Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 243 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2015

Postitas:

Hei,

Jälgin teid pidevalt, aprillis rasestusin aga peetus juunis.
Nüüd tagasi püüdmas ja arvatavasti tuleb suvi ikka väga triibuline meil, statistiliselt rasestutakse suvel kõige rohkem ;)

Edu sulle! Suvel on palju päikest ehk palju D-vitamiini. D-vitamiin on aga rasestumise juures oluline (soovitatakse ju r-tähega kuudes 10 milligrammi päevas võtta. Päikese käes saab aga suurema doosi 🙂 Kuid ärge ennast siiski ära põletage)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestusin jaanuaris katkes kahjuks 21-nädalal. Seega nüüd taas triibupüüdjate radades, eks paistab millal see juhtub. Loodetavasti ei pea väga kaua ootama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 21:29; 03.07 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kallid naised,

Hakkasin täna mōtlema miks ma üldse last tahan- pidevalt muretse, osta teste, süda tōmbub kokku kui väikeseid lapsi näen, väldi kohvi, suitsu, alksi… Ja siis kui lōpuks rasedaks jäingi, peetus ja see oli vâga valus vaimselt ja füüsiliselt. Aga näete, siin ma olen, igatsus nii suur ja tean, et meist saaksid head lapsevanemad mehega.

Kuidas teil? Miks soovite rasestuda? 🙂 🙂

PALJU EDU JA JŌUDU KŌIGILE!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi tahan seepärast, et miski sees ütleb nii! Ma armastan lapsi ja ei jõua enda oma ära oodatagi. 🙂
Ma olen tegelikult ise juba ammu tahtnud laps, aga eelnevalt ei ole mul elus olnud neid asju, mida peaks üks lapsevanem pakkuma. Võib-olla on see minu kiiks, aga minu meelest on lapsele hea kui vanemad on koolid läbinud, tööl käinud ja leidnud hea töökoha, kus saab stabiilselt head palka, abiellunud ja rajanud oma kodu. Nüüd on mul ja mu abikaasal kõik need asjad saavutatud, ning leian et nüüd on õige hea. Põhiline on muidugi ka see, et me mõlemad tahame lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on alati lapsed väga meeldinud. Olen alati teadnud, et soovin last/lapsi. Samas olen alati teadnud, et ei soovi liiga noorelt last saada, vaid tahan enne vabadust ja mehega kahekesi olemist ka nautida. Kahekesi oleme saanud olla peaaegu 7 aastat ja nüüd hiljuti tekkiski soov, et abielluda ja saada laps. Lapsevanema töö on minu meelest nii suur ja ma mõtlen pidevalt, et kas ma ikkagi tahan seda vastutust. Aga sisemine soov on suurem, kui kõik hirmud. Pealegi mees soovib ka enne 35-aastaseks saamist isaks saada, seega poolteist aastat on veel aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks me tahame last? Apuka- totakamat küsimus annab genereerida -.- Sest meil on aega, tahtmist, võimalusi ning soov kasvatada maailmale üks kodanik, kes täiustaks seda võrratut planeeti oma tarkuse, mõtlemisvõime ja loodetavasti ka elurõõmuga.

*** mõtleb, et on vist ikka liiga vana 3 lapse saamiseks…

-Vidrik-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 11:27; 04.07 15:11; 08.07 13:47; 14.07 14:40; 17.07 20:24; 24.07 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen juba 34. Peres 2 last olemas kes tulid kohe esimesel kuul. Nüüd soov veel pesamunale ja märtsist saati ei midagi. Nädala pärast selgub kas saan juulis triibulise staatuse või mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina ka veel endiselt rivis. Päevad reisi ajal ei hakanud, küll aga kohe järgmine päev peale Eestisse jõudmist koos nohu ja kurguvaluga 😀

Keegi küsis siin statistilisi andmeid – olen kohe varsti 30 saamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina endiselt ootan päevi. Kavatsen esmaspäeva hommikul testi teha, kui selleks ajaks pole hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka endiselt “ootan” päevi. Täna on tsükli 35-s päev. Mitu korda eile ja täna mõtlesin, et äkki testiks juba, aga hoian end tagasi.
Mul on viimased mõned päevad nii olnud, et mõni päev kõht korraks valutab – justnagu kohe hakkaksid päevad.
Nii ma siis kannan välja minnes viimased päevad pesukaitset, kuigi see tekitab umbsust.

Kui mul teismelisena päevad algasid, siis oli ikka päris mitu aastat nii, et kõht valutas päev enne päevi ja selle järgi oli hea teada päevade algust. Viimased aastad aga on nii olnud, et kõht valutab natuke enne päevade algust, umbes tund või nii enne. Selle järgi võin hetkel loota, aga ootan veel testimisega järgmise nädalani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul siis algasid eile päevakesed,29ndal tsüklipäeval siis(eelmised algasid 7ndal juunil) 😉 hakkab tasapisi see tsükli värk paikka loksuma,mis teeb meele rõõmsaks! 😉 Nüüd loodan,et 8ndaks on päevad lõppend,sest nova vitasse minek 😛 Ausalt kardan,sest ilmselt sealt tuleb see lause” teil on vaja kiiresti kunstlikuga pihta hakata kui teist last soovite” :S 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider, miks sa seda lauset kardad? Lähedki ju ilmselt sinna, et kunstlikuga alustada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.07 10:05; 05.07 09:56; 05.07 10:24; 18.07 11:50; 18.07 18:26; 23.07 18:16; 23.07 18:49; 26.07 18:13; 26.07 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe selleks 😉 vaid minu arst suunas mu sinna,sest ei oska niiöelda tava ravimitega mind ravida ehk siis mu emaka limaskest on üliõhuke ja duphaston ja Hari ravimid seda paksendanud ei ole.Samuti ei ole proovitud Seropheni+ ovitrelli,sest minu arst ei teadnud ovitrellist midagi(ei tea ta ka Estrofemist midagi). Eelkõige lähen näitama oma ravitoimikut ja nõu küsima ja saama! 😉
Tegelt sooviks mina isiklikult ravimit limaskesta paksendamiseks ja aasta lõpuni ise proovida ja kui selleks ajaks ei ole midagi toimund siis hakkan alles seda otsust kaaluma! Kas minna ja kuidas 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No igaljuhul ei tee sulle keegi vastutagtmist kunstlikku. Kui soovid aasta lõpuni ise proovida, siis seda kindlasti saad. Karta ei ole seal kindlasti midagi. Edu! Kindlasti saad head nõu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.07 10:05; 05.07 09:56; 05.07 10:24; 18.07 11:50; 18.07 18:26; 23.07 18:16; 23.07 18:49; 26.07 18:13; 26.07 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oOpizikeoO…sa ikka tegudel. Tulin täna huvi pärast siia uurima, kes kui kaugele on jõudnud 😀
Ma lootsin, et sa ikka juba allapoole kolinud. Igatahes pöidlad su jaoks peos. Ise olen titetegemise sinnapaika jätnud ja lasen asjadel niisama kulgeda. Sügisel mõtlen, kas üldse enam…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mina nägin juba unes oma triipe. Nägin selgelt, et oli testil kontrolltriip ja kaks veidike heledamat testtriipu. 😀 Ei tea, kas on hea enne või midagi. Jääb üle ainult oodata ja loota.

Vahel lähevad sellised unenäod täide ka. Näiteks enne katkemist nägin unes, et pidin sünnitusmajja minema, aga olin teadlik sellest, et veel pole niiöelda õige aeg sünnitada. Ja siis veidi aega pärast seda unenägu see päriselt ka juhtus… :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kägu- ei vastumeelselt kindlasti keegi ei tee,eks vist kõige hirmutavam on see süstimine 😉
Sifka jaa ma ikka veel siin ja ilmselt veel pikalt 😀 ma enne jonni ei jäta kui teine laps ka käes 😉 siis on juba savi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraaks, hoiame siis pöialt!
Mul juba päevad lõppemas. Tulid järgmisel päeval, kui testi tegin. Nagu Murphy seadus.
Kurvaks teeb see, et tagantjärgi vaadates asjatasime täpselt ov päeval, aga tulemus ikka 0. Mõistus täitsa otsas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu arvata oligi, ei olnud ka mul eelmisel kuul õnne, kuigi ajastasin päris hästi. Vastik psühholoogiline pinge, tahaks olla muretu ja lootusrikas, aga ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pai sulle, Viplala. Kahju kuulda, et ei õnnestunud.
Ma veel praen laupäevani või pühapäevani, vaatan, kuidas suudan, täna umbes DPO9, seega passimist küll ja veel. Tunnet pole, lootust teoorias on, aga reaalselt pole õrna aimugi. Peaks vist paar testi valmis ostma nädalavahetuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Liitun ka teie meeldiva seltskonnaga =) Lapse soov on juba aastake olnud aga eelmine kuu otsustasime mehega et kaitsevahendeid ei kasuta enam. EIle lõpesid päevad niiet tuleb nüüd hoolega katsetama hakata 😀 Küsimus et millised OV teste kasutate? Sööte mingeid lisa vitamiine vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan sind täielikult Viplala. Lisaks sellele ei suudaks ma ka triipude saamise korral muretsemist lõpetada, sest eelmine peetus. Oeh, stressirohke see lapsetegemine. Vahepeal teiste lood annavad korraliku positiivsusesüsti või lohutavad. nt http://titekas.blogspot.com/2015/04/kuidas-kiirelt-rasedaks-jaada.html see nii muretult ja ratsionaalselt kirjutatud.

Palju palju edu, musagirl! Loodetavasti saad kiirelt allakorrusele liikuda 😉

Aga niikaua naudime iseennast ja suve, naised. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle ka minupoolt – kevadel võtsin end ritta, kuid pole aktiivne foorumikasutaja ning satun siia harva. Nagu aru saate, siis uudiseid pole 🙁 Naistearst mu muret väga tõsiselt ei võtnud, arvas, et küll juhtub (ilmselt põhines tema arvamus sellel, et üks laps meil on ning uut rasedust oleme oodanud alles veidi vähem kui aasta). Samas mina olen muidugi murelik, sest OV ilmselt käib, oleme sellele vist iga kuu ka “pihta saanud”, aga beebit ei kuskil. Tsükkel on pisut ebaregulaarne ja pikavõitu (kuid jällegi ei midagi sellist, mis oleks arsti tähelepanu võitnud). Nii, et ma ei teagi. Ju siis pole veel aeg õige…

Soovin ootajatele kannatlikku meelt ja ärge unustage suve nautida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna testi, oli negatiivne. Võimalik, et on tsüklihäire, ei oska enam midagi arvata. Eks ootame ja loodame edasi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid täna päevad 🙁

Sai jälle peatäie nutetud ja ebaõiglast elu kirutud. Ümberringi näed ainult rasedaid või kärudega naisi. Mõtled, et mis minul küll siis viga on.. Irooniline on see, et 2 päeva tagasi nägin unes, et tegin testi ja seal oli 2 triipu. Täna öösel nägin aga unes, et hakkasid päevad.

Meeletult raske on tegelikult selliste pettumuste jadadega toime tulla. Asjatad küll ovulatsiooni ajal, aga ei midagi. Üritad end lohutada sellega, et ju peab nii minema, et kõik juhtub põhjusega siin elus..aga samas ega see suurem asi lohutus pole küll.

Ma võiksin ju veel oodata ükskõik kui kaua kui ma teaksin, et see juhtub KINDLALT ja saan loomulikul teel lapse. Minus on aga tekkinud hirm, et võib olla ei õnnestugi mul loomulikul teel jääda rasedaks kunagi.

Vabandust negatiivse alatooniga kommentaari eest, aga tavaliselt nii masendunult ma end tunnengi päevade alguses. Varsti läheb juba kergemaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päikeseke91, pai sulle, ära ole kurb!
Kusjuures ma enne päevade algust seekord nägin ka MEELETUL hulgal rasedaid ning endalgi tekkis hetkeks mõte, äkki ma olen ka 🙂 tead küll ju seda reeglit, et kui endale midagi soetad (uue kleidi, auto), siis hakkad samasugust igal nurgal nägema 🙂 aga ei, lihtsalt olid ilusad ilmad ja rasedad ning väikesed lapsed tulid päikest nautima.
Kas sa seda filmi spermatosoididest oled näinud, mille linki siin mingi kuu alateemas jagati? Soovitan seda vaadata, see mõnes mõttes rahustab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama, äkki mõtled seda linki, mida ma veebruaris jagasin: https://www.youtube.com/watch?v=gAnMymnJiLM&list=PLFA6E1181813F7AD4. See on siis mitmest osast koosnev 55-minutiline film, mis näitab, mida spermatosoidid kõike tegema ja läbima peavad, et jõuaks munarakuni ja selle viljastamiseni. Soovitan tõesti vaadata. Film aga ise on ingliskeelne.
Päikeseke91, pai sulle. See ongi see koht, kus võid ka oma muserdust jagada. Ma kusjuures nägin ka täna öösel unes, et mul algasid päevad, hommikul oli kohe kurb tõusta, kuigi tsükli lõpuni veel vähemalt pool nädalat aega. Mõni eelnev kuu olen ka triipe unes näinud, aga päevad on ikka tulnud ja tuju kohe nullis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirsike28, jah just see sama ongi! Tõsiselt äge film ja seletab nii muhedalt, miks ja kuidas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan teid täiesti! Mul sai juulis täpselt aasta proovimist. Ei oleks osanud arvatagi, et nii pikalt läheb. Peale teist peetumist ütlesin endale, et ootan triipe kasvõi kaua, aga tulgu siis püsivad. Tundub, et mu soov võeti kuulda, vähemalt selle ootamise osas 🙁

Päikeseke91 – kuidas sul prolaktiiniga nüüd lood on? Minul oli viimane näit korras ja arst ei näinud vajadust ravi jätkata. Ise ikka mõtlen, et äkki näit jälle tõusnud, sest see ju stressiga tihedalt seotud. Peaks lõdvalt võtma, arsti usaldama ja suve nautima, aga mida aasta edasi, seda raskemaks see kõik läheb. Siin on tõesti hea kurta, sest see võib tunduda täieliku vingumisena neile, kel rasedusega probleeme pole, aga meie siin vähemalt mõistame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete kõik siin väga armsad ja toetavad. 🙂

Vaatasin selle filmi ka ära, oli tõesti äge ja väga piltlikult seletas kõik ära.

Nublu86- mul oli ka arsti sõnul viimane näit korras. Siiski minu puhul pidas arst vajalikuks ravi jätkata (pool tabletti õhtuti). Ütles, et midagi halba see ei tee ja et ma võtaks edasi. Kui ma olen õigesti aru saanud siis sinu arst on samuti dr Aluri? Huvitav siis, et miks ta nt sinu puhul ei näinud vajadust ravi jätkata, aga mulle ütles, et võtaks edasi.

Igatahes kui see tsükkel ei õnnestu, siis järgmiste päevade ajal (5ndast tsüklipäevast) hakkan Serophenet võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 243 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.