Esileht Pereelu ja suhted Kas kaal on teie suhteid mõjutanud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Kas kaal on teie suhteid mõjutanud?

Postitas:
Kägu

Olin enne veidi trulla, võtsin nüüd 15 kg maha. Kuna mu välimus meeldib mulle nüüd rohkem, eks siis ostan ka ilusamaid riideid jne. Mul oli suhe ühe mehega, aga tema poolt nagu mingit suurt hoolimist minu vastu ka ei olnud. Nüüd on ta nagu ümber vahetatud, tahab aina tõsisemat suhet, iga päev kirjutab ja helistab, kogu aeg tahab kokku saada jne. Nüüd jälle pole minu poolt erilist huvi, kuidagi solvunud olen, et enne ma ei tähendanud nagu eriti midagi, aga nüüd siis olen väga oluline. Tundub kuidagi väga pealiskaudne, sest ise on ta ausalt öeldes poole suuremas ülekaalus kui mina olin. Ma ei olnudki ülekaalus, vaid seal normaalkaalu ülemise otsa juures, tema on 120 kg. Tema jälle ei saa aru, miks mina teda siis enam ei taha ja mis on muutunud.

+22
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mis edasi sai

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mis edasi sai

Hetkel pole midagi saanud, aga vist jätan ta maha. Tema vist minust pole kunagi hoolinud, kui see kaal nii tähtis on.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta võiks ennast peeglist vaadata, ise näeb ikka poole hullem välja kui mina varem olin.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi pealiskaudne mees ja ma ka ei hooliks tast enam.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema jälle ei saa aru, miks mina teda siis enam ei taha ja mis on muutunud.

Rate this item:Submit Rating00

No aga ütle siis talle ausalt, miks.
Ütle, et sulle tundub, et tema huvi on nüüd suurem, kus kaalust alla võtsid ja mõtled, kas ainult välimuse pärast talle meeldid.
Või mida sa üldse küsida tahtsid?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või mida sa üldse küsida tahtsid?

Äkki ei tahtnudki midagi erilist küsida, vaid lihtsalt olen solvunud, et kui olen kõhnem, olen mingi printsess valmis, aga enne oli suht savi. Samas ise on täiesti rasvunud, aga ennast peeglist ei vaata üldse.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ei tahtnudki midagi erilist küsida, vaid lihtsalt olen solvunud, et kui olen kõhnem, olen mingi printsess valmis, aga enne oli suht savi. Samas ise on täiesti rasvunud, aga ennast peeglist ei vaata üldse.

Aga miks sa nii kindel oled, et asi on sinu kaalus? See on ju suhte loomulik areng, et algul kombatakse pinda, siis tekib arusaam, kas tõsisemaks suhteks soovi. Võibolla mees juhuslikult jõudis praegu sinna etappi. Äkki tähtsustad ise hoopis enda kaalulangust üle ja nüüd vaatad meest teise pilguga. Kas paks mees ei kõlba enam sulle järsku?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehele meeldib sale naine, on ta pealiskaudne? Naised ju mehe välimust üldse ei vaata, ainult sisemist ilu……

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lõpetaks selle suhte ja looks uue ja parema.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehele meeldib sale naine, on ta pealiskaudne?

Ma räägin, et olin ennegi normaalkaalus, mida tema enda kohta ei saa küll öelda. Ta pole isegi ülekaalus, vaid rasvunud. Minu jaoks on see küll pealiskaudsus, et naine kõlbab ainult siis, kui on väga sale. Milleks ta minuga suhte siis lõi üldse, kui meeldivad ainult väga saledad.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta mees maha muidugi, kui sinu jaoks kaalunumber nii oluline on (aga kui sul vähemalt natukenegi väärikust on, siis ära talle seda näkku ülte, et teda ta kaalu pärast maha jätad). Ei ole mõtet olla koos inimesega, kellesse pidevalt tema välimuse pärast põlastavalt suhtud. Leiate mõlemad endale loodetavasti sobivama kaaslase.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naistel peab alati mingi häda olema.
Küll on jutt, et oli suhe, siis, et pead alles maha jätma? Siis probleem kui enne välja ei teinud, siis probleem kui teeb välja. Siis probleem, et mees ise paks (enne siis ei häirinud) jne.

15kg võid ju alla võtta, aga iseloomu kahjuks see ei muuda.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki polegi asi kaalus? Sa tead seda kindlalt et just kaalu pärast meeldid nüüd? Äkki ta avastas su sisemise ilu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta mees maha muidugi, kui sinu jaoks kaalunumber nii oluline on (aga kui sul vähemalt natukenegi väärikust on, siis ära talle seda näkku ülte, et teda ta kaalu pärast maha jätad). Ei ole mõtet olla koos inimesega, kellesse pidevalt tema välimuse pärast põlastavalt suhtud. Leiate mõlemad endale loodetavasti sobivama kaaslase.

Sa vist ei lugenud teemat või said sellest väga valesti aru.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta avastas su sisemise ilu?

Kust see siis nüüd välja kargas, mida enne ei olnud? Olen täpselt sama inimene nagu ennegi.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis probleem, et mees ise paks (enne siis ei häirinud) jne.

Ma räägin sellest, et inimestel on väga suured topeltstandardid, eriti meestel. Naine peab olema kõhn, aga ise võib olla küll vägagi paks, see on okei.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta avastas su sisemise ilu?

Kust see siis nüüd välja kargas, mida enne ei olnud? Olen täpselt sama inimene nagu ennegi.

Nagu ikka. Inimesed saavad äkki ‘nägijaks,’ taipavad mis või kes on elus oluline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lähtu mehest. Lähtu täielikult iseendast ja sellest, mida sina tahad ja keda sina enda kõrval näed. Mehi on igasuguseid ja kõik ei mõtle nii nagu see 120 kg mees.

Elus tuleb ette olukordi, näiteks rasedus. Võtad kaalus juurde, võimalik, et ei saa beebikaalu kohe maha ka. Oled mõnda aega trullakam ja kui sa juba näed, et see mees suhtub -15 kg tõttu sinusse juba nüüd teisiti, mida siis see konkreetne mees teeks juhul, kui sa lapsega 30-40 kg juurde võtaks ja sellest kohe lahti ei saaks? Kas jätaks su maha või kui kohtleks teisiti, suudaksid sa sellega siis elada? Või kui teie laps oleks trullakam, kas mees kohtleks teda teisiti? Mõtle ette.

Tee iseendast lähtuvalt see otsus, kas jätkata või ei.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta mees maha muidugi, kui sinu jaoks kaalunumber nii oluline on (aga kui sul vähemalt natukenegi väärikust on, siis ära talle seda näkku ülte, et teda ta kaalu pärast maha jätad). Ei ole mõtet olla koos inimesega, kellesse pidevalt tema välimuse pärast põlastavalt suhtud. Leiate mõlemad endale loodetavasti sobivama kaaslase.

Sa vist ei lugenud teemat või said sellest väga valesti aru.

Sain väga hästi aru, et järsku on sul mehe 120kg suureks probleemiks, aga ennem ei olnud.

Tegelikult ma arvan, et sulle see mees pole kunagi meeldinud (miks muidu solvuda, kui meeldiv mees sulle rohkem tähelepanu pöörab), aga nüüd, kui oled kaalust alla võtnud, on sul järsku enesekindlus tõusnud ja leiad, et oled paremat väärt. Go for it!

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lähtu mehest. Lähtu täielikult iseendast ja sellest, mida sina tahad ja keda sina enda kõrval näed. Mehi on igasuguseid ja kõik ei mõtle nii nagu see 120 kg mees.

Minu arust ongi nii, et kui on armastus ja hoolimine, siis hoolitakse inimesest igasguguse kehakaaluga. Ma olen pettunud, et mitte sugugi kõigi jaoks pole see nii, eriti meeste. Järelikult pole mingit hoolimist olnudki. Aga üks siin keerab asja hoopis vastupidi, et mina soovin meest tema kaalu pärast maha jätta. Kuidas nii võib küll aru saada. Minu jaoks ei ole kaalus asi, vaid tema käitumises.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain väga hästi aru, et järsku on sul mehe 120kg suureks probleemiks, aga ennem ei olnud. Tegelikult ma arvan, et sulle see mees pole kunagi meeldinud (miks muidu solvuda, kui meeldiv mees sulle rohkem tähelepanu pöörab), aga nüüd, kui oled kaalust alla võtnud, on sul järsku enesekindlus tõusnud ja leiad, et oled paremat väärt. Go for it!

Pealiskaudsuse musternäide, ilmselt vist samasugune pealiskaudne mees.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga nüüd, kui oled kaalust alla võtnud, on sul järsku enesekindlus tõusnud ja leiad, et oled paremat väärt. Go for it!

Sinu arust on suhted ainult mingi turg, kus välimuse järgi partnereid valitakse. Kui tõstsin oma lihakeha väärtust, pean partnerigi ümber kaaluma, sest äkki saan nüüd parema. Sellisele filosoofiale mingeid pikemaajalisi suhteid küll rajada ei saa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga nüüd, kui oled kaalust alla võtnud, on sul järsku enesekindlus tõusnud ja leiad, et oled paremat väärt. Go for it!

Sinu arust on suhted ainult mingi turg, kus välimuse järgi partnereid valitakse. Kui tõstsin oma lihakeha väärtust, pean partnerigi ümber kaaluma, sest äkki saan nüüd parema. Sellisele filosoofiale mingeid pikemaajalisi suhteid küll rajada ei saa.

Ei, sa ei tõstnud oma lihakeha väärtust. Ümaramad inimesed on sageli hoopis ilusamad ja toredamad, ma ei saa siin kirjelduse põhjal väita, et sa päriselt ka ilusm oled. Aga enda silmis oled küll ilusam – kirjutad ju, et meeldid endale rohkem, seega ongi enesekindlus suurem.

Aga ma ei saa tegelikult aru, et miks sa selle mehega üldse alguses koos oluid, kui sa teadsid, et tema huvi on madal ja sa talle ei meeldigi? Tahad end aga edasi maha materdada tema läheduses, siis palun väga. Ma ei keela sind, lihtsalt soovitasin edasi minna.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok.

On suhe, sa tahad teda maha jätta, aga te ei ela koos ega isegi saa kokku.

Eh?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma ei saa tegelikult aru, et miks sa selle mehega üldse alguses koos oluid, kui sa teadsid, et tema huvi on madal ja sa talle ei meeldigi?

Kuat ma seda alguses pidin siis teadma? Suhted võivadki ju areneda tasapisi edasi, eriti kui inimesed pole enam verinoored ja neil on muu elu ka. Mulle sobis see, et kogu aeg ei pea ninapidi koos olema, sest eks tegemist ole meil mõlemal palju. Lihtsalt nüüd on tema käitumine väga palju muutunud varasemaga võrreldes.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ainult meest süüdistad, sul endalgi pole tema vastu mingeid tugevaid tundeid. Et enne polnud nagu paremat väärt kui paks mees ja võtsid sellegi, aga nüüd võiks lati kõrgemale seada ja kenamaid mehi vaadata? Ja see pole pealiskaudsus? Tema sind ei jätnud kaalu pärast maha ja ilmselgelt on saledam naine talle meelepärasem, mistõttu ta ka rohkem huvi üles näitab. Nüüd ei kõlba tema jälle sulle, “väärin muud, väärin muud”… Minge laiali, mis sellisest poolkõvast “tahan-ei taha suhtest” siin ikka loota on! Leiate vast mõlemad endale sobivama. Ja võib juhtuda, et ka mees hakkab enda kallal tööle.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuat ma seda alguses pidin siis teadma? Suhted võivadki ju areneda tasapisi edasi, eriti kui inimesed pole enam verinoored ja neil on muu elu ka. Mulle sobis see, et kogu aeg ei pea ninapidi koos olema, sest eks tegemist ole meil mõlemal palju. Lihtsalt nüüd on tema käitumine väga palju muutunud varasemaga võrreldes.

Mis see kaal üldse siia puutub siis?
Tuleb välja, et teie ootused suhtele olidki erinevad. Kas ta ikka teadis üldse, et sina enamat ei tahagi, kui pealiskaudne harv visiitsuhe? Ära nüüd oma kaalulangust nii üle ka tähtsusta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liba.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuat ma seda alguses pidin siis teadma? Suhted võivadki ju areneda tasapisi edasi, eriti kui inimesed pole enam verinoored ja neil on muu elu ka.

No täpselt! Aga kui mees sama teeb, siis on sada häda?
Ilmselgelt pole see mingi õige ega tugev ega hea suhe ja tugevad tunded, vaid selline “paremat pole võtta” suhe. Mõlemalt poolt. Milleks?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kaal on teie suhteid mõjutanud?