Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?

Postitas:

Mina leiaks lastele hoidja, läheks mehega hotelli, jooks head vahuveini, võtaks ecstasyt ja kepiks rajult ülejärgmise päevani. Vabandust, ma pole eriline romantik ja minu jaoks on oluline end aeg-ajalt 100% välja elada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea teema! Me otsustasime ka mehega, et oleme vaid meie kaks, meie tütar ja fotograaf. Lõppude lõpuks abiellun ma ikkagi elukaaslasega mitte meie mõlema suguvõsadega, kus me enamus inimesi ei tunnegi ning kellega pole lähedasi suhteid. Eestlastel on raske vanadest kommetest lahti lasta. Ikka peab olema mingi mõttetult kallis läbu, kus pruut ja peigmees täis joodetakse ja järgmised kaks päeva on nii hull pohmakas, et ühtegi head mälestust sellest sündimusest ei meenu.

Lapsele otsiks kindlasti hoidja, sest õhtul tahaksin siiski mehega kahekesi olla. Soovin ka uhket lumivalget kleiti ja üle hotellitoa ukseläve tõstmist. Üht pokaali šampust jää ämbris ja viinamarju või juustu näksida. Tahan, et see õhtu olekski ainult meile. Restorani ei läheks. Piknik tundub väga romantilisena. Miks mitte öösel jalutama minna ja tähti vaadata (kui just südasuvel ei abiellu ja öösel ka valge on)

Järgmisel päeval naudiks spad, massaaže ja maitsvat toitu.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 12:28; 16.06 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin ka uhket lumivalget kleiti ja üle hotellitoa ukseläve tõstmist.

Oota. OOOTA. Ära ennast üle HOTELLIukse läve küll süles lase tõsta. Tõstetakse ikka oma kodu uksest sisse.

Ma pole küll ebausklik ega tõstnud minu mees mind kuskile (sest meil polnud veel oma koju), aga üle hotelliukse tõstmine on…”noh, kallis, meie sinuga hakkame elama mööda rendipindu”. See on umbes sama absurdne kui korraldada soola-leiva pidu hotellis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:11; 16.06 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmakleidi võtaks loomulikult peale registreerimist ja pilte ära.
Miks, oh miks sellega peaks kahekesi mehega restorani minema? See ei ole ju selleks mõeldud.
Kui ei saa tervet õhtut ja ööd ilma lasteta ning küsimus on paaris tunnis, siis ma ei hakkaks selle nimel rabelemagi. Tulgu siis juba sööma ka kaasa ja ongi selline pereüritus, perepäev.
See mõneks tunniks kahekesi kiiruga piknikule minek jääb poolikuks, kiirustamiseks, koguaeg kella vaja vaadata, isegi klaase ei saa kokku lüüa.
Milleks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 15:37; 16.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin ka uhket lumivalget kleiti ja üle hotellitoa ukseläve tõstmist.

Oota. OOOTA. Ära ennast üle HOTELLIukse läve küll süles lase tõsta. Tõstetakse ikka oma kodu uksest sisse.

Ma pole küll ebausklik ega tõstnud minu mees mind kuskile (sest meil polnud veel oma koju), aga üle hotelliukse tõstmine on…”noh, kallis, meie sinuga hakkame elama mööda rendipindu”. See on umbes sama absurdne kui korraldada soola-leiva pidu hotellis.

Pole Eesti traditsioonidega kursis. Meil siin tõstetakse ikka sellest uksest üle läve, kus pulmaöö veedetakse. Rendipinnal ei ela me nagunii enam ammu

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 12:28; 16.06 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole Eesti traditsioonidega kursis. Meil siin tõstetakse ikka sellest uksest üle läve, kus pulmaöö veedetakse.

Eestis ei olegi üle läve tõstmise traditsiooni.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 15:37; 16.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegevusel on täpselt selline tähendus, nagu sa ise sellele annad. Ei maksa igasugu mõttetuid probleeme tekitada, et mees justnimelt üle koduläve sel ööl ei saa sind tõsta. Kui sulle see mõte meeldib, tee teoks, see abiellumine on sinu ja sinu mehe jaoks, mitte kägude ega kellegi teise jaoks. Pisikesed žestid teevad päeva pidulikumaks ja talletavad mällu pikemaks, selleks ka kõik need kleidid ja fotod ja muud detailid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks kusagile linna, kus ise ei ela: Pärnu, Rakvere, Kuressaare. Võtaks näiteks spaahotelli peretoa, mis kombineeritud kahest toast. Ühes toas lapsed, teises toas ise. Veedaks päeva linna vahel, õhtul sööks näiteks samas spaarestoranis või mõnes teises linna mõnusas restoranis kogu perega piduliku õhtusöögi.

Pärast saadaks lapsed magama ja keskenduks pulmaööle: telliks tuppa vahuveini ja suupisteid ja võtaks aega teineteisele.

Hommikul (ja võib-olla ka esimesel päeval enne õhtusööki) saaks lastega spaa veekeskuses aega veeta.

Oleks lapsed kaasatud ja teil ka kahekesi olemise ja romantika võimalust veidi.

Okei, tegelikult ma küll ise ei peaks üldse niimoodi pulma, aga noh, kui oleksin mingil põhjusel sunnitud sellise lahenduse valima, siis teeksin nii.

Ahjaa, suurt pulmakleiti sellise abiellumise puhul selga kindlasti ei paneks. Valiks mingi oluliselt lihtsama ja kergema kleidi või üldse mingi (püks)kostüümi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 17:49; 16.06 17:54; 16.06 21:25; 16.06 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestlastel on raske vanadest kommetest lahti lasta. Ikka peab olema mingi mõttetult kallis läbu, kus pruut ja peigmees täis joodetakse ja järgmised kaks päeva on nii hull pohmakas, et ühtegi head mälestust sellest sündimusest ei meenu.

Kahju, et sa ainult selliseid pulmapidusid näinud oled, eks vist oleneb seltskonnast, kus liikuda. Isiklikult pole õnnestunud üheski sellises külaliseks olla, on olnud suured, aga väga viisakad ja väljapeetud peod.

Ka mu enda pulmapidu oli suur ja külalisi oli palju. Meil on suured pered ja sugulastega väga lähedased suhted ja me tahtsimegi nendega koos seda päeva tähistada. Pohmakat polnud järgmisel päeval kellelgi, mälestused on kõigil siiani toredad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 17:49; 16.06 17:54; 16.06 21:25; 16.06 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud ja nüüd abiellume mehega ja otsustasime teha seda ilma külalisteta. Meie vanemad elavad kõik erinevates linnades ja meie omakorda eemal ja tahaksime lihtsalt kogu päeva üksteisele pühendada. Registreerimisel osalevad ka meie lapsed ja fotograaf.

Õhus on vaid küsimusi, et mida teha õhtul hiljem? Mida teie teinud olete? Või tahaksite teha? Ideaalis hotelli, aga lapsed on ju kodus ja ootavad ???? st saaksime mehega olla väljas veidi kauem küll, kuid päris ööseks ära ei saa jääda. Üks idee on restorani minna ja rohkem ideid ei tulegi pähe. Ja kas lähengi oma suure pulmakleidiga lihtsalt kahekesi restosse sööma? ????

Andke ideid mida teha võiks, midagi teistmoodi.

Lähete lihtsalt kahekesi regama ja sul on suur pulmakleit seljas??? Nagu päriselt või, selle 20 minuti pärast?

Lihtsalt regamisel on naine ikka kas tavalises kleidis või kostüümis:)

Suure pussakaga on tõesti imelik restos kahekesi õhtust süüa.

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast 🙂

Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast ???? Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

Panegi siis ainult pildistamise ajaks.

Enamasti abiellutakse suures uhkes pulmakleidis siis, kui sellele järgneb ka pidu. Niisama kahekesi või oma perega pärast registreerimist aega veetes on see kleit lihtsalt niiöelda olukorrast suurem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 17:49; 16.06 17:54; 16.06 21:25; 16.06 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast ???? Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

Panegi siis ainult pildistamise ajaks.

Enamasti abiellutakse suures uhkes pulmakleidis siis, kui sellele järgneb ka pidu. Niisama kahekesi või oma perega pärast registreerimist aega veetes on see kleit lihtsalt niiöelda olukorrast suurem.

Kust see tarkus pärineb? Kas isiklik kogemus?

Mina ikka arvan, et naine teeb end ilusaks oma mehe jaoks 🙂

Mulle on küll külalised pulmapäeval pigem stressiks, kui rõõmuks. Tahan end 100% mehele pühendada, ilusas kleidid ja oma parimas olekus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast ???? Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

Panegi siis ainult pildistamise ajaks.

Enamasti abiellutakse suures uhkes pulmakleidis siis, kui sellele järgneb ka pidu. Niisama kahekesi või oma perega pärast registreerimist aega veetes on see kleit lihtsalt niiöelda olukorrast suurem.

Kust see tarkus pärineb? Kas isiklik kogemus?

Mina ikka arvan, et naine teeb end ilusaks oma mehe jaoks ????

Mulle on küll külalised pulmapäeval pigem stressiks, kui rõõmuks. Tahan end 100% mehele pühendada, ilusas kleidid ja oma parimas olekus.

Aga sa ise leiad ju ka, et suures kleidis kahekesi restorani minna oleks pisut imelik. Tagasihoidliku registreerimise puhul ei pea ilus kleit olema traditsiooniline suur pulmakleit, see mõjub lihtsalt kohatult ja on proportsioonidest väljas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 17:49; 16.06 17:54; 16.06 21:25; 16.06 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei olegi üle läve tõstmise traditsiooni.

On ikka küll. Vähemalt Kihnus. On kirjas siin: KIHNU PULMAKOMBED – JUURED JA SUUNDUMUSED. Kirjutajaks Ingrid Rüütel.

Ämm tuleb ja paneb ukse ette maha valge riide, kuhupeale peig tõstab pruudi. Komme arvatakse olevat ühenduses paljudel rahvastel(ka soomeugrilastel) tuntud noorpaari pulmavoodisse viimise tavaga (vooditasendab mõnedel rahvastel vaip), millest peale loeti abielu alanuks.

Vanasti usuti, et kurjad vaimud proovivad noorpaari veel viimast korda ukselävel needa. Peigmees pidi pruudi jalad õhku tõstma, et kurjad vaimud naist kätte ei saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud ja nüüd abiellume mehega ja otsustasime teha seda ilma külalisteta. Meie vanemad elavad kõik erinevates linnades ja meie omakorda eemal ja tahaksime lihtsalt kogu päeva üksteisele pühendada. Registreerimisel osalevad ka meie lapsed ja fotograaf.

Õhus on vaid küsimusi, et mida teha õhtul hiljem? Mida teie teinud olete? Või tahaksite teha? Ideaalis hotelli, aga lapsed on ju kodus ja ootavad ???? st saaksime mehega olla väljas veidi kauem küll, kuid päris ööseks ära ei saa jääda. Üks idee on restorani minna ja rohkem ideid ei tulegi pähe. Ja kas lähengi oma suure pulmakleidiga lihtsalt kahekesi restosse sööma? ????

Andke ideid mida teha võiks, midagi teistmoodi.

Lähete lihtsalt kahekesi regama ja sul on suur pulmakleit seljas??? Nagu päriselt või, selle 20 minuti pärast?

Lihtsalt regamisel on naine ikka kas tavalises kleidis või kostüümis:)

Suure pussakaga on tõesti imelik restos kahekesi õhtust süüa.

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast ????

Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

Ei, loomulikult mitte! Aga mitte ka enda jaoks, sest minu jaoks pole selline suur pulmakleit ei oluline ega ilus.

Kohe üldse ei taha sellist kleiti üheks päevaks, saati siis pooleks tunniks selga. See ei muuda ju midagi:) ja liibuva valge kokteilkleidiga, et siredad sääred ja kallid stilettod näha, on ju pildid kordi ägedamad.

Valge lihtne põlvedeni kokteilkleit oli niisiis minul seljas:) hiljem ka mitu korda kandnud seda kleiti  vastuvõttudel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:30; 16.06 02:42; 17.06 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust suur puhvis valge pruutkleit ei sobi lastega naisele. Ja pulmaöö? See ikka nagu nendele, kes pole aastaid koos elanud ning voodit jaganud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa teemast üldse aru. Kodu on juba oma ja ühine, lapsed on ka ühised või? Mis põhjusel siis justnimelt pulmakleit peab olema ja tähistama midagi, mis sellisest elustaadiumis (aastaid kooselu ja lapsedki) vast vaid juriidiline leping on? Ma saan aru inimestest, kes traditsioone austavad ja ka neist, kes moodsamalt asju ajavad, aga sellest ma aru ei saa, kui need kas varianti omavahel mingiks jaburaks kompotiks kokku segatakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa teemast üldse aru. Kodu on juba oma ja ühine, lapsed on ka ühised või? Mis põhjusel siis justnimelt pulmakleit peab olema ja tähistama midagi, mis sellisest elustaadiumis (aastaid kooselu ja lapsedki) vast vaid juriidiline leping on? Ma saan aru inimestest, kes traditsioone austavad ja ka neist, kes moodsamalt asju ajavad, aga sellest ma aru ei saa, kui need kas varianti omavahel mingiks jaburaks kompotiks kokku segatakse.

Ma arvan samuti. Ja üldse, mulle tundub, et kleit kleidiks, aga kõige vähem sobituvad sellesse teemasse ja sündmusesse lapsed.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:21; 17.06 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhjusel siis justnimelt pulmakleit peab olema ja tähistama midagi, mis sellisest elustaadiumis (aastaid kooselu ja lapsedki) vast vaid juriidiline leping on?

Ei pea nii jäigalt reeglites kinni olema. Ei pruugi see olla juriidiline leping vaid näiteks miski, mida üks osapool kaua oodanud on. Teiseks on elu palju õnnelikum, kui osatakse ise endale midagi erilist ja rutiinist erinevat korraldada, mis jälle romantilised tunded oma kaasa vastu üles turgutab. Argipäev lastega võib maru rutiini minna. Vahet ei ole, kas korraldad ‘romantika-reede’ või kuidas iganes seda nimetada tahad. Kui on piisavalt hästi korraldatud pulmaõhtu, annab see elule värvi koos kõigi oma detailidega. On jah inimesi, kes naudivad rutiini ja kellele pole tsirkust leiva kõrvale vaja. Aga on ka need teised. Kindlasti on inimesi, kes teevad asju seepärast, et nii on Õige. Abielluvad enne lapsi, süütuna ja leeritatuna valges pruutkleidis, seksivad esimest korda pulmaööl ja üle ukse end tõsta ei luba, sest ‘Eestis pole kombeks’. Kui reeglite sõnasõnalt jälgimine lõbu pakub, miks mitte. Aga tegelikult ei vähenda ebareeglipärane eriline üritus kuidagi osalejate rõõmu. Ja see mälestus ja emotsioonid, mille sellelt ürituselt saad, ongi see tähtis osa, ükskõik, kas emotsioonid on saadud reegleid järgivalttraditsiooniliselt ürituselt või veidi ebatraditsioonilisemast vormist.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleidi panen peamiselt ikka piltide pärast ???? Kas sinul oli kleit ainult teiste jaoks pulmapäeval seljas?

Panegi siis ainult pildistamise ajaks.

Enamasti abiellutakse suures uhkes pulmakleidis siis, kui sellele järgneb ka pidu. Niisama kahekesi või oma perega pärast registreerimist aega veetes on see kleit lihtsalt niiöelda olukorrast suurem.

Kust see tarkus pärineb? Kas isiklik kogemus?

Mina ikka arvan, et naine teeb end ilusaks oma mehe jaoks ????

Mulle on küll külalised pulmapäeval pigem stressiks, kui rõõmuks. Tahan end 100% mehele pühendada, ilusas kleidid ja oma parimas olekus.

Aga siis pühendugi mehele. See tähendab seda, et leiad lastele hoidja ja veedategi pulmaöö kuskil hotellis kahekesi.
Kuidas sa kujutad ette mehele pühendumist ja pulmaööd lapsed kõrval toas magamas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 09:54; 17.06 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu 🙂

Ega see nüüd nii suur kleit ka pole. Sain selle lõpukleitide kategooriast, aga tegemist on tõesti üliilusa pika valge kleidiga. Kui tihti üldse leiab kleidi, mis meeldib ja mis on seljas ideaalne..  see kleit on küll elu parim ost 🙂

Ilmselt see kleidi olulisus on ka minu enda kiiks. Minu ema ka abiellus mingis praktilises kleidis, mida alles ei hoidnud ja oluliseks ei pidanud. Ma väikse tüdrukuna nii väga tahtsin ema kleiti näha ja proovida, unistasin ja visualieerisin. Ilmselt on kuhugi alateadvusesse see jäänud, sest seda, et mul peab olema eriline pulmakleit kapis elulõpuni, olen ma alati tahtnud. Samas pulmapidu pole kunagi oluliseks pidanud. Muidugi minu lastele ei pruugi see huvi pakkuda, aga las see rõõmustab siis seda last, kes minus elab ja mina olin.

Abiellun mehega, kes ei ole minu laste isa.

Ja pulmaöö kohta olen just sõbrannadelt kuulnud, et seegi ei ole nii nagu filmides. Et kui pulmakülalised jäävad ööseks ja on mingid puhkemajad renditud, kus ema kõrvaltoas magab, siis ka väga raju see pulmaöö ei ole. Eks tuleb mesinädalatele panustada siis 😉

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mees pakub? Tema ju on pool abielust. Kui lapsed juba registreerimisel on, mis teema selle “ilmalasteta” minekul siis on. Lapsed on ju ka abielu ja perekond. Aga sööma lähed täpselt nii nagu sa otsustad. Ja kõige olulisem, et mehel on ka ikkagi ideede ja mõtete jaoks ruumi vaja. Jäta asjad üldse organiseerimata ja ütle seda ka mehele, et sinu teha, mis me teeme ja oled rõõmuga vastuvõtmas kõike, mida mees pakub ( või pakkumata jätab). Hetkel jääb postitusest mulje, et ema lapsega lähevad välja. Ja ema vastutab, kuhu laps viia. Aga sa pole ju ometi mehe ema?

Absoluutselt nõus!

Imestan neid naisi/pruute, kes üksi iseenda romantilisi nädalalõppe ja pulmi organiseerivad. Miks ometi?

Abiellusime eelmisel kevadel keset suurt koroonat.
Avaldused olid ammu sisse antud, lockdown’ist ei olnud veel midagi teada.
Valik oli teadlik, soovisime vaid oma vanemaid registreerimisele.
Selgus aga, et külalisi ei lubatud, isegi fotograafi mitte. Pildid tegi ametnik minu fotokaga (ja väga hästi tegi!).

“Suurt kleiti” ei olnud, ka see oli teadlik valik. Kandsin elevandiluu-karva käisteta põlvini kleiti, peal samast kangast jakikest (aprillikuu).
Juuksurid-meikarid olid kinni, tegin kõik ise (iga naine oskab ju midagi endaga teha).
Pruudikimbu tellisin kulleriga.

Kuna oli esimene eriolukord ja kõik suletud, olime otsustanud piknikukorvi kaasa võtta ja sõitsime mere äärde. Autos sõime, kuulasime meie lemmikmuusikat, jõime alkoholivaba vahuveini ja tegime pilte. Ühesõnaga kodukootud romantika.

Koju oli abikaasa kutsunud sugulase koristama-kokkama (mina ei teadnud sellest midagi ja enne registreerimist polnud majapidamistööde peale üldse mahti mõelda olnud) ja kui tulime, oli meeldiv üllatus valmis.
Jõime šampust (nüüd juba alkoholiga), sõime väga maitsvaid snäkke, jututasime, tegime suveplaane ja vaatasime hunniku filme, mis senini kuidagi vaatamata olid jäänud.
Õhtul teadagi mis.

Esimesel abieluhommikul tuli telefoni teade, et olin eelmisel päeval bingoga 22+ tuhat võitnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:48; 18.06 06:56; 18.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldused olid ammu sisse antud, lock town’ist ei olnud veel midagi teada.

Lock town?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:21; 17.06 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldused olid ammu sisse antud, lock town’ist ei olnud veel midagi teada.

Lock town?

Tänan, kirjutasin tõesti väga valesti.

* lockdown

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:48; 18.06 06:56; 18.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leiaks lastele hoidja, läheks mehega hotelli, jooks head vahuveini, võtaks ecstasyt ja kepiks rajult ülejärgmise päevani. Vabandust, ma pole eriline romantik ja minu jaoks on oluline end aeg-ajalt 100% välja elada.

Spetsiaalselt logisin sisse, et pluss panna! Minu jaoks on mees ka ikka nende kõige intiimsemate tegevuste jaoks ja mingi õhtusöök ja ilus kleit ja piknik rannal on midagi sellist, mida ma saan teiste inimestega ka ju teha. A kepin ju ainult oma mehega. Minu jaoks on kõige romantilisem asi olla ainult kahekesi. Ja selle all ei mõtle ma käsikäes rannaliival jalutamist ja päikeseloojangu vaatamist. Ok – see võib ka olla, a kahe kepi vahel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spetsiaalselt logisin sisse…

Milline ohvrimeelsus ja klassika! ????????????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:48; 18.06 06:56; 18.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lähenesime asjale umbes nii nagu oleks võinud ka suure pulmaga olla.

Mul oli nii pulmakleit kui eraldi veel üks teha lastud pidulik kleit. Meik, soeng, fotograaf, filmija, muusik … Registreerimisjärgselt käisime pildistamas, st registreerimisel ja pildistamas olime kogu oma perega ning seejärel sõitsime mehega (last kaasa ei võtnud) looduskaunisse kohta hotelli mesinädalat veetma.

Jah, mees tõstis süles üle ukseläve, tegime kahekesi minu nime ärasaatmise – kogu aja olin oma pulmakleidis.

Järgmisel päeval käisime hotellist kaasa antud pikniku korviga pikniku pidamas, õhtul pidulik restoraniõhtu.

Mina leian, et abiellumine võiks olla teie enda jaoks pidulik ja ei peaks kuidagigi argipäeva meenutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna arusaamatu minu jaoks. Milleks see uhke kleit kui kõik muu, mis pulmade juurde kuulub on TA jaoks mõttetu? Olen ise teisel ringil koos oma praeguse abikaasaga ja me käisime notari juures. Ei mingit tilulilu. Suured pulmad said mõlemal eelmise korraga tehtud. Ei lapsi ei vanemaid, ei kedagi kaasas. Paar päeva hiljem pakkusime oma lähedastele õhtusöögi. Ja eriti valesti kõlab minu jaoks see, et TA ei tea mida ta oma abikaasaga teha soovib, et seda päeva tähistada. Miks te üldse abiellute? Mingit suurt tunnet siit küll välja ei loe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?