Esileht Ilu ja tervis Kahtlane sünnimärk eemaldati…..

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kahtlane sünnimärk eemaldati…..

Postitas:
Kägu

Sama siin, ka ootan juba 3 nädalat histoloogia vastust.

Ei tea tõesti miks need uuringud praegu nii pikalt aega võtavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja annan teada, kuidas minu pikk vastuse ootamine lõppes. Vastust ootasin üle nelja nädala. See oli väga raske aeg. Vastuseks tuli, et pahaloomulisust selles sünnimärgis ei olnud, kuid mingid muutused olid seal toimunud ehk siis tegemist oli düsplastilise sünnimärgiga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja annan teada, kuidas minu pikk vastuse ootamine lõppes. Vastust ootasin üle nelja nädala. See oli väga raske aeg. Vastuseks tuli, et pahaloomulisust selles sünnimärgis ei olnud, kuid mingid muutused olid seal toimunud ehk siis tegemist oli düsplastilise sünnimärgiga.

Mul on sinu pärast südamest hea meel. Võin ette kujutada, kui raske see ootamine oli.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, TA. Mõtlesin korduvalt sinu mure üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka värvimuutus. Ka erakliinikus eemaldati. 2 nädalat umbes ootasin. Arst ütles, et eemaldatakse tihti ja harva tuleb vastuseks pahaloomuline. Mulle ütles, et mul ei ole pahaloomuline, kuid selliste muutustega võib üks hetk minna pahaloomuliseks, et parem eemaldada. Usun, et sul ka kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja annan teada, kuidas minu pikk vastuse ootamine lõppes. Vastust ootasin üle nelja nädala. See oli väga raske aeg. Vastuseks tuli, et pahaloomulisust selles sünnimärgis ei olnud, kuid mingid muutused olid seal toimunud ehk siis tegemist oli düsplastilise sünnimärgiga.

Seega siis ikkagi algava pahaloomulise asjaga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja annan teada, kuidas minu pikk vastuse ootamine lõppes. Vastust ootasin üle nelja nädala. See oli väga raske aeg. Vastuseks tuli, et pahaloomulisust selles sünnimärgis ei olnud, kuid mingid muutused olid seal toimunud ehk siis tegemist oli düsplastilise sünnimärgiga.

Seega siis ikkagi algava pahaloomulise asjaga.

Küsimuse peale, kas oleks võinud muutuda pahaloomuliseks kui ei oleks ära lõigatud, sain vastuseks, et  väga väike tõenäosus oleks selleks olnud. Rohkem ei oska kommenteerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis Kahtlane sünnimärk eemaldati…..