Esileht Ilu ja tervis Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

Postitas:

Noh, ma 45 pluss ja viimasel aastal tekkinud menopausieelne seis, päevad jupsivad ja nahk muutus aasta jooksul rasusest kuivaks, energiatase langes. Kortsud olid varem ka veidi, aga nüüd võimenduvad, kuna niisutavad kreemid enam ei aita ka hommikuti. Kui tervis korras, on kõik korras. Kui tervis hakkab menopausiks kiskuma, siis tuleb põdemist ja stressi rohkem ka kortsude jms välimuse poole pärast.
Üldiselt olen aru saanud, et peale neljakümnendaid on mõned aastat veel head aega, hiljem aga tuleb hakata vaatama, palju magad, kellega magad, mida sööd, palju sööd, mis kreemi paned, palju päikese käes oled jms. Samas tuleb sel ajal palju tööd veel teha ja kui oled end mingil alal tippu töötamas peale lapsi, siis veel topelt tööd teha… Nii et pole siin midagi vinguda, et kas tõesti kortsudega klienditeenindajaks ei kõlba. Elu juba on nii, et kortsudega naisel on reeglina keerulisem tööjõuna hinnatum püsida kui kortsudega mehel. Kahjuks see nii on, aga noh, eks meil ole ka oma väiksed nõksud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 42. Mina ei pane teiste kaelu eriti tähele, sellest arvan, et ei saa need eriti hullud olla. Kui miski üllatab, siis ikka pigem nägu. Mõnel on nägu 60-aastaselt juba igas ilmakaartes kulgevaid kortse täis. Sellest, et just kael midagi reedab, pole kunagi aru saanud. Mul on endal kaelal kaks horisontaalset kortsu, aga ma vaatan et selline horisontaalne korts kaelal võib päris noorel inimesel olla ja ma olen sellist isegi lapsel näinud.
Aga nägu 🙁
Olen ema moodi ja ta on 70 lähenedes ikka päris kena veel ja loodan, et ehk olen tema moodi ja asjad ei arene liiga kiiresti. Ikkagi on ennast vaadata ehmatav. Peeglist oskan end nii vaadata, et näen ainult ilusat:-) Aga piltidel näen mõnikord ikka liiga vana välja ja eile oli selline juhus kui sattusin end ühes poes peeglist nägema. Valgus langes täpselt nii et see nn. murekorts kulmude vahel oli väga rabavalt nähtav ja kõige hullem, et neid oli isegi 2. Seda ma polnud varem isegi peeglist näinud.
Väga väheste kortsudega vanainimesed on täiesti olemas. Mu 80-ndates ämmal on nahk, mille kohta võib öelda, et on ilus. Tal on vähem kortse kui paljudel mu 60 ringis kolleegidel, tegelikult on tal kõigist mu 60-ndates kolleegidest ilusam nahk. Seda võib öelda, et päevitaja pole ta kunagi olnud, põllutööd pole ka teinud. Seda tean ka, et opil ta käinud ei ole ja botox on tundmatu talle. Jääb vaid üle loota, et mu tütar on selle hea naha geeni isa kaudu pärinud. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan õnneks erialal, kus kortsude arv pole tähtis, seega minu poolest võib mu kael mind reeta küll. CVs on vanus ju niikuinii kirjas.
Aga hoopis hullem lugu on mälu ja üldse vaimse võimekusega. Tunnen, et probleemid nendega hakkavad varsti mu tööd segama ja see on juba oluliselt suurem probleem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ma 45 pluss ja viimasel aastal tekkinud menopausieelne seis, päevad jupsivad ja nahk muutus aasta jooksul rasusest kuivaks, energiatase langes. Kortsud olid varem ka veidi, aga nüüd võimenduvad, kuna niisutavad kreemid enam ei aita ka hommikuti. Kui tervis korras, on kõik korras. Kui tervis hakkab menopausiks kiskuma, siis tuleb põdemist ja stressi rohkem ka kortsude jms välimuse poole pärast.

Üldiselt olen aru saanud, et peale neljakümnendaid on mõned aastat veel head aega, hiljem aga tuleb hakata vaatama, palju magad, kellega magad, mida sööd, palju sööd, mis kreemi paned, palju päikese käes oled jms. Samas tuleb sel ajal palju tööd veel teha ja kui oled end mingil alal tippu töötamas peale lapsi, siis veel topelt tööd teha… Nii et pole siin midagi vinguda, et kas tõesti kortsudega klienditeenindajaks ei kõlba. Elu juba on nii, et kortsudega naisel on reeglina keerulisem tööjõuna hinnatum püsida kui kortsudega mehel. Kahjuks see nii on, aga noh, eks meil ole ka oma väiksed nõksud.

Kas enne seda ‘neljakümnendad ja veel mõned aastad’ ei pea vaatama, kellega magad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanus 50, kaelal pole häda midagi, näos on sügavaid kortse, olen kitsa ja kõhna näoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.