Esileht Pereelu ja suhted kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?

Postitas:
Kägu

See nõuka aja magister on ammu devalveerunud.
Kas vanurid ei võiks pigem midagi asjalikku teha, nt lapselastega tegeleda vms?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nendel “vanuritel” on alles endal väiksed lapsed 🙂 Aga jah, seksi puhul hakkan järjest rohkem hindama kvaliteeti. See sisaldab ka head veini ja huvitavat vestlust, ühiseid väärtusi jms. Seks ei olegi vaid lihtlabane pano, kus loeb see, kellel ilusam ti.s ja tu.s. Samuti näen, et mida vanemaks saan, seda rohkem naudin enda ümber naturaalset ilu. Mulle näiteks meeldib, kui partnerid näevad välja nagu tavalised inimesed oma ebatäiuste, väikse õllekõhu või tselluliidiga. Pealegi olen märganud, et 40+ aastased võivad olla vägagi heas vormis, oluliselt paremas kui friikate peal elavad noorukid, kel rasvarullid üle püsivärvli voogavad. Ja oi kuidas sellised kompleksivabad “vanurid” oskavad seksi nautida. Ma noorena küll nii ei osanud. Pidevalt oli vaja mingit muljet jätta, kellestki parem olla või muud moodi oma väärtust tõestada. Nüüd pole tõestada midagi vaja, ainult nautida. Kui õiged inimesed kokku satuvad, siis sädemeid ikka lendab päris korralikult. Seega mina küll partenrivahetuses midagi halba ei näe, kui seda ise tahta, mitte kellegi survel teha. Päris mõnusa adrenaliinilaksu ka annab ja puudub täiesti igasugune vajadus minna midagi või kedagi salaja kuskilt kõrvalt otsima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võtke terve, puhas inimene, kes on vastutustundlik

Terve, puhas, vastutustundlik inimene tuleb voodisse kolmandaks? Ehk otsite mõne karske joodiku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nendel “vanuritel” on alles endal väiksed lapsed 🙂 Aga jah, seksi puhul hakkan järjest rohkem hindama kvaliteeti. See sisaldab ka head veini ja huvitavat vestlust, ühiseid väärtusi jms. Seks ei olegi vaid lihtlabane pano, kus loeb see, kellel ilusam ti.s ja tu.s. Samuti näen, et mida vanemaks saan, seda rohkem naudin enda ümber naturaalset ilu. Mulle näiteks meeldib, kui partnerid näevad välja nagu tavalised inimesed oma ebatäiuste, väikse õllekõhu või tselluliidiga. Pealegi olen märganud, et 40+ aastased võivad olla vägagi heas vormis, oluliselt paremas kui friikate peal elavad noorukid, kel rasvarullid üle püsivärvli voogavad. Ja oi kuidas sellised kompleksivabad “vanurid” oskavad seksi nautida. Ma noorena küll nii ei osanud. Pidevalt oli vaja mingit muljet jätta, kellestki parem olla või muud moodi oma väärtust tõestada. Nüüd pole tõestada midagi vaja, ainult nautida. Kui õiged inimesed kokku satuvad, siis sädemeid ikka lendab päris korralikult. Seega mina küll partenrivahetuses midagi halba ei näe, kui seda ise tahta, mitte kellegi survel teha. Päris mõnusa adrenaliinilaksu ka annab ja puudub täiesti igasugune vajadus minna midagi või kedagi salaja kuskilt kõrvalt otsima.

Vanur kujutab endale ette, et ta on vitaalne😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekool on päris lahe huumorinurgake, 47 eluaastat on vanur :)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on alati tingitud vähesest elukogemusest. Endast vanemate halvusamine vanuse tõttu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuttav naine otsis ka voodisse kolmandat, teist naist, et ägedam oleka. Nüüdseks on paraku lahus, mees läks teise naise, ehk kolmanda osapoole juurde. Kolmanda voodisse võtmine võib tihti lõppeda sedamoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on alati tingitud vähesest elukogemusest. Endast vanemate halvusamine vanuse tõttu.

Tead, mina olen veel vanem. Vanur või mitte, aga selles vanuses võiks tõesti elukogemust olla piisavalt, et mitte selliste lapsikute lollustega tegelda. Kui 47-aastaselt veel mõistus pole altotsast üles jõudnud, siis võib vabalt vanurit pilgata, kes on teismeikka kinni jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, mina olen veel vanem. Vanur või mitte, aga selles vanuses võiks tõesti elukogemust olla piisavalt, et mitte selliste lapsikute lollustega tegelda. Kui 47-aastaselt veel mõistus pole altotsast üles jõudnud, siis võib vabalt vanurit pilgata, kes on teismeikka kinni jäänud.

Mina olin see ütleja ja tahaks veel öelda, et ütlsin sellepärast, et .. olen sellise mõtlemisega inimene, kes petmist väga taunib, pehmelt öeldes olen vist suure kiiksuga lausa ja petmise vastane. Seda kuuldes tabab mind äkkviha.
Lisaks selline, et kolmanda voodisse nö sisse toomine mind ei hämmastaks, samamoodigi, kui see ei paneks mind hämmastama ega taluvuse piirile, kui tuleks välja, et mu mees on homo.Võin temaga vabalt edasigi eldada, kui läbi saame.
Kolmanda sisse toomine on justkui keskeas inimeste stiil, kellel usaldus ja aru peas, kokuleppel, ilma susseradmiseta, eeldab suurt ausust. Mis on muidugi tegevuse tõttu harva esinev ja sellepärast imelik. Uus tänapäeva haige ühiskonna värdnormaalsus on nn värd-kõrvalsuhete loomine, millega tehakse oma perekond ilma naerualusteks eelkõige nende ees, kellega kõrvalt sipsitakse.
Need, kes pärast sellist uuendust nö selle kolmanda osapoole hoopis abikaasa vastu välja vahetavad, ilmselgelt selleks ei sobi ja neis pole küpsust ollagi. Need on minu jaoks samad, kes on salaja petised.
Inimesed võivad elada väga erineval moel, ka teistele mõistmatul, kui kõik see eeldab minu arust kokkuleppeid ja ausust, austust, isegi mitte suurt armastust. Kolmanda voodisetoomine mõlema vabal soovil on haruldane ja imelik küll, aga petmine on veel hullem, kus isegi ehk kaitsevahendid ei kasutata küla peal. Petis käib ära, teeb mustalt tööd seal ja siis ootab kodus süüa lollidelt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga petmine on veel hullem,

Milliseid veel hullemaid asju sa tead, mis on isegi petmisest hullemad? Ehk võiks siis petmist ka tolereerida, sest on ju olemas veel hullemaid asju? Miks nii kitsarinnaline, et kui petab, siis kohe paha? Kas poleks veel hullem, kui ta su ära vägistaks või maha lööks?

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?