Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 503 )

Teema: IVF-ikate uus kuu Mai

Postitas:

Ma tänan vastamast! Nüüd on mille üle mõtiskleda .. aga 2 korda külmaringi ma ei usu.. 50% embrüotest hukkub seda räägivad ka arstid.. hea on, kui 6-st saaks 1 või 2 .. seda enam et nad madala ja keskmise kvaliteediga .. pole kõige paremad just

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Imed juhtuvad meie kõigiga.

FrauAnka mul nagu siirdamise järgi kalkulaator pakkus 7+0, aga ultraheli järgi päev vanem 7+1!

keeksike kas sul tõesti mingit sõnaõigust pole, et kahte nõuda. Tegelt ka on endal lootust rohkem ja et sellest kaksikrasedus areneks ei ole suur võimalus.

Gretter kuidas sinul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu,ma ise eelistaks ka,et 2 pandaks,aga arst oli nii konkreetse \”üle minu laiba suhtumisega\” 😀 Ma homme proovin veel korra piiksuda,et miks mitte 2 tk,kui õnnestub.
Kas ta enne siirdamist,ma loodan,ikka räägib,mis eluloomad meil arenesid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, sul vist esimene kord? Ma olen aru saanud,et kui vanust palju pole, siis nad esimene kord 2 ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu – palju õnne, nii tore!

Mina tahan ka sellel korral kahte lasta siirdada, eelmisel katsel ütles minule ka arst samamoodi, et ei pane kahte, kuid nüüd teine kliinik ning nõuan välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 11:21; 28.04 22:23; 05.05 22:53; 05.05 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keeksike, räägib küll. tal nimekiri käes ja sealt siis räägib palju saadi, palju arenes ja kuidas arenes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rääkima hakkab,siis kasutangi kohe võimalust. Sügisel saan 32,kaugel see 35 enam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, ma olen sinust mõned aastad vanem ja esimene kord öeldi,et vastavalt minu vanusele paneme ühe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb siis välja,et me täitsa noored veel 😀 10 aastat oleks ju veel aega küll kui nii võtta,aga ma tahan rohkem kui kahte last ja päris 40 ka ei viitsi enam sünnitada 😀 aeg kaob nii märkamatult käest,et ei saa arugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, siis sul läheb tõesti kiireks kui rohkem kui kaks soovid.Ma vaataks,et saaks ühe valmis ja kokku kaks oleks tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu aitäh küsimast 🙂 Mul läheb jätkuvalt iiveldades. Täna on 7+1 ning järgmisel nädalal lähen juba ämmaka juurde 🙂
Kuidas Sinu enesetunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tramm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul sama suhtumine, nagu keeksikesel, tuleb mis tuleb(mul küll ühtegi last pole).
Muidugi on mul \”alles\” teine katse käsil, eks see jutt võib kiirelt muutuda! 🙂
Positiivset infot ka, saatsin täna hüvitise avalduse haigekassasse ja kirjutati vastu,et on menetluses ja soovitati täita ka täiendava ravihüvitise avaldus.Ju siis on midagi veel tagasi saada.
[/tsitaat]

Kas alti saadetakse haigekassast vastus? Mina tegin avalduse juba kaks nädalat tagasi ära, aga mingit vastust ma haigekassalt küll pole saanud. Käisin veel kohapeal avaldust tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna saatsin lisahüvitise avalduse ja tuli ka vastus, et menetluses.Ma ei oska öelda, kas see on reegel või on tore teenindaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa kohapeal tegid, siis ma usun,et ei tule mingit vastust.Nad lihtsalt kinnitavad, et e-kiri käes ja asi menetluses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik jah-mulle õeldi, et arvatavasti saan raha tagasi alles septembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii mures. Mees käis just oma perearsti juures,kes vaatas minu IVF arsti tehtud vereanalüüsi tulemusi ja ütles,et a ja b hepatiidi proovid on positiivsed. Nagu mida! Ma olen täiesti endast väljas,arst ei teadnud öelda kumb on,kas A või B,vajalikud täiendavad analüüsid.Mul aga ju ometi pole,arst küll midagi ei maininud. Guugeldasin ja lugesin hepatiidi kohta,külmavärinad tulevad pehmelt öeldes peale. Kas nüüd siirdamine jääb ära? nii kurvaks teeb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kallid IVfikad. Üle pika aja olen tagasi ja valmistumas järjekordseks IVF protseduuriks. Tõenäoliselt juunis 🙂 Süstimisteni on veel aega, aga esmane arsti visiit on tehtud. Kuna munasari reageerib süstimisele liiga hästi, siis otsustas arst seekord munarakkude kvaliteedi tagamiseks raviplaani lisada Metformini – tablett, mis on mõeldud veresuhkru ja insuliini stabiilsena hoidmiseks. Iseensest insuliini puudulikkuse või diabeediga probleeme pole.
Kas keegi siin on oma ravi jooksul seda tabletti tarvitanud? Millised on olnud kogemused, tulemused ja kannatused (=kõrvalmõjude tõttu)?
Päikest ja lootusekiiri meile kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jummel küll, keeksike. Ma ei tea, ma usun, et Su arst oleks öelnud, kui midagi oleks valesti olnud.
Sellega seoses tuleb meelde üks lugu, kus ühel tuttaval oli väidetavalt positiivne hepatiidi proov. Tehti uus proov – inimene pidi tükk aega praadima. Lisaks tekitas see suhtesse pingeid. Selgus, et kõik oli ok ja positiivseks peetud proovis olid hoopis antikehad (kui ma nüüd õigesti mäletan).
Kuidas Sul läks, kas said ikka siirdamisele?

Endast niipalju, et punktsioonil käidud. Siirdamine on reedel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaksikutega kodus 😀 Väga segased tunded on. Saadi 9 rakku,neist 8 läks kasvama ja 7 olid siirdamis kõlbulikud. Arsti esimene küsimus oli,kas paneme 2 või 1,kui viimane kord oli resoluutne üks. Ütles,et külmutamiseks ei kõlba. Küsisin,et kas madala kvaliteediga,ei pidavat olema,keskmised on. Ma ei saanudki aru,miks siis külma ei läinud. Ju siis ikka kehvakesed ma arvan. lasin igaksjuhuks 2 panna,suurendab natukenegi võimalust,kuigi jah,kui nii kehvad,et külmutamiseks isegi ei sobi,pole vist palju loota.
Veretest 07.mail.
Arst ütles,et mehel vereproovi järgi pigem C-hepatiidi kahtlus,et B on ikka vähetõenäoline. Samas me väga palju igast \”kahtlastes\” riikides reisinud,siis peaks mul ka olema,mina puhas. Abikaasa põdes lapsena kollatõve ja see võib ka antikehi anda ja proovi positiivseks teha. Sama asi oli 2010.a kui dr Punapi juures esimene vereproov näitas kõrgeid maksa näitajaid ja kordus proov oli puhas. Igatahes hirm on kohutavalt naha vahel ja palvetan,et kõik oleks korras. c-hepar. on vähemalt ravitav nagu arst mulle ütles,kuigi ravi on kohutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, tore, et 2 pandi:) kuidas sul juba 7 v.t ? Mul oli 25 siirdamine ja ka 7 v.t!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gretter :). Ma eelmisel nädalal iiveldasin paar päeva, aga nüüd pole enam midagi olnud. Liigesed on hellad!! Kõhtu veel ees ei ole icicic. Põnev on oodata. 5 nädalat siis järgmise tõsisema ultrahelini.

Wow keeksike, sul on kaksikud :)!Igatahes mul on pöidlad pihus et hästi tuleb. Kolmikud seekord! Eesti iivet peab ju tõstma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav,miks mul nii vara VT? Kas kellegil on veel nii olnud. Koduse testi pidin 10ndal tegema,aa no mis mõtet sel peale veretesti on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, äkki sai midagi valesti kirja? 12 oleks reaalne ja alates 10 kodus testida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, kas Sulle siirdati blastod ja sellepärast on nii ruttu VT?
Blastodega ongi ju varem, sest need hakkavad kohe pesa punuma.
Edu ja mõnusat haudumist:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just,5 päevased ehk blastod ja siis 8 päeva hiljem VT täiesti ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu – palju õnne! Ma hakkaks vist ka nutma 🙂 nii lahe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeksike, nii vahva! 🙂 Viiepäevastega on jah see tore asi, et ei pea nii kaua VT ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette,ma lasin tüdruku ja poisi panna 😛 lugesin netist,et blastod on õrnemad külmutamise suhtes,äkki minu kvaliteet ja see teadmine kokku tegidki selle otsuse,et pole mõtet külmutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:D, no ikka poiss ja tüdruk, kuidas siis teisiti.
Ma olen ka seda külmutamise asja lugenud, aga kmkm oli arsti käest vastupidist juttu kuulnud. Mine võta siis kinni, kumb see õigem on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot keeksike, sa said valida lapse sugu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.