Esileht Pereelu ja suhted Isadepäeva üleküllastus

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Isadepäeva üleküllastus

Postitas:

Ja alati leidub neid, kes terve nõukaaja isade- ja emadepäeva tähistasid.

Huvitav, mis kuupäevadel? Punaarmee aastapäeval?

Isadepäeva polnud, aga emadepäev, munadepühad ja jõulud olid raudselt olemas. Meie peres on see suht isiklik asi, ilma poe-tiluliluta ja vaikselt. Absoluutselt alati tähistati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti teemaväline, aga mulle meeldiks, kui vähemalt välgumihklid oleksid aastase kõikelutsutava tite käeulatusest väljas. :S

Mulle meeldiks, kui tittede emad suudaks oma lapsi veidi ohjeldada, välgumihkli lutsutamine ei ole hullem sellest, kui titt midagi muud sealt endale suhu krabab.

Selles poes on välgumihklid täpselt selle koha kõrval, kus seisab poekäru ajal, kui tuleb asju kassalindile laduda (lühike lint on). Tahapoole tõmmata ma poekäru koos selles istuva titega ei saa, sest siis ei ulatu ma asju lindile panema, ettepoole lükata ei saa, sest seal on eelmine ostja, kes oma asjade eest maksab. Aga seda, et asjad oleksid aegsasti lindil, must ju ometi oodatakse, eksole?

Minu käru on alati minu taga. Ja kui ma enam ei ulatu võtma, keeran käru teistpidi. Ehk siis kui algul on (nüüd juba (lapse)laps) minu poole seljaga, siis pärast näoga või vastupidi. Kui laps on harjunud sellega, on tal tavaliselt päris lõbus nägusid teha järgmisele.

Sinu laps ei upita end vist kärust välja, kui julged tema ja enda vahele käru jätta ja seljaga tema poole olla.

Mina seljaga…kus ma seda kirjeldan? Ma ütlen, et kui kaupu liinile laon, käru on minust tagapool, enne järgmist inimest. Kui ma enda taga asuvast kärust asju võtan ja lindile panen, olen ju ilmselgelt poolpööördes ehk siis asju vttes lapse poole näoga, siis veerand sekundit küljega, kuni selle asja liinile panen. Siis uuesti näga käru suuna (ehk lapse suunas) ja siis järgmise asja liinile panemiseks poolküljega.

SELJAGA olen ma hoopis lindi lõpu suunas. Isegi maksmise hetkel ei ole ju keegi küljega kassa poole vaid ikka näoga – seega mina küljega lapse ja käru suunas.

Ja loomulikult ei ole ma talle kunagi midagi sellist lubanud, näiteks söögitoolist enda välja kangutamist vms. Teiseks võtaks tal sealt välja rapsimine kaua aega. Ja kolmandaks – MINA olen ju ikka näoga lapse poole 🙂 Lihtsalt käru on kord seda- ja kord todapidi. Ja seega ma näen, mida ta teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 14:49; 08.11 11:45; 12.11 20:06; 12.11 20:09; 16.11 11:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Isadepäeva üleküllastus