Esileht Koolilaps Jõulukink vanema töökohast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Jõulukink vanema töökohast

Postitas:
Kägu

Tere!  Pean tööandja poolt ostma sellel aastal kolleegide lastele kingitused. Lapsed on vahemikus 10-12. Kui teil on sama vanad lapsed, siis mida teie lastele meeldiks kingiks saada? Summaks anti u 30 eurot lapse peale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatud, kinopiletid, kinkekaardid?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii viisakas summa ju!
Võiks olla raamatupoe kinkekaart, kui elate kuskil, kus sellega midagi (mugavalt) peale on hakata. Laps saaks ise raamatu valida või ka osta meisterdamisvahendeid, lauamängu vms selle raha eest. Juurde pisike maius, pigem midagi tervislikumast otsast, aga no mitte nüüd päris ökopeedikrõpsud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatutega on keeruline, sest maitsed on väga erinevad ja lapsel võib juba see raamat kodus olla. Mingi erinevad meisterdamise komplektid ja legod lähevad alati poistele peale (mul ongi vaid  poisid), tüdrukute kohta nõu anda ei oska.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsele ei meeldi ûldse meisterdada. Sellise summa eest ei saa ka  korralikku lego 10-12 aastastele.
Poistele mitme eri funktsiooniga väike taskulamp, tüdrukutele näiteks mingi maniküüri komplekt. Vôi siis mône keskuse kinkekaart ja kommide asemel môni eksootilisem puuvili ( tähtvili, draakonivili jne, ) juurde.

+2
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõtt-öelda veits arusaamatult suur summa sellise kingi jaoks, harilikult kingitakse töötajate lastele kommipakk. Mingit “päris” asja võõrastele teismelistele valida on väga keerukas. Ka tüdrukute hulgas on küllalt palju selliseid, keda absoluutselt ei huvita mingi maniküürikomplekt vmt “ilutoode”. Eriti kui me räägime 10-aastastest, kellest osa on alles päris väikesed lapsed oma huvide poolest.

 

Kui mul selline kaelamurdev ülesanne oleks, ostaksin vist 25 € väärtuses Apollo kinkekaarte ja ülejäänud 5 € eest lisaksin mõne ilusa ja maitsva jõulumaiustuse. Siis on tõesti iga lapse oma valik, kas ostab Apollost raamatu, valib endale mingeid ilusamaid-põnevamaid kirjatarbeid, lauamängu, pusle või muu mänguasja või läheb hoopis kinno. Sealt vast leiaks iga laps midagi, mis talle sobib.

 

Iseenesest ju kena žest töötajate lapsi nii luksuslikult meeles pidada. Aga teisest küljest võib see parimast kavatsusest hoolimata osutuda lihtsalt raha mõttetuks tuuldeloopimiseks, kui keegi üritab paljudele eri huvidega võõrastele lastele ühtviisi huvitavat asja kingiks valida — see pole lihtsalt võimalik, et sama ese kõiki lapsi ühtviisi rõõmustaks.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina ostaks selles vanuses lastele Apollo või mõne ostukeskuse kinkekaarte ja mingi jõulumaiuse.

Sellises summas võõrastele ükskõik mis vanuses lastele asju kinkida, mis kõigile sobiks, on väga keeruline. 10-12-aastaste huvid on ju veel eriti erinevad. Minu 12-aastane poiss küll lihtsast legost ei vaimustu, kui midagi legoga seoses, siis paluks robootikakomplektiga ühilduvaid lisavidinaid. 10-aastane tütar ilmselt vaimustuks igasugu iluvidinatest, aga mina ise mingite üle võlli sätendavate küünte, värvitud huulte jms tal väljaspool kodu liikuda ei lubaks. Raamatu ja laiamängu võiks laps ise valida, et saaks selline, mida veel kodus pole – seega kinkekaart on ainus kindla peale minek. Jõuluvana nad vaevalt enam selles vanuses usuvad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil kantakse lapse kingi raha vanema kontole.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest igaks muuks puhuks sobib vajadusel raha/kinkekaart, aga jõulupakki kuidagi nagu mitte

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest igaks muuks puhuks sobib vajadusel raha/kinkekaart, aga jõulupakki kuidagi nagu mitte

Minu meelest raamatupoe kinkekaart sobib küll ka jõuludeks, kui sinna juurde midagi jõulikku lisada. Mina kommi ei lisaks, vaid lisaks suure, kaunistatud piparkoogi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on antud mõned netilehed, millelt vanem saab valida teatud summa piires.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu laps saab minu töökohast iga aasta Ülemiste kinkekaardi ja on väga rahul, et saab valida, mis ise tahab – on ostnud telefonile uue katte, hõbesõrmuse jms

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina ostaks selles vanuses lastele Apollo või mõne ostukeskuse kinkekaarte ja mingi jõulumaiuse.

Pigem siis juba mõne suurema keskuse oma. Apollo kinkekaartidega on kaks häda – kehtivad ainult 6 kuud ja need pole elektroonilised.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur tänu, sain siit mitu head mõtet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Pean tööandja poolt ostma sellel aastal kolleegide lastele kingitused. Lapsed on vahemikus 10-12. Kui teil on sama vanad lapsed, siis mida teie lastele meeldiks kingiks saada? Summaks anti u 30 eurot lapse peale.

Need mulliplõksutid. Ja kommipakk normaalsete kommidega.
Legod sobiks ka

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest igaks muuks puhuks sobib vajadusel raha/kinkekaart, aga jõulupakki kuidagi nagu mitte

Minu lapsed said eelmisel aastal mehe tööandjalt raamatupoe kinkekaardi + erilisema maiustuse. Nad olid küll rahul.  Läksid ise poodi ning valisid, mida soovisid. Raamatupoed müüvad ju lisaks raamatutele ka mänge, mänguasju, koolitarbeid..

Tuttava tööandjal on aga tehtud nii, et tööandja pakub välja asjad.. nt pilet teatrisse, loomaaeda vm või advendikalender või mingi maiustuste komplekt vmt. Ja siis lapsevanem ise valib enda lapsele paki.

Ausalt öeldes minu lastel oleks nendest võtmehoidjatest ja popititest rõõmu väga väikseks hetkeks ja siis jääksid need vidinad kuskile sahtlisse vedelema. Igal juhul pooldan enne kinkekaarti (või ainult söödavast koosnevat pakki)

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurema ostukeskuse või raamatupoe kinkekaart on hea mõte. Raamatupoodides ei müüda ainult raamatuid, vaid ka lauamänge, mõningaid mänguasju ja Apollo puhul saab ka kinos käia.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30 eurot on korralik kingisumma, aga mingit konkreetset asja võõrastele lastele on küll raske soovitada. Mul endal on 8 a ja 10 a tütred, neid oleks mingid iluvidinad või maniküüri vmt asjad täiesti külmaks jätnud, kui keegi kingiks, siis oleks pettumus suur.

Nii et pigem ikkagi Apollo vmt poe kinkekaart, saab laps ise valida, kas lauamäng, koolitarbed, raamat või midagi muud. + kommipakk või piparkoogid. Tänapäeval oskavad selles vanuses lapsed minu arust väga hästi raha või kinkekaardi kinkimise väärtust mõista, isegi sünnipäevadele palutakse kink ümbrikusse mahutada. Ei taheta kodu suvaliste asjadega täita, vaid kogutakse mingi kindla asja jaoks või tahetakse kinkekaardi eest kink ise välja valida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Pean tööandja poolt ostma sellel aastal kolleegide lastele kingitused. Lapsed on vahemikus 10-12. Kui teil on sama vanad lapsed, siis mida teie lastele meeldiks kingiks saada? Summaks anti u 30 eurot lapse peale.

Need mulliplõksutid. Ja kommipakk normaalsete kommidega.

Legod sobiks ka

Popitid hakkavad moest juba välja minema, ei huvita ka nooremaid enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogupere lauamäng ja  kommid. Jõulud on kingituste ja maiustuse aeg :).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apollo kinkekaart on igati sobiv kink. Saab osta raamatuid, mänge või minna kinno. Mul on endal 12 aatane laps ja tema ei huvitu ei legodest ega raaamatutest, aga kinos meeldib käia küll. Sõbraga staarikoha iste, väike näks ja ongi see raha läbi ja peab natuke juurde ka veel maksma. 6 kuud  kehtivusaega on täiesti piisav. Mis puutub sellesse, et pole elektrooniline, siis mis sellest, ega sa selle kaardiga kuskile kohale ei pea minema, saad kasutada koodi ja osta nii e-poest kui osta kinopiletid elektrooniliselt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 kuud  kehtivusaega on täiesti piisav. Mis puutub sellesse, et pole elektrooniline, siis mis sellest, ega sa selle kaardiga kuskile kohale ei pea minema, saad kasutada koodi ja osta nii e-poest kui osta kinopiletid elektrooniliselt.

6 kuud on piisav kui kinod kinni ei ole ja seal ka midagi huvitavat näidatakse. Me keegi ei tea, kuidas selle viirusega meil läheb.

Ja paberkinkekaart on kehv, sest siis peab kogu kinkekaardi summa ära kasutama. Isegi kui need kinkekaardid on 5€ väärtuses on raske osta nt. 12€ eest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Meie firma ei tee isegi täiskasvanutele pidu sellel aastal, praeguses olukorras,  lastest rääkimata. Tegemist on rahvusvahelise ettevõttega. Vaevalt et TA -gi võib pidu korraldada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 kuud on piisav kui kinod kinni ei ole ja seal ka midagi huvitavat näidatakse. Me keegi ei tea, kuidas selle viirusega meil läheb.

Kui kinod kinni olid, siis pikendati ka igasuguste sooduskaartide kehtivust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Jajah, praegu on muidugi ülimõistlik pidu korraldada!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hakatakse vaatama jõulupaki kasumlikkust, siis on aeg kingituste tegemine lõpetada. Kõikidele ei saa kunagi meeldida ja personaliosakonnal teha kingituste  organiseerimisest endale nö peavalu on ülim mõttetus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Jajah, praegu on muidugi ülimõistlik pidu korraldada!

Jajah, koolis on nad ju nagunii ninapidi koos ja haige laps ei tulegi peole. Lapsed ju testivad 2-3 korda nädalas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Jajah, praegu on muidugi ülimõistlik pidu korraldada!

Jajah, koolis on nad ju nagunii ninapidi koos ja haige laps ei tulegi peole. Lapsed ju testivad 2-3 korda nädalas.

Koolis on ninapidi koos siiski ühe klassi lapsed. Kui panna ühe töökoha vanemate lapsed ühele jõulupeole kokku, tuleksid nad võib-olla 30-st erinevast klassist. Seega on nakatumise tõenäosus oluliselt kõrgem kui sellesama omaenda klassiga jõulupidu teha.

Haiglad töötavad ülekoormuse piiril ja ikka leidub inimesi, kes leiavad, et kõige olulisem siin elus on üks suur pidu maha pidada…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed ei pruugi testida 2-3 korda nädalas – ca 6-8% on testist keeldujaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Jõulukink vanema töökohast