Esileht Pereelu ja suhted Kas jätkata suhtlemist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Kas jätkata suhtlemist?

Postitas:

Olen suhelnud ühe mehega u 8 kuud. Vanust meil mõlemal 40. Muidu omavaheline jutt  klapib, aga häirib, et mees ei ole teinud ühtegi komplimenti ega öelnud midagi head. Alguses andsin aega, et ehk hiljem avaneb, aga nüüd on aeg juba liiga pikaks läind ja seis sama, mis alguses. Samas kõik kokkusaamised algatab tema. Mida teha või arvata?

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida on teemaalgatust miinustada?

Aga vastuseks Sulle: Oled Sa otse küsinud: Kas ma meeldin Sulle? Mis Sulle minu juures kõige rohkem meeldib vms.

Kindel on see, et kui otsid meest, kes Sind imetleks, jumaldaks ja seda ka välja näitaks- siis tema pole see mees. Eks pead ise otsustama, kas jääda suhtlema aga fakt on, et mees ei muutu ja mingil põhjusel ta vaba on.

Edu Sulle!

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastuse eest. 2 aastat tagasi lõppes pikaajaline suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see mees ei hellita sõnadega. kasvatusest või traumast tingituna mõni ei avane iial ja sellisega on sõnalist kiindumust vajaval partneril piinarikas koos olla.

sind juba häirib, et mees ei hooli sõnades, siis midagi paremaks suhtes ei lähe. tema ei ole sinu jaoks.

 

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni polegi eriline sõnasepp ja sellised sõnad üle huulte ei tule. Samas ei tähenda see seda, et ta ei hooli, hoolimist tuleb ikka tegudest otsida. Mõnel on jutt väga libekeelne, armastab sind sõnades ette ja taha, aga teod on midagi muud.

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise üldse meest endaga välja ei kutsu, laseb mehel kõiki kutsumisi ja suhtlemisi algatada, siis kurdab, et mees ei ütle komplimente. Ise ka ei ütleks, kuna sa pole ju üheselt üldse väljendanud mehele, et ta sulle üldse meeldib või isegi huvi pakuks. On loomulik mitte midagi öelda, kui naisest pole võimalik aru saada.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugelda inglise keeles, miks meesterahvas
komplimente ei tee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te see 8 kuud teinud olete kui kokku saate? Joote teed?

Kui tihti nädalas, kuus, kvartalis kohtute?

Äkki sa ei tunne komplimenti ära. Või kui palju Sa ise teda kiidad?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud ühe mehega u 8 kuud. Vanust meil mõlemal 40. Muidu omavaheline jutt klapib, aga häirib, et mees ei ole teinud ühtegi komplimenti ega öelnud midagi head. Alguses andsin aega, et ehk hiljem avaneb, aga nüüd on aeg juba liiga pikaks läind ja seis sama, mis alguses. Samas kõik kokkusaamised algatab tema. Mida teha või arvata?

Keskealine aga mõistus nagu teismelisel.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ise oled siis täiesti initsiatiivitu? Ootad, et mees kutsuks, organiseeriks, teeks välja ja siis veel kiidaks ja teeks komplimente ja kingitusi ka? Mida sa ise oled teinud mehe jaoks? Äkki võiksid ise initsiatiivi näidata, kutsuda ta endale külla, teha maitsev õhtusöök ja lüüa ennast lille. Kui ta siis külla tuleb, sööb tuima näoga toidu ära, ilma et kiidaks sinu ülimaitsvat praadi või pirukat, siis on veidi imelik jah, et ju ongi siis tuim mees.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud ühe mehega u 8 kuud. Vanust meil mõlemal 40. Muidu omavaheline jutt klapib, aga häirib, et mees ei ole teinud ühtegi komplimenti ega öelnud midagi head. Alguses andsin aega, et ehk hiljem avaneb, aga nüüd on aeg juba liiga pikaks läind ja seis sama, mis alguses. Samas kõik kokkusaamised algatab tema. Mida teha või arvata?

Suhtlemise all on mõeldud täpsemalt seksi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas mehe käitumisest on aru saada, et sa meeldid talle? Kõik mehed ei olegi osavad sõnasepad.

Mitu komplimenti sa ise talle teinud oled? Kasvõi märganud, et ta on juuksuris käinud? Kiitnud tema restoranivalikut? vmt

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on seks, on kuiv, tuim mees, kui puudub, oled naissoost sõber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtlemise all on mõeldud täpsemalt seksi?

Misasja, saate kokku, tuim ja kiire seks, kohe laiali minek?
Nagu loomad või prosti teenuse kasutus.

Sel juhul on su enesehinnang jõle madal.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtlemise all on mõeldud täpsemalt seksi?

Misasja, saate kokku, tuim ja kiire seks, kohe laiali minek?

Nagu loomad või prosti teenuse kasutus.

Sel juhul on su enesehinnang jõle madal.

Ma küsisingi täpsustuseks, mida mõeldud. Kui mees niisama vestleb, pole tal naise vastu “sellist” huvi. Meeste ja naiste sõprus toimib enamasti juhtudel, kui mehel puudub igasugune huvi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtlemise all on mõeldud täpsemalt seksi?

Misasja, saate kokku, tuim ja kiire seks, kohe laiali minek?

Nagu loomad või prosti teenuse kasutus.

Sel juhul on su enesehinnang jõle madal.

Ma küsisingi täpsustuseks, mida mõeldud. Kui mees niisama vestleb, pole tal naise vastu “sellist” huvi. Meeste ja naiste sõprus toimib enamasti juhtudel, kui mehel puudub igasugune huvi.

Ok, sain aru

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saame kokku tema või minu juures, teeme koos süüa. Käime ka kinos, spas. Keda huvitas seks, siis jah seksime.

Ise teen küll komplimente.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saame kokku tema või minu juures, teeme koos süüa. Käime ka kinos, spas. Keda huvitas seks, siis jah seksime.

Ise teen küll komplimente.

Lugesin kolm suvalist lehte läbi, teen sulle kokkuvõtte. Kõikidel lehtedel olid need peamised põhjused: kõrged standardid, võtab sind iseenesest mõistetavana, loomult häbelik, näeb sinus vigu, tal on keegi teine.

Veel põhjusi: tal on kiire, on nartsissist, ei pea sind veetlevaks, teeb komplimente, kuid sa ei märka või ei vasta komplimentidele, kasutab komplimente ainult sihipärase asja saamiseks, ei avalda tundeid verbaalselt, ei oska või taha komplimente teha, ei tee kellelegi teisele ka komplimente, ei hooli sinust, ei tea, et ootad komplimente.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu eespool juba öeldud on, et kui ongi selline kinnine mees, siis ega ta ei muutu ja ei hakka sulle ühel päeval ülevoolavalt komplimente tegema. Sa pead otsustama tema tegude pealt, kas tahad temaga jätkata. Minu eks oli selline, kellel tuli komplimente varrukast, aga uus kallim on kinnine tüüp ja alguses oli mul temast väga raske aru saada. Aga kuna ta mulle väga meeldib, siis hakkasin vaatama tema tegusid, mis näitaksid tema hoolimist. No näiteks olin koroona karantiinis ja ta tahtis mind nii väga näha, et sõitis 45 minutit autoga lihtsalt selleks, et minuga õues 30 minutit jalutada. Või pakkus ennast appi, et mul kodus mingeid asju ära teha ja nägi vaeva, et poest minu jaoks just see õige “jubin” leida. Siis ma otsustasingi, et palju parem on mees, kes näitab hoolimist tegudega ja kelle peale saab alati kindel olla kui osav sõnasepp, kes loobib komplimente siin ja seal.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks komplimente tegema, kui sa niigi jooksed ja seksid? Pole ju rohkem vaja pingutada.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sulle ( või üldse kellelegi) imalaid mõttetuid komplimente tegev mees?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saame kokku tema või minu juures, teeme koos süüa. Käime ka kinos, spas. Keda huvitas seks, siis jah seksime.

Ise teen küll komplimente.

kui sulle see kõik sobib, teil on lahe koos olla, siis milleks see suhtlus lõpetada? Loodad mehele minna?  Avatud pilguga võid muidugi ringi vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sulle ( või üldse kellelegi) imalaid mõttetuid komplimente tegev mees?

Miks komplimendid peaksid imalad olema?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teile ei meeldi imalad komplimendid ja pärast imestate, miks mees enam lilli naistepäevaks ei kingi ja üldse midagi enam head ei ütle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see teiste arvamus või nõuanne loeb. Kui SINULE selline mees ei sobi, siis tähendabki, et ei sobi, ja sa ei pea olema koos kellegagi, kes sind isiklikult ei huvita või ei eruta. Inimesed ja naised on ju erinevad. Mis mõnele ok, ei ole jällegi teisele sobiv. Igaüks peab ise otsustama, milline mees sobib ja kellega suudaks suhtes olla. Mida sa teiste järgi enda elu sead.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peaks selliselt küsiva naise maha jätma ja kohe. Mis järgmiseks, valet tooni ülikond või pole piisavalt madal hääl?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud ühe mehega u 8 kuud. Vanust meil mõlemal 40. Muidu omavaheline jutt  klapib, aga

Veider, kui vähenõudlikud inimesed on.

Selline kirjatükk peaks vähemalt algama: Oleme mõlemad armunud, aga…

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti klassikaline eesti mees mu arust. Komplimente ei tee, aga on alati olemas, kui sa vajad. Kui sulle selline ei sobi, pead otsima emotsionaalsema tüübi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastuse eest. 2 aastat tagasi lõppes pikaajaline suhe.

Kui kaks aastat tagasi lõppes, siis pole sa eelmisest suhtest ikka veel üle saanud ja võrdled praegust meest kogu aeg eelmisega. Ära tee seda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastuse eest. 2 aastat tagasi lõppes pikaajaline suhe.

Kui kaks aastat tagasi lõppes, siis pole sa eelmisest suhtest ikka veel üle saanud ja võrdled praegust meest kogu aeg eelmisega. Ära tee seda.

Mehel lõppes suhe 2 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätkata suhtlemist?