Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed on poolearulised?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kas mehed on poolearulised?

Postitas:

Palju kordi olen siit lugenud, et mees kavatses naise maha jätta. Ometi seksis sellesama naisega ja veel kaitsevahenditeta? Ja kordagi ei tulnud pähe, et seksides võib lapsi saada? Inimesega, kellega ühist tulevikku ei plaani?

+12
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:07; 21.01 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmine loll küsimus palun

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et see oli teemaalgataja lagi ja järgmist ei tule.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju kordi olen siit lugenud, et mees kavatses naise maha jätta. Ometi seksis sellesama naisega ja veel kaitsevahenditeta? Ja kordagi ei tulnud pähe, et seksides võib lapsi saada? Inimesega, kellega ühist tulevikku ei plaani?

See ei ole ometi mehe mure, kui tuleb laps. See on naise mure, tema saab lapse. Mees ei saa last, kui mees ei taha, vaid talle määritakse kaela siis see ja seda teeb julm manipulaatorist naine. Mees muidugi ei pea sellise naisega ometi kokku jääma ega niisugusel alatul teel saadud lapse eest hoolitsema. Kui mees pole väljendanud soovi last saada, siis see ongi tema kaitsevahend ju. Ja kui ta on väljendanud soovi last saada, siis ta võib ka veel mõne aja jooksul ümber mõelda ja naine võiks siis selle probleemiga tegeleda nii, et seda last ikkagi ei sünniks, on ju ometi abort olemas. Ja muidugi, kui ikkagi laps on juba sündinud, võib mees ikkagi ümber mõelda, et see pereelu ikka pole tema jaoks, ja siis lahkuda otsima paremaid väljakutseid. Kondoomiga seks pole üldse nii hea ja milleks kondoom, kui on püsipartner ja pealegi maksavad kondoomid raha ja lähevad vahel veel katki ka. Niimoodi mõtlevad sellised mehed, kui nad üldse sel teemal midagi mõtlevad.

+27
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:55; 21.01 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised mõtlevad, et kui ilma kaitsevahenditeta seksida, siis on vaikiv nõusolek, et mees on raseduse tagajärgedega valmis kaasa lööma.

Mehed mõtlevad, et kui ilma kaitsevahenditeta seksida, siis on vaikiv nõusolek, et naine on nõus raseduse tagajärgedega üksi tegelema.

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust mõtlevad sellised tüübid ainult seda, et tahan praegu seksida ükstapuha kellega.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 20:27; 20.01 21:51; 21.01 08:45; 21.01 15:17; 22.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nende naised on kurjad bitchid, kes neile vägisi lapse kaela määrivad, kuigi armukese teada mees ammu oma naisega ei seksi. Ja mis kõige hullem – mehed ei tule selle bitchi juures ära ka mitte.
Tegelikult elavad mehed topeltelu – armukesele aetakse jumal teab, mis jura suust välja ja see sinisilmselt usub ka kohe. Ja suureks üllatuseks jääb abielusnaine veel rasedaks ka ning takkatraavi on tema halb inimene, kes meest lapsega kinni hoiab (no seda teavad kõik teised).

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 20.01 21:16; 21.01 08:24; 21.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nende naised on kurjad bitchid, kes neile vägisi lapse kaela määrivad, kuigi armukese teada mees ammu oma naisega ei seksi. Ja mis kõige hullem – mehed ei tule selle bitchi juures ära ka mitte.

Tegelikult elavad mehed topelt elu – armukesele aetakse jumal teab, mis jura suust välja ja see sinisilmselt usub ka kohe. Ja suureks üllatuseks jääb abielusnaine veel rasedaks ka ning takka traavi on tema halb inimene, kes meest lapsega kinnihoiab (no seda teavad kõik teised).

No siit tuleb ju välja, et mitte mehed ei ole poolearulised, vaid naised on poolearulised.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 20.01 21:16; 21.01 08:24; 21.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

Aga mingi loo peavad need armukesed ju endale kokku luuletama, muidu ei tundu olukord eriti tore. Ja eriti arukas see naine ju ka olla ei saa, kes usub abielumehe juttu, et ega ta ei armastagi oma naist üldse, ammu elavad nagu õde ja vend, nüüd sinus leidsin lõpuks hingesugulase ja eluarmastuse. Naist küll maha jätta (praegu) veel ei saa, sest nõid ei anna lahutust, lapsed kannatavad, vara ei tahaks jagada jne. Aga ole sina ilusti kannatlik, sina oled voodis kõige parem, kes mul kunagi on olnud ja armastan sind surmani. Armuke muudkui usub seda juttu ja ootab kannatlikult. Siis kuuleb küla pealt, et oma naine rase ka veel. Vaat kus lops! Aga jälle hea vabandus valmis, kuri nõid meelitas mehe voodisse ja tegi lapse, et meest kinni hoida. Ja vaeseke ongi lõksus, no mis sa teed ära.

+18
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 20:27; 20.01 21:51; 21.01 08:45; 21.01 15:17; 22.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

Aga mingi loo peavad need armukesed ju endale kokku luuletama, muidu ei tundu olukord eriti tore. Ja eriti arukas see naine ju ka olla ei saa, kes usub abielumehe juttu, et ega ta ei armastagi oma naist üldse, ammu elavad nagu õde ja vend, nüüd sinus leidsin lõpuks hingesugulase ja eluarmastuse. Naist küll maha jätta (praegu) veel ei saa, sest nõid ei anna lahutust, lapsed kannatavad, vara ei tahaks jagada jne. Aga ole sina ilusti kannatlik, sina oled voodis kõige parem, kes mul kunagi on olnud ja armastan sind surmani. Armuke muudkui usub seda juttu ja ootab kannatlikult. Siis kuuleb küla pealt, et oma naine rase ka veel. Vaat kus lops! Aga jälle hea vabandus valmis, kuri nõid meelitas mehe voodisse ja tegi lapse, et meest kinni hoida. Ja vaeseke ongi lõksus, no mis sa teed ära.

Aga mis loo need kodusolevad naised omale kokku luuletavad? Et mehed on mehed ja peavadki mööda ilma seemet laiali külvama? Et head meest tulebki külanaistega jagada?

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:19; 21.01 08:39; 21.01 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

Aga mingi loo peavad need armukesed ju endale kokku luuletama, muidu ei tundu olukord eriti tore. Ja eriti arukas see naine ju ka olla ei saa, kes usub abielumehe juttu, et ega ta ei armastagi oma naist üldse, ammu elavad nagu õde ja vend, nüüd sinus leidsin lõpuks hingesugulase ja eluarmastuse. Naist küll maha jätta (praegu) veel ei saa, sest nõid ei anna lahutust, lapsed kannatavad, vara ei tahaks jagada jne. Aga ole sina ilusti kannatlik, sina oled voodis kõige parem, kes mul kunagi on olnud ja armastan sind surmani. Armuke muudkui usub seda juttu ja ootab kannatlikult. Siis kuuleb küla pealt, et oma naine rase ka veel. Vaat kus lops! Aga jälle hea vabandus valmis, kuri nõid meelitas mehe voodisse ja tegi lapse, et meest kinni hoida. Ja vaeseke ongi lõksus, no mis sa teed ära.

Aga mis loo need kodusolevad naised omale kokku luuletavad? Et mehed on mehed ja peavadki mööda ilma seemet laiali külvama? Et head meest tulebki külanaistega jagada?

Juhtub nii, et kodusolev naine ei teagi, mida mees on armukesele rääkinud. Ja armuke usubki siiralt, et on mehe päästja õela naise käest ning ainult tema seksib selle mehega. Üllatuseks saab teada, et naine on nagu pühast vaimust rasedaks jäänud.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 20.01 21:16; 21.01 08:24; 21.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii intrigeeriv pealkiri ja nii mõttetu sisu:(

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

Aga mingi loo peavad need armukesed ju endale kokku luuletama, muidu ei tundu olukord eriti tore. Ja eriti arukas see naine ju ka olla ei saa, kes usub abielumehe juttu, et ega ta ei armastagi oma naist üldse, ammu elavad nagu õde ja vend, nüüd sinus leidsin lõpuks hingesugulase ja eluarmastuse. Naist küll maha jätta (praegu) veel ei saa, sest nõid ei anna lahutust, lapsed kannatavad, vara ei tahaks jagada jne. Aga ole sina ilusti kannatlik, sina oled voodis kõige parem, kes mul kunagi on olnud ja armastan sind surmani. Armuke muudkui usub seda juttu ja ootab kannatlikult. Siis kuuleb küla pealt, et oma naine rase ka veel. Vaat kus lops! Aga jälle hea vabandus valmis, kuri nõid meelitas mehe voodisse ja tegi lapse, et meest kinni hoida. Ja vaeseke ongi lõksus, no mis sa teed ära.

Aga mis loo need kodusolevad naised omale kokku luuletavad? Et mehed on mehed ja peavadki mööda ilma seemet laiali külvama? Et head meest tulebki külanaistega jagada?

Juhtub nii, et kodusolev naine ei teagi, mida mees on armukesele rääkinud. Ja armuke usubki siiralt, et on mehe päästja õela naise käest ning ainult tema seksib selle mehega. Üllatuseks saab teada, et naine on nagu pühast vaimust rasedaks jäänud.

Muidugi ei tea kodusolev naine, m i d a mees armukesele räägib. Kui teaks…no see oleks veits perversne isegi. Aga kindlasti aimab kodusolev naine, et midagi on toimumas ja mees kõrvale panemas….ja ometi otsustab temaga (veel ühe) lapse saada….Miks?

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:19; 21.01 08:39; 21.01 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolearulisi on piisavalt nii meeste kui naiste hulgas.
Mõned totud ongi uskuma hakanud, et naised ja mehed on täiesti ühesugused. Palju õnne ja palju uusi samasuguseid termasid Perekoolis!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei tea kodusolev naine, m i d a mees armukesele räägib. Kui teaks…no see oleks veits perversne isegi. Aga kindlasti aimab kodusolev naine, et midagi on toimumas ja mees kõrvale panemas….ja ometi otsustab temaga (veel ühe) lapse saada….Miks?

Ei pruugi midagi teada. Ei maksa inimesi nii lolliks ka pidada, et keegi loodaks, et laps hoiab meest kinni. Muidugi mitte. Ja üksikema olemine ei ole mingi meelakkumine, et keegi sellist asja endale vabatahtlikult sooviks. Siit Perekoolist loen, et mõne arvates teeb mõni naine lapsi elatise saamiseks, aga see saadav raha ei korva ju lapsega seotud kulusid mitte kuidagi. Mis paadialune sa pead olema, et see ligi 300 eurot ahvatlev võiks tunduda, kui lapse kasvatamine on mitmeid kordi kallim. Lapse saamine teeb su tööelu raskemaks, uue kaaslase leidmise raskemaks, kes see tahaks seda.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 20:27; 20.01 21:51; 21.01 08:45; 21.01 15:17; 22.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah rumalad, kui kondoomi ei taha kasutada. Selle saavad nad ju ise endale külge panna, ilma teiste luba küsimata. Ja eelkõige tervise kaitseks. Seda eriti juhul, kui neil on suva, kellega seksida, peaasi, et seksida saab, olgu 62-aastane parm naine kuskilt punkrtist või esimene ettejuhtuv kuskilt peolt või vana prost ise.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus. Kindlasti leidub meeleheitel naisi, kes on samas ka rumalad. Sest tänapäeval saab ainult rumal naine mõelda, et lapse abil “keevitab” ta mehe igaveseks enda külge.

Aga ei saa väita, et sellised naised on mingi tavanähtus. Ja samuti ei saa väita, et mehel pole vastutust. Kui purjus peab üks mees olema, et ta ei saa aru, et seksib oma eksnaisega – ja veel ilma kondoomita!? Kui teeb, siis ka vastutab, leian mina, ükskõik kas oli purjus või kaine.

Aga need lood, mida siin jutustatakse, on tegelikult väga huvitavad. Ja õpetlikud. Ongi hea, kui neil teemadel kõneldakse.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kindlasti aimab kodusolev naine, et midagi on toimumas ja mees kõrvale panemas….

Kust sa seda võtad? Oleneb, ikka, kui osav mees on jälgi petma ja kas ta seda vaevub tegema, ja kas naisel on palju või vähe tegemist ja asju, millele mõelda. Vabalt võib olla, et naine ei aima kõrvalehüpetest midagi ja plaanivadki koos beebit, see võib isegi mehe ettepanek olla, et naisel siis rohkem tegemist, vähem põhjust lahkuminekuks ja mehel kergem armukes(t)ega mehkeldada.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:55; 21.01 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need jutud niisama ei tule, mõni tahabki ju meelega last.

Üks selline näide mu sugulase kohta, kellest naine ei tahtnud kuidagi üle saada: Abielulahutusest möödas 10+ aastat. Naine läks peo ajal (kuhu teda polnud kutsutud, ise oli kaine) purjus eksabikaasa juurde koju ja see viis üheöösuhteni. Rasedusest teada saades tahtis lapse alles jätta. Kuna mehega tekkis suur tüli, siis too naine võttis lõpuks ikkagi aru pähe, et sellega meest enda külge ei keevita ja tegi aborti.

Samuti sõprade näol tean neid, kelle naised on lapse sünnitanud, kuigi mees last ei tahtnud ja naine tarvitas muidu beebipille. Sellised rasedused juhtusid pärast seda, kui mehed oli petmise üles tunnistanud/sellega vahele jäänud.

Ei ole mõtet väita, et meeleheitel naisi pole, kes on valmis kõigeks, et igavesti mehega seotud olla.

Aga miks mehed selleks valmis on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 18:07; 21.01 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need jutud niisama ei tule, mõni tahabki ju meelega last.
Üks selline näide mu sugulase kohta, kellest naine ei tahtnud kuidagi üle saada: Abielulahutusest möödas 10+ aastat. Naine läks peo ajal (kuhu teda polnud kutsutud, ise oli kaine) purjus eksabikaasa juurde koju ja see viis üheöösuhteni. Rasedusest teada saades tahtis lapse alles jätta. Kuna mehega tekkis suur tüli, siis too naine võttis lõpuks ikkagi aru pähe, et sellega meest enda külge ei keevita ja tegi aborti.
Samuti sõprade näol tean neid, kelle naised on lapse sünnitanud, kuigi mees last ei tahtnud ja naine tarvitas muidu beebipille. Sellised rasedused juhtusid pärast seda, kui mehed oli petmise üles tunnistanud/sellega vahele jäänud.
Ei ole mõtet väita, et meeleheitel naisi pole, kes on valmis kõigeks, et igavesti mehega seotud olla.

Jah, eks igasuguseid on, aga sinu näidete põhjal ütleks, et paar parajaid on kokku saanud, mis seal siis ikka kurta. Kui teiste käitumist muuta ei saa, siis käitu ise normaalselt ja pole tarvis kurta, et laps vägisi pähe määriti.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 20:27; 20.01 21:51; 21.01 08:45; 21.01 15:17; 22.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see armukeste jutt, kuidas mehele tehakse tema kinnihoidmiseks laps ning mees jääb seetõttu naise juurde – ei ole just eriti arukas jutt.

Aga mingi loo peavad need armukesed ju endale kokku luuletama, muidu ei tundu olukord eriti tore. Ja eriti arukas see naine ju ka olla ei saa, kes usub abielumehe juttu, et ega ta ei armastagi oma naist üldse, ammu elavad nagu õde ja vend, nüüd sinus leidsin lõpuks hingesugulase ja eluarmastuse. Naist küll maha jätta (praegu) veel ei saa, sest nõid ei anna lahutust, lapsed kannatavad, vara ei tahaks jagada jne. Aga ole sina ilusti kannatlik, sina oled voodis kõige parem, kes mul kunagi on olnud ja armastan sind surmani. Armuke muudkui usub seda juttu ja ootab kannatlikult. Siis kuuleb küla pealt, et oma naine rase ka veel. Vaat kus lops! Aga jälle hea vabandus valmis, kuri nõid meelitas mehe voodisse ja tegi lapse, et meest kinni hoida. Ja vaeseke ongi lõksus, no mis sa teed ära.

Aga mis loo need kodusolevad naised omale kokku luuletavad? Et mehed on mehed ja peavadki mööda ilma seemet laiali külvama? Et head meest tulebki külanaistega jagada?

Juhtub nii, et kodusolev naine ei teagi, mida mees on armukesele rääkinud. Ja armuke usubki siiralt, et on mehe päästja õela naise käest ning ainult tema seksib selle mehega. Üllatuseks saab teada, et naine on nagu pühast vaimust rasedaks jäänud.

Muidugi ei tea kodusolev naine, m i d a mees armukesele räägib. Kui teaks…no see oleks veits perversne isegi. Aga kindlasti aimab kodusolev naine, et midagi on toimumas ja mees kõrvale panemas….ja ometi otsustab temaga (veel ühe) lapse saada….Miks?

Mitu korda kõrvalseisjana seda näinud ja neil puhkudel on olnud asi nii. Oma naine aimab, et asi hapu ja võib-olla midagi toimub, hakkab lamenti lööma ja meest pinnima, mees ehmatab ära, toob lilli ja veini, jagab lubadusi ning kinnitusi ja poeb nagu jaksab, toimub paari “taaslähenemine”, mille käigus tehakse uus laps otsekui värskendatud suhte kinnituseks täiesti mõlema osapoole teadmisel, vahel pakub mees ise välja, et “mäletad, sa kunagi rääkisid, et võiksime kolmanda lapse veel saada …”
Aga soojendatud supi energiat jagub mehel vaid üürikeseks ajaks ning kui tal on tunne, et naine on maha rahustatud ning pealegi vaevalt ta rasedana/uue beebi emana enam lahku minna tahab, siis käib mees armukese juures jälle edasi.
Tegelikult ei ole enamasti asi mitte selles, et paha naine oleks oma mehele alatult ja salaja uue lapse teinud, vaid selles, et mees ei taha mis iganes põhjustel temast siiski lahku minna (võib-olla majanduslikud põhjused, võib-olla tahab oma varasemate laste juurde jääda, võib-olla kardab oma suguvõsa ja/või sõprade hukkamõistu … paljugi mis). Samas armukesega tahaks ikka ka olla, vaheldus ja seiklus ju.
Ag armukesele, kes loodab siiski enamat, peab ka ju midagi rääkima. Ning müüt kurjast ja alatust naisest töötab alati.

Kust ma tean?
Sest ma olen oma laias sõpruskonnas seda stsenaariumit paaril korral näinud. Mu sõprade hulgas on siis olnud need mehed just, mitte naised, aga oleme suhelnud n-ö perekonniti. Olen hoidnud saladust, samas nende meestega isiklikult päris pahaselt tõreldes. Ühega sattusin kokku pühapäeva lõuna ajal lillepoes, kui ta just “nädalavahetusel toimunud mitmepäevaselt koolituselt” oli koju suundumas ja “igaks juhuks” naisele lilled tahtis kaasa osta. Must südametunnistus, muud midagi. Ega ma talle ütlemata ei jätnud, mis ma asjast arvan. Aga ega see ütlemine ei aita ju, kellegi poolt, kunagi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need jutud niisama ei tule, mõni tahabki ju meelega last.

Üks selline näide mu sugulase kohta, kellest naine ei tahtnud kuidagi üle saada: Abielulahutusest möödas 10+ aastat. Naine läks peo ajal (kuhu teda polnud kutsutud, ise oli kaine) purjus eksabikaasa juurde koju ja see viis üheöösuhteni. Rasedusest teada saades tahtis lapse alles jätta. Kuna mehega tekkis suur tüli, siis too naine võttis lõpuks ikkagi aru pähe, et sellega meest enda külge ei keevita ja tegi aborti.

Samuti sõprade näol tean neid, kelle naised on lapse sünnitanud, kuigi mees last ei tahtnud ja naine tarvitas muidu beebipille. Sellised rasedused juhtusid pärast seda, kui mehed oli petmise üles tunnistanud/sellega vahele jäänud.

Ei ole mõtet väita, et meeleheitel naisi pole, kes on valmis kõigeks, et igavesti mehega seotud olla.

Kuidas need mitte eriti esimeses nooruses naised (lahutusest ka juba üle 10 aasta möödas) plaks kohe ühest vahekorrast rasedaks jäävad? Ning seda kohe jälle kõik täpselt teavad, et mida tegi ja mida mitte.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 20.01 21:16; 21.01 08:24; 21.01 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kindlasti aimab kodusolev naine, et midagi on toimumas ja mees kõrvale panemas….

Kust sa seda võtad? Oleneb, ikka, kui osav mees on jälgi petma ja kas ta seda vaevub tegema, ja kas naisel on palju või vähe tegemist ja asju, millele mõelda. Vabalt võib olla, et naine ei aima kõrvalehüpetest midagi ja plaanivadki koos beebit, see võib isegi mehe ettepanek olla, et naisel siis rohkem tegemist, vähem põhjust lahkuminekuks ja mehel kergem armukes(t)ega mehkeldada.

Sest ma olen ise see kodusolev naine olnud ja tagantjärele tarkusena võin öelda, et muidugi sisetunne ütles, et midagi on korrast ära. Aga seda sisetunnet kuulata ja aktsepteerida on väga raske, sest tahad ju, et suhe oleks ilus ja toimiv. Õnneks on mul piisavalt oidu olnud, et selle sisetunde vaigistamiseks mitte last valmis treida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:19; 21.01 08:39; 21.01 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju kordi olen siit lugenud, et mees kavatses naise maha jätta. Ometi seksis sellesama naisega ja veel kaitsevahenditeta? Ja kordagi ei tulnud pähe, et seksides võib lapsi saada? Inimesega, kellega ühist tulevikku ei plaani?

Mulle on mehed öelnud, et naise asi on rasedusest hoiduda, see on tema keha. Meestele ei meeldi kindaga seksida, nagu nad väidavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need mitte eriti esimeses nooruses naised (lahutusest ka juba üle 10 aasta möödas) plaks kohe ühest vahekorrast rasedaks jäävad? Ning seda kohe jälle kõik täpselt teavad, et mida tegi ja mida mitte.

Jah, pigem on tõenäoline, et eksiga oli niigi regulaarne suguelu, kui eks rasedaks jäi, mitte ei juhtunud see sellest ühest korrast, kus mees oli purupurjus. Huvitav, et seksitud siiski sai, nagu kõik väga hästi teavad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 20:27; 20.01 21:51; 21.01 08:45; 21.01 15:17; 22.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui purjus peab üks naine olema, et ta ei saa aru, et seksib mingi suvakaga – ja veel ilma kondoomita!? Kui teeb, siis ka vastutab, leian mina*…

Aga seadus ütleb, et teise ebaadekvaatse oleku seksi otstarbel ära kasutamine on vägistamine.

*osalised kontrasti rõhutamiseks muudetud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:36; 23.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui purjus peab üks naine olema, et ta ei saa aru, et seksib mingi suvakaga – ja veel ilma kondoomita!? Kui teeb, siis ka vastutab, leian mina*

Aga seadus ütleb, et teise ebaadekvaatse oleku seksi otstarbel ära kasutamine on vägistamine.

*osalised kontrasti rõhutamiseks muudetud.

Kui oleks siin mingi naine üritanud oma purjus peaga valmis seksitud vääksu teise kaela sokutada ja elatist vaidlustada, oleks saanud perekoolikate käest veel hullemini… lihtsalt meeste juures peetakse seda millegipärast normaalseks, haletsetakse veel takkapihta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks siin mingi naine üritanud oma purjus peaga valmis seksitud vääksu teise kaela sokutada ja elatist vaidlustada, oleks saanud perekoolikate käest veel hullemini… lihtsalt meeste juures peetakse seda millegipärast normaalseks, haletsetakse veel takkapihta.

Oleks naisterahvas purjuspäi kaistevahenditeta hoovi tõmmatud, soovitataks tal mees politseisse üles anda ja seksi järgset rasestumisvastast vahendit tarvitada. Või kui viimasega on hiljaks jäädud või ei toimi, siis ei heidaks keegi talle aborti ette. Naisterahvale on soovimatult eostatud lapse alles jätmine iseseisev vabatahtlik otsus, mida tal on pärast fakti teada saamist aega kaaluda. Meestele on samas olukorras seksi järgne raseduse katkestamine võimalik ainult naise nõusolekul ja aktiivsel osavõtul. Mehele räägitakse reeglina hoopis vastutuse võtmisest selle eest, et lasi end ebaadekvaatses olekus ära kasutada.

Sa oled ise süüdi, et sind vägistati ja vastutav selle tagajärgede ees – see on normaalsus, mida meestele täna serveeritakse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:36; 23.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ise süüdi, et sind vägistati ja vastutav selle tagajärgede ees – see on normaalsus, mida meestele täna serveeritakse.

Ei ole see asi nii erapoolik. Meestel on täpselt samasugune õigus vägistamise kohta avaldus esitada. Tõsi, seda tõestada on meestel füsioloogiliselt raskem ning eks neil on ka suurem hirm naerualuseks sattuda.

“Seksuaalse rünnaku, vägistamise ohvriks võib potentsiaalselt langeda ükskõik kes, olenemata vanusest, soost, kohast või ajast. Statistikast selgub, et umbes 80% juhtudest tunneb ohver vägistamise toimepanijat. Tuleb meeles pidada, et ka siis, kui vägistamise toimepanijaks on tuttav, sugulane või elukaaslane, on vägistamine kuritegu” (ESTL koduleht).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed on poolearulised?