Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 3. nädal

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )

Teema: IVF- ikate jaanuari 3. nädal

Triinu, kullake, see sul 3. katse eks? Minul ebaõnnestus just 5.katse ja olen ka mõelnud, et aitab, rohkem ma ei proovi, aga mõne aja pärast ikka uuele katsele läinud…Usun, et isegi kui see katse ebaõnnestub(kuigi loodame ikka parimat onju) oled mõne aja pärast valmis uuesti proovima. Ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

trügin ka korra siia teemasse, endal oli mõned kuud tagasi esimene ja viimane IVF, aga nüüd käin siin teid ikka lugemas.
Aga võtan sõna Triinu72 pärast, sest see hüsteeritsemine on ikka üle mõistuse. Te olete kõik väga viisakad temaga olnud, aga mina tahaks küll sulle, Triinu72 öelda, et katsu nüüd ikka need mõned päevad normaalne olla!! Sa käid ära pika tee, teed ära kõik süstid ja protseduurid ja siis, kui lõpusirge näha, paned silmakalpid pähe ja jonnid nurgas nagu väike laps!
See, et sa hakkasid juba paar päeva peale siirdamist teste tegema, on müstika! Milleks???
Kui on öeldud, et 10 päeva peale siirdamist on absoluutselt kõige varasem aeg, siis miks sa teed 2 päeva peale siirdamist? Need mõned päevad süstimist on kogu selle ooperi juures kõige väiksem asi- no tee nad siis, taeva pärast küll, ära! Paanitse kui tahad, aga tee oma süstid lõpuni! Keda sa pärast süüdistad, kui kahtlused hinge poevad- aga äkki oleks teistmoodi läinud kui oleksin edasi süstinud?
Ja lõpuks- tee ära see veretest homme või veel parem kui ülehomme ja siis otsusta kas tasub paanitseda! Kodused testid ei tarvitse olla absoluutselt adekvaatsed, ja eriti veel IVF puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimase Käguga (11:40) täitsa nõus.
Triinu72, kas hormoonid on Sulle nii hullusti mõjunud või ei ole Sul ikka päris siirast soovi last saada? Selle protseduuri juures on oluline rahu säilitada, TÄITA ARSTI ETTEKIRJUTUSI, loota parimat tulemust ning olla valmis halvimaks tulemuseks.
Kui Sa koguaeg korrutad, et protseduur ebaõnnestus, ma jään lastetuks jne jne, siis mis signaali Sa oma kehale sellega annad? Ning lisaks jätad ravi ka pooleli? Ära mängi niimoodi oma õnnega! Kodune test hakkab KÕIGE varem näitama 10pv peale siirdamist (need on ikka väga haruharvad juhtumid, kui test annab varem õige tulemus).
Kui protseduur sel korral ebaõnnestub, siis pane end uuesti järjekorda ja kasuta seda vahepealset aega, et saaksid ennast koguda ja mõtted selgeks saada. Mõtle, mida Sa tegelikult tahad ja miks. Kui oled mõtetest väljajuurinud mõtte \”ma jään lastetuks\”, siis tegele edasi füüsilise poolega ja täida arsti korraldusi.
Ma muidugi väga loodan, et Sa saad juba sel korral oma positiivse tulemuse 🙂 Palju jõudu ja vastupidamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, Triinu- tõmba tuurid maha!
Minust siis niipalju, et sain hommikul kaks tabletti ja haiglas olin ca 3ni. Siiani ei ole midagi toimuma hakanud- nüüd olen juba täitsa kurb. Tahaks selle asjaga juba ühele poole saada, aga ei…ei tea, miks see elu minuga nii teeb?!
Endiselt olen teiega ja soovin teile kõige paremat;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi kas peaksin endale ära ostma süstimiseks rohu või ei? arst on juba retsepti mulle ette ära teinud ma tean. Ei teagi mida ma kardan või ootan. Minu jaoks on kuidagi ebaloogiline et tänu tablettidele juba 31jaanuar uuesti päevad hakkavad, sest hetkel alles kestavad. Tema loogika järgi oleks siis tulev nädal päevade vaba ning siis 28lõpetaksin ja hakkavad jälle. Ma ei ta kas selle ei osta endale rohte juba ette ära, et kardan et keha jälle otsustab teisiti ning jälle lükkub kõik edasi või mille ma neid ei osta veel.Tean et rae apteegis pidi see rohi koguaeg olema sees ning teistes tuleb ette tellida. Ei kujuta ette kas sõltub apteegist ka hind või ei. Oi jah nii palju küsimusi veel. Ei tea isegi seda kas hommikuti või õhtuti on parem hakata süstima jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.raviminfo.ee- sealt saad ravimite hinnad vaadata ning ka seda, kus müüakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstida võid siis, kui ise tahad. See ei oma tähtsust. Tänu pillidele hakkavad jah uued päevad. Ole rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina,
Kas Ehrenberg kirjutas sulle ka Jeanine pillid? Ma pidin neid viimane IVF katse võtma päevade esimest päevast 2 nädalat ja siis pidid päevad algama 3 päeva pärast ja algasid ka. 5.ndal päeval hakkasin süstima ja pidin seda tegema hommikuti.Alati kui midagi selgustetuks jääb, küsi arsti käest julgesti üle. Skeemid ja ravimid on meil erinevad, ise olen teinud 4 katset ja igas katses on olnud erinevusi.Ja usalda arsti,ära kahtle tema otsustes.Digiretseptid osta välja, sul läheb ju õige varsti neid vaja. Edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jepp ma kasutan jeanine pille hetkel. Need on mu elu esimesed rasestumisvastased tabletid ning ma arvan et tänu neile mul pidevalt iiveldabki. Töökaaslane kes läbis 2katset rääkis, et se tavaline ning selle ma pole Aivarile kirjutanud, et iiveldab neist. Eks ma siis uurin igaksjuhuks ennem süstimist järgi, et kas parem hommikuti või õhtuti. Ma pean hakkama 2veebruaril alles süstima ja selle pole ka veel ostnud neid ette koju ära. Mul pole vist päris kohale veel jõudnud, et varsti hakkabki pihta. Loodan sisemas vist ikka seda imet, mis ma tean et ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kerdaliina, küsi jah kindlasti arsti käest, kas süstida hommikul või õhtul. Süste ma sinu asemel veel välja ei ostaks, igaks juhuks, raekoja apteegist saad neid igal ajal ju:) Esimene kord tundub Sulle kõik kindlasti imelik ja võõras, aga varsti oled juba proff:) Ma soovin Sulle EDU!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina, ära muretse ja usalda arsti. Usu min päevad algavad siis kui Ehrenberg ütleb 🙂 Tablettidega reguleeritakse sinu tsükklit, et hiljem punktisoon ja siirdamine ei satuks nädalavahetuseks.Mina pidin süstima hommikuti.Aga edu sulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alles alustaja ja veidi segaduses, millise stimuleerijaga on ônnestumisi rohkem, kas Gonal-F vôi Puregoniga. äkki oskate kommenteerida, kel kogemusi. Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Need ravimid on võrdväärsed, valiku teeb arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et ma siia teie teemasse vahele trügin, aga Efka20, kas ma võin sind selle Kägude teema osas tsiteerida selle perekooli foorumi ühes teises alanurgas?
Ja kõigile teistele siin – loen juba mõnda aega siin vaikselt teie tegemisi ning hoian teile kõigile oma katsete õnnestumiseks pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Efka20, kas uudiseid on?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah Efka20 mis uudist? Ega see äkki sina polnud, kes peale 12 siirdamisele läksid ja koridoris istusid?
Aga tüdrukud, minul on jälle pahad uudised. Mul on jälle mingi uus tsüst siginenud ja vana pole ka täielikult kadunud ja stimulatsiooni alustades kasvaksid eelkõige tsüstid. Diphereline süstile ei reageerinud ka keha nagu pidi, hormoonid alla ei läinud ja kõige lõpuks hakkasid hoopis päevad. Ühesõnaga 5 katse- jälle 0. Otsustasime arstiga, et võtame aja maha ja unustame selle mõtte mõneks ajaks, selline üks häda teise otsa ei vii kusagile ja teeb ainult hingele haiget.
Aga see ei tähenda, et ma ära kaoks, ma hakkan ikka teie tegemisi jälgima ja pöialt hoidma.
Kõigile ilusaid triipe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, katskiisu, loodame, et sul kõik laabub. Puhka hästi ja alusta uue tuulega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liskake aitäh! 🙂 Eks väike puhkus teeb head nii hingele kui kehale. Vaata, et sinul kõik tips-tops oleks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu -ei teagi mis sulle öelda, elu on ikka keeruline. Anna oma kehale ja hingele puhkust ja paari kuu möödudes ma loodan, et saad uue võimaluse.
Kalli sulle!

Efka- ootame uudiseid?? Pöidlad peos!

girl- sinu täna test. Kuidas läks, loodan et ikka positvne. Päikest sulle.

Endast nii palju, et alustan tänasest süstidega, ja kui kõik läheb hästi siis punktsioon 30.01.

Edu meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pisimamps, ei ma toimetan NV-s. Aga see on ju nii tore, et varem aja said. Vat kuidas vahel läheb. Aga ära karda, küll kõik läheb ilusasti. Mul on sinu pärast hea meel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katakiisu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Liskake aitäh! 🙂 Eks väike puhkus teeb head nii hingele kui kehale. Vaata, et sinul kõik tips-tops oleks:)[/tsitaat]
Tänan! Mind uuriti ja puuriti eile. Võeti hunnik analüüse:maksaproovid, naissuguhormoonid, naharakkudest, põskkoopast, mingid vereproovid veel. Kaaluti, mõõdeti, kuulati südant ja mõõdeti vererõhku. 8 veebruaril lähen endokronoloogi juurde, siis veel südame ja neeride uuringule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2 aitäh sulle:) aga sinult paluks siis ilusate mammude kasvatamist ja ilma viperusteta.
Ja soovin sulle õnnestumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh Liskake:D
Aga su süda saab rahu, kõik on uuritud ja puuritud ning arstil on mida analüüsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ma olen väga rahul, et mind uuritakse ja puuritakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kallid kaasvõitlejad!

Girl- kuidas veretest läks? Anna palun endast märku!

Triinu72- mis seis sinul on? Minu pöidlad sulle igatahes!!

Sulla- tore sinust taas kuulda! Hoian sulle pöidlad veebruari hüsteroskoopiaks! Loodetavasti leitakse selle käigus mingisugune seletus asjale ja saab keha n.ö. ära timmitud enne uut katset! Ole tubli!

Mariska- kuidas sinul asjalood? Kas keha on nüüdseks puhastuma hakanud? Hoian sulle pöidlad, et see kõik saaks kiiremas korras ühele poole! Pai sulle!!

Suitsutoru- nii et peagi-peagi läheb põnevaks 😉 Juba järgmisest nädalast süstid! Juhuu! Mina võtsin ainult punktsiooni päeva vabaks aga mul ka selline töö, et käin ja ajan asja omas graafikus 🙂 Nii et keegi ei uuri ja puuri 🙂 Aga talita nii, kuidas endale tundub. Kui aru andmine on nats ebamugav, siis ei ole ju paha mõte väike puhkus välja võtta 😉 Kulub teine kindlasti marjaks ära.

Kerdaliina- süstid võid praegu ära osta aga keegi ei keela ka hiljem. Aga ära kindlasti viimasele hetkele jäta! Hinnavahet pole uurinud… see on tegelikult täitsa põnev! Samas jälle on tegemist nii kallite rohtudega, et Tallinnaski neid ainult üksikutes apteekides. Minule on alati öeldud, et pean süstima õhtul 22-23 vahel. Aga see on kindlasti individuaalne. Hästi oluline on, et süstid iga päev täpselt samal ajal (no vast 15 min kõikumist on ok, aga hea oleks kui mitte rohkem). Edu sulle igatahes!!

Wair- mul otseselt selle tsiteerimise vastu pole midagi :))) Aga see võib ajada mõned käod tõenäoliselt veel rohkem tagajalgadele :)))) Neid ju ette ei tea 😉

Katakiisu- kas sina olid too naine, kes jäi arstile hiljaks? :))) Kui jah, siis me tõesti kohtusime. Sina tulid tohutu tormamisega, mina vist istusin üsna hapu näoga, sest mul oli JUBE!!! põis :))) Nii kui õde mind kutsuma tuli, palusin esimesena, et pean siiski natukenegi pissima. Nii et ei tasu seda põit ikka ülearu täis juua 😉 Aga nüüd ikkagi nendest tsüstijuurikatest!! No tundub, et ma pean posima nüüd hakkama, ausalt! Kujutan ette, et see võtab ikka täitsa nõutuks ja haiget teeb see kindlasti. Ega keha vastu vist ei saa… tuleb talle anda natuke aega kogumiseks ja siis juba uue hooga edasi. Kalli sulle ja jään ikka sind ühel või teisel ajahetkel järgi ootama 😉 Ja ega minulgi ju mingeid garantiisid õnnestumiseks pole, nii et mine tea, jõlgume siin veel jälle varsti-varsti käsikäes 🙂 Ole tubli ja ära meie pundist kuhugi kao, eks!

Pisimamps- need ju tõesti head uudised! Juba veebruaris uus katse!! Ja oh eks see hirm näpistab meid kõiki vahest. Aga julge hundi rind on rasvane;) Nii et pole midagi, lähme vapralt oma saatustele vastu! Hakkan sulle siis juba vaikselt pöidlaid hoidma 🙂

Inta2- oi-oi, ja lähebki trall lahti! No igatahes hoian sulle usinasti varbad ja pöidlad krussis. Ja mammudele ka tervitused! Et nad tublid oleksid 😉 Palun nüüd siis pidevat reportaa¸i 😉 Ole tubli!

Liskake- sind mõõdetakse vist suisa 70 korda, enne kui asja kallale asutakse:) Aga see on super! Pea siis ikka vastu 😉

Minul siis seis selline, et täna käisin siirdamisel 😉 Kokku viljastus 10-st munarakust 7, aga üks neist oli selline nigela jagunemisega, et seda otsustati külma mitte panna. Nii et külma siis lõpuks 4 tk. Kvaliteet pidi olema väga hea, aga eks seda õnnestumist mõjutab veel sada muud olulist nüanssi. Limaskest oli natuke kehvake aga seda nüüd üritame 6 tbl Estrofemiga päevas parandada 🙂 No eks nüüd näib, mis saab. Arsti arvates nagu kõik peaks olema tip-top. Nii et ta juba ütles ära, et kui nüüd ka ei õnnestu, siis ootab hüsteroskoopia ees 🙂 Äkki nüüd keha hakkab suurest hirmust tööle :))) Eks näis. No igatahes loodan ja praen siis nüüd kuni 1. veebruarini :))) Kerge see ei saa olema …

Tervitused kõigile! Ma lähen nüüd tuttu ära :))) Täna kohe eriline öösorr 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20, edu sulle, et õnnestuks! Mind jah uuritakse ja puuritakse mitu korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka20 tore et nii paljud munarakud tublid olid. Hoian pöidlaid, et 1veebruar oleks positiivne tulemus. Eks ma siin vaatan jah iga päev kalendrit ja vaidlen, et vot sel päeval lähen ja käin ära ning siis jälle, et ei lähen hoopis siis.Tuleval nädalal ehk võtan kätte ja käin ostan ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka siis nüüd esimene ebaõnnestume..
Proovi vastuste jaoks helistades andis arst lootust,kuid minul seda ei ole.Järgmine nädal pean uue testi tegema.Näit oli mingi 30.
eile määris,arst arvas,et see pole mingi näitaja,kuid täna juba tuleb verd.
ei ole siin enam midagi loota.
Ei kuirvasta.Nagu üteldakse mis halvasti,see uuesti.mõndadel neid ebaõnnestumisi ikka mitmeid,mitmeid.Ma siis püüan ka tugev olla ja mitte toriseda ühe pärast.ootan uut katset siis.
Kui tehakse see külmaring-Palju siis rahaliselt mksma läheb umbes?Oskab ehk keegi vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju girl 🙁
Minu külmaring u 150-200 eur, õnnestumise korral muidugi ravi edasi ja siis tuleb juurde;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efka- hoia ennast ja et kõik ikka kenasti läheks:)
Minul ei ole keha siiani puhatuma hakanud- olen juba igasugu imetrikke teinud- küll kuumas vannis käinud jne, kuid siiski eimiskit.
Helistasingi just arstile ja lähen täna 12st uuesti haiglasse- emotsionaalselt on seda koormat väga raske kanda:(
Girl- sinuga siis läheme uuele ringile- pai, pai sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate jaanuari 3. nädal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.