Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?

Postitas:
Kägu

Kardan, et 10. jaanuar valitsus allub survele ja võtab negatiivse testi jälle kasutusele, millega mittevaktsineeritud saavad üritusi ja spordisaale külastada. Madal nakatumine ei tohiks olla küll põhjuseks koroonapassi ära kaotada, sest koroonaviirus ei kao kuhugi, vähemalt mitte lähima 5 aasta jooksul. Tegelikult see meede on vaktsineerimata inimeste kaitseks ja nende huvides, et piirangud niipea ära ei kaoks!

Mul tuttav on vaktsineerimata tervislikel põhjustel ja tema tunnistas, et loodab praeguste piirangute kehtimist mitu aastat, et ei tekiks vastupandamatut kiusatust kuhugi tööväliselt minna ja koroona külge saada. Kui antigeeni teste regulaarselt tegi, siis olid pidevalt peavalud ja vahest oli ninast isegi verejooks. Nüüd on tervis palju parem, kui tükk aega ühtegi testi teinud pole. No ei ole ohutu see pidev testimine.

+1
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Jah, saad näidata tõendit negatiivse testitulemuse kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Jah, saad näidata tõendit negatiivse testitulemuse kohta.

Jah, üks kahest- kas pass või test, mis negatiivset IQ-d tõestab. Ülejäänud istuvad kodus ja imevad käppa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardan, et 10. jaanuar valitsus allub survele ja võtab negatiivse testi jälle kasutusele, millega mittevaktsineeritud saavad üritusi ja spordisaale külastada. Madal nakatumine ei tohiks olla küll põhjuseks koroonapassi ära kaotada, sest koroonaviirus ei kao kuhugi, vähemalt mitte lähima 5 aasta jooksul. Tegelikult see meede on vaktsineerimata inimeste kaitseks ja nende huvides, et piirangud niipea ära ei kaoks!

Mul tuttav on vaktsineerimata tervislikel põhjustel ja tema tunnistas, et loodab praeguste piirangute kehtimist mitu aastat, et ei tekiks vastupandamatut kiusatust kuhugi tööväliselt minna ja koroona külge saada. Kui antigeeni teste regulaarselt tegi, siis olid pidevalt peavalud ja vahest oli ninast isegi verejooks. Nüüd on tervis palju parem, kui tükk aega ühtegi testi teinud pole. No ei ole ohutu see pidev testimine.

 

ära muretse, järgmisest aastast tehakse euroopa liidus vaktsineerimine kohustuslikuks ja sõjaväega surutakse kõigile nõel õlga. Võid rahulikult magada

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

s! Mul tuttav on vaktsineerimata tervislikel põhjustel ja tema tunnistas, et loodab praeguste piirangute kehtimist mitu aastat, et ei tekiks vastupandamatut kiusatust kuhugi tööväliselt minna ja koroona külge saada.

Tervislikel põhjustel vaktsineerimata inimene on vastava arstitõendi esitamisel võrdne vaktsineeritud või läbipõdenud inimesega. Endal pole siiani olnud probleeme kuskile pääsemisega, ühe korra on teenindaja kutsunud ilmselt juhataja või kellegi, et järgi uurida, et kas võib mind lubada.

Kui sa aga lihtsalt jaurad, et sul on vastunäidustus ilma seda tõendamata, siis muidugi sind kuhugi ei lubata.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardan, et 10. jaanuar valitsus allub survele ja võtab negatiivse testi jälle kasutusele, millega mittevaktsineeritud saavad üritusi ja spordisaale külastada. Madal nakatumine ei tohiks olla küll põhjuseks koroonapassi ära kaotada, sest koroonaviirus ei kao kuhugi, vähemalt mitte lähima 5 aasta jooksul. Tegelikult see meede on vaktsineerimata inimeste kaitseks ja nende huvides, et piirangud niipea ära ei kaoks!

Mul tuttav on vaktsineerimata tervislikel põhjustel ja tema tunnistas, et loodab praeguste piirangute kehtimist mitu aastat, et ei tekiks vastupandamatut kiusatust kuhugi tööväliselt minna ja koroona külge saada. Kui antigeeni teste regulaarselt tegi, siis olid pidevalt peavalud ja vahest oli ninast isegi verejooks. Nüüd on tervis palju parem, kui tükk aega ühtegi testi teinud pole. No ei ole ohutu see pidev testimine.

Nad tahavad seda olukorda vältida, et nakatunute seas on ainult vaktsineeritud inimesed.  Praegu on nakatunute seas üle 30 protsendi vaktsineeritud inimesed. Kui neid testitaks ka samasuguse hooga kui vaktsineerimata inimesi, oleks nakatumise protsent suurem. Õiglane on, et oleks koguaeg tagatud, et viirus ei leviks. Ehk siis tõend peaks olema ainult läbipõdenud inimestel. Teised peaks end testima koguaeg. Vaktsiin on aga inimese enda kaitseks, mingit kaitset teistele see vaktsiin ei oma.  Üks tuttav on vaktsineeritud ja üle 2 nädala 38-39 , ju see on siis kerge viis seda viirust läbi põdeda. Nii et need, kelle ajud pestud on ja väidavad, et kaitsevad teisi, lootke, et vähemalt endal kaitset jagub lubatud määral. Kui tuleb tõeline vaktsiin, mis annab tõelise immuunsuse, olen esimene kes läheb vaktsineerima. Aga niikaua kui see vedelik ei taga vaktsineeritute haigestumist, mina seda vedelikku endale süstida ei lase. Geneetiliselt muundatud inimene on vaktsineeritu, sest see vedelik kirjutab geene üle. Milleks seda vaja on, kui kaitset see ei anna haigestumise ja teiste nakatumiste eest.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tuttav on vaktsineeritud ja üle 2 nädala 38-39 , ju see on siis kerge viis seda viirust läbi põdeda. Nii et need, kelle ajud pestud on ja väidavad, et kaitsevad teisi, lootke, et vähemalt endal kaitset jagub lubatud määral. Kui tuleb tõeline vaktsiin, mis annab tõelise immuunsuse, olen esimene kes läheb vaktsineerima. Aga niikaua kui see vedelik ei taga vaktsineeritute haigestumist, mina seda vedelikku endale süstida ei lase.

Segi kammisid või? Su tuttav on iga 2 nädala tagant koroonas?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tuttav on vaktsineeritud ja üle 2 nädala 38-39 , ju see on siis kerge viis seda viirust läbi põdeda. Nii et need, kelle ajud pestud on ja väidavad, et kaitsevad teisi, lootke, et vähemalt endal kaitset jagub lubatud määral. Kui tuleb tõeline vaktsiin, mis annab tõelise immuunsuse, olen esimene kes läheb vaktsineerima. Aga niikaua kui see vedelik ei taga vaktsineeritute haigestumist, mina seda vedelikku endale süstida ei lase.

Segi kammisid või? Su tuttav on iga 2 nädala tagant koroonas?

Mis rahvusest sa oled, et eesti keelest aru ei saa?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Palju su IQ siis on, oh ülim olend?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Palju su IQ siis on, oh ülim olend?

Ma õnneks sündisin tööpäeval, kui mõistuse jagajatel ei olnud vaba päev, jah.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahan normaalset elu, ilma pidevate haiglatäitumise kõrgaegadeta. Seega kui passi nõue aitab selles suunas edasi, et ühiskonna liikmed end rohkem vaktsineerivad, siis pooldan passi, saaks neist lõpututest piirangutest vabaks. Aga tahaks, et reisi planeerides ja üritustele piletit ostes ei peaks kogu aeg mõtlema, kas see on nüüd maha visatud raha või mitte, Võib juhtuda, et ka vaktsineerimine ei aita haiglatäituvuse piike täiesti ära hoida, aga vähemalt veidi harvemaks muuta ikka aitab, seegi parem ikka, kui nii nagu praegu on.

 

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaviirus ei kao kuhugi, see on juba aastakümneid levinud ja ringleb edasi. Kõrghooaeg on nagu teistel tatitõvedel – sügis, talv, kevad. Vaktsineerimine aitab kuni järgmise hooajani – siis on jälle uus mutatsioon ja kõik kordub.

Ma loodan, et need piirangud ja testimised üldse lõpetatakse. Rahvusvaheline vaktsineerimispass jääb nagunii – see on Teisest maailmasõjast peale kasutusel ja teatud riikides vajalik.

Haiglatesse loetud voodikohtade arv – kui kohad täis, siis rohkem vastu ei võeta: ülejäänud jäävad järjekorda oma ravi ootama. Nii on ju kõikide teiste haigustega – meil on ikkagi plaaniline ravi ka.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et need piirangud ja testimised üldse lõpetatakse

Piirangud saab lõpetada alles siis, kui haiglate intensiivraviosakonnad enam ülemäärase täituvusega iga natukese aja tagant ei ole. Inimesed on nii turvalises keskkonnas elanud, et ei kipu aru saama, kui palju halvem on elu siis kui arstiabi ei ole kättesaadav. Seni ei saa aru, kui endal või lähedasel on vältimatut arstiabi vaja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Palju su IQ siis on, oh ülim olend?

Ma õnneks sündisin tööpäeval, kui mõistuse jagajatel ei olnud vaba päev, jah.

Kas sa paari sõnaga seletaksid lahti soojusjuhtivuse diferentsiaalvõrrandi? Lihtsalt kontrolli mõttes.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Totaalselt haige inimese teemaalgatus. Palun lase ennast kontrollida. Kuigi ilmselgelt on Sinu puhul päris hästi näha, et ütle mulle, kes on Su sõbrad ja ma ütlen, kes oled Sina. Kui alaarenenud peab inimene olema, kes loodab, et riik keelaks talle ära asjad, sest siis ei teki tal kiusatust kuhugi minna ???????? Täotsa jube, et igasuguseid amööbe ka maa kannab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Palju su IQ siis on, oh ülim olend?

Ma õnneks sündisin tööpäeval, kui mõistuse jagajatel ei olnud vaba päev, jah.

Kas sa paari sõnaga seletaksid lahti soojusjuhtivuse diferentsiaalvõrrandi? Lihtsalt kontrolli mõttes.

Sul vist tuleb enne seda IQ tähendus enda jaoks “paari sõnaga lahti seletada”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahan normaalset elu, ilma pidevate haiglatäitumise kõrgaegadeta. Seega kui passi nõue aitab selles suunas edasi, et ühiskonna liikmed end rohkem vaktsineerivad, siis pooldan passi, saaks neist lõpututest piirangutest vabaks. Aga tahaks, et reisi planeerides ja üritustele piletit ostes ei peaks kogu aeg mõtlema, kas see on nüüd maha visatud raha või mitte, Võib juhtuda, et ka vaktsineerimine ei aita haiglatäituvuse piike täiesti ära hoida, aga vähemalt veidi harvemaks muuta ikka aitab, seegi parem ikka, kui nii nagu praegu on.

Mulle tundub, et need, kes on nõus vaktsineerima, on nüüdseks nagunii vaktsineeritud – ja no sellised sunnimeetmed pole tegelikult päris normaalsed ka. Vaktsineerimata inimesed koju jätta, sest haiglad on täis ja on vaja nakatumiskordajat alla saada, sellest ma saan aru. Aga lihtsalt kellegi karistamiseks vms on see rõve. Jah, restoran ei ole inimõigus, aga kui nakatumiskordaja juba piisavalt all on, ei näe ma küll põhjust seda neile keelata. Seekord oli probleem pigem see, et kellelgi ei olnud mune õigel ajal (st enne valimisi) neid otsuseid langetada. Kui õigeaegselt reageerida, annab olukorda juhtida küll, seda enam, et hetkel tundub, et elame aastaid veel selle haigusega kaasa lainetades, kui üks neist uutest ravimitest just erakordselt tõhusaks ei osutu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, restoran ei ole inimõigus, aga kui nakatumiskordaja juba piisavalt all on, ei näe ma küll põhjust seda neile keelata.

Võimalik, et juba 10. jaanuarist saavad taas testidega neid kohti külastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, me loodame, et passid jäävad mingist IQ levelist allpool eksisteerivatele eluvormidele igavesti, sest siis on teil vähemalt see ükski põhjus ennast erilise ja tähtsana tunda.

Palju su IQ siis on, oh ülim olend?

Ma õnneks sündisin tööpäeval, kui mõistuse jagajatel ei olnud vaba päev, jah.

Kas sa paari sõnaga seletaksid lahti soojusjuhtivuse diferentsiaalvõrrandi? Lihtsalt kontrolli mõttes.

Sul vist tuleb enne seda IQ tähendus enda jaoks “paari sõnaga lahti seletada”.

Ma kardan, et su IQ jääb ikka sinna 100-st allapoole, kui sul oleks kõrgem, siis oleksid vihjest aru saanud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te aru ei saa, et negatiivne test tühistati ka vaktsineerimise motiveerimiseks. Kuidas see aga siis motiveerib, kui on inimestel teadmine, et saab millalgi jälle negatiivse testiga üritustele? Ootan ära, millal 10. jaanuar kukub ja lähen. Lisaks on vaktsineerimata inimestel suurem tõenäosus nakatuda ja raskelt haigestuda, nii et lisaks motiveerimisele on sel ka inimest ennast kaitsev eesmärk. Sellepärast on Kallas ka öelnud, et Covid tõend on tulnud selleks, et jääda. Ja jäädagi alatiseks.

Mina tean küll mitut ettevõtjat, kes negatiivse testiga vaktsineerimata inimest isegi siis enam sisse ei lase, kui valitsus seda uuesti peaks lubama. Ka ennem vaadati neid koroonatestijaid asutustes ikka väga halva pilguga ja otsiti isegi vabandusi nende mitte sisselaskmiseks. Olen ise seda olukorda tunnistanud pealtvaatajana.

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina tean küll mitut ettevõtjat, kes negatiivse testiga vaktsineerimata inimest isegi siis enam sisse ei lase, kui valitsus seda uuesti peaks lubama. Ka ennem vaadati neid koroonatestijaid asutustes ikka väga halva pilguga ja otsiti isegi vabandusi nende mitte sisselaskmiseks. Olen ise seda olukorda tunnistanud pealtvaatajana.

No testimine tekitab ilmselgelt ettevõtjale lisatüli, seega usun, et seda enam ei rakendata ja läheb nagu Saksamaal

https://www.delfi.ee/artikkel/95296359/saksamaa-keelab-vaktsineerimata-inimestel-avalikes-kohtades-aja-veetmise

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, restoran ei ole inimõigus, aga kui nakatumiskordaja juba piisavalt all on, ei näe ma küll põhjust seda neile keelata.

Võimalik, et juba 10. jaanuarist saavad taas testidega neid kohti külastada.

Ei usu, et meil nii läheb. Nii Kallas kui Kiik on korduvalt rõhutanud, et koroonapass on tulnud, et jääda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean küll mitut ettevõtjat, kes negatiivse testiga vaktsineerimata inimest isegi siis enam sisse ei lase, kui valitsus seda uuesti peaks lubama. Ka ennem vaadati neid koroonatestijaid asutustes ikka väga halva pilguga ja otsiti isegi vabandusi nende mitte sisselaskmiseks. Olen ise seda olukorda tunnistanud pealtvaatajana.

Kas sa päriselt arvad, et keegi hullult igatseb sellistele “ettevõtjatele” oma raha viia või? Minu poolest võiks vabalt edaspidi ollagi mingid ullikeste kohad, kus nad oma passe ja boosterite skoori võrrelda saavad. Ei tunne üldse vajadust sinna minna.

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa päriselt arvad, et keegi hullult igatseb sellistele “ettevõtjatele” oma raha viia või? Minu poolest võiks vabalt edaspidi ollagi mingid ullikeste kohad, kus nad oma passe ja boosterite skoori võrrelda saavad. Ei tunne üldse vajadust sinna minna.

Kas sa saad aru, et ainult sellised kohad saavadki olema?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa päriselt arvad, et keegi hullult igatseb sellistele “ettevõtjatele” oma raha viia või? Minu poolest võiks vabalt edaspidi ollagi mingid ullikeste kohad, kus nad oma passe ja boosterite skoori võrrelda saavad. Ei tunne üldse vajadust sinna minna.

Kas sa saad aru, et ainult sellised kohad saavadki olema?

Arvestades seda, et pea pooled on vaktsineerimata, siis ka nendega tuleb arvestada. Mõne kuu pärast hakkab kaalukauss taas vaktsineerimatute kasuks pöörduma, kuna kolmandat-neljandat boosti ei ole nõus enam nii paljud tegema võrreldes esimese ja teisega. Ettevõtjatel on valida, kas poolest käibest loobuda (ehk minna pankrotti) või muuta suhtumist.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean küll mitut ettevõtjat, kes negatiivse testiga vaktsineerimata inimest isegi siis enam sisse ei lase, kui valitsus seda uuesti peaks lubama. Ka ennem vaadati neid koroonatestijaid asutustes ikka väga halva pilguga ja otsiti isegi vabandusi nende mitte sisselaskmiseks. Olen ise seda olukorda tunnistanud pealtvaatajana.

No testimine tekitab ilmselgelt ettevõtjale lisatüli, seega usun, et seda enam ei rakendata ja läheb nagu Saksamaal

https://www.delfi.ee/artikkel/95296359/saksamaa-keelab-vaktsineerimata-inimestel-avalikes-kohtades-aja-veetmise

See jäetakse meie peavoolumeedias muidugi märkimata, et vaktsiinipassi saab ka testi abil, nagu meilgi varem oli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jäetakse meie peavoolumeedias muidugi märkimata, et vaktsiinipassi saab ka testi abil, nagu meilgi varem oli.

Sellestsamast artiklist lugesid seda või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ma käin mingites valedes kohtades, aga ma ei näe neid tühjasid kohvikuid, millest kõik räägivad – minu lemmikkohvikus peab ikka veits aega valima, et saaks minna ajal, kui seal vähem rahvast on (sest mina ise tahan ka vaktsineerituna siiski mõistlikult distantsi hoida), teistes, kuhu olen nüüd uute reeglite ajal sattunud või kust mööda jalutanud, on ka alati inimesi. Erandiks mõni Aasia koht, aga vähemalt selles, mis mul kodu lähedal on, voorivad nüüd Wolti ja Bolti kullerid edasi-tagasi, nii et eeldan, et miskipärast just Aasia toitu eelistatakse nüüd koju või kontorisse tellida.

 

Igaks juhuks ütlen, et ma ei taha kuidagi eitada piirangute mõju majandusele, tunnen isegi inimesi, kes on seoses koroonaga töö kaotanud jne. Lihtsalt ma ei näe seda just kohvikutes-söögikohtades (baarid, mille peamine teenimisaeg on öösiti, on muidugi teine asi).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, et pea pooled on vaktsineerimata, siis ka nendega tuleb arvestada. Mõne kuu pärast hakkab kaalukauss taas vaktsineerimatute kasuks pöörduma, kuna kolmandat-neljandat boosti ei ole nõus enam nii paljud tegema võrreldes esimese ja teisega.

Ma ei näe, miks, ega see kolmas- neljas süst ju midagi teistsugust ei tee kui esimesed kaks. Antibiootikume süües saadakse küll aru, miks peab kindla aja tagant uue tabletti võtma. Mille poolest see antikehade taseme stabiilsena hoidmine nii erinerv on?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?