Esileht Pereelu ja suhted Kas 31-aastasena on veel võimalik??

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kas 31-aastasena on veel võimalik??

Postitas:

Ilmselt loll küsimus aga kas ilma tutvumiskuututuste ja rakendusteta tänapäeval enam ei tutvutagi?

aga kus sa nendega tutvud? eriti 31-aastaselt, kui ilmselt enam niiväga ööklubides-baarides ei käi, kindel sõpruskond on ka välja kujunenud, et sealtkaudu nagu uusi tuttvaiad väga ei teki jne. teatris ma ei kujuta ette, on keegi kunagi kellegagi tutvunud? Normaalne inimene ei alusta tööl ka romanssi, see ka rohkem alla 25ste teema, kel ongi koguaeg näljane pilk…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahutasin ka 32, jäädes kolme lapse üksikemaks. Pikka aega pärast seda elasin koos inimesega, kes mind väga hoidis ja mu lapsi armastas, kuid õiget suhet seal siiski taga ei olnud, pigem harjumus, parema puudus, viitsimatus ise kedagi otsida. 40-aastaselt olin täiesti valmis end täielikult sellele inimesele pühendama, saama temaga veel ühe lapse (keda ju ammu väga tahtsin) jne. Siis tegi aga elu ühe oma keerdkäikudest ja viis mu kokku mu esimese armastuse ja lapsepõlvesõbraga, mehega, keda olin eluaeg mehe etaloniks pidanud ja kellega kõiki teisi võrrelnud.
Kuigi kõik asjaolud näisid olevat meie vastu – ta elab kaugel välismaal, esialgu kohtusime 2 korda aastas 3 nädalat korraga -, oleme nüüd kuidagimoodi siiski sealmaal, et pärast kolme aastat oleme küll endiselt kaugsuhtes, kuid abielus ja esimese ühise beebi ootel. Temale on see lausa esimene laps ja õige pea saab ka kaugsuhtest lähisuhe 🙂
Jah, ma kindlasti ei soovita kaugsuhet kellelegi, kuid meie jaoks on see tulnud kuidagi nii loomulikult. Pole olnud kahtlusi, kõhklusi, armukadedust ega midagi. Ilmselt tema siis lihtsalt ongi see minu Õige Inimene ja mina tema oma.
Nii et jah, teemaalgataja, ka veel 40-aastaselt on võimalik leida oma eluarmastus, kuigi sul on varasemast säärase hulga laste näol paras taak kaasa võtta. Kui inimene on õige, siis ta ei hooli sellest. Ja õige inimene võib tulla seal ja siis, kus ja kui sa teda kõige vähem ootad või otsida oskad. Siis, kui oled üldse loobunud otsimast. Siis, kui suudad end just veenda, et “ah, neljakümneselt polegi enam võimalikud need liblikad kõhus, need käivad ikka kahekümneselt”. On küll võimalik ja ka vajalik! Ma olin peaaegu sidumas end mehega, kelle vastu mul ei olnud muid tundeid peale sõpruse ja ehk ka tänulikkuse, kuid õige inimene saabus õigel ajal ja veenis mind, et liblikad ja suur armastus siiski on iga suhte aluseks, niisama ei ole mõtet. Ja et vanus on tõepoolest vaid number.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 38, selja taga 3 pikemat suhet. Ja alles nüüd leidsin selle kõige õigema! Ei ole siin midagi hilja, meie igatahes plaanime veel lastki saada. Tark ei torma!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Läksin hiljuti lahku elukaaslasest, põhjus lihtne: erinevad soovid elult. Nüüd olen 32-aastaselt üksi ja mõtlen, kas selles vanuses üldse on võimalik ühel naisel endale veel kedagi leida, kellega pere luua või on juba lootusetult hilja? Kas kellelgi oleks mõni julgustav lugu rääkida sellel teemal? Praegu tundub eluline seis tiba nutune ja kahtlusi on palju, ei teagi kuidas või mismoodi edasi talitada.

Igas vanuses on võimalik leida uut armastust. Ei tohiks kõiki oma mõtteid koondada vaid sellele, et “nüüd ma otsin”. Meeleheitlikult otsida pole mõtet. Vahel tuleb kõige ootamatul hetkel, kui just teadlikult sellele ei keskendu.
Kus üritustel sa muidu käid, milliste inimestega suhtled? Vahel tuleb elus mingeid muutusi teha: teistsuguste inimestega suhelda, seltskonda vahetada, ringi käia rohkem jne.
Igasugused kohtinguäpid on ka tegelikult täiesti okei, olen näinud enda tuttavate pealt, et on küll nendega õnne olnud. Seega päris maha neid kindlasti ei teeks.
Kevad ja suvi ka tulemas, hea aeg kindlasti kohtinguteks (vabaõhukontserdid, piknikud, jalutuskäigud ja teised erinevad mõnusad välised tegevused looduses)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 23:12; 08.03 00:14; 16.03 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Läksin hiljuti lahku elukaaslasest, põhjus lihtne: erinevad soovid elult. Nüüd olen 32-aastaselt üksi ja mõtlen, kas selles vanuses üldse on võimalik ühel naisel endale veel kedagi leida, kellega pere luua või on juba lootusetult hilja? Kas kellelgi oleks mõni julgustav lugu rääkida sellel teemal? Praegu tundub eluline seis tiba nutune ja kahtlusi on palju, ei teagi kuidas või mismoodi edasi talitada.

Igas vanuses on võimalik leida uut armastust. Ei tohiks kõiki oma mõtteid koondada vaid sellele, et “nüüd ma otsin”. Meeleheitlikult otsida pole mõtet. Vahel tuleb kõige ootamatul hetkel, kui just teadlikult sellele ei keskendu.

Kus üritustel sa muidu käid, milliste inimestega suhtled? Vahel tuleb elus mingeid muutusi teha: teistsuguste inimestega suhelda, seltskonda vahetada, ringi käia rohkem jne.

Igasugused kohtinguäpid on ka tegelikult täiesti okei, olen näinud enda tuttavate pealt, et on küll nendega õnne olnud. Seega päris maha neid kindlasti ei teeks.

Kevad ja suvi ka tulemas, hea aeg kindlasti kohtinguteks (vabaõhukontserdid, piknikud, jalutuskäigud ja teised erinevad mõnusad välised tegevused looduses)

Vabaõhuüritused ja pubid ning jalutuskäigud ja muu selline sobivad piltilusatele inimestele. Kui oled harju keskmine, siis mees tutvust sobitama niisama ikka ei tule.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ole. Mina alles 32selt mehele läksingi ja lapse sain ka. Kõik on kinni su enda mõtlemises, õige kaaslase võid leida ka 70selt veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Läksin hiljuti lahku elukaaslasest, põhjus lihtne: erinevad soovid elult. Nüüd olen 32-aastaselt üksi ja mõtlen, kas selles vanuses üldse on võimalik ühel naisel endale veel kedagi leida, kellega pere luua või on juba lootusetult hilja? Kas kellelgi oleks mõni julgustav lugu rääkida sellel teemal? Praegu tundub eluline seis tiba nutune ja kahtlusi on palju, ei teagi kuidas või mismoodi edasi talitada.

Igas vanuses on võimalik leida uut armastust. Ei tohiks kõiki oma mõtteid koondada vaid sellele, et “nüüd ma otsin”. Meeleheitlikult otsida pole mõtet. Vahel tuleb kõige ootamatul hetkel, kui just teadlikult sellele ei keskendu.

Kus üritustel sa muidu käid, milliste inimestega suhtled? Vahel tuleb elus mingeid muutusi teha: teistsuguste inimestega suhelda, seltskonda vahetada, ringi käia rohkem jne.

Igasugused kohtinguäpid on ka tegelikult täiesti okei, olen näinud enda tuttavate pealt, et on küll nendega õnne olnud. Seega päris maha neid kindlasti ei teeks.

Kevad ja suvi ka tulemas, hea aeg kindlasti kohtinguteks (vabaõhukontserdid, piknikud, jalutuskäigud ja teised erinevad mõnusad välised tegevused looduses)

Vabaõhuüritused ja pubid ning jalutuskäigud ja muu selline sobivad piltilusatele inimestele. Kui oled harju keskmine, siis mees tutvust sobitama niisama ikka ei tule.

Pigem pidasin silmas seda, et kui juba tutvumisfaas läbitud, siis aega veeta nendes nimetatud kohtades, et ei peaks nt kuskil pimedas kinos istuma, kus 0 võimalust suhtlemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 23:12; 08.03 00:14; 16.03 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvestades eesti demograafilist seisu, ei peaks sobivas vanuses mehe leidmine liiga keeruline olema.
2018 aasta andmed:
vanus 25-29, mehi 48834, naisi 44549
vanus 30-34, mehi 50784, naisi 46744
vanus 35-39, mehi 46742, naisi 44045

iseküsimus on muidugi, kas kvaliteet sobib?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline veiks kõlab muidugi jube ahvatlevalt.

Sa oled pisut imelik?

Jep, on aru saada, et kui inimene jätaks perekooli oma õige meiliaadressi näiteks veiko.uunikivi@mingipank.ee, siis oleks sul rõõmu laialt teda googeldada ja siis kommenteerida, et kas seal pangas tibisid pole jne.
Kas tõesti tahaksid seda? Siis oleks ahvatlev?
Või mida sa oma sarkastilise kommentaariga öelda tahtsid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39-aastane hiljuti lahutatud 2 lapsega naine ja mul on küll plaanis veel uuesti mehele minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37-aastselt abiellusin uuesti (laps oli ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas 31-aastasena on veel võimalik??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.