Esileht Ilu Ise endal juuste lõikamine

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Ise endal juuste lõikamine

Postitas:

Nüüd ma siis tean miks linnapildis nii palju halvasti värvitud ja kohutavalt lõigatud juustega inimesi on. Nad ei käi juuksuris ! Mina pidasin juuksuri juures käimist elementaarseks ja loomulikuks. Isegi mu ülilühikese soenguga sõdurpoiss käib juuksuris mitte ei nudi ise.

Jääb siis loota, et sõjatingimustes on salongid ikka sõdurpoistele avatud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 20:34; 08.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma siis tean miks linnapildis nii palju halvasti värvitud ja kohutavalt lõigatud juustega inimesi on. Nad ei käi juuksuris ! Mina pidasin juuksuri juures käimist elementaarseks ja loomulikuks. Isegi mu ülilühikese soenguga sõdurpoiss käib juuksuris mitte ei nudi ise.

Jääb siis loota, et sõjatingimustes on salongid ikka sõdurpoistele avatud.

Meil on praegu sõda?
Tundub, et ka sõja ajal hoolisid naised oma juustest rohkem, kui siinsed vastajad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksed on naise ehe – on olnud aegade algusest peale. Nägin hiljuti ajaloolist dok filmi kus väljakaevatud skelettidel olid säilinud perfektselt soengusse seatud juuksed, seda tehti sest ilusad juuksed olid kõige olulisem naise juures ja looja ette astudes tahtsid nad välja näha eriti head (vaesed lausa korjasid selleks otstarbeks raha, et kallite õlide ja mingite muude möksidega oma juuksed surematuks muuta).

Ja nüüd te värvite kodus, oskusi omamata ja teadmata, et poes müüdavad laiatarbe juuksevärvid on kordades kahjulikumad juustele kui salongides kasutatavad.

Ja linnapilt on ikka kohtutav. Kahjuks väga paljud naised arvavad, et juuksed natuke rasvased, ah vahet ei ole viskan hobusesabasse ja käib küll. Ei käi küll, kole ja hoolitsemata on.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 19:05; 09.01 17:41; 09.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõduritest ja juustest kommentaariks eelnevatele avaldustele – ei, meil ei ole sõda aga palgalisi sõdureid on küll, ja mulle meeldib oma poega sõdurpoisiks kutsuda kuigi ega ta enam niiväga poisiohtu ei ole ja ka teatav sõjaväeline auaste juba välja teenitud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 19:05; 09.01 17:41; 09.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikan-värvin ka ise. Põhjus: mulle ei meeldi juuksuris käia. Ei meeldi kui võõras inimene mulle nii lähedal on ja minuga tegeleb, ja siis see punnitatud vestlus või veelgi piinlikum vaikus – no ei meeldi sellised asjad. Mingist ilusalongi- ja masaazi-teemast pole iialgi aru saanud, kuidas inimesed seal käia suudavad ja sellist asja veel naudivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja linnapilt on ikka kohtutav. Kahjuks väga paljud naised arvavad, et juuksed natuke rasvased, ah vahet ei ole viskan hobusesabasse ja käib küll. Ei käi küll, kole ja hoolitsemata on.

Kas sa siis käid juuksuris ja isegi pesed oma juukseid ainult linnapildi huvides? Kui sa teed seda siiski selleks, et sulle endale meeldib, siis võiks püüda aru saada ka inimestest, kes ei tee, sest ei meeldi. Linnapildi pärast ei pinguta küll keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline oli lugeda. Neist pikajuukselistest saan aru aga ise lühikest soengut teha…

Ja miks juuksureid vahetada?

Mul oma 20 aastat oma juuksur, leidsin soovitustega. Olen alati rahul tulemusega. Enne seda oli ka pikaaegne kes kahjuks oma tööst loobus.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma siis tean miks linnapildis nii palju halvasti värvitud ja kohutavalt lõigatud juustega inimesi on. Nad ei käi juuksuris ! Mina pidasin juuksuri juures käimist elementaarseks ja loomulikuks. Isegi mu ülilühikese soenguga sõdurpoiss käib juuksuris mitte ei nudi ise.

Jääb siis loota, et sõjatingimustes on salongid ikka sõdurpoistele avatud.

Sõjaajal ei huvita kedagi see soeng. Lasevad karval kasvada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama soeng ja lõikan ka nagu see naine videos. Video kahjuks veidi aeglane, silub ennast liiga kaua, aga keda huvitab kerige kiiremini edasi. Selline lõikus ja näiteks välja kasvanud 1cm juure värvimine läheks juuksuris maksma u 50€. Värvin ja lõikan siis juba ise. Pole raske.

http://capelli-juuksed.blogspot.com/2012/02/kuidas-loigata-juukseid.html

Lõikas oma hõredate juuste otsast siit-sealt cm maha ja nimetab seda lõikuseks? ????

Lõpptulemust ka väga ei näidatud.

Hõredad juuksed? Vaatasid ikka videot ka? Väga paksud juuksed ikka olid, aga võib-olla oli palju pikendusi. Või mõtlesid hõredaid otsi? Tõesti oli väga järkus juus

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 13:31; 24.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu Ise endal juuste lõikamine