-kaari, aga ilmselgelt reaalsuses on targem midagi neutraalset valida. Üldiselt on 1 nimi mu meelest just kenam, nime mõju pääseb ka paremini esile, kaks koos nagu lahjendavad üksteist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iti-Lii

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sonja, Astrid, Madli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maria, Helena, Rosali(n), Doris, Lilian.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on poegadel mõlemal kaks nime. Kolmas tuli tütar ja talle ei pannud enam teist nime juurde. Jäi lihtsalt Rea, lihtne ja lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütre nimi on ka Triinu ja teisele tütrele olen välja valinud nime kas Kaisa (mõlemad nimed sel juhul tuletatud ühes nimest – Katherina) või Annika 🙂

Lühikesed ja lihtsad eestipärased (eestistatud) nimed on kõige ilusamad 🙂 Liisu, Kairi, Maris, Lagle, Anni, Tiina, Elise, Jaanika, Julia, Kerli, Laura, Monika, Nele, Piret, Sandra, Tiiu, jne jne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Lapse ootamine Ilus nimi tüdrukule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.