Esileht Koolilaps kas külmapühad?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: kas külmapühad?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui laps Tallinnas ei ela, kuidas ta siis Tallinna koolis käib?[/tsitaat]

Kui laps läks kooli, siis elasime Tallinnas, nüüd enam mitte, ega siis keegi last sellepärast koolis välja viska. Paljudel on Tallinnasse sissekirjutus, aga elatakse mujal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.01 13:47; 31.01 17:08; 31.01 18:43; 01.02 19:48; 02.02 08:26; 02.02 09:23; 02.02 12:16; 02.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui laps Tallinnas ei ela, kuidas ta siis Tallinna koolis käib?[/tsitaat]

Minu laps ka Lütseumis ja elame hoopsi teises vallas, naiivne on arvata, et kõik lütseumis käivad lapsed elavad Tallinnas. Minu laps jäi ka täna koju, kuna rongile päris pikk maa astuda ja väga külm oli tõesti, autoga ka viia polnud võimalik, mees on komandeeringus, mina imikuga kodus ja autoga ei sõida.
Minu arvates on ka see üllitis seal kooli kodulehel natuke mage. Mina lapsevanemana siiski teen otsuse, kas minu laps tuleb külmaga kooli või mitte. Kui elaksime linnas ja bussipeatuseni lühike maa, siis muidugi oleks laps täna kooli läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.01 13:47; 31.01 17:08; 31.01 18:43; 01.02 19:48; 02.02 08:26; 02.02 09:23; 02.02 12:16; 02.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kodus olevad lapsed õpivad ka. St vaatavad e-koolist mis teised koolis tegid ja õpivad järgi.

Mis saab nendest lastest, kes terve see nädal kodus on.

Meie lapse klassis on ainult üks laps kodus, teised kõik koolis. Selge see, et õpetaja võtab ainet edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laisad ja laisad, ärge võtke lastelt külmapühi ära. Tuletage meelde oma lapsepõlve!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 23:53; 02.02 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli eile akna taga temperatuur -22,5, täna -27. Tuulekülma ei tea, kuna ei taha praegu välja minna tuult mõõtma 😉
Algklassilapsed: poisid tahtsid ikka kooli minna, saavad hommikul autoga, ja olen käskinud lõuna ajal neil vanaemale helistada, see saab siis autoga järgi minna, jala ei lubanud neil tulla (1 km, jala tulevad vähemalt 20 min). Nemad naudivad seda, et klassis/koolis on vähe lapsi ja kohe teistmoodi õhkkond ja olemine.
Tüdruk ütles, et temal on toaski külm kogu aeg, ei taha õue ja kooli minna. Noh, kuna neil õigus on külmapühi pidada, siis lubasin tal koju jääda. Ise mäletan ka, et see oli selline eriline tunne, et \”ei pea minema\”. Koolielu mõnus osa ju 😉 Mul endal ka ülemused mõistvad, ütlevad, et kui saab kodust teha ja enesetunne pole parim või väga külm või mõni asjatoimetus ka lisaks, siis võib ju alati teha kodukontorist tööd. Minu arust teeb see elu mõnusamaks ja lihtsalt kontoris istumise nimel küll ennast iga hommik sinna ei aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:12; 01.02 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Linnades tuleb varsti uus buss ja külmapühi kasutavad ära laisad.[/tsitaat]

No ma ei tea. Linnades tuleb uus buss küll, aga ooteaeg on ju külmetamine! Bussid ei käi iga 2 minuti tagant, lisaks juurde veel bussipeatusse vantsimine ja bussipeatusest kooli jõudmine.. Meil räägivad õpetajad 1.-3. klassi lastele juba, et 3m/s annab juba -6 kraadi külma juurde, ning katmata kehaosad (nina, põsed jms) saavad juba 5-10 min õues viibimisega korralikke külmakahjustusi. Tugevama organismi ja hea nahaga inimesed seda ei pruugi kohe tunda, aga õrnema lapse nahk näitab kohe välja, mis see järgmise bussi ootamine tähendab. Elu on ikka inimväärselt elamiseks, mitte \”nui neljaks kooli jõudmiseks\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:12; 01.02 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli juba tavalist külma -29 kraadi. Tuulekülmast ei tahagi midagi teada. Numbrid lähevad koledaks.
1.kl laps kodus. Maakool.
Ülesanded teeme kodus – ausaltöeldes teeb ta kodus korralikumalt kui koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu laps ka Lütseumis ja elame hoopsi teises vallas, naiivne on arvata, et kõik lütseumis käivad lapsed elavad Tallinnas. Minu laps jäi ka täna koju, kuna rongile päris pikk maa astuda ja väga külm oli tõesti, autoga ka viia polnud võimalik, mees on komandeeringus, mina imikuga kodus ja autoga ei sõida.
Minu arvates on ka see üllitis seal kooli kodulehel natuke mage. Mina lapsevanemana siiski teen otsuse, kas minu laps tuleb külmaga kooli või mitte. Kui elaksime linnas ja bussipeatuseni lühike maa, siis muidugi oleks laps täna kooli läinud.

[/tsitaat]Imikuga kodus ja autoga ei sõida????APPI! Vaat see on küll mage. Muide, miks su laps lütseumis käib? Peakuju järgi võiks arvata, et lähim õppeasutus sobiks paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 10:04; 01.02 23:09; 02.02 08:55; 02.02 09:50; 02.02 21:33; 02.02 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps (Tln-st) nt teatas eile, et ema ei pea kooli minema, kui kraadiklaas näitab -20 ja mida ta ka näitas.

selle peale kui ma ütlesin, et kuna sind viiakse autoga ja pärast tulen bussipeatusesse autoga vastu hakati jonnima ja pirtsutama, et tema peab nüüd ainukesena koolis olema, KEEGI teine ei lähe jne.

Siis mõtlesin küll, et miks peale see täpsemalt reguleeritud tõesti, et maakohtades ainult on külmapühad.
Minu meelest Tln-s ei käi keegi enam ühistranspordiga koolis või kui käibki, siis andke andeks kuni 500m saab ikka kõnnitud ju?!
Kuidas need lapsed tänapäeval nii hädad on?!
Vanasti polnud peale villaste sokkide ja kinnaste muid \”soemaid riideid\” olemaski, tänapäeval võid ju lausa el. soojendusega saapad osta, aga näed, ikka on külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma andsin lapsele valida(2-klass) kas läheb kooli või jääb koju, kuigi viin ta autoga kooli aga tagasi tuleb jala, tema valis ikka koolimineku kuna seal on lõbusam ja ei taha ta üksi kodus olla, noorem läks ikka aeda, rühmad on soojad ja seltsis lõbusam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:22; 02.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuniks auto käivitub, saab teise klassi lapse siit maalt linna kooli viia kenasti. Kuna laps oli pikalt haiglas, siis ta läheb kooli suure heameelega. Kui lapsi on vähe, korratakse ilmselt varem õpitud ja meile sobib see eriti hästi. Õpetajad on koolis nii ehk teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu laps (Tln-st) nt teatas eile, et ema ei pea kooli minema, kui kraadiklaas näitab -20 ja mida ta ka näitas.

selle peale kui ma ütlesin, et kuna sind viiakse autoga ja pärast tulen bussipeatusesse autoga vastu hakati jonnima ja pirtsutama, et tema peab nüüd ainukesena koolis olema, KEEGI teine ei lähe jne.

Siis mõtlesin küll, et miks peale see täpsemalt reguleeritud tõesti, et maakohtades ainult on külmapühad.
Minu meelest Tln-s ei käi keegi enam ühistranspordiga koolis või kui käibki, siis andke andeks kuni 500m saab ikka kõnnitud ju?!
Kuidas need lapsed tänapäeval nii hädad on?!
Vanasti polnud peale villaste sokkide ja kinnaste muid \”soemaid riideid\” olemaski, tänapäeval võid ju lausa el. soojendusega saapad osta, aga näed, ikka on külm.[/tsitaat]

hädad jah, mul laps täna üksi klassis, tegu 6. klassiga. Ilmselt ei ole see mitte otseselt külmakartus vaid, et on antud võimalus kodus olla. Selline vanus lihtsalt, et iga puudumise võimalust kasutatakse ära. Ilmselt istub homme samuti kodus ja keeldub minemast, sest ei taha üksi tola olla, kuigi saan autoga viia ja tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5. klassi laps läks kooli, õnneks jõudsin ta enne uksest väljaminekut üle vaadata, sest noormees oli esimese raksuga unustanud teksadele paksud püksid peale panna.
läksid täna koos isaga autoga, sest mu abikaasa pidi mingite tööasjade pärast kindlasti autoga minema. tagasi tuleb laps aga bussiga.

ise õpetaja ja täna kodus, aga mitte külma, vaid gripi tõttu – loodetavasti ei hakka siin õhtul gümnasistide vanemad kiruma, et näe, laps peab minema, aga õpetaja ise ei tule, aga 38C palavikuga klassi ees seista oleks veel hullem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Minu meelest Tln-s ei käi keegi enam ühistranspordiga koolis või kui käibki, siis andke andeks kuni 500m saab ikka kõnnitud ju?!
[/tsitaat]

Minu meelest käivad ikka üsna paljud lapsed ühistranspordiga koolis, hommikuti võibolla viiakse rohkem autoga, aga päeval läheb enamus iseseisvalt koju.
Minu omad läksid ka kooli, esimene ja neljas klass, kuigi neljandik juba nädal aega ohib, et miks ta küll Tartus ei ela. Meil kaks peatust sõita, trollid ja bussid käivad iga paari minuti tagant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 11:36; 02.02 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps peab täna külmapühi. Tegu 3. klassi poisiga. Hommikul saab autoga, aga lõunal peaks ise bussiga tulema. Busside graafikujärgne vahe on 15 minutit, koolist bussipeatusesse minemiseks kulub teist sama palju. Eile olid tal käed ka külmakahjustuse saanud ja paistes, nii et täna vähemalt naudib kodus igavlemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:12; 01.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeval ju pole enam külm ka. Kätel külmakahjustus? Millised kindad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 15:59; 01.02 13:16; 01.02 15:04; 01.02 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päeval ju pole enam külm ka. Kätel külmakahjustus? Millised kindad?[/tsitaat]

Täna pole Tartus isegi päeval temperatuur tõusnud külmapühade piirist kõrgemale. Hetkel tuulekülm -23 kraadi, emhi andmetel.
Ma isegi ei tea, mis kindad täpselt. Ühed neist kilematerjalist sõrmikutest, tõenäoliselt noname. Ma arvan, et tema puhul on põhisüüdlane külma veega pesemine ja mittekuivatamine (ja siis õuelippamine). Ise süüdi, aga nüüd on kahju käes ja ma arvan, et mõnda aega maksab end hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:12; 01.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5.-nda klassi laps saabus just koolist ja teatas, et täna puudus nende klassist üks laps haiguse tõttu, mitte külmapühade pärast. Niisiis lapsevanemad on kõik ühel nõul, et ei mingeid külmapühi (Tartus).
Kuigi jah, EMHI näitab hetkel meile -24 tuulekülma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.01 10:27; 31.01 10:08; 31.01 10:52; 01.02 14:25; 02.02 12:17; 02.02 17:29; 03.02 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll tartlased ka reedeks külmapühi rohkem naudivad. Samas on 1 klassi lapsed tahavad ise väga kooli minna. Usun, et nad muudaks kohe arvamust kui ma neil bussiga laseks minna nagu nad tavaliselt kooli lähevad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 08:37; 30.01 08:39; 31.01 08:03; 01.02 14:41; 01.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khm, mnjaa, minu laps sai põhjuseta puudumised kirja, mis siis, et saatsin hommikul igaks juhuks ka puudumistõendi ekooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:57; 01.02 15:31; 01.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täna pole Tartus isegi päeval temperatuur tõusnud külmapühade piirist kõrgemale. Hetkel tuulekülm -23 kraadi, emhi andmetel.
Ma isegi ei tea, mis kindad täpselt. Ühed neist kilematerjalist sõrmikutest, tõenäoliselt noname. Ma arvan, et tema puhul on põhisüüdlane külma veega pesemine ja mittekuivatamine (ja siis õuelippamine). Ise süüdi, aga nüüd on kahju käes ja ma arvan, et mõnda aega maksab end hoida.[/tsitaat]

Külmaga on labakud paremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 15:59; 01.02 13:16; 01.02 15:04; 01.02 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Khm, mnjaa, minu laps sai põhjuseta puudumised kirja, mis siis, et saatsin hommikul igaks juhuks ka puudumistõendi ekooli.[/tsitaat]
Mul nad ka eile 2 tunnist said aga küllap klassijuhataja selle jälle ära muudab millalgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 08:37; 30.01 08:39; 31.01 08:03; 01.02 14:41; 01.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul nad ka eile 2 tunnist said aga küllap klassijuhataja selle jälle ära muudab millalgi.[/tsitaat]

Mis tal muud üle jääb, aga see ongi veider, et enne saatsin ju tõendi, aga 4 tundi hiljem ikkagi pandi puudumised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:57; 01.02 15:31; 01.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul nad ka eile 2 tunnist said aga küllap klassijuhataja selle jälle ära muudab millalgi.[/tsitaat]

Aineõpetajad saaavadki ainult põhjuseta puudumisi ehk siis kriipse panna. Põhjuse sisestab klassijutahataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 15:59; 01.02 13:16; 01.02 15:04; 01.02 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie piirkonnas näitas hommikul tuulekülma -27kraadi, esimese klassi poiss läks kooli jala, kool asub 450m kaugusel, kõnnib max 10minutit, seega pole midagi hullu, soojad püksid on teksadel peal ja jope ka soe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Imikuga kodus ja autoga ei sõida????APPI! Vaat see on küll mage. Muide, miks su laps lütseumis käib? Peakuju järgi võiks arvata, et lähim õppeasutus sobiks paremini.[/tsitaat]

hmm, autoga ei sõida, sest pole lube ja laps käib Lütseumis, sest see oli meie pere valik ja laps on igati tubli ja tark. Peakuju on ka normaalne, ära muretse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.01 13:47; 31.01 17:08; 31.01 18:43; 01.02 19:48; 02.02 08:26; 02.02 09:23; 02.02 12:16; 02.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aineõpetajad saaavadki ainult põhjuseta puudumisi ehk siis kriipse panna. Põhjuse sisestab klassijutahataja.[/tsitaat]

Puudumised panigi klassijuhataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:57; 01.02 15:31; 01.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

hmm, autoga ei sõida, sest pole lube ja laps käib Lütseumis, sest see oli meie pere valik ja laps on igati tubli ja tark. Peakuju on ka normaalne, ära muretse![/tsitaat]Mis siin ikka muretseda…Lütseum on väikese algustähega. Kui autosõidulube pole, siis on selle peakujuga kuidagi kahtlane…Ja veel, kui oli \”teie pere valik\”, siis käitu vastavalt. Ära vingu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 10:04; 01.02 23:09; 02.02 08:55; 02.02 09:50; 02.02 21:33; 02.02 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis siin ikka muretseda…Lütseum on väikese algustähega. Kui autosõidulube pole, siis on selle peakujuga kuidagi kahtlane…Ja veel, kui oli \”teie pere valik\”, siis käitu vastavalt. Ära vingu.[/tsitaat]

Noh, kas rohud jäid täna võtmata, et nii tigedust täis? Või on kade meel, sest sinu laps jäi lütseumi ukse taha? Vabandust, aga täiesti uskumatuid troppe liigub siin perekoolis ringi! Minul, muide, ei ole ka juhiluba (kui keeleeksperdina soovid esineda, siis tea, et \”autosõiduload\” asemel tuleks kasutada ikka \”juhiluba\”), kuid ma ei arva, nagu oleks see tingitud vähestest vaimsetest võimetest. Igaüks lihtsalt ei sobi autojuhiks. Kahju ainult, et kõik sellest aru ei saa! Kui saaksid, oleks meie liikluskultuur natuke parem…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.01 21:03; 31.01 10:52; 31.01 15:28; 02.02 00:01; 02.02 11:42; 02.02 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://ohtuleht.ee/462775

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.01 13:47; 31.01 17:08; 31.01 18:43; 01.02 19:48; 02.02 08:26; 02.02 09:23; 02.02 12:16; 02.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )


Esileht Koolilaps kas külmapühad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.