Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 243 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2015

Postitas:

Te olete kõik siin väga armsad ja toetavad. :)

Vaatasin selle filmi ka ära, oli tõesti äge ja väga piltlikult seletas kõik ära.

Nublu86- mul oli ka arsti sõnul viimane näit korras. Siiski minu puhul pidas arst vajalikuks ravi jätkata (pool tabletti õhtuti). Ütles, et midagi halba see ei tee ja et ma võtaks edasi. Kui ma olen õigesti aru saanud siis sinu arst on samuti dr Aluri? Huvitav siis, et miks ta nt sinu puhul ei näinud vajadust ravi jätkata, aga mulle ütles, et võtaks edasi.

Igatahes kui see tsükkel ei õnnestu, siis järgmiste päevade ajal (5ndast tsüklipäevast) hakkan Serophenet võtma.

Imelik siis jah. Meil sama arst ja suht sama seis kah 🙂
Mul ei jäänudki peale LAPi mingit juttu temaga. Peaks vist uurima, äkki saan ka veel mingit viimast õlekõrt proovida 🙂 Vabanda, aga ma ei mäleta, kas sul juba on lapsi või püüad oma esimest? Igatahes usun, et oleme hea arsti kätes ja küll kõik veel hästi läheb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiamaani ootasin rahulikult oma päevi, aga nüüd viskab juba üle – no kaua võib oodata?!
Homne päev lähen apteeki ja ostan rasedustesti. Arvan, et võin homme pärastlõunal teha ära küll, sest kui midagi testida on, näitab niikuinii.
Ise olen üsna kindel, et praegu ma rase pole, sest ühtki rasedustunnust pole.
See võimalus on alati, et olen selle väikese protsendi naiste hulgas, kel peale päevade ärajäämise muid tunnuseid pole, kuigi on rasedad.
Kuna ma olen üsna kindel, et homme saan testile ainult ühe triibu, arvan hetkel, et ma pole eriti pettunud selle üle. Muidugi soovin rasedaks jääda, aga praegu mind häirib see, et tsükkel teist kuud järjest pikemaks venib. Oleks siis rase või hakkaksid juba päevad!

PS! Kas teistel on ka nii, et kui kasutate telefoni selleks, et siia postitada, siis iga natukese aja tagant hüppab leht lambist üles ja peab jälle alla ketrama, et saaks sõna või lause lõpetatud?
Mul pidevalt juhtub seda. Muutub tüütuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Ma olen see “hullumeelne”, kes augustitriibupüüdjate teema juba tegi, aga mind suunati väga sõbralikult ikka siia tagasi. Ma uurin siis siit, et kõigil on teada enda ovuleerimisajad ja igasugust tarka infot, tunnen ennast kohe puhta lollina, et ise sellest midagi ei tea. Esimene laps tuli kogemata ja nüüd teist planeeida tundub niii põnev.

Lugesin siit, et mõned on pikka aega katsetanud – hoian igatahes kõigile pöialt ja tulen siia pärastlõunal kindlasti kiikama, et kas orhidee sai oma triibulised või mitte!

ML

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 08:32; 09.07 09:38; 09.07 18:08; 26.07 18:26; 27.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nublu86- püüan ikka oma esimest. Varasemalt ei ole olnud ühtegi rasedust ega raseduse peetumist. Mitte midagi ühesõnaga. Ja proovitud juba peaaegu 2 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naised! Täna ongi see päev käes 😀 Nigu surmanuhtlust ootaks,samas nii põnev ja samas nii hirmutav,mida siis arst ütleb… AGA nigu nimme on päevad ikka veel peal ja UH ta mulle teha ei saa 🙁
Ja nigu nimme on terve facebook täis beebide pilte ja rasedaid sõbrannasid/ tuttavaid! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian siin pöidlaid kõigile, kes lähiajal testima hakkavad!
Mind on tabanud vist neeruvaagnapõletik, olen seda ka varasemalt põdenud. Käisin täna arsti juures, aga enne niikuinii ei saa mingit ravi otsustada, kui olen rasedustesti teinud. Planeerin testi teha pühapäeva hommikul, siis võiks juba midagi näha olla, see on viimane päev kui Duphastoni võtan. Hetkel joon neeruteed, võtan Urinal kapsleid ning valutan kodus neere ja käin pidevalt pissil, lisaks sellele on ka alakõhus imelikud torked ja surve. Perearst ütles, et sellised imelikud sümptomid võivad kaasneda ka rasedusega, aga ma ise väga ei looda…nii vähe aega on oletatavast OV möödas ja alles esimest kuud proovime ning mul on ka diagnoositud PCO.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ka ammu sõna võtnud, aga täna elan välja oma pettumuse.
Meeldetuletuseks endast, saan juulis juba 35 (siin oli triibupüüdjate vanusest juttu). On olnud üks peetumine. Olen sünnitunud kaks poega, väiksem laps on 9 aastane.Kui noorem laps oli viieaastane hakkasime püüdma pesamuna, siiamaani pole rasestumine õnnestunud. Emakast on avastatud korduvalt polüüpe, mis on tavalise puhastuse käigus eemaldatud, viimane puhastus oli selle aasta jaanuaris. Mulle on tehtud ka laparoskoopia, mille käigus midagi rasestumist takistavat ei avastatud. Emakas kasvab mul ka paar väikest müoomi, mis arstide sõnul rasestumist takistada ei tohiks. Kuna rasestumine nii pikalt ei ole õnnestunud pöördusin märtsis dr Aluri poole, kes avastas mu emakast jälle polüübi, millega rasestumine peaaegu võimatu. Dr Aluri arvates pidi see polüüp olema mul emakas juba jaanuaris kui oli viimane puhastus ja arvas, et seda ei saadud kätte.
Dr Aluri ei pidanud puhastust polüübi eemaldamisel just kõige õigemaks meetodiks ja suunas mu mai lõpus hüsteroskoopiasse, selle protseduuri käigus on näha ka, mida eemaldatakse, mitte ei puhastata pimesi.
Käisin hüsteroskoopial ära ja selle käigus said nad kätte polüübi ja ühe müoomi. Arst arvas, et nüüd veel juuni – juuli ise rasestuda proovida ja augustis hakata serophenega stimuleerima kui imet ei juhtu varem.
Täna tsükli 28. päev, aga päevi ei paista kusagilt. Täna hommikune rasedustest selgelt negatiivne, tavaliselt on lühemad tsüklid, kuigi ebaregulaarsed. Iiveldanud on juba umbes nädal, rohkem küll pärastlõunal ja õhtul, rinnad külgedelt megavalusad, aga kehatemperatuur on normi piires, raseduse korral peaks ilmselt tõusnud olema. Kuna test negatiivne, siis rasedust enam ei looda, need sümptomid on ilmselt duphastoni mõju, mida üle mitme kuu jälle tarvitama pidin tsükli teises pooles. Kuigi olin sel korral väga kindel, et nüüd õnnestus, arvasin et viljatusravi arsti juurde minek aitas juba iseenesest rasestumisele kaasa 🙂 Aga sain järjekordse pettumuse osaliseks.
Mina pean serophenega alustama augustis menstruatsiooni kolmandal päeval. Lükkan serophenega alustamise siiski vist septembrikuusse, sest augustis ootab ees üks reis ja olen Eestist ära, aga serophenet võttes tuleb tihti arsti juures kontrollis käia.
Praegune plaan on selline, et üritan veel rasestruda selle aasta lõpuni, kui ei õnnestu, loobun, sest mul kaks last olemas ja kui pesamuna kuidagi tulla ei taha vaatamata sellele, et me teda väga ootame, siis järelikult on nii ette nähtud.
Igaljuhul loodan, et meil kõigil tuleb ilus triipuderohke suvi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin täna üles ja käisin pissil, nagu ikka hommikuti. Mõni tund hiljem otsustasin, et käin apteegist läbi.
Kuna ma olin suht kindel, et test tuleb negatiivne, ei tahtnud ma raha kulutada ja küsisingi apteekrilt kõige odavamat testi. Tulin koju ja koheselt tegin ära ehk siis teisest pissist tänase jooksul.
Ja peaaegu koheselt tuli esimene ja teine triip ka takkaotsa!!! Ma lihtsalt vahtisin testi, et kas päriselt?
Kuna elevus oli suur ja ähmi täis, ei suutnud uskuda seda, siis läksin teise apteeki ja ostsin kallima pulktesti, et ikka kindel oleks ja loomulikult tuli ka sellele pea koheselt 2 triipu!
Sa küll ootad ja loodad seda, aga kui ikka neid 2 triipu näed, saad väikse śoki küll (:

Ma vahepeal kaotasin juba lootust, et kas ikka sisetunne pidas paika, aga nagu ma siin 15.06 kohta kirjutasin, siis ise usun, et ju ikka see oligi see tähtis päev, mille ära tundsin (:

Kui alustasin püüdmist mai keskel ja enda arvates juuni keskel jäin rasedaks, kas siis ametlikult proovisin ikka 2 kuud, eks? Et mai on esimene ja juuni teine kuu? Lihtsalt endale teadmiseks.

Nüüd siis tuleb aeg kinni panna esmaseks visiidiks.

Kuna viimased päevad hakkasid 31.05, olen rase 5 nädalat juba, millest arvatavasti 3 tegelikult.

Ma siiralt ei uskunud täna hommikul testi tehes, et täna on see tähtis päev kui saan 2 triipu.
Ma kõlan hetkel sellisena, nagu oleks mitu aastat püüdnud, aga ma lihtsalt ei suuda oma elevust praegu kontrollida.

Ma südamest loodan, et teie siin saate ka peatselt need 2 triipu. Statistika järgi pidi suvel kõige rohkem naisi rasedaks jääma. Loodame, et peab paika ka siin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orhidee, palju palju õnne! Tulingi täna piiluma sinu testimise tulemust ning kuidagi teadsin, et see tuleb positiivne 😀 eile sinu juttu lugedes mõtlesin endamisi “raudselt rase” 😀

Palju õnne veelkord ning kerget 9 kuud sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orhidee, palju, palju õnne sulle ja muretut rasedust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile heade soovide eest! (:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajab 2 pöialt püsti 🙂 Muretut kosumist Orhidee!

-Vidrik-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.07 11:27; 04.07 15:11; 08.07 13:47; 14.07 14:40; 17.07 20:24; 24.07 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orhidee, niiiiii tore uudis tänasesse halli ja vihmasesse päeva! Palju õnne teile!
empsike, loodan, et kui sa just pole see, kel test vääga hilja rasedust näitab, siis et äkki rasestud reisil 🙂
Ma ei julgenud ikka testi juba ära osta, äkki siis kannatus katkeb ja teen liiga vara ära. Arvan, et tahan ikka seda tsükli 28-30 päeva kanti teha, mõned päevad veel kannatada. Mul eile õhtul oli sees imelik PMSi-sarnane tunne juba, seega jah, kes teab, mis värk on… Lootus sureb viimasena. Pool aastat saab selle kuuga ametlikult proovimist täis, kuigi eelmine aasta (nov-dets) sai ka juba paar korda ilma millegita proovitud, kuid ajastus polnud siis ilmselgelt parim/õigeim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orhidee, palju-palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tänan teid kõiki, kes te head soovite! (:
Jään seda teemat siin jälgima ja väga loodan, et tulete ka teise teemasse üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne orhidee , mul veel siin 4-5 päeva praadida ,hetkel küll tunnet mingit pole et sel korral oleks õnneks läinud aga siiski lootus jääb ja pettuda on väga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Jälgisin eelmise kuu teemat aga endal polnud midagi kirjutada, isegi ei viitsinud kirja panna, et päevasid saabusid…:) Nüüd jälle uuel katsel ja reedel testin, siis cd27.
Nublu, äkki see kuu õnnestus? Meil mõlemal?

Et sellel ilusal suvisel juuluikuul oleks palju triibulisi teste :)

Kuna puhkan ja arvutisse ei satu,siis annan teada et 3juuli sain heledad triibud ja esmasp tegin siis uue testi, kus juba tumedad triibud 🙂 Ootad, ootad ja kui triibud käes, siis uskumatu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hurraa ja palju õnne ka kadryle! 🙂

Nii, kes meil järgmine triibuline on? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on 28cd päev homme hommikul teen testi. Kuigi see kuu ov testid ei näitanud ovulatsiooni siis vaevalt homme 2 triipu näen. Igasugused sümptomid puuduvad! See oli siis esimene proovimise kuu peale LAPi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne kadry!!! Toredat kõhukasvatamist (:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadry, sulle ka õnne!!! 🙂 Muretut 9 kuud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ootan ka triipe..ehk nö vaba voli oleme beebi tulekule andund vaid ühe kuu. Pühapäeval peaksid algama päevad kuna aga me teeme suurt remonti ja ma annan endast selles osas kõik kuni raseduseni, tegin täna igaksjuhuks selle after7 rasedustesti. Ilmus üks õhkürn triip ja tume triip, hommikul teen uue. Hetkel on tohutu ärevus sees, kas on või pole :). Mida teiee arvate :)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise pole õhkõrna triipu näinud, aga räägitakse, et triip on triip ja suure tõenäosusega oled rase jah. Lihtsalt rasedus on nii varajane kui hele triip tuleb.
Testi hommikul ja anna meile ka teada!

PS! Mulle meeldib, et juuli triibupüüdjate teema on palju aktiivsem kui eelmine.
Kaheksandal kuupäeval juba kolmas leht käsil, juunis sai kogu kuu peale kolm lehte kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apppi, palju palju õnne kõigile! Alles juuli algus ja juba triibulisi nii palju 🙂
Kannatliku meelt kõigile, kes testima varsti hakkavad. Tooge ilusad uudised 😉

Mul mees Soome tööle..see pole vist tänapäeval suur asi, aga ta aastaid kogu aeg Eestis olnud ja minuga ninapidi koos ja olgugi, et ta ainult 2-3 kuud ära, paneb see põntsu titetegemisele ning ma ei tea kuidas ilma temata olla 😀
Mul peaks teisip ovulatsioon olema ja ta teisip-kolmap ära. Kui peaksingi jääma, siis arvestades esimest katkemist tuleks väga murerohke aeg kuni 12 nädalani ja ei tea kuidas selle veel tema juuresolekuta rahulikult üle elan..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse magada, nii torgib alakõhus, hetkel pigem vasakul pool. Mäletan, paar kuud tagasi oli mul täpselt samasugune PMS ja kuna iga kuu pole mingeid sümptomeid, siis lootsin muud, pettusin. Nüüd ei julge loota, kuigi nii tahaks. Eile testi ei ostnud, seega täna hommikul seda teha ei saa. Üritan ikka veel vastu pidada. Samas, kui tuleb negatiivne test jälle, siis tean vähemalt tampooni taskus kaasas kanda. Usun, et teen reedel, kuigi tahaks paar päeva kauem vastu pidada ja oodata, et need päevad ikka tõesti ei alga. Aga noh, mis seal ikka end piinata. Täna tuleb kiire päev, annan reedel endast märku, kuidas testimisega lood on.
We can do it! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne triibulistele. Aga kahjuks enda test täna negatiivne. Lähipäevadel peaksid päevad hakkma ja kuu lõpus ovulatsioon. Teistele kiireid triipe ja kohtumiseni augustikuus:) Ilusat suve!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadry palju-palju õnne triipude puhul!

Mul on eilsest õhtust saadik rinnad valusad. Alati enne päevi on nii, seetõttu on aina vähem lootust, et see test triibuline tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadry palju-palju õnne triipude puhul!

Mul on eilsest õhtust saadik rinnad valusad. Alati enne päevi on nii, seetõttu on aina vähem lootust, et see test triibuline tuleb.

Sama seis- rind nii valus, et peale vaadata isegi ei kannata :S Menses peaks algama orienteeruvalt esmaspäeval. Loll on testi ka tormata tegema, kuigi ahvatlus on ju nii suur. Ise tean küll, et 0 ring see kuu :s Eelmine kuu tehti puhastus -.-
Aga mainin sulle lohutuseks- eelmise 2 rasedusega olid minul isiklikult rinnad nii valusad, et trepist ülesse ja alla kõndimine oli sisuliselt välistatud. 2 käega hoidsin tissist kinni, et ei väristaks ja põrutaks – no kohe olidki valusad noh 😀

-Vidrik-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne orhidee ja kadry! Läheks aeg juba kiiremini, et ma ka proovima hakata saaks, aga 21 päeva veel oodata…

Enne ma nagu üldse ei kartnud, eeldasin, et kohe kui plaastri ära võtan, siis arvatavasti jään kohe rasedaks. Aga nüüd siin neid peetumisi ja katkemisi ja mitterasestumisi lugedes hakkasin ka kartma 🙁

ML

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 08:32; 09.07 09:38; 09.07 18:08; 26.07 18:26; 27.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii ma siis käisin ära eile ja ilmselt oktoober-november alustan ivfiga pihta! 😉 sest arst arvas,et oodata ja loota nigu võiks aga kas sellest kasu ka oleks,seda ta väga ei julend öelda! Mees läheb sperma analüüsi andma augustis. Nüüd hoian pöidlad peos ,et mu tsükkel hakkaks taastuma ja sellega ka limaskest. Samas on nüüd mingi kergendus,samas ikka tohutu hirm,et mismoodi see kunstlik toimuma hakkab,eriti veel see süstimine :S
Aga kui tohiks siis tahaks ikka teiega siia jääda kui võib 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 243 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.