Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Mai-Juuni 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: IVF Mai-Juuni 2022

Postitas:

321 tundub hea tulemus, palju õnne! ????

Minul oli siirdamine 9.mai, täna aga määris veidi beezikalt ja selline päevade raskustunne. Ometigi progesteroon ja estrofem peal. Nii hilja enam ei saa olla ju pesastumine ja kas päevad ei tohiks ka hakata enne kui lõpetan progesterooni kasutamise? Homme lähen igaljuhul teen veretesti, reedel on ametlik vt.

RR

Aitäh, RR ????

Kuidas Sul on, kas käisid täna testil? On tulemust ka juba?

Mina tegin igaks juhuks südamerahuks täna kordustest ja tulemus 797. ????

Kosub ilusti, väga tore ????

Käisin testil hommikul vara, aga alles nüüd tuli vastus. 28.1, see ikka väga väike (09.05 siirdati 5-päevane), ei imesta siis miks test nii heledat triipu näitas. Eilne test oli küll veidi tumedam kui pühapäevane, aga ikkagi hele. Googeldada ei tohiks, juba suutsin lugeda, et nii väikse tulemusega võib olla emakaväline…ilmselt kui ametlik test reedel tehtud, siis arst ütleb, mis edasi. Loodan vaid, et saan tagasisidet samal päeval, mitte ei pea terve nädalavahetus praadima ????

Pisut kahtlaselt madal on see tulemus tõesti. Aga samas neid üllatusi on ennegi siin olnud. Hoiame pöialt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

321 tundub hea tulemus, palju õnne! ????

Minul oli siirdamine 9.mai, täna aga määris veidi beezikalt ja selline päevade raskustunne. Ometigi progesteroon ja estrofem peal. Nii hilja enam ei saa olla ju pesastumine ja kas päevad ei tohiks ka hakata enne kui lõpetan progesterooni kasutamise? Homme lähen igaljuhul teen veretesti, reedel on ametlik vt.

RR

Aitäh, RR ????

Kuidas Sul on, kas käisid täna testil? On tulemust ka juba?

Mina tegin igaks juhuks südamerahuks täna kordustest ja tulemus 797. ????

Kosub ilusti, väga tore ????

Käisin testil hommikul vara, aga alles nüüd tuli vastus. 28.1, see ikka väga väike (09.05 siirdati 5-päevane), ei imesta siis miks test nii heledat triipu näitas. Eilne test oli küll veidi tumedam kui pühapäevane, aga ikkagi hele. Googeldada ei tohiks, juba suutsin lugeda, et nii väikse tulemusega võib olla emakaväline…ilmselt kui ametlik test reedel tehtud, siis arst ütleb, mis edasi. Loodan vaid, et saan tagasisidet samal päeval, mitte ei pea terve nädalavahetus praadima ????

Pisut kahtlaselt madal on see tulemus tõesti. Aga samas neid üllatusi on ennegi siin olnud. Hoiame pöialt!

Korra mõtlesin täna veel kodust testi teha, et näha, kas äkki on tumedamaks läinud, aga samas kas on mõtet. Kui emakaväline või katkemine, siis hcg vist tõuseb ikka mingil määral edasi?

Kahel päeval oli veidi beezikat määrimist ja see oli kõik hetkeseisuga.

 

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

RR, arvan, et see rasedustesti tegemine on lihtsalt enda piinamine, pigem tee see homne veretest. Sealt saad ikkagi kindla täpse numbri ja siis teate arstiga, kuhu suunas edasi minna. Minul arst määras hcq + progesterooni esimesest vereproovist. Ja siis 48h tunni pärast veel teist korda hcq- tõusis kenasti. Kuna proge oli korras, siis seda ma juurde võtma ei pidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veretestil käidud, tõus suhteliselt olematu, kolmapäeval oli 28.1 ja täna 34.9. Helistati ja öeldi, et kontrolli ei pea tulema, numbrid väiksed ja laheneb ise ära ning võin ravimid ka hetkel ära jätta. Kui päevad hakkavad, annan neile teadaja siis ütlevad, millal saab jätkata, kaks on veel külmas, aga nende kvaliteet oli kehvem.

 

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretestil käidud, tõus suhteliselt olematu, kolmapäeval oli 28.1 ja täna 34.9. Helistati ja öeldi, et kontrolli ei pea tulema, numbrid väiksed ja laheneb ise ära ning võin ravimid ka hetkel ära jätta. Kui päevad hakkavad, annan neile teadaja siis ütlevad, millal saab jätkata, kaks on veel külmas, aga nende kvaliteet oli kehvem.

RR

Nii kahju,et ei õnnestunud. Aga hoia ikka pea püsti ja jää uut katset ootama! 🙂 Ja mis sest, et kehvema kvaliteediga, ega neid ju poleks külmutatud, kui ikka väga kehvad oleks olnud. 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nüüd ei tea mida mõelda. Reedel helistati kliinikust ka teist korda tagasi ja öeldi, et teeksin ikka igaksjuhuks ka teisipäeval testi, et näha kas hakkavad näidud langema. Nüüd näen, et tulemuseks on 176… Reedel oli 34.93 ehk pühapäeval duubeldades 70 ja täna oleks pidanud 140 olema… Tunni aja pärast peaksid kliinikust helistama, eks kuuleb mis öeldakse…

 

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult kõik korras, kui 176.

Esimest korda keegi mitte eriti pädev helistas.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arst helistas ja ütles, et asi keeruline, sest number ikkagi väike, praegu ootaks juba suuremaid numbreid, reedese testi number oli juba selle aja kohta liiga madal, aga et iseenesest tõuseb nagu vaja. Arst arvas, et tuleb jälgida ja mingi hetk ultrahelis kontrollida, mis seis on, väga lootustandev ei olnud.

Nüüd õhtul mul päevadelaadsed valud ka ja määrib kergelt, äkki juba katkebki.

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna covid testil ja proge analüüsil käidud, homme siis vist tähtis siirdamise päev.

 

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna covid testil ja proge analüüsil käidud, homme siis vist tähtis siirdamise päev.

teretalv91

Kas enne siirdamist tuleb PCR-testi teha???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst helistas ja ütles, et asi keeruline, sest number ikkagi väike, praegu ootaks juba suuremaid numbreid, reedese testi number oli juba selle aja kohta liiga madal, aga et iseenesest tõuseb nagu vaja. Arst arvas, et tuleb jälgida ja mingi hetk ultrahelis kontrollida, mis seis on, väga lootustandev ei olnud.

Nüüd õhtul mul päevadelaadsed valud ka ja määrib kergelt, äkki juba katkebki.

RR

Ei pruugi olla katkemine, ära muretse…kas saadeti taas analüüsile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna covid testil ja proge analüüsil käidud, homme siis vist tähtis siirdamise päev.

teretalv91

Kas enne siirdamist tuleb PCR-testi teha???

Pelgus küll, kui teatud aeg möödas põdemisest siis jah. Ma põdesin veebruari alguses..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst helistas ja ütles, et asi keeruline, sest number ikkagi väike, praegu ootaks juba suuremaid numbreid, reedese testi number oli juba selle aja kohta liiga madal, aga et iseenesest tõuseb nagu vaja. Arst arvas, et tuleb jälgida ja mingi hetk ultrahelis kontrollida, mis seis on, väga lootustandev ei olnud.

Nüüd õhtul mul päevadelaadsed valud ka ja määrib kergelt, äkki juba katkebki.

RR

Ei pruugi olla katkemine, ära muretse…kas saadeti taas analüüsile?

Arst kirjutab saatekirja ultrahelisse ja mainis, et järgmine nädal teeks uuesti vereanalüüsi.

Mul tavaliselt päevadega on suhteliselt õrn tuikamine, aga hetkel on see tuikamine/valu suurem. Kisub nagu seljas ka kohati krampi? Veider tunne. Pisut raske uskuda, et kui määrib ja hcg madal, et midagi head loota on. Eks lootus kustub viimasena, aga arvestan, et suure tõenäosusega katkeb.

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartus ei nõutud enam eelmine nädal covid testi ei enne punktsiooni ega siirdamist.  Põdesin sügisel. Täitsa erinevad nõudmised siis haiglatel.

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst helistas ja ütles, et asi keeruline, sest number ikkagi väike, praegu ootaks juba suuremaid numbreid, reedese testi number oli juba selle aja kohta liiga madal, aga et iseenesest tõuseb nagu vaja. Arst arvas, et tuleb jälgida ja mingi hetk ultrahelis kontrollida, mis seis on, väga lootustandev ei olnud.

Nüüd õhtul mul päevadelaadsed valud ka ja määrib kergelt, äkki juba katkebki.

RR

Ei pruugi olla katkemine, ära muretse…kas saadeti taas analüüsile?

Arst kirjutab saatekirja ultrahelisse ja mainis, et järgmine nädal teeks uuesti vereanalüüsi.

Mul tavaliselt päevadega on suhteliselt õrn tuikamine, aga hetkel on see tuikamine/valu suurem. Kisub nagu seljas ka kohati krampi? Veider tunne. Pisut raske uskuda, et kui määrib ja hcg madal, et midagi head loota on. Eks lootus kustub viimasena, aga arvestan, et suure tõenäosusega katkeb.

RR

Seljakrambid pärast IVF-i võivad vabalt olla implantatsiooni ja suurenenud progesterooni tõttu. Ma ei kaotaks veel lootust!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst helistas ja ütles, et asi keeruline, sest number ikkagi väike, praegu ootaks juba suuremaid numbreid, reedese testi number oli juba selle aja kohta liiga madal, aga et iseenesest tõuseb nagu vaja. Arst arvas, et tuleb jälgida ja mingi hetk ultrahelis kontrollida, mis seis on, väga lootustandev ei olnud.

Nüüd õhtul mul päevadelaadsed valud ka ja määrib kergelt, äkki juba katkebki.

RR

Ei pruugi olla katkemine, ära muretse…kas saadeti taas analüüsile?

Arst kirjutab saatekirja ultrahelisse ja mainis, et järgmine nädal teeks uuesti vereanalüüsi.

Mul tavaliselt päevadega on suhteliselt õrn tuikamine, aga hetkel on see tuikamine/valu suurem. Kisub nagu seljas ka kohati krampi? Veider tunne. Pisut raske uskuda, et kui määrib ja hcg madal, et midagi head loota on. Eks lootus kustub viimasena, aga arvestan, et suure tõenäosusega katkeb.

RR

Seljakrambid pärast IVF-i võivad vabalt olla implantatsiooni ja suurenenud progesterooni tõttu. Ma ei kaotaks veel lootust!

Aitäh! Üritan lootust mitte kaotada…

 

Covid testi osas, minul oli siirdamine 9.mai ja enne seda covid testi ei nõutud, märtsis aga enne punktsiooni ja aprillis enne laparoskoopiat nõuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Covid testi osas, minul oli siirdamine 9.mai ja enne seda covid testi ei nõutud, märtsis aga enne punktsiooni ja aprillis enne laparoskoopiat nõuti.

Mul oli eelmine siirdamine aprilli lõpus ja siis ei nõutud, kuna põdemise kuupäev oli lähemal. Nüüd nõuti, täna siirdamine!

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida olete teinud kasutamata jäänud ivf ravimitega, kui pakk ka terve?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida olete teinud kasutamata jäänud ivf ravimitega, kui pakk ka terve?

Sõltub, mis ravimitega. Stimuleerimisest terve pakiga ravimeid ei jäänud – tarvikud viisin kliinikusse. Ülejäänud etapid pole veel lõpenud – siis otsustan, mida teen. Saan aru, et apteegid võtavad kasutamata jäänud ravimeid ka vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et apteegid võtavad kasutamata jäänud ravimeid ka vastu.

Kindel, et võtavad vastu? Kui mis nad kasutamata ravimitega teevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteek võtab vastu kasutamata/kasutatud/lõplikud/mitte kõlblikud ja hävitab need ära. Võimalik ka viia ohtlike jäätmete vastuvõttu. Ja muidugi saab ravimeid ka ära anda inimesele, kes sel teekonnal on (agama annaks ainult sel juhul, kui on näidata ette vastav retsept, et näeks inimene tõesti kasutab seda).

Need on need juhud, kui kindlasti sul enam ise seda ravimit pole vaja ja saad vastavalt sellele käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muidugi saab ravimeid ka ära anda inimesele, kes sel teekonnal on (agama annaks ainult sel juhul, kui on näidata ette vastav retsept, et näeks inimene tõesti kasutab seda).

Gonal-f ja Cetrotide on soodustuseta päris kallid ravimid, aga päris võõrale pakkumine tundub kuidagi imelik. Kui siis hea tuttavale, kes ivf teekonnal ja soodustust ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteek võtab vastu kasutamata/kasutatud/lõplikud/mitte kõlblikud ja hävitab need ära. Võimalik ka viia ohtlike jäätmete vastuvõttu. Ja muidugi saab ravimeid ka ära anda inimesele, kes sel teekonnal on (agama annaks ainult sel juhul, kui on näidata ette vastav retsept, et näeks inimene tõesti kasutab seda).

Kui kellegil pakkuda Clexane/losminat või amelgeni, võtan lahkelt vastu ja maksan pakiautomaadi tasu!

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muidugi saab ravimeid ka ära anda inimesele, kes sel teekonnal on (agama annaks ainult sel juhul, kui on näidata ette vastav retsept, et näeks inimene tõesti kasutab seda).

Gonal-f ja Cetrotide on soodustuseta päris kallid ravimid, aga päris võõrale pakkumine tundub kuidagi imelik. Kui siis hea tuttavale, kes ivf teekonnal ja soodustust ei saa.

Olenebki inimesest, tuleb nii teha nagu endale õige tundub. Ma olengi paaril korral küsinud retseptide koopiat/pilti, et näha kas inimene ikka tarvitab neid, mis pakun. Olen ka pakkunud kaasIVFitajale progesterooni, kes elas läheduses. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaksin nüüd testile minema, aga ei julge, kodutesti ka ei julge teha enam….

Muidu testisin veel viimati reede hommik, mis oli negatiivne. Ilmselt ka loogiline – 7.s päev 3-päevase siirdamisest.

90% juhtudel mul tsükkel 27-29, väga harva 30päeva koos utrogestaniga. Täna tsükli 30.s  päev.  Neljapäev-reede olid nii tugevad kõhuvalud, et haarasin kohe nospa järgi.

Ja nüüd olen argpüks… kardan, et kui teen testi, siis triipu üldse pole – st ongi see väga harv juhus kui 30p pikk tsükkel või siis triip väga väga hele jne, veretesti numbrile ei taha mõeldagi ????

 

Tupsik81

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peaksin nüüd testile minema, aga ei julge, kodutesti ka ei julge teha enam….

Muidu testisin veel viimati reede hommik, mis oli negatiivne. Ilmselt ka loogiline – 7.s päev 3-päevase siirdamisest.

90% juhtudel mul tsükkel 27-29, väga harva 30päeva koos utrogestaniga. Täna tsükli 30.s päev. Neljapäev-reede olid nii tugevad kõhuvalud, et haarasin kohe nospa järgi.

Ja nüüd olen argpüks… kardan, et kui teen testi, siis triipu üldse pole – st ongi see väga harv juhus kui 30p pikk tsükkel või siis triip väga väga hele jne, veretesti numbrile ei taha mõeldagi ????

Tupsik81

Võta nüüd oma julguse riismed kokku ja tee ära 🙂

Ega sa ise nagunii midagi vastuse osas muuta ei saa. Tuleb see, mis tulema peab. Kui on positiivne, siis pärast mõtled, no oli siis vaja põdeda terve hommiku otsa. Noh ja kui negatiivne, siis tuleb uus võimalus…

Ükskord me jõuame nende positiivsete tulemusteni niikuinii!!! 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli 23.05 külmutatud 5 päevase embrüo siirdamine. Rasedustesti peaksin tegema kolmapäeval, 01.06. Täna hakkas määrima pruunikalt. Kas kellelgi veel nii olnud ja ikka positiivse testi saanud või pigem ei tasu loota positiivset tulemust?

Kirsike86

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna covid testil ja proge analüüsil käidud, homme siis vist tähtis siirdamise

teretalv91

Kuidas sul enesetunne ? Kas testid kodus ka või ootad veretesti ära ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli 23.05 külmutatud 5 päevase embrüo siirdamine. Rasedustesti peaksin tegema kolmapäeval, 01.06. Täna hakkas määrima pruunikalt. Kas kellelgi veel nii olnud ja ikka positiivse testi saanud või pigem ei tasu loota positiivset tulemust?

Kirsike86

Pruunika määrimisega sain positiivse testi eelmine kord. 2-3 päeva määris ja siis kadus ära. Helepunane pole hea värv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna covid testil ja proge analüüsil käidud, homme siis vist tähtis siirdamise

teretalv91

Kuidas sul enesetunne ? Kas testid kodus ka või ootad veretesti ära ?

Mulle siirdati 25.05 ja olen jube väsinud olnud igapäev, nagu hõljuks, aju ei tööta ka normaalselt ja rinnad valusad/kuumad üleeilsest. Kuna mul estrofem ja amelgen peal, siis tundsin, et täna (5. päev 5-päevase siirdamisest) pean testima, sest muidu olen nende sümptomitega ja ei tea, kas need ravimitest või äkki miskit toimub. Tegin täna pärastlõunal biocard baby testi ja tuli kaks nähtavat triipu aja sees. Nüüd tuleb oodata ja loota! VT on reedel 03.06.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Mai-Juuni 2022