Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kellelgi laenupuhkus elamuasemelanul lõppemas ja kodu haamri alla minemas?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas kellelgi laenupuhkus elamuasemelanul lõppemas ja kodu haamri alla minemas?

Postitas:

hk arvesta selle korteri hinnaks min 135 000. Või ollakse tõesti nii naiivne, et arvatakse, et 75 000-ga saab sellise korteri kätte?

75 000 on õiglane hind selle peldiku eest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:43; 31.01 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei küsimus ei olnud minu kohta…

Jajah. Tüüpiline Perekoolile: üks sõbranna teeb nii ja ta mees teeb naa… jutt oleks nagu umbisikuline ja võõrastest, aga väga täpseid detaile teatakse. Kunagi ei ole jutt teemaalgatajast endast.

Miks peaks kellegi teise sundmüük huvitama? Nagu eelmine kägu ütles, siis pankrotivara müüakse kogu aeg.

Huvitab, sest ootan juba ammu, et tekkiks kohtutäiturite müüke. Kuna pangad andsid väga lihtsalt märtsis aastaks laenupuhkuse ja paljud ka seda kasutasid. Eks paljud kasutasid ka sellepärast, et hea ju aasta ilma laenu maksmata elada. Aga huvitabki, kas on neid reaalseid juhtumeid tulemas, kuna väga paljud ju koondatud, töö kaotanud.. eelmise krahhi ajal oli ikka väga palju selliseid pakkumisi.

Täiturid ei müü enam alla turuhinna kuna mitmed täiturid selle tõttu töö kaotanud ja keegi ei raha tülikat kohtuasja kaela (otsi vastavad kohtujuhtumid üles). Seega ei tasu loota soodsamalt hinnale kohtutäituri müümise korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiturid ei müü enam alla turuhinna …

Ma olen päris palju KV tagatisel ühisrahastusse investeerinud, seal lähevad objektid aegajalt sundmüüki ja nii ma olen nende müükide kulgemist jälginud. Meenub mingi kommentaar, et täituril on kohustus alustada müügiga mingilt teatud hinnatasemelt (kahjuks ei mäleta, mis see oli) ja kui müük ei suju ning enampakkumised ebaõnnestuvad, siis tullakse vaikselt hinnaga allapoole. Ja seda sugugi mitte iga ebaõnnestunud enampakkumise järel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.01 09:40; 27.01 21:30; 28.01 08:16; 30.01 11:32; 30.01 17:41; 30.01 17:48; 30.01 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hk arvesta selle korteri hinnaks min 135 000. Või ollakse tõesti nii naiivne, et arvatakse, et 75 000-ga saab sellise korteri kätte?

75 000 on õiglane hind selle peldiku eest.

Keegi pole vist Tallinna ja Tallinna lähiümbruse kinnisvarahindadega kursis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 10:04; 30.01 16:01; 30.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetse korteri puhul on EELDATAV laenujääk 60 000 euri. Kogu hüpoteek on 82 000 eurot ehk reaalsel müügihetkel võib võlasumma olla kuni 82 000 eurot. Me ei tea ju, mis intress, mis leppetrahvid, lepingutasud jms võivad veel lisanduda müügihetkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole vist Tallinna ja Tallinna lähiümbruse kinnisvarahindadega kursis.

Olen ikka. Oman Tallinnas lausa 11 korterit.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:43; 31.01 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetse korteri puhul on EELDATAV laenujääk 60 000 euri. Kogu hüpoteek on 82 000 eurot ehk reaalsel müügihetkel võib võlasumma olla kuni 82 000 eurot. Me ei tea ju, mis intress, mis leppetrahvid, lepingutasud jms võivad veel lisanduda müügihetkeks.

Niimoodi pimesi ostetaksegi või saab need kuidagi teada enne ostmist?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 18:04; 30.01 15:26; 31.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kellelgi laenupuhkus elamuasemelanul lõppemas ja kodu haamri alla minemas?