Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulibeebid 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Juulibeebid 2018

Postitas:

A ma sooviksin, et seda ei saakski otsinguga leida. Ja et minu sõbralistis olevad inimesed oma news feedis ei näeks, et liitun. Noh, täiesti privaatne grupp 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:13; 08.11 19:16; 09.11 11:45; 10.11 13:35; 13.11 12:30; 13.11 17:52; 23.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka liitumisest huvitatud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂

Olen saanud nüüd triibud peale 5 kuud proovimist. Olen teinud 4 testi ja kõigil on teine triip õrn. Täna palusin arstilt HCG proovi, selle lähen annan homme.
Muidu enesetunne on hea, kohati vist on kehv. Alakõhus tuikab.
Olen ka huvitatud FB grupist!

Aa ja kalkulaator näitab 4+3 ja TA 20.07.2018

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Minul ka triibud käes 4+2.
Grupiga liitumisest olen ka kina huvitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeksin siis grupi fb ära, üritasin juba teha, aga mul on vaja sinna kedagi ka lisada, et see reaalselt teha 😀 Seega, kirjutage juulibeebid2018@gmail.com oma fb kasutaja nimi ja ma lisan teid oma sõbralisti, siis saan edasi lisada gruppi (võite vabalt mind sõbralistist ära kustutada, kui gruppi lisatud olete :D). See on siis täiesti salajane grupp, mis ei ole otsinguga leitav, samuti ei ilmu liitumine news feedis ja mitte kuskile ei ilmu ühtegi märget, et sinna lisatud olete või seal midagi kommenteerite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin meilile kirja????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 07:40; 13.11 17:14; 14.11 05:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin liitumissoovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere siinsed. Mõningase kaalumise järel otsustasin end ka siia rivvi lisada. Äppide järgi peaks olema 7+2 tänaseks, neljas põnn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin, et sarnaselt tegid grupi ka juunilised(ülisalajase jne) hea idee, kuid alustan sama teemaga nagu seal enamik.
Liitun peale arstil käiku, see on siis reedel. Pühap sai ka 5 nädalat täis ning alates sellest ajast on sellne kehvem olek nagu nimetatakse vist iivelduseks või õõnes olla… pigem soolane on teema, loodan et mu kartulikrõpsulembus ülearu välja löö….olen küll sale, aga noh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka triibud käes 4+4. Tähtaeg 22.07 ja kodus juba üks aasta ja viie kuune preili. Tegelikult pidime alles selle kuu lõpus proovima hakkama, aga tundub et uuel lapsel oli kiire ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootamatult soovis perre tulla neljas laps. Las ta siis tuleb. Tähtaeg 20.07.18.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänased triibud, TA juuli teine pool. Laste vanusevahe tuleb pea 12 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 21:14; 12.12 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siin jutustajatega. Kalkulaatori järgi TA 7.07.2018.
Triipude saamine võttis aega 4 kuud, tulemas kolmas laps ehk pesamuna. Eelmised juba päris suured ees, seega rase olemise tunne oli juba meelest läinud. Iiveldused kimbutavad rohkem kui varasemate rasedustega. Ja kuigi see pole väga reaalne, siis on ka mingisugune kõhuke juba ees – õhtuti täiskõhuga ehmatavalt raseda kõht.
Salajase FB grupiga tahaks liituda, aga mitte enne arstilkäiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grupis veel kohti jagub, niiet muretsema ei pea 🙂 Hetkel on meid seal 17.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 12:18; 16.11 12:03; 20.11 13:24; 22.11 21:24; 27.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin ka liitumissoovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tüdrikud 🙂
Saime ka oma triibud. Tähtaeg peaks olema 12 juuli.
Sooviksin ka fb ühineda. Kirjutasin ka emaili juba 🙂
Ootan kutset fb 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju õnne! Sain minagi täna triibud. Just jõudis tsükkel paika loksuda. Teine tulemas, esimene on peaaegu aastane. TA võiks olla juuli teises pooles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul ka triibud ja ultraheli järgi peaks olema 6+1. Hetkel aga väga suur katkemisoht (kerge veritsus+määrimine), niiet palvetamr ja hoiame pöidlaid, et hakkama saaksin. Uus aeg on 1.dets, siis saame 100% teada, kas ja kuidas. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain triibud juba mõni aeg tagasi ja siiani käisin vaid lugemas. Hetkel peaks olema 6+1 aga arstile pole veel saanud. Tulemas siis 3 laps ja tähtaeg umbes 16 juuli. Sooviks smuti fb grupiga liituda. Toredat ootamist kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid on tänaseks fb salajases grupis 24 ehk kohe-kohe on pooled “kohad” hõivatud 🙂 Kirjutage julgelt juulibeebid2018@gmail.com. Meil on seal päris aktiivsed arutelud juba 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 12:18; 16.11 12:03; 20.11 13:24; 22.11 21:24; 27.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun ka juulikatega 🙂 sain täna oma triibud ja nädalaid 4+4, tähtaeg peaks olema siis 27.07.2018. Facebooki grupiga liiguks siis kui arsti juures käidud 🙂 loodan, et on veel ruumi 🙂
Päikest!

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Satsun ka meili liitumus sooviga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid on tänaseks fb salajases grupis 24 ehk kohe-kohe on pooled “kohad” hõivatud ???? Kirjutage julgelt juulibeebid2018@gmail.com. Meil on seal päris aktiivsed arutelud juba ????

Ma ei saa aru, miks facebooki grupi liikmete hulgale limiidi peale panid? Milleks see vajalik peaks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just môtlesin sama, milleks piirara liikmete arvu? Ise veel liituda ei soovi, tõenäoliselt liituksin alles peale 20 nädalat, kui looteanatoomia tehtud.
Esimese lapse grupis on üle 300 liikme ja see on äärmiselt hea, sest tõenäosus on suur, et grupis on naisi, kellel on mitu last ja kes alati oskavad väärt nôu jagada. Ise arvan, et pigem võib väiksem grupp hääbuda, sest pole palju aktiivseid.

Hetkel jääb mulje, et hilisemad liitujad (kes enam gruppi ei mahu) on kuidagi halvemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 6+2. Ootan neljandat last. Esimesed kõik poisid ja 20, 16, 13. Nüüd siis väike pesamuna.
Olin juba unustanud, kui kehv on olla raseduse esimesel neljal kuul. Pidev iiveldus, mitte üks toit alla ei lähe. Lihatooted ajavad öökima. Lõhnataju on eriti tugev. Uni on ja külm on. Oh, mida ei oleks. Ikkagi olen õnnelik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et pahameeleks, et ma lõin pisikese grupi, ei ole mingisugust põhjust. Mina ise lihtsalt ei soovi olla 400-600 liikmelises grupis, kus pidevalt toimuvad tülid, draamad ja üksteisele ärapanemine. Mina tahan harmoonilist toetusgruppi, kus on koos inimesed, kes käituvad grupis meie endi poolt seatud reeglite järgi. Ja eelnev kogemus lihtsalt näitab seda, et selline väike grupp toimib, ma saan sealt kõikidele küsimustele vastused, oma mõtetele toetust ja vajadusel lihtsalt hingelt ära rääkida. Ei toimu üksteise vahelist õelutsemist, verbaalset sõnasõda või oma vaadete pealesurumist. See üldine, suur grupp tuleb nagunii, keegi ei keela seda teil juba praegu ära teha. Ja keegi ei pea end puudutatuna tundma, see pole eesmärk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 12:18; 16.11 12:03; 20.11 13:24; 22.11 21:24; 27.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina toetan igati seda, et meil on väike, privaatne grupp. Hetkel on meil 38 liiget, esimese raseduse ajast olen grupis kus ongi 40 inimest ja see on täisti paras arv, et läbuks ei läheks. Täna on meil seal nii noori kui vanemaid naisi, nii esimest kui ka neljandat korda rasedaid jne.

Kes ees, see mees. Ja kes sellesse gruppi ei mahu saab ju alati luua uue grupi, kuhu ka kindlasti inimesi koguneb. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:13; 08.11 19:16; 09.11 11:45; 10.11 13:35; 13.11 12:30; 13.11 17:52; 23.11 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et pahameeleks, et ma lõin pisikese grupi, ei ole mingisugust põhjust. Mina ise lihtsalt ei soovi olla 400-600 liikmelises grupis, kus pidevalt toimuvad tülid, draamad ja üksteisele ärapanemine.

Ega see väike grupp ju ka mingit garantiid ei anna, et sul seal drama queene ei ole, kes pidevalt üksteisele ära hakkavad panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid on tänaseks fb salajases grupis 24 ehk kohe-kohe on pooled “kohad” hõivatud ???? Kirjutage julgelt juulibeebid2018@gmail.com. Meil on seal päris aktiivsed arutelud juba ????

Ma ei saa aru, miks facebooki grupi liikmete hulgale limiidi peale panid? Milleks see vajalik peaks olema?

Sest pisema grupiga on mõnusam sidemeid luua. Oldakse lõpuks nagu üks suur perekond. Kõik teavad kõiki. Mõnus minu arust. Ise tahaks ka pigem väiksesse gruppi kuuluda. Alati saab gruppe juurde luua kui kohad täis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juulibeebid 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.