Esileht Pereelu ja suhted Kahekesti (koos lastega) registreerima.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kahekesti (koos lastega) registreerima.

Postitas:

Kes on käinud kahekesti (või koos lastega) registreerimas käinud. Kuidas olete selle päeva eriliseks teinud?
Üks asi on lihtsalt perekonnaseisuametis sõrmused sõrme panna või lihtsalt notarist läbi käia ja koos torti süüa. Mina tahaks midagi erilist.
Mõtlesin et ostan endale lihtsa pulmakleidi või piduliku maksikleidi. Lasen soengu ja meigi teha. Lillekimbu tellida. seda mõttega, et ilus mälestus jääks, teeks ilupildid fotograafiga.
Pärast läheks restorani ja pärast sõidaks spaasse. Ja loomulikult mini tort ja pokaalid, küünlad.

Kas spaasse olete kahekesti läinud või koos lastega?
Kas restorani olete pulmariietes läinud või olete enne riided vahetanud?
Kas minna tavalisse spaasse või olete käinud kuskil erilises mõisasviidis?

Kui kedagi see teema kõnetab, võiks enda päevast lühiülevaate teha ja kui on kedagi, kes samamoodi plaanivad registreerida, võivad ka oma mõtteid kirjutada.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli registreerumine kabinetis. Ennelõunal. Mul oli selline pidulikum kleit, aga no millega imelik poleks olnud ka päeva ajal linnapildis olla.
Pärast registreerumist läksime ühte kaunisse linnaparki pildistama. Kohtusime fotograafiga kokkulepitud kohas ja ajal. Tegime umbes tund aega pilte või veidi vähem. Registreerumisest pilte ei soovinud ja neid ka pole.
Seepeale sõitsime restorani, mis oli meie tavalisest hinnaskaalasti kõrgem. Laud oli kinni pandud. Sõime, jõime šampanjat. Kahekesi.
Kui enne tegime selle päeva sõidud oma autoga, mees roolis, siis restorani tulid kaks mehe sõpra meile järele lõpuks. Üks viis meie auto ära ja teise sõbra autoga sõitsime peopaika. Üks maahotell. Seal puhkasime ja värskendasime ennast hotellitoas, kuni siis õhtul hakkasid külalised saabuma. Minu vend ja mehe vend naistega võtsid neid vastu, paigutasid tubadesse, andsid tervitusjoogid ja palusid poole tunni pärast peoruumis olla. Kingitused ja lilled pandi eraldi lauale. Peosaalis pakuti veelkord väike jook ja kandikutelt näputoitu.
Kindlal kellaajal tulime siis alles meie peoruumi. Ütleme, et külalised olid palutud kella 18ks, peosaali kell 18.30, meie tulime peoruumi kell 18.40. Alustasime kohe toostiga, lõime kõigiga klaase kokku ja võtsime vastu õnnitlused. Palusime külalistel istuda lauda. Mingit rivis õnnitlemist me ei soovinud. Käisime ise inimesed läbi ja ajasime paar sõna juttu, tänasime tulemast jne.

Ehk siis registreerumine kui formaalsus kahekesi, aga korralik pidu. Lapsi oli meil siis kaks, mehe lapsed (mees oli lesk) ja nemad liitusid peoks koos vanavanematega. Ka vahetult eelmisel ja kahel järgmisel ööl tegelesid lastega vanavanemad ja õed-vennad, et meile anda rohkem aega omaette. Muidu elasid lapsed ikka meiega muidugi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 15:08; 16.08 14:46; 18.08 13:24; 18.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me registreerisime ka kahekesi, võtsime ametnikuga paaripaneku, enne seda oli pildistamine, samuti tseremoonia ajal. Minul oli pidulik kleit, aga mitte valge. Soeng oli ja pruudikimp ka. Hiljem restorani ja hotelli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on asi, mida tuleks arutada sellega, kellega lähed registreerima. Mina oleks solvunud kui saaksin teada, et minu tahetakse abielluda, aga minuga tegevuskava üldse ei arutata. Kas su kaaslane on tõesti nõus sellise suhtumisega. Tahad parimat, enda arvates organiseerid super hüper päeva nendes oludes, mis on võimlaik ja siis selgub ,et lööd teisele terveks eluks haava selga, sest jätsid tema päeva orgnaiseerimisest välja. MIs siis kui teisel on samasugune plaan tehtud, koos üritustega. ja siis on üks solvunud, et teine polnud enda välja mõeldud plaaniga nõus. Väikese üllatuse võid ju kaaslasele jätta, aga ära sõida sellisel päeval oma plaanidega teisest üle. See on ju tema päev ka. Ära käsitle teist, elusat inimest kui asja.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõna on “kahekesi”…

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 17:49; 17.08 09:53; 18.08 14:13; 21.08 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutaks juhust ja laseks selleks puhuks endale õmmelda ühe ilusama piduliku kleidi. Aga mitte valge pruudikleidi, vaid sellise, mida edaspidi ka kanda saab.
Kindlasti laseks teha prof fotograafil ilusad pildid mälestuseks.
Lapsed võtaks kaasa registreerimisele ja ka pildistamisele. Aga kindlasti laseks teha osa pilte ka sellised, kus oleme peal vaid kahekesi.
Pärast läheks kuhugi peenemasse restorani sööma. Sinna mina lapsi kaasa ei võtaks, aga kui TA on kanaemalikum tüüp (ei mõtle seda halvustavalt, ei leidnud lihtsalt paremat sõna sellise inimtüübi kohta, kes igalpool lastega koos tahavad käia), siis võid muidugi lastega koos ka minna. Kuidas just ise tahad.
Kui lapsed on päris väikesed või sõnakuulmatud, siis pead registreerimisele ja pildistamisele kaasa võtma ka hoidja, et ei peaks ise lapsi valvama. Nt kui allkirju annate, või kui kahekesipilte teete, peaks ju lapsed kenasti vaikselt eemal seisma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime 20 aasta eest seda, koos lastega. Päevane registreerimine, pidulikum kleit, mida hiljem ka kanda ja fotograaf oli tellitud, kes siis seal büroos pildid tegi.
Kahjuks olime siis vaesem pere, kes restorani sööma perega minna ei saanud. Ostsime mingit toitu kaasa ja läksime piknikule, toidupoest lihtsalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Registreerisime kahekesti, sel ajal meil veel lapsi ei olnud. Notari juures oli mul pidulikud riided seljas, meik ja soeng oli tehtud et hiljem pildistama minna, mehel olid ka pidulikumad riided seljas.
Pildistamisel oli mul juba pulmakleit (selline lihtne valge) seljas ja lilled käes, käisime kahes kohas pildistamas.
Peale pildistamist läksime pealinna ühte kallimasse hotelli ööd veetma.
Mehe vanematele ja paarile sugulasele teatasime aamal päeval, minu pere sai järgmine päev teada. 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda teemat ja vaatan, te on olemas veel normaalseid inimesi kes eelistavad kahekesi abiellumist mitte näitamaks sõpradele kui äge laenurahapulm meil on…..

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me abiellusime abikaasaga kahekesi 11 aastat tagasi.
Mehel ülikond (selleks päevaks ekstra ostetud), mul uus viisakas seelik+pluus.
Enne registreerimist käisin juuksuris-meigis, abikaasa ostis sel ajal lillekimbu.
Tseremoonia oli kahekesi saalis, marsi ja lühikese kõnega.
Fotograafi sinna ei tellinud. Tol ajal polnud veel eriti levinud tänapäevased ilupildid, käisime pärast fotograafi juures, tegime mõned pildid.
Siis sõime restoranis.
Siis poest läbi, ostsime tordi, sõitsime koju, kus siis tort-šampus.
Hotelli-spad ei planeerinud, olin lõpurase, ei tihanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin lihtsa pruutkleidi, soengu lasin juuksuris teha, meigi tegin ise ja kimp oli ka. Registreerimas käisime koos lastega, seejärel läksime ühte ilusasse kohta pildistama, sinna tuli minu õde lastele järele, edasi sõitsime nädalavahetuseks spaasse, kohe pärast saabumist sõime sealses restoranis kahekesi õhtust ja jõime shampust, riideid selleks ära ei vahetanud. Nädalavahetus kahekesi oli väga mõnus, käisime massaažis ja mõnulesime vees, olime nagu noored armunud, kuigi tolleks hetkeks 10 aastat koos juba.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 00:09; 21.08 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pani ülikonna, mina valge kleidi ja läksime registreerima vaid me kaks. Sõrmused olime eelnevalt tellinud ja lasknud graveeringud ka sisse teha. Lillepoes lasksin ilusa kimbu teha valgetest ja punastest roosidest. Juuksuris ei käinud, on niigi kenad sirged ja pikad lahtiselt need juuksed mul???? Meigi tegin kodus omale ise. Mingit õhtumeiki poleks tahtnud ja oskan ise end meikida küll. Kui käisime avaldust sisse andmas, perekonnaseisuametnik küsis, et kas soovime fotograafi ka registreerimisele. Jah, soovisime ja ta tuligi. Peale registreerimist läksime fotostuudiosse ja tegime veel mõned pildid kahekesti. Kõik pildid tulid kenad ja nüüd on meil neid mälestuseks paras hunnik ???? Peale seda läksime koju, kus olime eelnevalt koti pakkinud ja sõitsime spaasse kaheks ööks kahekesti. Hiljem tegime ka mesinädalateks välismaa reisi ja jälle kahekesti. Ühtegi sugulast, last, vanemat jne me ei kutsunud registreerimisele, sest nii me tahtsime ja õnneks kõik olid mõistvad ja said aru. See oli meie päev, mida tahtsime rahus kahekesti nautida. Oleks nagunii olnud keeruline inimesi kokku ajada kui mõni elab välismaal, teised Eesti teises otsas ja 2 peret ka oma endiste ja praeguste meeste ja naistega omavahel väikese vimmaga. Veidi kartsime, et äkki me päev rikutakse ära sellega ja üldse ei hakanud riskimagi. Loomulikult mingeid kingitusi me absoluutselt ei oodanudki ega ka ei tahtnud, aga minu ema tegi hiljem ikkagi meile hinnalise kingi. Ega keelata ju ka ei saa, kui ta nii tahtis.
Jäime väga rahule sellise abiellumisega ja ei kahetse kübetki. Absoluutselt ei viitsiks siiani mingit pidu rahvamassiga korraldada. Kõik see korraldamine, sahmimine, pinge jne, no ei, me ei viitsiks.
Suurtest pulmapidudest külalisena on paraku mul vaid halvad mälestused, kus üks noorpaar oli end üle joonud, tülli läinud, kes nuttis, kes oli vihane jne jama käis. Teises pulmas veeti külalisi alt ja see noorpaar suutis abielus olla vaid 3 kuud ja lahutasid. Selles pulmas tüüdati tobedate mängudega nii ära ja õhtujuht oli nagu šaakal kallal, kes üldse istuda ei lasknud ja ajas muudkui mängima, et palju ei puudunud, kui oleksin talle halvasti öelnud, sest viisakast keeldumisest ta aru ei saanud. Üldine arvamus on, et mõttetu laristamine ja näitemäng teistele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul oli koha suhtes kindel mõte ja ajapikku plaani läbi mõeldes ja arutades said ka muud detailid selgeks ja paika. Tellisime paaripanija ja fotograafi oma väljavalitud, meile olulisse kohta. Tseremoonia toimus ühe ilusa lossi rõdul kaunis Eestimaa looduses, kus ümbruskonnas palju vahvaid pilte sai teha. Tseremoonial osalesid peale meie veel meie lapsed ja vanemad. Soovisin, et minu isa ulatab sõrmused. Pulma kuupäev oli märgiline – 20 aastat meie kohtumisest, lapsed vanuses 3, 13, 15. Pärast sõime sealsamas rõdul, minu vanemad viisid suuremad lapsed koju ja väiksema võtsid selleks üheks ööks enda hoida. Meie ööbisime sealsamas sviidis, sõime hommikusöögi sealsamas rõdul ja kuna meile väga olulisest kuupäevast järgnev päev juhtus olema tööpäev, läksime tööle 🙂 Sündmus on imelisena meelde jäänud, mida kinnitavad ka kaunid fotod. Meil oli ka üliarmas registreerija, nimeks Ljubov 🙂 PS. Kleit oli mul selline, millega ka pärast sobinuks restorani sööma minna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanis on sõrmused ja lihtsam pruudikleit osta, registreerimisele kaasa lapsed, vist ka vanemad, pärast ehk läheme sööma. Järgmisel päeval teeme väikse peo lähematele sõpradele (kümmekond inimest). Mõned ilusad pildid tahaks kleidiga ka teha lasta, aga ei teagi, kas täpselt samal päeval – pisikese beebiga juba niigi tihe päev.

Kui võimalik, läheks SPAsse ilma lasteta. Nagu mainisin, siis meil on selleks ajaks väga väike beebi ja seetõttu meie ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud kahekesti kahekesi (või koos lastega) registreerimas käinud. Kuidas olete selle päeva eriliseks teinud?

Üks asi on lihtsalt perekonnaseisuametis sõrmused sõrme panna või lihtsalt notarist läbi käia ja koos torti süüa. Mina tahaks midagi erilist.

Mõtlesin et ostan endale lihtsa pulmakleidi või piduliku maksikleidi. Lasen soengu ja meigi teha. Lillekimbu tellida. seda mõttega, et ilus mälestus jääks, teeks ilupildid fotograafiga.

Pärast läheks restorani ja pärast sõidaks spaasse. Ja loomulikult mini tort ja pokaalid, küünlad.

Kas spaasse olete kahekesti kahekesi läinud või koos lastega?

Kas restorani olete pulmariietes läinud või olete enne riided vahetanud?

Kas minna tavalisse spaasse või olete käinud kuskil erilises mõisasviidis?

Kui kedagi see teema kõnetab, võiks enda päevast lühiülevaate teha ja kui on kedagi, kes samamoodi plaanivad registreerida, võivad ka oma mõtteid kirjutada.

Registreerisime kahekestikahekesi, sel ajal meil veel lapsi ei olnud. Notari juures oli mul pidulikud riided seljas, meik ja soeng oli tehtud et hiljem pildistama minna, mehel olid ka pidulikumad riided seljas.

Pildistamisel oli mul juba pulmakleit (selline lihtne valge) seljas ja lilled käes, käisime kahes kohas pildistamas.

Peale pildistamist läksime pealinna ühte kallimasse hotelli ööd veetma.

Mehe vanematele ja paarile sugulasele teatasime aamal päeval, minu pere sai järgmine päev teada. ????

Mees pani ülikonna, mina valge kleidi ja läksime registreerima vaid me kaks. Sõrmused olime eelnevalt tellinud ja lasknud graveeringud ka sisse teha. Lillepoes lasksin ilusa kimbu teha valgetest ja punastest roosidest. Juuksuris ei käinud, on niigi kenad sirged ja pikad lahtiselt need juuksed mul???? Meigi tegin kodus omale ise. Mingit õhtumeiki poleks tahtnud ja oskan ise end meikida küll. Kui käisime avaldust sisse andmas, perekonnaseisuametnik küsis, et kas soovime fotograafi ka registreerimisele. Jah, soovisime ja ta tuligi. Peale registreerimist läksime fotostuudiosse ja tegime veel mõned pildid kahekesti. Kõik pildid tulid kenad ja nüüd on meil neid mälestuseks paras hunnik ???? Peale seda läksime koju, kus olime eelnevalt koti pakkinud ja sõitsime spaasse kaheks ööks kahekesti. Hiljem tegime ka mesinädalateks välismaa reisi ja jälle kahekesti kahekesi. Ühtegi sugulast, last, vanemat jne me ei kutsunud registreerimisele, sest nii me tahtsime ja õnneks kõik olid mõistvad ja said aru. See oli meie päev, mida tahtsime rahus kahekesti nautida. Oleks nagunii olnud keeruline inimesi kokku ajada kui mõni elab välismaal, teised Eesti teises otsas ja 2 peret ka oma endiste ja praeguste meeste ja naistega omavahel väikese vimmaga. Veidi kartsime, et äkki me päev rikutakse ära sellega ja üldse ei hakanud riskimagi. Loomulikult mingeid kingitusi me absoluutselt ei oodanudki ega ka ei tahtnud, aga minu ema tegi hiljem ikkagi meile hinnalise kingi. Ega keelata ju ka ei saa, kui ta nii tahtis.

Jäime väga rahule sellise abiellumisega ja ei kahetse kübetki. Absoluutselt ei viitsiks siiani mingit pidu rahvamassiga korraldada. Kõik see korraldamine, sahmimine, pinge jne, no ei, me ei viitsiks.

Suurtest pulmapidudest külalisena on paraku mul vaid halvad mälestused, kus üks noorpaar oli end üle joonud, tülli läinud, kes nuttis, kes oli vihane jne jama käis. Teises pulmas veeti külalisi alt ja see noorpaar suutis abielus olla vaid 3 kuud ja lahutasid. Selles pulmas tüüdati tobedate mängudega nii ära ja õhtujuht oli nagu šaakal kallal, kes üldse istuda ei lasknud ja ajas muudkui mängima, et palju ei puudunud, kui oleksin talle halvasti öelnud, sest viisakast keeldumisest ta aru ei saanud. Üldine arvamus on, et mõttetu laristamine ja näitemäng teistele.

Selline tunne, et oled ise mitme konto alt kommentaare kirjutanud. No ei ole võimalik, et nii kolm inimest järjest kirjutavad “kahekesti”.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime registreerimas kahe lapsega. Lapsed olid 4a ja 4k vanused. Lasin teha kimbu, seljas oli pidulik kleit, soengu ja meigi tegin ise. Registreerimise ajal tehti pilte, seal kohapeal on olemas fotograaf ja väga soodne. Peale registreerimist läksime Kadriorgu pildistama, seal oli meil palgatud teine fotograaf. Kurb oli see, et 4k magas terve pildistamise maha ja teda nendel piltidel kahjuks ei ole.
Hiljem läksime koju ja tegin vähe pidulikuma õhtusöögi. Muud moodi ei tähistanud, kuna oli väga raske aeg meie peres ja raha ei olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ennast kenaks, seljas oli ilus valge kostüüm, mehel tume ülikond , mees tellis kimbu ning andis per.büroos selle üle, registreerisime kahekesi. Siis läksime koju, jõime vahuveini ja tellisime takso heasse restorani.
Kuna järgmisel päeval oli mu ema sünnipäev – siis võtsime kaasa mõned pudelid vahuveini ja tegime otsuse teatavaks. Sellest saab sügisel 24 aastat. Suvel pidasime maakodus suuremat sorti simmani kihluste tähistamiseks sp. pulmi eraldi ei pidanud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 11:59; 21.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda teemat ja vaatan, te on olemas veel normaalseid inimesi kes eelistavad kahekesi abiellumist mitte näitamaks sõpradele kui äge laenurahapulm meil on…..

Miks just laenurahapulm? Kahekesi registreerumist eelistavad ka väga sageli, kes on juba piisavalt pulmades käinud ja näinud-kuulnud, kui piinlik enamasti nende paaripanijate jutt on.

Teiseks muidugi need, kes on lesed või mitmendat korda abielus. Mida seal enam valges kleidis hõljuda.

See ei tähenda, et neil raha pole, kasvõi peo korraldamiseks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 15:08; 16.08 14:46; 18.08 13:24; 18.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seda teemat ja vaatan, te on olemas veel normaalseid inimesi kes eelistavad kahekesi abiellumist mitte näitamaks sõpradele kui äge laenurahapulm meil on…..

Miks just laenurahapulm? Kahekesi registreerumist eelistavad ka väga sageli, kes on juba piisavalt pulmades käinud ja näinud-kuulnud, kui piinlik enamasti nende paaripanijate jutt on.

Teiseks muidugi need, kes on lesed või mitmendat korda abielus. Mida seal enam valges kleidis hõljuda.

See ei tähenda, et neil raha pole, kasvõi peo korraldamiseks.

Said valesti aru – postitaja mõte oli hoopis selles, et need, kes sõbrad pulma kutsuvad, on nõmedad laenuraha eest pulmapidajad, sest pole ometigi võimalik, et kellegi oma pulma jaoks raha jätkuks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said valesti aru – postitaja mõte oli hoopis selles, et need, kes sõbrad pulma kutsuvad, on nõmedad laenuraha eest pulmapidajad, sest pole ometigi võimalik, et kellegi oma pulma jaoks raha jätkuks.

Sedasama su tsiteeritu ju ütleski, et kuigi too Kägu sellele vihjas, ei ole ometi kahekesi registreerimise peamine põhjus, et pulmapeoks raha pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 17:49; 17.08 09:53; 18.08 14:13; 21.08 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne, et oled ise mitme konto alt kommentaare kirjutanud. No ei ole võimalik, et nii kolm inimest järjest kirjutavad “kahekesti”.

Murre. Tartust sinna Räpina poole. Tavaliselt siiski murdes “kahekeisti”, seega siin võib mõni mitme konto omanik küll mängus olla.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 15:08; 16.08 14:46; 18.08 13:24; 18.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne, et oled ise mitme konto alt kommentaare kirjutanud. No ei ole võimalik, et nii kolm inimest järjest kirjutavad “kahekesti”.

Murre. Tartust sinna Räpina poole. Tavaliselt siiski murdes “kahekeisti”, seega siin võib mõni mitme konto omanik küll mängus olla.

Ah mine sa ka…
Ma olen ka “Tartust Räpina poole” pärit ja pool elu elanud, aga see korduv “kahekesti” teemaalgatuses lausa lõikas silma.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 17:49; 17.08 09:53; 18.08 14:13; 21.08 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne, et oled ise mitme konto alt kommentaare kirjutanud. No ei ole võimalik, et nii kolm inimest järjest kirjutavad “kahekesti”.

Murre. Tartust sinna Räpina poole. Tavaliselt siiski murdes “kahekeisti”, seega siin võib mõni mitme konto omanik küll mängus olla.

Ah mine sa ka…

Ma olen ka “Tartust Räpina poole” pärit ja pool elu elanud, aga see korduv “kahekesti” teemaalgatuses lausa lõikas silma.

Mulle ka. Kuigi ma olen elanud 19 aastat laias laastus Tartust Räpina poole. Kirjalikult pole harjunud lugema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 15:08; 16.08 14:46; 18.08 13:24; 18.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime 11 a koos elanud kui pulmad tegime, lapsed olid 4 ja 7.
Minul oli kreeka stiilis valge lühike kleit, mida pärast kasutasin tavalise suvekleidina. Enne registreerimist käisime fotograafiga ilupilte tegemas (ei kahetse sentigi sellele kulutatud rahast). Oli linnavalitsuse saalis 10 min tseremoonia.
Muid plaane meil ei olnudki, pidime lapsed õe juurde suvilasse viima ja ise kodus šampusega tähistama. Õde aga oli teinud suure üllatuse: tema mereäärne suvila aed oli tuledega kaunistatud, aias kenasti seatud pitslinaga laud suupistete ja šampanjaga. Õde võttis meie lapsed ja oma pere ja sõitis hoopis ise minema, jättes meid kahekesi õhtut tähistama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud kahekesti (või koos lastega) registreerimas käinud. Kuidas olete selle päeva eriliseks teinud?

Üks asi on lihtsalt perekonnaseisuametis sõrmused sõrme panna või lihtsalt notarist läbi käia ja koos torti süüa. Mina tahaks midagi erilist.

Mõtlesin et ostan endale lihtsa pulmakleidi või piduliku maksikleidi. Lasen soengu ja meigi teha. Lillekimbu tellida. seda mõttega, et ilus mälestus jääks, teeks ilupildid fotograafiga.

Pärast läheks restorani ja pärast sõidaks spaasse. Ja loomulikult mini tort ja pokaalid, küünlad.

Kas spaasse olete kahekesti läinud või koos lastega?

Kas restorani olete pulmariietes läinud või olete enne riided vahetanud?

Kas minna tavalisse spaasse või olete käinud kuskil erilises mõisasviidis?

Kui kedagi see teema kõnetab, võiks enda päevast lühiülevaate teha ja kui on kedagi, kes samamoodi plaanivad registreerida, võivad ka oma mõtteid kirjutada.

No appikene, teedki just nii nagu ise tahad. Mis vahet sel on, kas keegi teine käis spaas? Meie olime ka kahekesi, ostsin uue kleidi, oli meik ja soeng ja kimp – kõik nii, nagu soovisin. Pärast sõitsime mõisa õhtusöögile ja ööd veetma. Väga kaunis ja meeldejääv päev ja öö!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ‘kahekesti’ on ikka tõesti ränk lugemine. Pole see mingi murre, lihtlabane kirjaoskamatus. Kooliharidust saavad kõik ühtemoodi (mitte murdekeeles), aga kõigile lihtsalt ei jää külge.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ‘kahekesti’ on ikka tõesti ränk lugemine. Pole see mingi murre, lihtlabane kirjaoskamatus. Kooliharidust saavad kõik ühtemoodi (mitte murdekeeles), aga kõigile lihtsalt ei jää külge.

Seda teame me ka kõik, millised toidud on ebatervislikud ja milline elustiil meid paksuks teeb, ometigi on meist suur osa ülekaalus. Hea, et sina nii ideaalsena välja kukkusid!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 00:09; 21.08 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on jälle täiesti ükskõik, kas kirjutatakse kahekesi, kahekesti või katekesi (nagu ütles minu vanaema).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 11:59; 21.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks ka sellist lihtsat registreerimist kahekesi, kuna lapsed väiksed siis neid ei saaks kaasa võtta, nad ei istu rahulikult ja ei oota kuna tseremoonia läbi. Ostaks kleidi, laseks teha soengu ja meigi ja võtaks fotograafi kes teeb pildid mälestuseks. Edasi tahaks minna restorani, kus sööks ja jooks. Spa-sse ma minna ei taha, see on nii tavaline juba . Aga tahaks võtta mõnes peenemas hotellis mullivanniga sviidi ja lihtsalt mõnuleda kahekesi. Sest seda kahekesi aega pole ammu saanud, siis tahaks seda täiega nautida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahaks võtta mõnes peenemas hotellis mullivanniga sviidi ja lihtsalt mõnuleda kahekesi. Sest seda kahekesi aega pole ammu saanud, siis tahaks seda täiega nautida.

Tehke ära siis, selleks ei pea ju abielluma, et kahekesi olemist korraldada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 17:49; 17.08 09:53; 18.08 14:13; 21.08 15:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Kahekesti (koos lastega) registreerima.