Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 243 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2015

Postitas:

Mulle tehti 2 nädalat peale peetumist veretest ja seal oli HCG alla ühe. Lisaks sellele tegin dpo8 ja dpo9 viola, mis oli negatiivne. Tänane test tuli juba päris korraliku triibuga 3 min jooksul. 🙂 muidu ma oleks ka kahelnud, et kas eelmisest jääk aga ei saa ju olla 😉 aitäh sulle, et muret tundsid sellegipoolest!
Vidrik, ma jään aprilli juba 🙁 ei saa teiega chillida. Kuidas sul edeneb üldse? Ma kah ju pärast katkemist uuesti sedapsi ja enne 12nda nädala kvd ei julge rõõmustada, kardan isegi mehega seda arutada, nagu sõnuksin miskit ära..
Palju jaksu kōigile ja triiipe! Tige_Kapsas, naudi asjatamist siis 🙂 🙂 väga lahe, et uusi nägusi ka juures. Küll saate ruttu allakorrusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu palju õnne ka sulle , vaatan et sul alles juuni peetunud ja nüüd juba uuesti. oeh oleks mul ka selline õnn nüüd aga eks me üritame edasi kuigi hinges on valus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul palju ōnne Etsu!!! et sul kōik hästi läheks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 15:33; 25.07 13:30; 25.07 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu negatiivne test oli ikka põhjusega negatiivne, kolmapäeval tulid punased kohale. 😛
Noh, eks loodame siis järgmisest kuust midagi paremat…
Ja õnnitlused triibikutele. Et teil kõik kõige paremini läheks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti uskumatu, mina sain täna hommikul testile triibud. Olin kannatamatu(päevad peaksid kolmap. hakkama alles), tegin biocardi testi ja õrn triibuke, aga siiski nähtav. No kohe üldse ei eeldanud esimesel korral õnnestumist, seda enam, et eelmise lapsega sai 1,5 aastat proovida. Loodetavasti läheb kõik hästi ja ootan siis kõiki teisi triibupüüdjaid ruttu aprilliootajatesse järgi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kriuxu, palju õnne ja uutele tulijatele tere tulemast! 🙂
Mina jätkan augustis.
Viplala, küsisid alkoholi kohta – karsklane pole, kuid võrreldes nt eelmise suvega olen vist alateadlikult koguseid piiranud. St kui isu on, siis võtan klaas veini või ühe saku on ice (u kord kuus), aga sellega ka piirdun. Aga vb on asi jahedas suves, ei teki tahtmist ja kiusatust külma alkohoolse joogiga end jahutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti uskumatu, mina sain täna hommikul testile triibud. Olin kannatamatu(päevad peaksid kolmap. hakkama alles), tegin biocardi testi ja õrn triibuke, aga siiski nähtav. No kohe üldse ei eeldanud esimesel korral õnnestumist, seda enam, et eelmise lapsega sai 1,5 aastat proovida. Loodetavasti läheb kõik hästi ja ootan siis kõiki teisi triibupüüdjaid ruttu aprilliootajatesse järgi :)

Mina oma esimese lapsega kasutasin ka biocardi testi ja näitas ka paar päeva enne oletatavaid päevi triipu. Oli ka väga õrn ja kui uue testi tegin 2 päeva pärast oli ilus rasvane triip 😀 . JA minul ka esimene laps õnnestus kohe esimese korraga 🙂 . Aga palju õnne Sulle ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuured õnnitlused! 😉 😉 ma niii niii loodan et saate 8,5 kuu pärast oma beebsud ilusti kätte, pöidlad sajaga pihus. Nautige igat sammu raseduse ja beebi juures!

Tegin ka täna hommikul biocardi. Triip oli sama habras ja pea olematu kui neljapäevasel testil… Laup test näitas korralikku joont niiet jah, jälle üks katkemine mulle kirja.. Nii uskumatult valus on. Kergelt hakkas päeval juba määrima ka. Seekord olid(on) rinnad valusad, iiveldas, tujutsemised ja isud, eelmise rasedusega polnud midagi. Kõige jubedam on see, et rasedaks jään aga lõpuni ei kanna. Selle vastu ei saa ju midagi parata ka väga, duphastoni sõin(veel täna hommikul, enne kui poolnähtamatu triibuga testi tegin), inofolicut jõin, pregnacarei ka… Ülekaalu pole, ei suitseta, joon aga harva, kurat küll, ma isegi ei joo kohvi eriti. Lihtsalt, näete, keha rasedust kanda ei suuda… Ma lihtsalt nii nii väga lootsin, et seekord läheb ōnneks ja elu tundub nii ebaaus hetkel.

Kas miskit üldse tehakse riiklikus 2 peetumisega? Või selle asemel et oma majale sissemakse teha pean hakkama erakas käima? 🙁 Tahaks ikka teada miks nii läheb…
Ja kas peaksid duphastoni võtmise lõpetama või ootama millal verd jooksma hakkab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand ETSU tulin täna siia piiluma ikka häid uudiseid, aga jube kurb ikka . Kuigi mul omal asja siia enam pole ikka piilun aga see uudis on ikka jube jube kurb , tekib küsimus miks miks nii peab olema . Ise olen nüüd juba uue ov lainel ja katsun seda katkemist peast välja saada ,,, et proovida kohe uuesti rasestuda aga mis sellest välja kukub selgub augusti keskel ehk. Aga hirm on küll nüüd sees suur.

Võta ikka duphti edasi äkki on lihtsalt kerge määrimine , lootus sureb ju viimasena . Vähemalt mina täiega lootsin kui esimene päev määris et ainult määrib aga kui kraan lahti keerati oli lootus surnud .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakas on esimene asi hüsteroskoopia võid proovida seda küsida. Kuigi räägitakse, et sellised varajased katkemised on üsna tavalised ja kes teste ei tee ei saagi teada, et korraks rasedad olid. Eks nii loodus selekteeribki tugevaid. Pea püsti ja ikka rdasi ega mõne ebaõnnestumisega veel tasu kangete rohtude poole pöörduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.07 10:05; 05.07 09:56; 05.07 10:24; 18.07 11:50; 18.07 18:26; 23.07 18:16; 23.07 18:49; 26.07 18:13; 26.07 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu, mina arvan ka, et selliseid väga varjasi katkemisi on väga paljudel – lihtsalt kui beebit ei oota, siis ei taipa ka testida ja mina ausalt öeldes ka ei mõtle iga kord päevade ajal, et ah kas tissid valusamad või torkiv tunne emakas vms. Seega võib seda meil kõigil enda teadmata juhtunud olla.

Edu sulle igatahes ja hoian pöialt!

Endal on hunnik ovulatsiooniteste erinevaid ja ükski pole näidanud, et ovuleeriksin. Seega ma ei teagi nüüd, ootan lihtsalt augustit ja päevi (või nende ärajäämist) et aru saada, sest nendest ov. testidest ei saa ma küll maad ega mütsi aru 😀

ML

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 08:32; 09.07 09:38; 09.07 18:08; 26.07 18:26; 27.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga mismõttes mõne ebaõnnestumisega veel? Aprillis lapse süda ilusti lõi, kasv vastas pidevalt päevade järgi arvutatule ja siis 12 nädalal selgus, et oi, süda enam ei löö. Nüüd sain triibud, triip läks tugevamaks, siis jälle nõrgaks, alakõhuvalud pluss määrimine ehk ilmselgelt katkemine. Mis ma siis teen, pausi sisse, proovin uuesti, saan triibud ja need kas katkevad kohe või saan üllatusena teada, et tita enam ei kasva ja nii mitu korda järjest tapan end vaimselt, kuni lõpuks arstid jutule võtavad? Ei ole ju päris normaalne. Suguhaigusi pole, vereanalüüsid need sada tükki mis eelmise peetumisega andsin olid normis, munasarjad pidid “väga ilusad” olema..
Enne aprilli proovisime kokku 14 kuud triipe- 4 kuud lihtsalt kaitsevahenditeta, 10 kuud jälgisin ovd ja võtsin pregnacare conceptionit lisaks. Eks esmasp helistan oma arstile.

aimaim, öeldakse, et 90% naistest kes pärast peetumist\katkemist uuesti proovivad 6 kuu jooksul jäävad ilusti ruttu rasedaks ja kannavad lapse lõpuni 😉 See, et mina selle 10% hulgas, ei tähenda et sina oled 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu, aga äkki siiski see viimane test on nõrgem? Need testid, mis tegid, on ju erinevad? Laup Viola ja nüüd Biocard? Oehh, tahaks ikka loota, et see hele triip on testi viga….
Pai ja jõudu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu, kas tegid see kuu ka ovitrelle süsti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.07 10:05; 05.07 09:56; 05.07 10:24; 18.07 11:50; 18.07 18:26; 23.07 18:16; 23.07 18:49; 26.07 18:13; 26.07 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu, loodan ka, et äkki lihtsalt testi viga. Biocard ju väiksema tundlikkusega?
Aga soovitan pigem nüüd otse viljatusarstile pöörduda, kui mitu katkemist olnud. Ei ole mõtet aega raisata jah.
Kas LAPil ja geneetikul oled käinud? Mind saatis tavaarst peale teist peetumist geneetikule ning peale 6 kuud asjatut proovimist andis mu viljatusarstile nö üle. Seal hakkavad asjad ikka palju kiiremini ja põhjalikumalt liikuma!

Ole tugev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel tundsin jälle ov-d, kõik torkis ja pistis. Aga seekord jätsin teadlikult vahele, hetkel pole õige aeg, muu elu liiga sassis. Aga ma hoian ikka silma peal ja ei lahku veel täitsa, ehk järgmine kuu on juba parem 🙂
nublu86 – sinult aga ootan küll juba kahe-triibu-uudiseid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu,

Elu ongi teinekord nõme ja ebaõiglane. Kindlasti ei ootaks ma “mõnda katkemist veel”, sest esiteks usun, et neid enam ei tulegi sul! Teiseks tean mina sõbrannat, kelle vaid 1 katkemine 6dal nädalal ja talle tegid arstid kõikvõimalikud testid ja uuringud ka ühe katkemisega. Ehk pead ise aktiivsemalt nõudma ja vinguma? See ju sinu keha ja sinu elu, pane ennast maksma!

Ära mõtle nii, et kui veel proovid, siis kindlasti katkeb. Ma tean, et võib tekkida selline lootusetuse tunne, aga ära anna alla. Minu sõbranna sai täna pärast kaht aastat oma esimesed triibud! Oi, ma olen kade, aga samas peaks see lootust andma teistele, kes kaua proovinud on.

Edu kõigile!

ML

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.07 08:32; 09.07 09:38; 09.07 18:08; 26.07 18:26; 27.07 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu: milleks teha vahepeal uuesti rasedustest, kui oled positiivse tulemuse saanud. Selleks, et teada, kas rasedus kasvab ja areneb, lase veretest teha ning jälgi seda. Määrimine raseduse alguses ei tähenda alati katkemist 🙂 Seega ära kanna ennast veel täiesti maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, kallid naised, HCG tase veres 8(ilmselgelt liiga väike, mul peaks hakkama kohe juba 4 nädal jooksma) ja väikestes kogustes verd tuleb ka. Enda arstile sain aja septembri lõpuks alles, ütles, et ta juba esimese peetumisega kahtlustas, et mul võib endometrioos või tugevalt polütsüstilised munasarjad olla, või siis kilpnääre haige(Ma ei viitsi detailidesse laskuda, et miks need haigused väga võimalikud minu puhul on).
Ikka kohutavalt pisaraid olen valada saanud ja mõelnud miks nii juhtub.. Rasedaks jään aga võetakse kohe ära. Ma tõesti ei uskunud, et uuesti niimoodi läheb, olin nii lootusrikas ja õnnelik…

Mann77, seda lootust hellitasin minagi, aga kuna mul oli äsja katkemine(juunis) siis tundsin selle eelmise korra määrimise ja valud ära. Ainuke erinevus selles, et siis oli rasedust 12+ nädalat, lapse süda aga 10ndal nädalal seisma jäänud. Veretesti pühapäeval teha ei saa minu teadmiste kohaselt.
Loodan väga,et jõutakse selgusele miks nii juhtub. Enne seda isegi ei ürita uuesti rasestuda.

Aitäh teile kõigile toetuse eest, hoian pöialt ja rõõmustan\kurvastan teiega siin edasi ikkagi.
Tooge palju aprillibeebisi siis 😉 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu

mina sain siis ka täna teada et mul tüst ühes munasarjas nii 2 cm suurune . vereproovid olid ka korrast ära ,st hormoonid täitsa segamini proge liiga madal , testo liiga kõrge. Ma ei tea olen nii masenduses , kirjutati duphastoni hetkel, et paar kuud pidin proovima mis teeb. kilpnääre mul korras seda alles käisin kontrollimas et siiski minu jama tundub hetkel olevat selle hormonaalses häires või ma ei tea ka enam mida arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etsu ja aimaim – pidage vastu, see aeg tuleb lihtsalt üle elada! Aimaim, kui viga madalas proges või muudes hormoonides, siis neid saab “õnneks” üsna kergesti ravimitega kontrolli all hoida ja küll see beebi siis tuleb ja püsib ka!
Kayak – no mis ma loen, minu suur eeskuju siin triibupüüdjates mõtleb muid mõtteid 😀 Ma ikka vaikselt lootsin just sinu tuules sõuda. On ikka elu 🙂 Aga neid triipe ei paista mul kuskilt tulemas. Päevad peaksid reedel hakkama, aga peale torkimise kõhus pole mingeid tunnuseid.
Kas keegi veel ei oota nädala lõpus päevi?
Ja tahaks teada, kuidas “vanadel” olijatel läheb: arara, arni, päikesekene91, saatke nüüd rõõmusõnumeid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurbadele pai!

Triibulistele õnne!

Nublu86, tänan uurimast. Minult rõõmusõnumit ei tule ja ei saagi tulla. Kuidagi ei viitsi selle asjaga tegeleda. Mees mõtles vahepeal, et mul on keegi teine, kuna vanasti olin ma väga agar sellel alal ja nüüd ei viitsi üldse. Nii et jah, kahest korrast kuus pole midagi loota. Sellest ajast peale, kui mõtlesin, et polegi siis triipe vaja pole ma viitsinud sellega tegeleda. Kummaline. Ilmselt ei mahu teine laps minu ellu.

23.07 sai aasta täis viimasest peetumisest.

Nublu86, aga sulle hoian pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nublu86 – meil vanadel olijatel siin on lihtsalt prageu halb aeg 🙁 Küll ma vasrti sinu tulles ja mina sinu tuules tagasi olen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma ka sinna vanadesse olijatesse liigitun,siis kirjutan,et jeeeiiii mul oli esimene tuntav ov 1,5 nädalat tagasi,mitte,et see midagi muudab-rasestuda ikka pea võimatu aga ikkagi see teeb rõõmsaks justnimelt sellepärast,et see näitab,et lõpuks-TÕESTI LÕPUKS hakkab mu tavapärane tsükkel taastuma ja see teeb rõõmsaks 😉 Rinnad läksid nädal peale ov´d hellaks ja valusaks külgedelt ja päevad peaks hakkama reede-laupäev 😉 2 aastat olen jeblanud selle hormoon süsti pärast,oleks tõesti pidand lihtsalt ootama kuni taastub,mitte arsti palvel rohte sisse ajama,millest tolku nii või naa polnud! 😉
Augustis lähen novavitasse uh´sse ja mees sperma proovile.Ning,et kindlalt teada saada kas ma ovuleerun,ostan teste ja loodan näha seal naerunägu,lihtsalt südame rahuks,et ma toimin ja olen korras 😉

Kurbadele kallistused,kõik saab korda,pea püsti-tugevad naised ei anna alla!
Triibulistele hunnikus õnne,olen väga õnnelik Te üle! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel tsükli 22. päev. Seega päevad peaksid hakkama pühapäeval või siis järgmise nädala esimeses pooles. Mingeid tunnuseid hetkel pole küll, ei julge väga loota ka. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, küll on hea teist kuulda, “vanad” 🙂
Need alla andmise mõtted käivad mul ka hooti peal. Vahepeal juba plaanisin ju lausa pausile jääda, aga no kuidagi ei suuda isegi siit eemal olla. Eks näis, mis sügisel saab.
oOpizikeoO – see ju hea uudis, et asjad hakkavad toimima!
arara, suur pai sulle. Minul sai nüüd juulis aasta püüdmisest. Poleks iial uskunud, et uue lootuskiirega nii kaua läheb. Viimasest peetumisest saab novembris lausa 2 a 🙁 Selline tunne, et jäängi lastetuks.

Päikeseke91, hoian sulle pöidlaid siis!
Mul täna cd 26 ja eilsest kadus rindade tundlikkus täiesti ära. Tavaliselt tähendab see päevi, aga praegu ikka veidi vara selleks. Kõht valutab ja on nagu pinges juba vähemalt nädal aega, nagu oleks põiepõletik või mingi muu jama. Tean, et see on mõnedel olnud märk rasedusest, aga minu puhul vaevalt. Varasematel kordadel pole küll midagi sellist olnud, niiet ju see jälle mingi vanaduse märk on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ma sain täna testile kaks rasvast triibukest!!! Päevad oleksid pidanud algama alles reedel. Mingeid tunnuseid ei ole siiani, rindade tundlikkust ka mitte. Aga eile märkasin ülivähest helepruuni määrimist, mis minu puhul on alati tähendanud pesastumist. Siis hakkasin juba lootma..Tegin hommikul first signali ja seal see teine triip oli! Ulgusin ikka korralikult 🙂
Muret teeb see, et veidi määrib ikka, niiet võtan rahulikult ja loodan parimat. Ohh, et nüüd ometi ta püsiks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohoh, nublu86! See on üks kuradima hea uudis!!! 😀 palju õnne ja et kõik nüüd hästi läheks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ai, nii hea meel ikka, et pean kohe uuesti kirjutama 😀
Palju, palju õnne veelkord! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ma sain täna testile kaks rasvast triibukest!!! Päevad oleksid pidanud algama alles reedel. Mingeid tunnuseid ei ole siiani, rindade tundlikkust ka mitte. Aga eile märkasin ülivähest helepruuni määrimist, mis minu puhul on alati tähendanud pesastumist. Siis hakkasin juba lootma..Tegin hommikul first signali ja seal see teine triip oli! Ulgusin ikka korralikult :)
Muret teeb see, et veidi määrib ikka, niiet võtan rahulikult ja loodan parimat. Ohh, et nüüd ometi ta püsiks!

Nii tore on selliseid armsaid uudiseid siit lugeda ! 🙂 Palju õnne ja et sul kõik hästi läheks ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 243 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2015

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.