Esileht Koroonaviirus COVID-19 Inimesed otsivad võimalust koroonat põdeda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Inimesed otsivad võimalust koroonat põdeda

Postitas:
Kägu

….et vaktsineerimisest pääseda ja kroonapassi saada, kirjutab Postimees. Anna jumal mõistust! Vaktsiin ei tee kuidagi rohkem kahju kui haiguse põdemine, aga ta ta teeb seda väga palju väiksema tõenäosusega. Kas neil inimestel pole isegi põhiharidust?

+25
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lollus jah, tuttav oleks koroonasse surnud, vaakus pikalt koomas olles hinge. Töökaaslane oli kogu perega,  mitu kuud võttis taastumine aega. Võid ju kergelt põdeda, aga võid ka juhitavale hingamisele sattuda. Vaktsineerimine on oluliselt ohutum.

+22
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhitavale hingamisele koos kehavälise vereringega võib ka ilma koroonata sattuda. Läbi elatud kogemus.

 

EHK AITAB juba ende koroona teemade treimisest?

+13
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka üks geenius mõtles, et ta on noor ja tugev ning vaktsineerimine on surmasüst. Põdes koroona läbi väga vaevaliselt ca kuu tagasi ning nüüd ei suuda siiani teisele korrusele hingedamata kõndida ja kogu graafiku pidi tema pärast ümber tegema, sest töölepingu järgseid tööpäevi ta enam teha ei suutnud. Peavalu kõigile.

+20
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

+17
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas neil inimestel pole isegi põhiharidust?

Kahjuks tean ka kõrgharidusega vaktsineerimisfoobikuid, kes on enda jaoks leiutanud hulganisti põhjuseid ja vabandusi, et miks mitte mingil juhul pole võimalik süst ära teha. Enne on nõus läbi põdema. Ja see ei huvita neist kedagi, et iga nakkuse läbipõdeja külvab maailma juurde tohutus koguses uut viirust ja pandeemia lõpp nihkub muudkui kaugemale.

 

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….et vaktsineerimisest pääseda ja kroonapassi saada, kirjutab Postimees. Anna jumal mõistust! Vaktsiin ei tee kuidagi rohkem kahju kui haiguse põdemine, aga ta ta teeb seda väga palju väiksema tõenäosusega. Kas neil inimestel pole isegi põhiharidust?

Mul üks lastest põdes suht jalapeal läbi veebruaris. Siiani ei suuda kõike süüa, sest asjad maitsevad halvasti.

Väsib ka ootamatult.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine

Tegelikult on probleemiks NAKATUMINE!

Vaktsineeritu nakatab!!!! samamoodi (vôi enamngi?) teisi kodanikke.

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine

Tegelikult on probleemiks NAKATUMINE!

Vaktsineeritu nakatab!!!! samamoodi (vôi enamngi?) teisi kodanikke.

Heldus küll, pea iga päev kirjutatakse meedias, et vaktsineeritud nakatavad ja nakatuvad palju vähem.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

Mis sa nüüd valetad! Vaktsineerimisvastane kolleeg, kes põdes koroona läbi ja nüüd aasta otsa pole tervis endine?! Aasta tagasi polnud meil mingit vaktsiiniga veel, kuidas ta sai Vaktsineerimisvastane olla siis?

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

Mis sa nüüd valetad! Vaktsineerimisvastane kolleeg, kes põdes koroona läbi ja nüüd aasta otsa pole tervis endine?! Aasta tagasi polnud meil mingit vaktsiiniga veel, kuidas ta sai Vaktsineerimisvastane olla siis?

Kuidas see vaktsiinihirm sind küll nii rängalt mõjutas, et teksti mõistmise halvas?
Aasta tagasi põdes, mitte ei valtsineerinud! Pool aastat peale põdemist soovitati valtsineerimist, et immuunsus püsima jääks, aga siis tuli peale nn vaktsineerimisvastasus.
Ei ole ju keeruline.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on probleemiks NAKATUMINE! Vaktsineeritu nakatab!!!! samamoodi (vôi enamngi?) teisi kodanikke.

Äkki sina loeks asjatundjate jutte, mitte oma Uusi uudiseid? Kui ise ei leia, siis palun: https://novaator.err.ee/1608137167/kkk-peaaegu-koik-mida-voiksid-teada-koroonavaktsiinide-kohta

Vaktsineeritu nakatab palju väiksema tõenäosusega kui vaktsineerimata inimene.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tahtnud vaktsineerida, suutsin saada koroona. Väga kergelt läks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka üks geenius mõtles, et ta on noor ja tugev ning vaktsineerimine on surmasüst. Põdes koroona läbi väga vaevaliselt ca kuu tagasi ning nüüd ei suuda siiani teisele korrusele hingedamata kõndida ja kogu graafiku pidi tema pärast ümber tegema, sest töölepingu järgseid tööpäevi ta enam teha ei suutnud. Peavalu kõigile.

No kui inimene pole töövõimeline, siis ei pea teda ju tööl hoidma. Las läheb antivaxeritega parem paraadile.????‍♀️

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tahtnud vaktsineerida, suutsin saada koroona. Väga kergelt läks.

Palju õnne sulle. Kusjuures pole mingit garantiid, et sa mõne kuu pärast uuesti ei haigestu. Samuti ei tea sa praegu mis mõjud sellel haigusel pikaajaliselt on. Aga eks igaüks teeb omad valikud ja valib omad riskid. Samuti elab lõpuks tagajärgedega.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal mõte jah, sest läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine. Endal oli ka vaktsineerimisest keelduv kolleeg, kes põdes koroona läbi. Ütles, et nii kerge haigus, kõigile soovitab. Aga siis paari kuu pärast hakkasid jamad peale. Väsimus, mäluhäired, silmad valutavad, kopsukahjustus jne, jne. Aasta otsa pole tervis endine. Nüüd siis agiteerib kõiki vaktsineerima, aga kas kõigi jaoks nii hilja see teadmine peab tulema.

läbipõdemine tekitab suurema tõenäosusega probleeme kui vaktsineerimine

Tegelikult on probleemiks NAKATUMINE!

Vaktsineeritu nakatab!!!! samamoodi (vôi enamngi?) teisi kodanikke.

No vaktsineeritud inimene võib haigestuda ja nakatada aga tõenäosus on väiksem. Kui on maski kandmise kohustus, siis kannavad maske kõik ühtemoodi ju. Kui vaktsineeritud inimene on tõbine, siis istub ta samuti kodus kui mitte vaktsineeritud inimene. Läheb ilmselt ka testima, et olla kindel, et tegu pole koroonaga. Seega antvaxerite mingi krdi haige iba mida nad omavahel nagu mantrat korrutavad on nii loogikavigu täis. No arusaadav, nad mõtlevad “OMA PEAGA” mis neil on kõigi “valgustunute” peale ühine. Terve vaktsineeritud inimene ei levita midagi. Haige vaktsineeritud inimene istub ka kodus. Lihtne…

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

Mõtle nüüd palun millal hakati vaktsineerima…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

Mõtle nüüd palun millal hakati vaktsineerima…

?
Me kõik teame, millal hakati vaktsineerima.
Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

Mõtle nüüd palun millal hakati vaktsineerima…

?

Me kõik teame, millal hakati vaktsineerima.

Kas vaktsineeritud inimesed, kes kergelt põevad, pääsevad pikaajalistest nähtudest või pole selle kohta veel piisavalt andmeid?

Haiglasse sattunutel ikka on tüsisusted kuni 50%. Ei ole andmeid, et vaktsineeritutel kuidagi parem seis oleks. Haiglasse satuvad mōlemal juhul need, kelle immuunsüsteem üle ehk valesti reageerib. Hetkel on näha, et vaktsiin kaitseb enam haigla eest ja veidi vähem nakatumise eest. Tüsistuste kohta kuuleme ilmselt Iisraelist, USAst ja Hollandist järgmise a kevad-suvel. Pikaajaliste tüsistuste teema on eelmisel aastal põdenute kohta alles tãna kãttesaadav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tahtnud vaktsineerida, suutsin saada koroona. Väga kergelt läks.

Palju õnne sulle. Kusjuures pole mingit garantiid, et sa mõne kuu pärast uuesti ei haigestu. Samuti ei tea sa praegu mis mõjud sellel haigusel pikaajaliselt on. Aga eks igaüks teeb omad valikud ja valib omad riskid. Samuti elab lõpuks tagajärgedega.

Vaktsiini mõjusid pikaajaliselt sa tead? Ja ma saan olla kindel, et vaktsiiniga ei teki mul probleeme? Mu sõbranna vaktsineeris AZ-iga, kaotas hulganisti juukseid, tal olid paljad laigud peas. Nüüd üritab ennast biotiini ja arginiiniga putitada. Või mu tädipoeg, kellel kadus jalgade tundlikus.
Ma olen kõik valikud läbi kaalunud ja ma otsustasin pigem põdeda, kui vaktsineerida. Ma olen ka valmis aastaid kodus istuma, aga ma ei kavatse vaktsineerida.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglasse sattunutel ikka on tüsisusted kuni 50%. Ei ole andmeid, et vaktsineeritutel kuidagi parem seis oleks. Haiglasse satuvad mōlemal juhul need, kelle immuunsüsteem üle ehk valesti reageerib. Hetkel on näha, et vaktsiin kaitseb enam haigla eest ja veidi vähem nakatumise eest.

Just oli Tartu Ülikooli uuring, kus leiti, et vaktsineeritud nakatavad 200 korda väiksema tõenäosusega. Haiglas ja surnud on 80 protsendiliselt vaktsineerimata. Kuidas sina vahet ei näe.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sõbranna vaktsineeris AZ-iga, kaotas hulganisti juukseid, tal olid paljad laigud peas. Nüüd üritab ennast biotiini ja arginiiniga putitada. Või mu tädipoeg, kellel kadus jalgade tundlikus.

Teatasite ilusasti need kõrvalmõjud Terviseametile ka, eks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sõbranna vaktsineeris AZ-iga, kaotas hulganisti juukseid, tal olid paljad laigud peas. Nüüd üritab ennast biotiini ja arginiiniga putitada. Või mu tädipoeg, kellel kadus jalgade tundlikus.

Teatasite ilusasti need kõrvalmõjud Terviseametile ka, eks.

Ei, sellest teavad ainult lähedased ja nüüd teie.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellest teavad ainult lähedased ja nüüd teie.

Mõnus uhhuutajate teema jälle 😀

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellest teavad ainult lähedased ja nüüd teie.

Mõnus uhhuutajate teema jälle ????

Kuidas? Ma vastasin sellele küsimusele sama lollilt, nagu see küsitud oli. Ilmselgelt on nad seda rääkinud perearstile või kellele iganes on vaja teada anda.
Ma ei ole uhuutaja, ma lihtsalt olen otsustanud, et ma ei kavatse neid konkreetseid vaktsiine teha. Mul on see õigus.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas? Ma vastasin sellele küsimusele sama lollilt, nagu see küsitud oli. Ilmselgelt on nad seda rääkinud perearstile või kellele iganes on vaja teada anda. Ma ei ole uhuutaja, ma lihtsalt olen otsustanud, et ma ei kavatse neid konkreetseid vaktsiine teha. Mul on see õigus.

Sinu probleem on selles, et mis iganes sinusuguste arust pärast vaktsineerimist juhtub, on kindlasti just selle kõrvaltoime. See teebki sind uhhuuks.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas? Ma vastasin sellele küsimusele sama lollilt, nagu see küsitud oli. Ilmselgelt on nad seda rääkinud perearstile või kellele iganes on vaja teada anda. Ma ei ole uhuutaja, ma lihtsalt olen otsustanud, et ma ei kavatse neid konkreetseid vaktsiine teha. Mul on see õigus.

Sinu probleem on selles, et mis iganes sinusuguste arust pärast vaktsineerimist juhtub, on kindlasti just selle kõrvaltoime. See teebki sind uhhuuks.

Päris hea ajastus muidugi.

Ilmselt kui sul peaks tekkima mõni kõrvaltoime, siis sina ilmselt sellest teada ei anna, sest see on raudselt millegist muust.

Okeii. ????

Vabalt võin olla uhuu sinu jaoks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu probleem on selles, et mis iganes sinusuguste arust pärast vaktsineerimist juhtub, on kindlasti just selle kõrvaltoime. See teebki sind uhhuuks.

Sellist lollust polegi ammu siin PK-s lugenud.

 

/vaktsineeritud

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool aastat peale põdemist soovitati valtsineerimist, et immuunsus püsima jääks, aga siis tuli peale nn vaktsineerimisvastasus.

Kuna põdemine annab mitu korda parema kaitse vaktsineerimisest, siis olekski ülim lollus peale põdemist veel süstima minna. Seda enam, et läbipõdenud inimestel on suurem risk vaktsiini raskematele kõrvalmõjudele.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Inimesed otsivad võimalust koroonat põdeda