Esileht Koolilaps Jalanõud kehalisse – kas kaks paari?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Jalanõud kehalisse – kas kaks paari?

Postitas:
Anonymous

Algklassilastest suurem osa ei kanna ühte paari aasta läbi. Sellisel lihtsal põhjusel, et pigem jõuavad tossud aasta jooksul mitu korda väikseks jääda. Ja kui ei ela just üksildases metsatalus, siis jõuab aasta jooksul vastava vajaduse ilmnedes juurde ka osta. Täiskasvanud ka ei osta esimese jooksumõtte peale kohe kolm-neli paari. Ikka vastavalt vajadusele.
Pealegi ma arvan, et paljud kehalise õpetajad (eriti algklassides) küll ei julge miinuskraadidega muid õuetunde teha, kui suusatamine-kelgutamine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 13:53; 28.08 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi eraldi sise- ja välisjalanõusid olnud kehalise jaoks. Sügisel on tunnid õues, siis lähevad tossud pessu ja on sees nende samadega.

Kas pesumasinas pesete tosse vōi kuidas ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 00:21; 26.10 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese klassi lapsel olid sügisveerandil õuetossudeks tavalised nahkse-riide kombinatsiooniga üldtreeningu jalatsid. Nüüd pesen need puhtaks ja lähevad kasutusse siseruumidesse ja kevadeks ilmselt on väiksed
Ei näe mingit mõtet koju asju nii palju kuhjata. Samuti ei ole esimese klassi kehaline tegelikult mingi eriline tõsine sporditreening. Niisama jooksevad-mängivad lapse sõnul, vahel käivad hoopis alevi vahel kõndimas või teevad koolimajas mingeid liikumismänge. Seega tavalised üldtreeningu jalanõude on algklassi lapsele minu meelest täiesti ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi eraldi sise- ja välisjalanõusid olnud kehalise jaoks. Sügisel on tunnid õues, siis lähevad tossud pessu ja on sees nende samadega.

Kas pesumasinas pesete tosse vōi kuidas ?

pesuharjaga nühin puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pesumasinas pesete tosse vōi kuidas ?

Mina pesen masinas, aga ainult õuetosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen käsitsi ja harjaga, pole väga keeruline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps Jalanõud kehalisse – kas kaks paari?