Esileht Sünnitus Kas keegi pärast sünnitust enam haigla riideid ei kannagi?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas keegi pärast sünnitust enam haigla riideid ei kannagi?

Postitas:

Kuule, SÜNNITAMA MINNES oli ju 50 kg? Mitte ideaalkaalus olev, trenni tegev ja tervislikult toituv mitterase? Mis siis see ideaalkaal sellisel inimesel oli enne rasedust? 40? Nii et kui 50 kg oled sünnitama minnes, sünnituse järgselt u 5 kilo vähem (loode, platsenta ja veed kokku) ja pärast kodus on ÜLELIIGNE KEHAKAAL kadunud (teemaalgataja väljend), siis 40 on ideaalkaal või? Et sünnituselt tulles on 45 kilo ‘lodevus ja ülekilod’? Oh, naljaninad.

145cm pikkuse juures on 40kg normaalkaalu alampiir (KMI=19). 45kg on ülekaal kuni pikkuseni 134cm (KMI>25). Nii et oleks huvitav teada jah, kui lühike siis teemaalgataja on. On aga arusaadav, et igasugune haiglast antud riietus on talle sel juhul viis numbrit suurem kohe kindlasti…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 19:16; 28.05 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin Perekoolis on 50 kg kaaluv naine muidugi põlualune ja mõnitamist väärt mitmel leheküljel.
Kui keegi teeb teema- 130 kg kaaluv rase (ja neid on siin olnud mitmeid), siis tuleb kümneid toetavaid ja kiitvaid kommentaare, kus samas kaalunumbris naisinimesed räägivad, kui terved, sportlikud ja suurepärases vormis nad on ja kuidas rasedused kulgevad lihtsalt ja kergelt.

Kuna enamik Perekooli rasedaid ilmselt alustab kaalult 80 + kilo ja raseduse lõpuks on 100 +, siis võib 50 kg kaaluv naine küll tatti pritsima ajada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitterase (!!) 50 kg kaaluv naine on normaalkaalus, kui ta on 141-162 cm pikk.

Mitterase 80 kg kaaluv naine on normaalkaalus, kui ta on 179-205 cm pikk.

Normaalne on raseduse jooksul juurde võtta 10-15 kilo kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 19:16; 28.05 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sünnitusmajas kaasas oma maika ja seelik. Väga mugav oli. Mulle haigla hõlstid ei meeldi lihtsalt, ebamugavad.
Tahtsin oma pehmet hommikumantlit jne. Miks peaks lekkeid katma? Koju minnes saab ju pessu visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka mingid oma riided kaasas, aga kuna oli erakorraline keiser üldnarkoosis, siis pärast oli sada häda ja ei huvitanud need enda riided üldse 😛 kuni ennast juba kobedamana tundsin, seni kandsin haiglahõlste ja tundsin ennast hästi, pärast oma riideid. Ma arvangi, et ka seekord võtan midagi enda oma igaks juhuks kaasa (arvestusega, et need võivad väga määrduda), siis saan vastavalt olukorrale jooksvalt otsustada, mida kanda tahan. Nt ka selline variant on ok, et esialgu kanda haigla omi, aga selleks ajaks, kui keegi titat vaatama tuleb, panna midagi kobedamat selga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on ju erinevad. Mina käisin mõni tund pärast sünnitust pesus ja panin enda riided selga, mõnus imetamiseks sobilik maika jne. Pidin haiglas olema 4 ööd lõpuks, beebi vajas veidi jälgimist. Endal oli mul teisel päeval juba selline tunne nagu poleks kunagi sünnitanud ja kõht oli tagasi tõmmanud. Parajasti oli kuumalaine ja haiglas oli ka palav, enamuse ajast olin perepalatis maika ja bokseritega, piisas vaid kergest sidemest ja ei lekkinud midagi. Palatist väljudes viskasin mingid püksid lihtsalt peale, et päris pesuväel ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitterase (!!) 50 kg kaaluv naine on normaalkaalus, kui ta on 141-162 cm pikk.

Mitterase 80 kg kaaluv naine on normaalkaalus, kui ta on 179-205 cm pikk.

Normaalne on raseduse jooksul juurde võtta 10-15 kilo kindlasti.

Ei tasu mingites kaalukalkulaatorites järge pidada. Kõik inimesed pole ühe vitsaga löödud. Minu tavakaal on ka 50 kg, kuid olen üsna pikk, seega ametlikult alakaalus, kuigi minu keha jaoks on see ju normaalkaal. Raseduse ajal kaalusin küll rohkem.
Mis ma peaks nüüd õgima end 60 kiloseks, et sinu jaoks normaalkaalus olla?
Ja ei pea ilmtingimata võtma 10 kg rasedusega juurde- mõni võtab ka 6, 7, 8 kg, lapsed ikka keskmises kaalus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Sünnitus Kas keegi pärast sünnitust enam haigla riideid ei kannagi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.