Esileht Ilu ja tervis Joodik

Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Teema: Joodik

Postitas:
Kägu

Miks veedate nii palju aega foorumis? Teil kahju ei hakka, et mida sellega teinud oleks kõik?

Mul ongi kõik vajalik tehtud! Milles sinu probleem on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vanavanemad polegi inimesed, et kõik nädalavahetused su tittesid peavad hoidma.

On ikka, seetõttu hoiavad. Kaklevad veel omavahel, et kumb kamp saab. No teevad siis enam-vähem kordamööda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks veedate nii palju aega foorumis? Teil kahju ei hakka, et mida sellega teinud oleks kõik?

Ei hakka kahju, veedan pk oma mõnusad lebominutid, kui muud teha pole. See võib olla vabalt kvaliteetaeg, lugedes erinevate inimeste arusaamu ja olen õppinud siit palju, nii head kui halba, täpselt nii nagu päriselus.kus mujal saaks aimu nii laialt ringkonnale, kui siit. Siit käib läbi nii erinev läbilõige ühiskonnast ja just see teeb PK minu jaoks toredaks. KUI mõni üksik indiviid siin välja arvata, siis on olnud tore sõit ja oleks kahju, kui PK enam ei eksisteeriks

Mina tunnen küll, et siin Perekoolis käimine on mõttetu ajaraisk. Juba 20a üritan vabaneda, aga ikka aeg-ajalt satun siia. See tundub masendavam iganädalasest alkoholijoomisest, absoluutselt mitte midagi kasulikku ega vaimutervendavat siit ei leia.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda joomise teemat veeretatakse siin ikka koguaeg. Aga need inimesed, kes pole elus kokku puutunud alkoholismiga ei peaks üldse sõna võtma. Pole vaja oma lauslollust laiali laotada. Kahjuks on alkoholismi kujunemises on oma osa nii geneetilistel, psühholoogilistel kui sotsiaalsetel teguritel ja see on biopsühhosotsiaalne haigus. Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid. Väga paljud haritud inimesed on saanud võõrutusravis väga häid tulemusi. Eestis puuduvad anonüümsed kliinikud kus seda saaks ravida. Inimesed ei julge perearstile pöörduda kuna saavad digilukku igavese joodiku templi. Selline kinnine ring on selle alkoholiga. Ravi on kallis Suurbritannias on mittestatsionaarse ravi puhul on näiteks kahe nädala hind arsti poolt koostatud kava järgides 3500 naela. Erakliinikutes 2500 naela nädalas olenevalt tingimustest ja teenustest. Enamik kliinikuid soovitavad vähemalt kuuajast ravi. Kui raha on saab alkost jagu nagu Kate Moss, Selena Gomezi jnd.

Natalja Andreitšenko jõi end surnuks. Natalja Andreichenko, seesama Mary Poppins, jõi ennast väga noorelt 24 aastaselt.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natalja Andreitšenko jõi end surnuks. Natalja Andreichenko, seesama Mary Poppins, jõi ennast väga noorelt 24 aastaselt.

Mis asja, ta on ju elus ja 66-aastane.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid.

Nii ta on, isegi depresiooni peab endiselt varjama. Näiteks töötab mu tuttav politseis ja tal oli igavene jama töötervishoiuarstiga, et kas ta ikka töötada saab, kuna lasi endale perearstil unerohtu välja kirjutada. Tema kolleegid ei julge üldse kuskile psühhiaatri poole pöörduda näiteks antidepressantide pärast, pigem joovad kodus vaikselt ja kõik oleks nagu korras, seni kuni see kuskil kirjas ei ole. Tean tuttavat, kes pöördus psühhiaatri poole alkoholismiprobleemiga ja kuigi ta üle 10 aasta ei joo, siis alati arsti juures tuuakse see jutuks, sest alkohoolikud ju teatavasti valetavad oma joomise kohta. Seega on viimane asi, mida teha, kuskilt abi küsimine, kuigi iseseisvalt saavad joomisest jagu siiski vähesed.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natalja Andreitšenko jõi end surnuks. Natalja Andreichenko, seesama Mary Poppins, jõi ennast väga noorelt 24 aastaselt.

Mis asja, ta on ju elus ja 66-aastane.

Natalja enda jutt…..

Lämbumine on alanud. Ja siis läks see minu jaoks väga lihtsaks ja heaks, sest ma lahkusin kehast. kliiniline surm kestis seitse minutit, tunnistas Natalja…..

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid.

Lisan veel, et ülekaalulisi jälestatakse ikkagi veelgi rohkem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid.

Lisan veel, et ülekaalulisi jälestatakse ikkagi veelgi rohkem.

Ja kui sa oled veel paks alkohoolik, siis ei salli sind keegi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid.

Lisan veel, et ülekaalulisi jälestatakse ikkagi veelgi rohkem.

Kusjuures tegelikult on nende mõlema seisundi põhjused tihti samas kohas.

Selles osas, et alkoholismiga arstile ei pöörduta, olen täiesti nõus, ise samasugune. Ei julge mina minna ei oma perearstile ega võõrale tasulisele spetsialistile – kes teab, mis pärast on, ei saa juhilube, kõikide haiguste ravi algab küsimusega, et “aga kuidas teil praegu alkoholiga on”, mine sa tea, mis veel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast jälestatakse selle haigusega inimesi rohkem kui teisi haiguseid.

Lisan veel, et ülekaalulisi jälestatakse ikkagi veelgi rohkem.

Ja kui sa oled veel paks alkohoolik, siis ei salli sind keegi.

Jah, “no mida sellisest üldse lootagi”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures tegelikult on nende mõlema seisundi põhjused tihti samas kohas

Jah, aga joomist saab päris kaua varjata, ülekaal on kõigil kogu aeg silme ees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa oled veel paks alkohoolik, siis ei salli sind keegi.

Alkohoolik on pigem kõhn.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohoolik on pigem kõhn.

vaata Balti jaama ümbruses, puha pundunud ja koledad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa oled veel paks alkohoolik, siis ei salli sind keegi.

Alkohoolik on pigem kõhn.

Oh neid stereotüüpe. Olen alkoholisõltlane ja olen paks. Miks peaks alkohoolik tingimata kõhn olema?

Balti jaama ümbruses pole klassikalised alkohoolikud, vaid need, kes on juba parmud. Nemad on kõhnad, kuid pundunud, sest tervis on juba tuksis, organism vett täis, samas söömise asemel nad joovad ning ega raha muuks jäägi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kommentaar siis nagu ütlema peaks?

Seda, et mõned joovad igal nädalavahetusel ja ei suuda ühtegi nädalavahetust vahele jätta nii, et ei jooks ja teised joovad ühe käe sõrmedel arv ja osad üldse 0.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid stereotüüpe. Olen alkoholisõltlane ja olen paks. Miks peaks alkohoolik tingimata kõhn olema?

“Alkohol sisaldab väga palju kaloreid ja ei midagi muud meie organismile vajalikku, tõdes naine ja lisas, et inimestel võib ka peale alkoholi tarvitamist söögiisu suureneda. “Selletõttu inimesed, kes tarvitavad alkoholi, kipuvad kaalus juurde võtma,”

Kuigi võib tähendada, et alkoholismi küüsi langenud inimesed on üldiselt kõhnad, siis see on juba naise sõnul haiguse süü.

“Neil (alkohoolikutel – toim) alkoholi tarvitamise ajal väheneb söögiisu, mille tõttu nad ei söö tegelikult neid toitaineid, mida nende keha väga-väga vajaks. Ehk pika-pika tarvitamise tulemusena inimesed hakkavad kõhnuma,” ütles Alop, et see kõhnumine on kehale väga ohtlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohoolik on pigem kõhn.

Alles viimasest astmes on kõhn, enne ikka pigem paks, kui pole veel päris parm, lihtsalt liigtarvitaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohoolik on pigem kõhn.

Alles viimasest astmes on kõhn, enne ikka pigem paks, kui pole veel päris parm, lihtsalt liigtarvitaja.

No täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kommentaar siis nagu ütlema peaks?

Seda, et mõned joovad igal nädalavahetusel ja ei suuda ühtegi nädalavahetust vahele jätta nii, et ei jooks ja teised joovad ühe käe sõrmedel arv ja osad üldse 0.

ja mis see sinu asi on?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mis see sinu asi on?

Sest teemaalgataja küsis ja mina vastasin, et iga nädal joomine on too much. Samuti nagu liigsöömine ja suitsetamine. Ise patustan ka, aga mitte alkoholiga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja küsis ja mina vastasin, et iga nädal joomine on too much.

Üks kord nädalas on täiesti okei ja mingit joodiklust ei näita, kui just käpuli ei jooda ja järgmine päev peavaluga ei veedeta. Siis on too much, aga mõistlikus koguses kord nädalas alkoholi tarvitamine ei ole küll palju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja küsis ja mina vastasin, et iga nädal joomine on too much.

Üks kord nädalas on täiesti okei ja mingit joodiklust ei näita, kui just käpuli ei jooda ja järgmine päev peavaluga ei veedeta. Siis on too much, aga mõistlikus koguses kord nädalas alkoholi tarvitamine ei ole küll palju.

Tegelikult ei küsitud, mis on palju ja mis mitte. Küsiti, kes on joodik. Ka joodik võib mõõdukalt juua.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei küsitud, mis on palju ja mis mitte. Küsiti, kes on joodik. Ka joodik võib mõõdukalt juua.

Joodik võib ka üldse mitte juua ja joodiku diagnoosimisel ei piisa ühest kriteeriumist. Mina vastasin konkreetselt ühele arvamusele, kes ütles, et üks kord nädalas juua on too much. Ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja küsis ja mina vastasin, et iga nädal joomine on too much.

Üks kord nädalas on täiesti okei ja mingit joodiklust ei näita, kui just käpuli ei jooda ja järgmine päev peavaluga ei veedeta. Siis on too much, aga mõistlikus koguses kord nädalas alkoholi tarvitamine ei ole küll palju.

On ikka, aga no trimpa edasi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest teemaalgataja küsis ja mina vastasin, et iga nädal joomine on too much.

Üks kord nädalas on täiesti okei ja mingit joodiklust ei näita, kui just käpuli ei jooda ja järgmine päev peavaluga ei veedeta. Siis on too much, aga mõistlikus koguses kord nädalas alkoholi tarvitamine ei ole küll palju.

Tegelikult ei küsitud, mis on palju ja mis mitte. Küsiti, kes on joodik. Ka joodik võib mõõdukalt juua.

Ära ülbitse, sina ei vasta teemasse üldse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kord nädalas on täiesti okei ja mingit joodiklust ei näita, kui just käpuli ei jooda ja järgmine päev peavaluga ei veedeta. Siis on too much, aga mõistlikus koguses kord nädalas alkoholi tarvitamine ei ole küll palju.

Ah mis kord, trimpa ikka igal õhtul pudel või kaks!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )


Esileht Ilu ja tervis Joodik