Esileht Ilu Kas meigite ennast alati välja minnes?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Kas meigite ennast alati välja minnes?

Postitas:

Meigin igapäev, ilma ei lähe kuhugi ja mehele ka ei näita, sest mul on mahahaigus, moda ravida ei saa

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te üldse meikimise all mõtlete? Minu jaoks on meikimise ripsmete värvimine. Seda teen tööle ja kuskile korralikumasse kohta välja minnnes. Mõnel eriti pidulikul puhul ka põsepuna või päikesepuuder. Kulme käin iga kuu värvimas. Vanus 39, töötan kontoris suures kollektiivis ja ei suuda ei töölt ega sõprade hulgast kedagi välja mõelda, kes jumestuskreemi, puudrit jms kasutab. Käin hommikuti trennis, ei näe ka seal tööle minejaid ennast meikimas. Mulle tundub, et meigiga käimine on ikka teismeliste (tudengid üldiselt enam ei meigi) ja 50+ teema. Samas kui juba kergeid kortse on, siis väga tihti kipub meik pragunema ja kooruma, mis on väga kole.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin igapäev, ilma ei lähe kuhugi ja mehele ka ei näita, sest mul on mahahaigus, moda ravida ei saa

Kas sa oled siis ööpäevaringselt meigitud või kuidas muidu õnnestuks nahahaigust mehe eest varjata?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 22:47; 01.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 39, töötan kontoris suures kollektiivis ja ei suuda ei töölt ega sõprade hulgast kedagi välja mõelda, kes jumestuskreemi, puudrit jms kasutab.

Sa vist ei saa sellest lihtsalt aru. Ma tean väga vähe inimesi, kes üldse ennast ei meigi. Mingeid kooruva näoga tädisid ka ei tea. Ja töötan ülikoolis, tudengid meigivad ennast väga palju. Mõnel küll tagasihoidlikum meik, aga suurem osa on ikka meigitud. Sina vist pead meigitud inimeseks vaid silmatorkava sõjamaalinguga inimest, teistest vist sa ei saa lihtsalt aru.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 17:19; 01.02 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kulmud-ripsmed värvib kosmeetik iga kolme nädala tagant. ripsmetel on ka keemiline koolutus.
kodust välja minnes panen huultele heledat huuleläiget, kui vaja, siis kasutan mõne punetava laigu peal ka peitekreemi. see ongi kogu minu meikimine.
vanust 53.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

Peole ja teatrisse minnes värvin ripsmed ja huuled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

Peole ja teatrisse minnes värvin ripsmed ja huuled.

Aga miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.01 07:56; 29.01 12:02; 05.02 21:54; 18.02 21:13; 20.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

Peole ja teatrisse minnes värvin ripsmed ja huuled.

Aga miks?

Olen samasugune.
Mina selle pärast et olen tuntud.
Töökeskkonnas pole see oluline, sest seal võhivõõrastega kokku ei puutu, aga üritustel, kus on võõrad, tunnen survet teatud moodi välja näha.
Kummaline tunne, saan ise ka aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vanemaks saan- seda vähem meigin. Noorena sai hullult sõjamaalinguid näkku tehtud. Nüüd teen meigi vaid siis, kui on kohtumine kliendiga, koosolek vms. Kui on tavaline kabinetis istumine – siis ei meigi. Mul on tööl kapis peegel ja meigitarvetega kott, vahest meigin tööl.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööpäevadel meigin alati. Ka mehega kinno minekuks, laste sünnipäevadeks jm üritusteks meigin. Ei meigi ainult nendel päevadel, kui olen kodus ja plaane ei ole. Siis näiteks poodi minekuks mõnikord panen natuke peitekreemi silmade alla ja kerge ripsmetuši. Üldiselt see meigib-ei meigi sõltub täiesti inimese näost – minul näiteks on VÄGA tumedad silmaalused, heledad ripsmed ja kulmud ja kerge punetus. Mõnel vastupidi, klaar näonahk ja võimsad ripsmed. Minu arvates on tobe usutleda selle üle, miks mõni peab vajalikuks end iga päev meikida (kui mina näen näiteks kerge meigiga välja nagu mõni ilma meigita). Enesekindluse küsimus on ka – minult on reaalselt ilma meigita küsitud, kas ma olen haige.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 olen. Noorena meikisin end rohkem. Õue ikka naljalt ilma meigita ei läinud. Nüüd koeraga käin jalutamas ilma meigita. Mõnikord ununeb hommikul meik tegemata, kui laps on vaja kiiresti lasteaeda viia. Ma hetkel kodune. Kui tööl käiks, siis ikka meigiga. Ilma ei kujuta ette. Viimati käisin ilma meigita mehega koos veekeskuses. Pärast läksime sööma ja siis tundsin end küll kehvasti ilma meigita ja juuksed olid ka kloorised ja niisked alles ehk siis täielik luud nägin välja.
Minu meik võtab aega ehk paar minutit. Kõige tavalisem niisutav kreem alla. Silmapliiatsiga silmad pähe, veidi lauvärvi ja kindlasti kvaliteetne ripsmetušš. Kui kuskile tähtsamasse kohta minek, siis ka puuderkreem ja õrnalt päikesepuuder peale. Aga üldiselt on mu näonahk ok ja pole puudreid vaja. Samuti ei vaja ma huulepulka, sest huuled on paksud ja punased niigi. Pole vaja neid rõhutada. Kulmud on loomulikult tumedad ja normaalse paksusega. Piiran pintsettidega paar korda nädalas.
Tagasihoidlik meik annab minu arvates näole väga palju juurde. Eriti neile, kes muidu sellised üleni blondid. Nagu minu ema ikka ütleb, et kui silmad värvitud pole, siis oleks nagu seasilmadega. Inimeste ilumeel on äärmiselt erinev. Üks arvab, et loomulikkus on kõige ilusam, teine peab kunstripsmeid ja süstitud nägu ilusaks. Ma ise lihtsalt näen, kui suur on vahe meigitud näol ja meikimata näol. Peeglist vaadates meigituna ma isegi juba natuke meeldin endale. Meikimata ma peeglisse eriti vaadata ei taha. Minu ilumeelega see nägu, mis sealt vastu vaatab, päris kokku ei lähe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on nii, et kui meikimata näo kohta küsitakse “ega sa haige ole?”, siis on see pigem märk sellest, et inimesed ongi harjunud sind ainult meigiga nägema, mitte sellepärast, et sa tõsimeeli ilma meigita haige välja näeksid. Teismelisena ja nooremas eas värvisin ka ennast iga jumala päev ja kui juhtus, et olin meikimata, kuulsin ka sellist küsimust, eriti talvisel ajal. Nüüd ei meigi ma ennast kaugeltki iga päev ja kuigi minu nahk (no kui punnid ehk välja arvata) kindlasti parem välja ei näe kui noorena ning ripsmed-kulmud pole tumedamad kui noorena, ei kuule ma millegipärast enam küsimust, kas äkki olen haige. Seda sellepärast, et inimesed on ka minu päris väljanägemisega harjunud. Nii et see pole kindlasti ainult “ilumeele” küsimus, vaid ka see, millega teised ja ma ise harjunud olen. Ega kunstripmsetega ka ju harjutakse seda enam, mida enam neid nähakse ja siis tagasihoidlikumad neist tunduvad juba lahjad ja vaja paksemaid-pikemaid, sama asi ilusüstidega – harjutakse ära ja tahetakse üha rohkem.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:05; 13.02 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 45. Minu meik on jumestuskreem igapäevaselt. ja ajan enamasti mingi kulmuspiraaliga kulmukarvad ka ühte suunda. see on igapäevaselt kõik ja nädalavahetustel või vabadel päevadel ei tee sedagi. täna oli tööpäev, aga ka ei meikinud, sest jumestuskreem sai otsa.
kui on mingi peenem välja minek või kellegi sünnipäev või suurem pidu, siis ikka joonistan üht-teist näkku, aga igapäevaselt ma lihtsalt ei viitsi.
mul on sõbranna, kes kulutab iga päev 30-40 minutit hommikul meikimisele ja tema stiil on selline, et midagi ei tohi näha olla, st näeb hullult vaeva sellega, et tunne oleks nagu ta ei meigiks üldse, vaid näeb lihtsalt hea välja. ma ei viitsi eluski sellist asja teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sõbranna, kes kulutab iga päev 30-40 minutit hommikul meikimisele ja tema stiil on selline, et midagi ei tohi näha olla, st näeb hullult vaeva sellega, et tunne oleks nagu ta ei meigiks üldse, vaid näeb lihtsalt hea välja. ma ei viitsi eluski sellist asja teha.

Väga normaalne sõbranna sul!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.01 07:56; 29.01 12:02; 05.02 21:54; 18.02 21:13; 20.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45 ja umbes 5 aastat juba piirdun ainult silmalaineri ja ripsmetušiga.
Ja seda ka ainult tööle või külla või teatrisse minnes. Muul ajal olen ikka täiesti meigivaba.

Noorena ma ikka meikisin alati põhjalikult – jumestuskreem ja puuder ja põsepuna ja huulepulk ja kõik. Isegi trenni ei olnud nõus ilma meigita minema.

Aga ühel hetkel avastasin, et see on ikka jube, mis ma endaga teen.
Ja nüüd ma ei kujuta ettegi, et ma peaks oma näonahale mingi kihi peale tõmbama. Silmadele teen ülalaule õrna joone, tõmban tušiga paar korda üle ripsmete ja mulle aitab.
Ja tegelikult näen ma nüüd palju ilusam ja noorem välja kui vanasti meigikihi all. Mulle sobib naturaalne olek rohkem. Kusjuures mulle hakkab vähehaaval tunduma, et isegi see silmade värvimine on liiast. No ma meeldin endale peeglisse vaadates palju rohkem, kui mitte midagi võõrast näo peal ei ole.

P.S. aasta tagasi lõpetasin ka juuste värvimise. Nii kaua, kui mäletan, olen ennast alati heledamaks tooninud. Olin juba täiesti unustanud, mis värvi mul tegelikult juuksed on. Tuleb välja, et ma olen niikuinii üsna hele. Mulle väga meeldib mu oma värv. Halli ei ole, või siis on mul loomulik toon selline, et ma ei näe seal halli.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45 ja umbes 5 aastat juba piirdun ainult silmalaineri ja ripsmetušiga.
Ja seda ka ainult tööle või külla või teatrisse minnes. Muul ajal olen ikka täiesti meigivaba.

Noorena ma ikka meikisin alati põhjalikult – jumestuskreem ja puuder ja põsepuna ja huulepulk ja kõik. Isegi trenni ei olnud nõus ilma meigita minema.

Aga ühel hetkel avastasin, et see on ikka jube, mis ma endaga teen.
Ja nüüd ma ei kujuta ettegi, et ma peaks oma näonahale mingi kihi peale tõmbama. Silmadele teen ülalaule õrna joone, tõmban tušiga paar korda üle ripsmete ja mulle aitab.
Ja tegelikult näen ma nüüd palju ilusam ja noorem välja kui vanasti meigikihi all. Mulle sobib naturaalne olek rohkem. Kusjuures mulle hakkab vähehaaval tunduma, et isegi see silmade värvimine on liiast. No ma meeldin endale peeglisse vaadates palju rohkem, kui mitte midagi võõrast näo peal ei ole.

Loomulikult on lainerijoon muidu meikimata näos liiast. Eriti vanemas näos ja kui see on must. Pigem võiks selle lainerijoone ära jätta ja muud nägu meigiga ühtlustada.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.01 07:56; 29.01 12:02; 05.02 21:54; 18.02 21:13; 20.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab võibolla edevalt, aga arvan, et näen meikimata ka suht kobe välja. Kui välja lähen, kusagile peole vms, siis teen üsna tugeva meigi, aga lihtsalt sellepärast, et vahel on huvitav teistmoodi välja näha. Niisama kodust välja minnes panen ainult ninale jumestuskreemi sügis-talve perioodil kuna see läheb külma ilmaga hästi punaseks. Vanust 33. Pigem meigin vähem kui varem. Väljaskäimise meiki samas olen hakanud rohkem tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meigi iga päev, kui peole või teatrisse või õhtul sööma lähen, siis teen meigi. Pole kunagi meikinud igapäevaselt, vanus 35. Ei hakkagi meikima. Õnneks on loomulikult tumedad ripsmed ja kulmud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin kogu aeg, olen 45. Meikimise peale kulub ca 10 min. Õhuke puuderkreem, väga minimaalselt põspuna, ripsmed värvin ära, kulmud kammin läbipaistva geeliga ühtlaseks, ja ongi valmis. Enne uksest välja minemist panen õrna tooniga huuleläike ka peale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Ilu Kas meigite ennast alati välja minnes?