Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jälgite poodide kliendilehti?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kas jälgite poodide kliendilehti?

Postitas:
Kägu

Paberil kliendilehti on keelatud postkasti panna, aga kahel poeketil ja paaril netipoel olen lubanud endale meilile uudiskirju saata. On päris kasulikuks osutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga nädal ilmuvad kaupluste sooduspakkumiste kliendilehed(mõtlen toidupoodide) kas te jälgite neid ja kas teete selle järgi valikud millisesse poodi te lähete? Ise jälgin iga nädal, kuna toidukaubad on ikka väga kalliks läinud, siis ikka vaatan kuskohast ma perele toidukraami ostan. Kuna mul enamus toiduketid jäävad töölt koju minnes tee peale, siis käingi erinevates poodides, et osta soodsama hinnaga.

Kui tööd ei ole ( siis raha ka vähe), siis on aega  jälgida ja käia ka. Kui tööd on, siis raha on, aga aega ei ole, siis on valik see, millisest poest kõige kiiremini vajaliku kauba kätte saab. Selle aja, mis läheb odavate kaupade hankimisele, võib kasutada lisatöö tegemiseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, mina armastan neid paberkujul soodukate lehti. Loen huviga, teen plaane – ja unustan. Aga kui meeles on, siis käin koduteel olevates poodides, mis on Coop, Maxima ja Gross. Selver ei jää ka väga kaugele sellest trajektoorist, aga sinna poodi ma ei lähe, kui just samast kaubanduskeskusest muud ka vaja pole: kõige kallim, linna kõige aeglasemad kassapidajad (selline tunne, et nad spetsiaalselt kõige uimasemaid mutte palkavad) ja kui iseteenindusse lähen, siis enamasti olen ostukontrollis, kuigi mitte kunagi pole mul midagi piiksutamata olnud, st ostuajaloos musti plekke pole. Neil olevatki nii seadistatud, et kui harva käid, siis kukud kontrolli. Coopis vist ka, seal ma ka tavaliselt “püstolit” ei võta ja kui tavakassas on pikk saba (seal jälle on hästi vähe müüjaga kassasid tööl), siis lähen iseteenindusse ja olen ka üsna kindlalt ostukontrollis. Eriti siis, kui võtan piiksutaja iseteeninduskassa juurest ja seal järjest ära piiksutan, mitte ei lähe samasugusesse kassasse, nagu on Rimis ja Maximas, et saad iseteeninduskassas piiksutada.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tööd on, siis raha on, aga aega ei ole, siis on valik see, millisest poest kõige kiiremini vajaliku kauba kätte saab. Selle aja, mis läheb odavate kaupade hankimisele, võib kasutada lisatöö tegemiseks.

Aga siis telli ometi koju, kui on nii tööd kui raha, aga pole aega ???? Mis saaks veel praktilisem olla? Kasvõi tööl lõunapausil, 10 minutit ja tehtud, kogu kaup olemas ja ukse taga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tööd on, siis raha on, aga aega ei ole

Busy is new stupid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostan enamus asju soodukaga alates koroona algusest, kui toitu koju rohkem varuma hakkasin (enne käisime iga päev poes ja varusid sisuliselt ei olnudki). Eriti saab niimoodi varuda veidi kauem säilivad kaupu või majapidamistarbeid (või, nõudepesuvahend). Meie pere igapäevasel trajektooril on nii Prisma, Rimi kui Maxima, nii et ei ole probleemi aeg-ajalt ühte või teise sisse hüpata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kui iseteenindusse lähen, siis enamasti olen ostukontrollis, kuigi mitte kunagi pole mul midagi piiksutamata olnud, st ostuajaloos musti plekke pole. Neil olevatki nii seadistatud, et kui harva käid, siis kukud kontrolli.

Makasutan pidevalt erinevate poodide pulte jaikka juhtub nii, et kui täna satun maximasoostukontrolli, siis homme coopis ja ülehomme selveris.

Mu ema sai ostukontrolli kohe esimesel korral, kui selveri pulti kasutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loen küll neid kliendilehti, mis postkasti pannakse, aga eriliselt see mu ostukäitumist ei muuda. no mis kasu on mul Selveri või Maxima pakkumistest, kui lähimasse poodi peab kahe transpordivahendiga sõitma. Rimid on lähemal ja neis käib, nende pakkumisi vaatan hoolega. Eriti meeldib mulle nende süsteem, et saadavad meilile -20% ja -30% soodukaga pakkumisi toodetele, mida nagunii ostan. kui nt näen, et ohhoo rimi lasanje mulle sel nädalal -30%, siis lähen ja ostan mitu tükki korraga ja panen sügavkülma, sest see on mu teismeliste üks lemmikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks oleme me veel sellised veidrikud, et kui mehega koos Rimis käime, siis meil on kummalgi eraldi kliendikaart ja neil on tihti erinevad personaalsed soodustooted ja kui meil neid vaja on, siis sooritamegi 2 eraldi ostu ka – mina oma kaardiga oma soodukatega asju ja tema oma kaardiga tema omi

Mul on rimi pakkumised tavaliselt sellised asjad,mida väga vaja ei ole. Ntx soolapulgakesed.

Muide seal coopi vastas üle tee on veel Coopi köögi pood ja seal on nende toodang odavam kui coopis endas.

Mulle küll meeldivad need kliendikaardipakkumised, seal minu arust on umbes nii, et 1/3 on n.ö. korraliku söögi valdkonna asju, mida me oleme palju ostnud (ehk siis meie püsivalik nagunii), siis 1/3 on sellised snäkk-kräpp valdkonna tooteid, mida me oleme harjunud ostma, ja siis viimane kolmandik on selliseid tooteid, mida me ise ei ole ostnud, aga mida nad siis pakuvad meile eesmärgiga “proovi neid”. Ja see Coopi köögi pood on jah hea, selle ma avastasin juba mitu aastat tagasi, et sealt saab marineeritud liha palju soodsamalt kui Maksimarketist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopi köögi pood

Mida see tähendab? Kas see on e-poes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopi köögi pood

Mida see tähendab? Kas see on e-poes?

Inimene kirjutab, et Coopi vastas üle tee – mis pagana e-poes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene kirjutab, et Coopi vastas üle tee – mis pagana e-poes?

Millise auuli millisel tänaval?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene kirjutab, et Coopi vastas üle tee – mis pagana e-poes?

Millise auuli millisel tänaval?

No näiteks Tartus Lõunakeskuse kõrval on Coopi köök ja seal väike müügilett (ilmselt Optika tänava aadressiga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene kirjutab, et Coopi vastas üle tee – mis pagana e-poes?

Millise auuli millisel tänaval?

No näiteks Tartus Lõunakeskuse kõrval on Coopi köök ja seal väike müügilett (ilmselt Optika tänava aadressiga).

Ok, tegelikult on selle nimi vist seal Astri Köök, kui nüüd tähti närida, aga mõte jääb samaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan regulaarselt ja ostan odavalt ette ära, mida võimalik – kohv, juust, wc paber, puhastusvahendid, hügieenitarbed. Eriti jälgin köögiviljade jms pakkumisi, neid ei saa varuda väga. Kasutan ka nö viimase päeva pakkumisi (maximates -50% ja mõnikord aegumistähtajani mitu päeva isegi) ja viskan sügavkülma.

Kusjuures tööl käin ka, ning olen mitme lapse ema  Osta vaja niiehknaa, miks siis mitte teha seda soodsamalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan regulaarselt ja ostan odavalt ette ära, mida võimalik – kohv, juust, wc paber, puhastusvahendid, hügieenitarbed.

Sama siin.

Korra nädalas teen suurema tellimuse kas Barborast või Rimi e-poest (oleneb sellest, kummas tol hetkel mulle vajaminevale kaubale paremad soodukad on) ja nädala lõpus poes käies lähen  tavaliselt sinna, kus hetkel soodsam. Võin käia ka mitmes poes, nt ostan Selverist šampooni ja kohvi, Rimist dušigeeli ja Lidlist juustu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jälgite poodide kliendilehti?