Esileht Pereelu ja suhted Kas nüüd käibki nii?

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Kas nüüd käibki nii?

Postitas:

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. ????

Inimesed on erinevad. Füüsiline lähedus ilma vaimseta on võrreldav masturbeerimisega, kus käe või abivahendi asemel on lihtsalt teine inimene. Selle vahega, et käsi või abivahend on alati olemas aga fwb puhul on alati see risk, et järgmisel korral ei pruugi teda olla vajadusel võtta, on teine näiteks eluga edasi läinud või siis on hõivatud fwb-na mõnele teisele. Ta ei pea ju sulle sellest rääkima, ta ei ole sulle midagi võlgu, nagu sina temale ka mitte.

Libiido ei puutu asjasse, tugev inimene suudab libiidot kontrollida. Tugeva iseloomuga inimene suudab olla x aastat ilma seksita ja vaimse lähedusega, usaldusel põhineva suhte tekkides elada selles täisväärtuslikku, julgen öelda tabudeta seksuaalelu.

Täpselt, inimesed on erinevad. Siinkohal jään sinuga eri arvamusele, sest teine inimene ei ole kohe kindlasti sama kui sekslelu või oma käsi. Seksisemu ei oleks seksisemu, kui omavahelist seksuaalset klappi poleks.  Ja minu meelest on loogiline see, et üksteise ees mingeid kohustusi ei ole.

Sinu oled valmis mitu aastat seksita olema kuni püsisuhte leiad. Tore. Mina ei ole. Mis siis saab, kui ei leiagi seda suurt armastust? Istudagi elu lõpuni ja olla uhke, et et ei seksinud kellegagi? Sina arvad, et oled seetõttu minust parem ja tugevam, mina arvan, et pole meist kumbki sellepärast teisest parem.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 09:12; 12.08 13:02; 12.08 16:29; 12.08 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. ????

Inimesed on erinevad. Füüsiline lähedus ilma vaimseta on võrreldav masturbeerimisega, kus käe või abivahendi asemel on lihtsalt teine inimene. Selle vahega, et käsi või abivahend on alati olemas aga fwb puhul on alati see risk, et järgmisel korral ei pruugi teda olla vajadusel võtta, on teine näiteks eluga edasi läinud või siis on hõivatud fwb-na mõnele teisele. Ta ei pea ju sulle sellest rääkima, ta ei ole sulle midagi võlgu, nagu sina temale ka mitte.

Libiido ei puutu asjasse, tugev inimene suudab libiidot kontrollida. Tugeva iseloomuga inimene suudab olla x aastat ilma seksita ja vaimse lähedusega, usaldusel põhineva suhte tekkides elada selles täisväärtuslikku, julgen öelda tabudeta seksuaalelu.

Täpselt, inimesed on erinevad. Siinkohal jään sinuga eri arvamusele, sest teine inimene ei ole kohe kindlasti sama kui sekslelu või oma käsi. Seksisemu ei oleks seksisemu, kui omavahelist seksuaalset klappi poleks. Ja minu meelest on loogiline see, et üksteise ees mingeid kohustusi ei ole.

Sinu oled valmis mitu aastat seksita olema kuni püsisuhte leiad. Tore. Mina ei ole. Mis siis saab, kui ei leiagi seda suurt armastust? Istudagi elu lõpuni ja olla uhke, et et ei seksinud kellegagi? Sina arvad, et oled seetõttu minust parem ja tugevam, mina arvan, et pole meist kumbki sellepärast teisest parem.

Kui mängus pole tundeid, siis on päeva lõpuks üsna ükskõik kuidas see orgasm saadi.

Jah, olen usalsusväärsem. See tähendabki, et parem inimene.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 12.08 08:18; 12.08 15:08; 12.08 15:38; 12.08 16:02; 12.08 18:06; 12.08 18:24; 12.08 20:57; 12.08 23:30; 13.08 06:51; 13.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja muidugi ei käi ma oma fwbga magamas, kui kellegagi on mitu korda kohtutud ja tundub, et võiks midagi tekkida. See et kuskil kellegagi niisama juttu ajan, sellepärast küll ei viska oma fwb kõrvale.

Sa oled siin pikalt oma fwb-st rääkinud nagu mingist koerast või kuuri all seisvast vanast sierrarondist, millega käiakse paarutamas siis, kui midagi paremat parajasti pole. Täielik objektistamine.
Kordagi pole sa midagi öelnud tema kohta – kas temal siis suhteid polegi? Mis saab siis, kui samal ajal, kui sina oled vaba, on tema suhtes? Või kui ta üldse leiab püsikaaslase, abiellub ja saab lapsed? Kuidas siis see ühele fwb-le keskendumine välja näeb?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 18:33; 12.08 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. ????

Inimesed on erinevad. Füüsiline lähedus ilma vaimseta on võrreldav masturbeerimisega, kus käe või abivahendi asemel on lihtsalt teine inimene. Selle vahega, et käsi või abivahend on alati olemas aga fwb puhul on alati see risk, et järgmisel korral ei pruugi teda olla vajadusel võtta, on teine näiteks eluga edasi läinud või siis on hõivatud fwb-na mõnele teisele. Ta ei pea ju sulle sellest rääkima, ta ei ole sulle midagi võlgu, nagu sina temale ka mitte.

Libiido ei puutu asjasse, tugev inimene suudab libiidot kontrollida. Tugeva iseloomuga inimene suudab olla x aastat ilma seksita ja vaimse lähedusega, usaldusel põhineva suhte tekkides elada selles täisväärtuslikku, julgen öelda tabudeta seksuaalelu.

üksinda ikka suuseksi endale ei tee ja mis saab olla parem suuseksist?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.08 17:28; 12.08 10:31; 12.08 12:51; 12.08 13:12; 12.08 16:08; 12.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes kui püsisuhtes peaks fwb olemasolu, eriti veel nii pikaaegne ja regulaarne olemasolu kuidagigi ilmsiks tulema, võin mürki võtta, et vähemalt usaldus on kohe läind. Linn linnaks, Eesti ei ole väike, vaid maailm on väike- mitte kunagi, absoluutselt mitte kunagi ei või teada, milliseid teid pidi su saladus võib ilmsiks tulla.

Mina olen seksuaalne aga auk ei ole auk ja pauk ei ole pauk. Ma ei näe probleemi olla seksita kasvõi mitu aastat kahe suhte vahel. Ma olin kaks aastat seksita ka abielus olles, samas kui mu abikaasa ei olnud(see selgus hiljem). Ja näe, ikka elan.

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on elu lühike ja kahte aastat seksita on ikka veidi kurb. Lisaks sellele on inimeste libiido erinev.

Mulle tundub, et sa elad kuskil maailmas, kus on häbiväärne omada suhteid, mis põhinevadki vaid seksil. Mul ei ole absoluutselt häbi öelda oma sõpradele või tuttavatele, et ma pole selle isikuga suhtes, vaid veedame koos lihtsalt meeldivalt aega. Nii et mis saladusest me üldse räägiks? Ka ei ole mul häbi, kui see välja tuleb, sest ma olin vallaline ju. Kui mingi tõsine kandidaat jooksu paneb selle pärast, et mul enne teda muu sekspartner oli, siis see on küll veider. Sama moodi on mul endal tuttavaid, kes on pärast mitut aastat kooselu partnerist lahku läinud ning ei ole emotsionaalselt valmis uueks suhteks, aga lähedust tahaks ka.

Aga võib-olla on siin tegu lihtsalt generatsioonidevahelise ebakõlaga. ????

Inimesed on erinevad. Füüsiline lähedus ilma vaimseta on võrreldav masturbeerimisega, kus käe või abivahendi asemel on lihtsalt teine inimene. Selle vahega, et käsi või abivahend on alati olemas aga fwb puhul on alati see risk, et järgmisel korral ei pruugi teda olla vajadusel võtta, on teine näiteks eluga edasi läinud või siis on hõivatud fwb-na mõnele teisele. Ta ei pea ju sulle sellest rääkima, ta ei ole sulle midagi võlgu, nagu sina temale ka mitte.

Libiido ei puutu asjasse, tugev inimene suudab libiidot kontrollida. Tugeva iseloomuga inimene suudab olla x aastat ilma seksita ja vaimse lähedusega, usaldusel põhineva suhte tekkides elada selles täisväärtuslikku, julgen öelda tabudeta seksuaalelu.

üksinda ikka suuseksi endale ei tee ja mis saab olla parem suuseksist?

Sul on juba sõltuvus. Sõltlased ei ole usaldusväärsed, nendega ei ole turvaline koos olla. Kõlbmatu suhtematerjal, ka sõbraks.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 12.08 08:18; 12.08 15:08; 12.08 15:38; 12.08 16:02; 12.08 18:06; 12.08 18:24; 12.08 20:57; 12.08 23:30; 13.08 06:51; 13.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas on ikka mõned väga veidrad inimesed…Taovad omale rinnale ja uhkustavad, kui kaua võivad nemad ilma seksita elada. Väga tore, elage. Kas või 10-15-20 aastat. Ja pidage end selle võrra teistest paremaks. Minu jaoks on see lihtsalt naljakas. Minu jaoks on füüsiline lähedus, hellus, niisama kallistused ja kaisutamised väga olulised ning seks muidugi ka. Ei ole fwb’ga ainult seks, meil konkreetselt on muud lähedust peale seksi tegelikult rohkem. Seksi on pigem vähem. Aga ka seks on oluline asi, ilma milleta ei tahaks aastaid veeta. Ja poleks ka uhke, kui peaks olema, hoopis õnnetu oleks. Füüsiline lähedus, puudutused on vaimsele heaolule reaalselt oluliselt ja ma lähen stressi, kui neid pole. Ilma seksita ja läheduseta elu on üks õnnetu elu.

Ilmselgelt te seksuaalsed pole, seetõttu ka selline jutt. Kes siin väitis, et on seksuaalne, aga oli abielus 2 aastat seksita….no ei ole sa midagi seksuaalne. Ilmselt seetõttu mees ka oli sunnitud lähedust mujalt otsima. Ja nüüd oledki nii üliväga häiritud, kui mõnele inimesele on seks oluline ja julgeb seda harrastada. Eriti veel naisele. Näed neid rivaalina. Sest on naisi, kes tahavad ja kellele meeldib seks, erinevalt sinust.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kordagi pole sa midagi öelnud tema kohta – kas temal siis suhteid polegi? Mis saab siis, kui samal ajal, kui sina oled vaba, on tema suhtes? Või kui ta üldse leiab püsikaaslase, abiellub ja saab lapsed? Kuidas siis see ühele fwb-le keskendumine välja näeb?</span>

Mõtle loogiliselt. Kui mina olen vaba, aga tema on suhtes, siis meil ei ole füüsilisi kohtumisi ja lähedust sel ajal. Lihtne. Ja nii on ka olnud meil, mitu kuud järjest. Kui leiab püsiva kaaslase, eks ma siis olen sunnitud lihtsalt uue kindla fwb leidma. Seni pole ükski tema ega minu suhtekatsetus pikemalt kestma jäänud. Kui mina peaks püsiva kaaslase leidma, siis olen temaga niisama sõber edasi, lihtsalt füüsilise pooleta.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 20:51; 12.08 12:04; 12.08 12:10; 12.08 15:26; 12.08 15:54; 13.08 00:21; 13.08 14:48; 16.08 00:39; 16.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas on ikka mõned väga veidrad inimesed…Taovad omale rinnale ja uhkustavad, kui kaua võivad nemad ilma seksita elada. Väga tore, elage. Kas või 10-15-20 aastat. Ja pidage end selle võrra teistest paremaks. Minu jaoks on see lihtsalt naljakas. Minu jaoks on füüsiline lähedus, hellus, niisama kallistused ja kaisutamised väga olulised ning seks muidugi ka. Ei ole fwb’ga ainult seks, meil konkreetselt on muud lähedust peale seksi tegelikult rohkem. Seksi on pigem vähem. Aga ka seks on oluline asi, ilma milleta ei tahaks aastaid veeta. Ja poleks ka uhke, kui peaks olema, hoopis õnnetu oleks. Füüsiline lähedus, puudutused on vaimsele heaolule reaalselt oluliselt ja ma lähen stressi, kui neid pole. Ilma seksita ja läheduseta elu on üks õnnetu elu.

Ilmselgelt te seksuaalsed pole, seetõttu ka selline jutt. Kes siin väitis, et on seksuaalne, aga oli abielus 2 aastat seksita….no ei ole sa midagi seksuaalne. Ilmselt seetõttu mees ka oli sunnitud lähedust mujalt otsima. Ja nüüd oledki nii üliväga häiritud, kui mõnele inimesele on seks oluline ja julgeb seda harrastada. Eriti veel naisele. Näed neid rivaalina. Sest on naisi, kes tahavad ja kellele meeldib seks, erinevalt sinust.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kordagi pole sa midagi öelnud tema kohta – kas temal siis suhteid polegi? Mis saab siis, kui samal ajal, kui sina oled vaba, on tema suhtes? Või kui ta üldse leiab püsikaaslase, abiellub ja saab lapsed? Kuidas siis see ühele fwb-le keskendumine välja näeb?</span>

Mõtle loogiliselt. Kui mina olen vaba, aga tema on suhtes, siis meil ei ole füüsilisi kohtumisi ja lähedust sel ajal. Lihtne. Ja nii on ka olnud meil, mitu kuud järjest. Kui leiab püsiva kaaslase, eks ma siis olen sunnitud lihtsalt uue kindla fwb leidma. Seni pole ükski tema ega minu suhtekatsetus pikemalt kestma jäänud. Kui mina peaks püsiva kaaslase leidma, siis olen temaga niisama sõber edasi, lihtsalt füüsilise pooleta.

Loomulikult pole kestma jäänud, sest te loodate leida kedagi, kes on teineteisest parem. Ja ei jäägi kestma, sest te võrdlete, ilma et sellest endile iga kord aru annaks.
Kuidas sa seda uut fwb-d muidu leiad? Võtad oma meessoost sõprade hulgast lihtsalt järgmise nagu poeriiulilt? Võibolla see meeldibki sulle aga juhul kui uued leiduvad olemasolevate sõprade hulgast, pole põhjust kahelda nende motiivis su “sõber” olla- neil on lootust sind põrutada, ei enamat. Nende, ja praeguse fwb jaoks oled lihtsalt üks auk, mitte naine. Kuni su hoiakud püsivad, sa auguks jäädki, üheks paljudest. Nagu su suhtekatsetusedki. Selle asemel, et võiksid olla kellegi jaoks eriline, üks ja ainus miljoneist.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 12.08 08:18; 12.08 15:08; 12.08 15:38; 12.08 16:02; 12.08 18:06; 12.08 18:24; 12.08 20:57; 12.08 23:30; 13.08 06:51; 13.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole kestma jäänud, sest te loodate leida kedagi, kes on teineteisest parem. Ja ei jäägi kestma, sest te võrdlete, ilma et sellest endile iga kord aru annaks.

Kuidas sa seda uut fwb-d muidu leiad? Võtad oma meessoost sõprade hulgast lihtsalt järgmise nagu poeriiulilt? Võibolla see meeldibki sulle aga juhul kui uued leiduvad olemasolevate sõprade hulgast, pole põhjust kahelda nende motiivis su “sõber” olla- neil on lootust sind põrutada, ei enamat. Nende, ja praeguse fwb jaoks oled lihtsalt üks auk, mitte naine. Kuni su hoiakud püsivad, sa auguks jäädki, üheks paljudest. Nagu su suhtekatsetusedki. Selle asemel, et võiksid olla kellegi jaoks eriline, üks ja ainus miljoneist.

Loomulikult ma soovin leida kedagi “paremat” kui mu fwb. Sellel on omad põhjused, miks me suhtesse ei sobi, miks ta pole selline mees, kellega koos sooviksin oma elu veeta ja kellega pere luua. Kõige olulisem suhtes on siiski tunnete olemasolu. Muidugi soovin kedagi, kes temast tunduks oluliselt parem ja tekitaks ka tundeid, mis on elementaarne.

Sa aja oma paranoilist auguteemat edasi, ma isegi ei viitsi millelegi nii labasele ja madalale vastata. Naiivne oled, kui arvad, et ühtki meest su “auk” ei huvita. Kui sa lõpetaks oma mehega seksimise, küll ta siis sinu juurest ka kaoks. Nii palju sellest eriliseks olemisest. Naiivne arvata, et mehed peavad automaatselt  eriliseks ja kalliks neid, kes ei taha end üldse nö kätte anda ja tõrjuvad alguses pikalt igasugust lähedust. Oleks see vaid nii lihtne, et võidad mehe tunded, kui temaga lihtsalt ei seksi.

Mis see nii sinu asi on, kust ma oma fwb-sid leian? See peab ikka suur kadedus olema detailselt uurida igat mu tegevuskäiku. Ülejäänud olemasolevad sõbrad fwb’ks ei sobiks, kuna nendega mingit füüsilist tõmmet ei ole ja seetõttu ei sooviks iial, et nad mind puudutaks. Nii et neil ka mingit lootust mind “põrutada” pole. Kui vaja, siis selleks on olemas Tinder, kust leida.

Ja oma fwb jaoks olen ma ikkagi ennekõike sõber ja inimene. Nagu ütlesin, siis seksuaalne moodustab meie füüsilisest lähedusest väiksema osa. See ei näe kaugeltki välja nii, et saame kokku ja seksime lihtsalt. Veedame palju aega niisama, vestleme, toetame üksteist jne. Lihtsalt sõber, mida sina ei suuda mõista, kuna ei suuda uskuda, et meeste ja naiste vahel võiks olla sõprus. On vaid kinnisidee, et kõik mehed jahivad vaid naiste “auku”. Me oleme pikki aastaid juba lähedased sõbrad. Ja tema on samamoodi mu jaoks sõber, kellega suhtleksin edasi ka siis, kui boonusi enam olla ei saaks. Nii palju su auguparanoiast.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 20:51; 12.08 12:04; 12.08 12:10; 12.08 15:26; 12.08 15:54; 13.08 00:21; 13.08 14:48; 16.08 00:39; 16.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole kestma jäänud, sest te loodate leida kedagi, kes on teineteisest parem. Ja ei jäägi kestma, sest te võrdlete, ilma et sellest endile iga kord aru annaks.

Kuidas sa seda uut fwb-d muidu leiad? Võtad oma meessoost sõprade hulgast lihtsalt järgmise nagu poeriiulilt? Võibolla see meeldibki sulle aga juhul kui uued leiduvad olemasolevate sõprade hulgast, pole põhjust kahelda nende motiivis su “sõber” olla- neil on lootust sind põrutada, ei enamat. Nende, ja praeguse fwb jaoks oled lihtsalt üks auk, mitte naine. Kuni su hoiakud püsivad, sa auguks jäädki, üheks paljudest. Nagu su suhtekatsetusedki. Selle asemel, et võiksid olla kellegi jaoks eriline, üks ja ainus miljoneist.

Loomulikult ma soovin leida kedagi “paremat” kui mu fwb. Sellel on omad põhjused, miks me suhtesse ei sobi, miks ta pole selline mees, kellega koos sooviksin oma elu veeta ja kellega pere luua. Kõige olulisem suhtes on siiski tunnete olemasolu. Muidugi soovin kedagi, kes temast tunduks oluliselt parem ja tekitaks ka tundeid, mis on elementaarne.

Sa aja oma paranoilist auguteemat edasi, ma isegi ei viitsi millelegi nii labasele ja madalale vastata. Naiivne oled, kui arvad, et ühtki meest su “auk” ei huvita. Kui sa lõpetaks oma mehega seksimise, küll ta siis sinu juurest ka kaoks. Nii palju sellest eriliseks olemisest. Naiivne arvata, et mehed peavad automaatselt eriliseks ja kalliks neid, kes ei taha end üldse nö kätte anda ja tõrjuvad alguses pikalt igasugust lähedust. Oleks see vaid nii lihtne, et võidad mehe tunded, kui temaga lihtsalt ei seksi.

Mis see nii sinu asi on, kust ma oma fwb-sid leian? See peab ikka suur kadedus olema detailselt uurida igat mu tegevuskäiku. Ülejäänud olemasolevad sõbrad fwb’ks ei sobiks, kuna nendega mingit füüsilist tõmmet ei ole ja seetõttu ei sooviks iial, et nad mind puudutaks. Nii et neil ka mingit lootust mind “põrutada” pole. Kui vaja, siis selleks on olemas Tinder, kust leida.

Ja oma fwb jaoks olen ma ikkagi ennekõike sõber ja inimene. Nagu ütlesin, siis seksuaalne moodustab meie füüsilisest lähedusest väiksema osa. See ei näe kaugeltki välja nii, et saame kokku ja seksime lihtsalt. Veedame palju aega niisama, vestleme, toetame üksteist jne. Lihtsalt sõber, mida sina ei suuda mõista, kuna ei suuda uskuda, et meeste ja naiste vahel võiks olla sõprus. On vaid kinnisidee, et kõik mehed jahivad vaid naiste “auku”. Me oleme pikki aastaid juba lähedased sõbrad. Ja tema on samamoodi mu jaoks sõber, kellega suhtleksin edasi ka siis, kui boonusi enam olla ei saaks. Nii palju su auguparanoiast.

Nii närviline, rahune maha või mine tee üks väike kepp oma sõbraga.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole kestma jäänud, sest te loodate leida kedagi, kes on teineteisest parem. Ja ei jäägi kestma, sest te võrdlete, ilma et sellest endile iga kord aru annaks.

Kuidas sa seda uut fwb-d muidu leiad? Võtad oma meessoost sõprade hulgast lihtsalt järgmise nagu poeriiulilt? Võibolla see meeldibki sulle aga juhul kui uued leiduvad olemasolevate sõprade hulgast, pole põhjust kahelda nende motiivis su “sõber” olla- neil on lootust sind põrutada, ei enamat. Nende, ja praeguse fwb jaoks oled lihtsalt üks auk, mitte naine. Kuni su hoiakud püsivad, sa auguks jäädki, üheks paljudest. Nagu su suhtekatsetusedki. Selle asemel, et võiksid olla kellegi jaoks eriline, üks ja ainus miljoneist.

Loomulikult ma soovin leida kedagi “paremat” kui mu fwb. Sellel on omad põhjused, miks me suhtesse ei sobi, miks ta pole selline mees, kellega koos sooviksin oma elu veeta ja kellega pere luua. Kõige olulisem suhtes on siiski tunnete olemasolu. Muidugi soovin kedagi, kes temast tunduks oluliselt parem ja tekitaks ka tundeid, mis on elementaarne.

Sa aja oma paranoilist auguteemat edasi, ma isegi ei viitsi millelegi nii labasele ja madalale vastata. Naiivne oled, kui arvad, et ühtki meest su “auk” ei huvita. Kui sa lõpetaks oma mehega seksimise, küll ta siis sinu juurest ka kaoks. Nii palju sellest eriliseks olemisest. Naiivne arvata, et mehed peavad automaatselt eriliseks ja kalliks neid, kes ei taha end üldse nö kätte anda ja tõrjuvad alguses pikalt igasugust lähedust. Oleks see vaid nii lihtne, et võidad mehe tunded, kui temaga lihtsalt ei seksi.

Mis see nii sinu asi on, kust ma oma fwb-sid leian? See peab ikka suur kadedus olema detailselt uurida igat mu tegevuskäiku. Ülejäänud olemasolevad sõbrad fwb’ks ei sobiks, kuna nendega mingit füüsilist tõmmet ei ole ja seetõttu ei sooviks iial, et nad mind puudutaks. Nii et neil ka mingit lootust mind “põrutada” pole. Kui vaja, siis selleks on olemas Tinder, kust leida.

Ja oma fwb jaoks olen ma ikkagi ennekõike sõber ja inimene. Nagu ütlesin, siis seksuaalne moodustab meie füüsilisest lähedusest väiksema osa. See ei näe kaugeltki välja nii, et saame kokku ja seksime lihtsalt. Veedame palju aega niisama, vestleme, toetame üksteist jne. Lihtsalt sõber, mida sina ei suuda mõista, kuna ei suuda uskuda, et meeste ja naiste vahel võiks olla sõprus. On vaid kinnisidee, et kõik mehed jahivad vaid naiste “auku”. Me oleme pikki aastaid juba lähedased sõbrad. Ja tema on samamoodi mu jaoks sõber, kellega suhtleksin edasi ka siis, kui boonusi enam olla ei saaks. Nii palju su auguparanoiast.

Nii närviline, rahune maha või mine tee üks väike kepp oma sõbraga.

Inimene, kellel kõik on korras, kes endaga rahul on, kes saab igas olukorras endaga hakkama, küll närvi ei lähe, eriti veel mingi perekooli teema pärast. ????

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.08 17:21; 12.08 08:18; 12.08 15:08; 12.08 15:38; 12.08 16:02; 12.08 18:06; 12.08 18:24; 12.08 20:57; 12.08 23:30; 13.08 06:51; 13.08 22:36;
To report this post you need to login first.

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud. Aga midagi tõsisemat pole siiani arenenud, seega pole põhjust olnud ka sõpra selja taha jätta. Otsin vaid tõsist püsisuhet, niisama lühiajalised ja pelgalt füüsilised suhted mind ei huvita, ammugi üheöösuhted. Ja tõelist suhet ongi raske leida. Kogu selle aja vältel olnud vaid 1 ja sama inimene, kellega ühtlasi hea sõber kui ka boonused.

Mis ma siis tegema peaks? Olema 3a, 5a, võib-olla 10 aastat täielikult ilma igasuguse läheduse ja seksita? Sest mõni mees põeb, et kui on 1 ja sama kindel fwb olles VALLALINE, siis ma pole kindlasti ka suhtes truu.

Aga need naised, kes vallalisena peavad vahetuvaid lühisuhteid, üldse ainult seksisuhteid või harrastavad üheöösuhteid, need on siis truumad?

Või on meestel ettekujutus, et kõik korralikud ja truud naised ongi täielikult tsölibaadis ja läheduse puudujäägis, kui pole parasjagu leidnud seda abikaasakandidaati?

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta? Miks ma ei peaks kahtlema sellise mehe truuduses, kes vallalisena harrastab üheöösuhteid või igasugu vahetuvaid seksisõbrannasid? Tinder on sellise asja otsijatest mehi täis. Ma ütleks, et tõenäosus truudusetuseks on sellistel ju suurem. On ju selge, et selline inimene suudab täiesti suvalise võõra inimesega esimesel kohtumisel kohe voodisse ronida ja teebki seda sattudes näiteks peole. Fwb on rohkem teadlik (ja ajalise limiidiga) otsus ning valitud seetõttu, et pika aja vältel elus mingit lähedust pole.

Vaevalt TA oma eelarvamuste kütkes nii põhjendatud ja argumenteeritud vastusest aru saab. Las otsib oma Leedi Süütut,kes ‘ kandidaatide’ jaoks end hoiab.

Väga hea,kui kandidaadi  sallimatus ja mõistmatus kohe alguses välja tuleb. Naised,olge ikka ausad ja avage end. Kole kui peale aastast kooselu mehe mõistmatu loomus ja jäigad põhimõtted avalduvad.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on füüsiline lähedus, hellus, niisama kallistused ja kaisutamised väga olulised ning seks muidugi ka. Ei ole fwb’ga ainult seks, meil konkreetselt on muud lähedust peale seksi tegelikult rohkem. Seksi on pigem vähem. Aga ka seks on oluline asi, ilma milleta ei tahaks aastaid veeta.

Ma ei saa päris hästi aru, miks sa selle fwb-ga püsisuhet ei loo? Kõik oleks ju nagu olemas…

Aga küsimus oli vist hoopis see, et kas fwb ennast halvasti ei tunne, kui sa mingi uue suhte leiad ja tema jälle riiulisse paned?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on füüsiline lähedus, hellus, niisama kallistused ja kaisutamised väga olulised ning seks muidugi ka. Ei ole fwb’ga ainult seks, meil konkreetselt on muud lähedust peale seksi tegelikult rohkem. Seksi on pigem vähem. Aga ka seks on oluline asi, ilma milleta ei tahaks aastaid veeta.

Ma ei saa päris hästi aru, miks sa selle fwb-ga püsisuhet ei loo? Kõik oleks ju nagu olemas…

Aga küsimus oli vist hoopis see, et kas fwb ennast halvasti ei tunne, kui sa mingi uue suhte leiad ja tema jälle riiulisse paned?

Korduvalt juba seletatud ju. Suhteks ei piisa ju ometi ainult seksist ja et inimesega muidu midagi rääkida ka on, sõbrad ollakse. Romantilisi tundeid, armastust pole. Lisaks on mitmeid asjaolusid, miks me suhtesse lihtsalt ei sobi. Nii on ja jääb. Pole mõtet olla suhtes kellegagi, keda ei armasta ja kes ei armasta sind. Tema soovib leida kellegi teise, kellega püsisuhe, pere luua ja samamoodi mina.

Miks kõik keerleb vaid tema tunnete ümber? Täpselt samamoodi võib tema leida kellegi ja mind riiulisse panna. Ka seda juba ütlesin, et see on ka juhtunud. Pool aastat olin üksinda riiulis. Tema on riiulis olnud väga lühiajaliselt. Mina ei leia pidevalt uusi suhteid ega pane teda JÄLLE riiulisse, pole 2a kellegagi midagi tekkinudki.

On palju tõenäolisem, et tema on see, kes kedagi riiulisse paneb, seega pean lihtsalt endale uue fwb leidma, kui suhet leida ei õnnestu.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 20:51; 12.08 12:04; 12.08 12:10; 12.08 15:26; 12.08 15:54; 13.08 00:21; 13.08 14:48; 16.08 00:39; 16.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma fwb jaoks olen ma ikkagi ennekõike sõber ja inimene. Nagu ütlesin, siis seksuaalne moodustab meie füüsilisest lähedusest väiksema osa. See ei näe kaugeltki välja nii, et saame kokku ja seksime lihtsalt. Veedame palju aega niisama, vestleme, toetame üksteist jne. Lihtsalt sõber, mida sina ei suuda mõista, kuna ei suuda uskuda, et meeste ja naiste vahel võiks olla sõprus. On vaid kinnisidee, et kõik mehed jahivad vaid naiste “auku”. Me oleme pikki aastaid juba lähedased sõbrad. Ja tema on samamoodi mu jaoks sõber, kellega suhtleksin edasi ka siis, kui boonusi enam olla ei saaks.

Kust on eesti keelde tulnud kummaline komme hooajalist sekspartnerit sõbraks nimetada? Enne kepi saamist räägivad kõik mehed sõbralikku juttu, selles pole loomulikult mingit kahtlust. Aga et sinu kõrval voodis mune sügav ja sunniviisil kõrgematest väärtustest rääkiv isane suur sõber on, selles eksid sa täiega

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust on eesti keelde tulnud kummaline komme hooajalist sekspartnerit sõbraks nimetada? Enne kepi saamist räägivad kõik mehed sõbralikku juttu, selles pole loomulikult mingit kahtlust. Aga et sinu kõrval voodis mune sügav ja sunniviisil kõrgematest väärtustest rääkiv isane suur sõber on, selles eksid sa täiega

See sõna tuleb otseselt inglise keelest – friend with benefits. See, millest sina räägid on aga f¤ck buddy ehk seksisemu, kellega seobki reaalselt vaid seks. Sõprus tuleb sellest, et inimesega suheldakse lähedaselt, tehakse palju muud ka peale seksi, jagatakse muresid ja rõõme. Nagu mistahes sõber. Hooajalisusega pole siin mingit pistmist.

Kui nii küüniline oled, siis ilmselt arvad ka, et meestepoolseid tundeid või armastust ei eksisteeri ning mehed teevad naistega suheldes kõike peale seksuaalse tegevuse ainult sunniviisiliselt ja kohustuse korras, et ikka jätkuvalt seksi saada. Muud huvi meestel naiste suhtes pole ja näevadki neid vaid auguna. See on puhtalt sinu enda rikutuse probleem.

Ja mina pidin see tarbija olema, kes mehi ainult pulga eesmärgil kasutab…

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 20:51; 12.08 12:04; 12.08 12:10; 12.08 15:26; 12.08 15:54; 13.08 00:21; 13.08 14:48; 16.08 00:39; 16.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt TA oma eelarvamuste kütkes nii põhjendatud ja argumenteeritud vastusest aru saab. Las otsib oma Leedi Süütut,kes ‘ kandidaatide’ jaoks end hoiab.

Ma olen korralik. Korralik on karske kui vaja. Lisaks pole ma elu sees käinud õunaraksus, läinud keelava tulega üle tee, ületanud suurimat lubatud kiirust, teinud tööd, mille eest saadavast tasust on maksud maksmata, teinud ühtki suitsu, olnud purjus, rääkimata narkootikumide tarvitamisest jne. Seda loetelu võiks jätkata, olgu ma pealegi igav aga tehes asju, mille mina olen teadlikult tegemata jätnud, ei saa inimene olla oma lastele õige ja väärikas eeskuju.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin käib ikka nii paranoiline ja hüsteeriline järeldamine. Seksisõbrad on suhteliselt tavaline nähtus tänapäeval.

Muidugi võib mõne kuu saada täiesti üksi hakkama, kui on vaja. Olengi saanud, ka pool aastat. Pole nii nagu hüsteerikud siin järeldavad, et kohe kui suhtes tüli, siis joostakse endise fwb juurde. Sest ühte päeva ka ei saa ilma läheduseta.

Endal ei ole selliseid suhteid olnud ja seetõttu ka selline hüsteeria.

Point on selles, et ma olen vallaline olnud 3a. Seega ei mingeid kallisid, mitte mingit lähedust mitte kellegagi. Pole õnnestunud leida lihtsalt. Lühiajaliselt oli midagi 2a tagasi. Minu jaoks on füüsiline lähedus ja ka seks väga olulised siin elus. Miks peaksin aastate kaupa täiesti ilma selleta elama lihtsalt sellepärast et suhet pole? Võib-olla olen suhteta veel 10 aastat. Olles oma parimas eas, peaksin siis oma kõige vitaalsemad aastad veetma täielikult ilma seksi ja läheduseta? Sellepärast et mõne arust on fwb täielik patt? Parem oleks käia mööda klubisid ja Tinderit ning omada pidevalt üheöösuhteid?

Ja kes ütles, et pole vahet kas üheöösuhted või kindel fwb, siis esimesel juhul on valimatult seksitud võõrastega, suure hulga erinevate inimestega ja võib-olla pole isegi kaitsevahendit alati kasutatud. Teisel juhul on ainult 1 inimene olnud, kellega ollakse ka ehk üsna eksklusiivsed. Nii et jah, üheöö suhteid harrastavaid mehi pole kunagi tahtnud, aga kindla fwb pidamises ei näe probleemi.

Kes ütles, et sellised inimesed on kohe äratuntavad… Mismoodi välja paistab? Otsa ette kirjutatud?

Ja muidugi ei käi ma oma fwbga magamas, kui kellegagi on mitu korda kohtutud ja tundub, et võiks midagi tekkida. See et kuskil kellegagi niisama juttu ajan, sellepärast küll ei viska oma fwb kõrvale.

Suhtes olen alati täiesti truu olnud.

Paranoikud siin koos.

Aga muidugi jah, meestele on ka sageli see fwb häiriv. Samas ise käivad mitmete oma deitidega kiirelt magamas ning on pidanud üheöösuhteid. Meestele kõik lubatud, aga naine peaks just neid ootama, olles aastaid täielikus tsölibaadis, teise mehega ei või kalli ka teha.

No ei ole pea ükski noor mees aastaid täielikult ilma seksita, lihtsalt kuna püsisuhet pole.

Ja see et Eesti on nii väike ja äkki tuleb fwb poes vastu. No ja siis? Jälle mingi paranoia, ilmselt naine, kelle mees ei luba teistele meestele otsa ka vaadata. Kui naisterahval on mõni meestuttav, siis kohe väga kahtlane lugu. Kust see uus silmarõõm teadma peaks, kas see poes vastu tulev tuttav on endine töökaaslane, naaber, klassivend, sõbranna peika, fwb või üldse mingi sugulane. On otsa ette kirjutatud?

Eesti nii väike ka pole, et kuidagi ja mingil moel kõik teavad, kes kelle juures käib. Õnneks ma elan linnas, mitte külas, kus naabrimutt jälgib iga liigutust ja kõigile edasi räägib

Ja pole ma mingis suhtes fwbga. Saage üle, paljudel naistel on fwb tänapäeval. Ta ongi sõber, kellega ka seks klapib. Kogu lugu. Tundeid pole. Suhteks on ikka enamat vaja, armastust näiteks. Ja igaühega ei sobi suhtesse.

arvan, et sa oled see isik, kes ajaviite teemas kirjutas, et ta teebki palju väljamõeldud lugusid perekooli et siis teised arutleks. see sinu jutt tundub täpselt selline väljamõeldis olema.

Haha, päriselt. Tere tulemast tänapäeva, sellised ajutised asendussuhted on väga tavalised ja normaalsed. Ma isegi julgen täitsa kindlalt väita, et ligi pooled vallalised omavad fwb. Oli ka mul, kui ma vallaline olin ja oli ja minu mehel, siis kui tema vallaline oli.

Oled ikka kindel, et su mehel “oli”? Mina küll ei oleks. Üks kahest paneb ikka villast, julgen ka mina väita, et umbes pooltel kõikidest koos olevatest paaridest see niimoodi on. Võibolla sinul on see jackpot, mille puhul ma eksin aga võibolla mitte, see on sinu risk. Võibolla sulle meeldibki riskida.

Nii, kas sa tahad nüüd väita, et ma pean terve suhte aja nüüd kahtlustama ja kartma, et äkki mees petab? Mis mõte suhetel siis üldse enam oleks? Ma siiski jään selle juurde, et kui pole kindlalt midagi välja tulnud ja vahele jäänud, siis ma ka ei kahtlusta. Me oleme kõik ikkagi vabad inimesed ja kui leiamegi kellegi, kes meile paremini sobib, siis miks ma peaks edasi olema sellega, kellega ei klapi nii hästi. Loomulikult eelistaks ma enne eelmisele suhtele lõpu tegemist, aga no juhtub ka teisiti.

Ps. Pettev mees on ka väga äratuntav. See ei jää märkamata, kui mees petma hakkab. Kõik tema käitumises muutub, tema olek muutub ja tema jutt muutub.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettev mees on ka väga äratuntav. See ei jää märkamata, kui mees petma hakkab. Kõik tema käitumises muutub, tema olek muutub ja tema jutt muutub.

Ei ole see nii lihtne midagi… Mõni pettev mees üldse ei arvagi, et ta petab ja siis ei muutu midagi ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettev mees on ka väga äratuntav. See ei jää märkamata, kui mees petma hakkab. Kõik tema käitumises muutub, tema olek muutub ja tema jutt muutub.

Sajandi huumor! ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettev mees on ka väga äratuntav. See ei jää märkamata, kui mees petma hakkab. Kõik tema käitumises muutub, tema olek muutub ja tema jutt muutub.

Sajandi huumor! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pettev mees on ka väga äratuntav. See ei jää märkamata, kui mees petma hakkab. Kõik tema käitumises muutub, tema olek muutub ja tema jutt muutub.

Sajandi huumor! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale pikka kroonus teenimist naaseb mees koju. Pruut on teda truult kõik need aastad oodanud. Mees mõtleb järele :’Kuule kui mitte keegi sind vahepeal tahtnud pole, miks siis minagi peaks sind tahtma?’

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see uus silmarõõm teadma peaks, kas see poes vastu tulev tuttav on endine töökaaslane, naaber, klassivend, sõbranna peika, fwb või üldse mingi sugulane. On otsa ette kirjutatud?

Tegelikult põhimõtteliselt on jah otsa ette kirjutatud. See, et oled teatud inimesega seksinud, paistab alati välja, eriti neile, kes oskavad vaadata. Ja kui su uus silmarõõm küsib, kes see on, keda teretasid, siis mida vastad? Räägid tõtt või alustad uut suhet valetamisega?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju toredaid inimesi… kokkuvõtvalt: keppi ja keeksi, kõigile, kirssidega ja et kellelegi ei tehtaks liiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud. Aga midagi tõsisemat pole siiani arenenud, seega pole põhjust olnud ka sõpra selja taha jätta. Otsin vaid tõsist püsisuhet, niisama lühiajalised ja pelgalt füüsilised suhted mind ei huvita, ammugi üheöösuhted. Ja tõelist suhet ongi raske leida. Kogu selle aja vältel olnud vaid 1 ja sama inimene, kellega ühtlasi hea sõber kui ka boonused.

Mis ma siis tegema peaks? Olema 3a, 5a, võib-olla 10 aastat täielikult ilma igasuguse läheduse ja seksita? Sest mõni mees põeb, et kui on 1 ja sama kindel fwb olles VALLALINE, siis ma pole kindlasti ka suhtes truu.

Aga need naised, kes vallalisena peavad vahetuvaid lühisuhteid, üldse ainult seksisuhteid või harrastavad üheöösuhteid, need on siis truumad?

Või on meestel ettekujutus, et kõik korralikud ja truud naised ongi täielikult tsölibaadis ja läheduse puudujäägis, kui pole parasjagu leidnud seda abikaasakandidaati?

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta? Miks ma ei peaks kahtlema sellise mehe truuduses, kes vallalisena harrastab üheöösuhteid või igasugu vahetuvaid seksisõbrannasid? Tinder on sellise asja otsijatest mehi täis. Ma ütleks, et tõenäosus truudusetuseks on sellistel ju suurem. On ju selge, et selline inimene suudab täiesti suvalise võõra inimesega esimesel kohtumisel kohe voodisse ronida ja teebki seda sattudes näiteks peole. Fwb on rohkem teadlik (ja ajalise limiidiga) otsus ning valitud seetõttu, et pika aja vältel elus mingit lähedust pole.

Aga mina ei mõista, kuidas saab seksida sõbraga, kes sulle mehena atraktiivne või meeldiv ei ole. Või kui see seksisõber on seda, siis miks te päriselt suhtes ei taha olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on ka terve vallalise aja selline sõber olnud. Olen nimelt pea 3 aastat järjest juba vallaline olnud. Kui vahepeal on mõni huviobjekt tekkinud, siis on boonustega sõprus sel hetkel pausil olnud, pole kohtunud. Aga midagi tõsisemat pole siiani arenenud, seega pole põhjust olnud ka sõpra selja taha jätta. Otsin vaid tõsist püsisuhet, niisama lühiajalised ja pelgalt füüsilised suhted mind ei huvita, ammugi üheöösuhted. Ja tõelist suhet ongi raske leida. Kogu selle aja vältel olnud vaid 1 ja sama inimene, kellega ühtlasi hea sõber kui ka boonused.

Mis ma siis tegema peaks? Olema 3a, 5a, võib-olla 10 aastat täielikult ilma igasuguse läheduse ja seksita? Sest mõni mees põeb, et kui on 1 ja sama kindel fwb olles VALLALINE, siis ma pole kindlasti ka suhtes truu.

Aga need naised, kes vallalisena peavad vahetuvaid lühisuhteid, üldse ainult seksisuhteid või harrastavad üheöösuhteid, need on siis truumad?

Või on meestel ettekujutus, et kõik korralikud ja truud naised ongi täielikult tsölibaadis ja läheduse puudujäägis, kui pole parasjagu leidnud seda abikaasakandidaati?

Kas mehed ise on aastaid täielikult seksi ja läheduseta? Miks ma ei peaks kahtlema sellise mehe truuduses, kes vallalisena harrastab üheöösuhteid või igasugu vahetuvaid seksisõbrannasid? Tinder on sellise asja otsijatest mehi täis. Ma ütleks, et tõenäosus truudusetuseks on sellistel ju suurem. On ju selge, et selline inimene suudab täiesti suvalise võõra inimesega esimesel kohtumisel kohe voodisse ronida ja teebki seda sattudes näiteks peole. Fwb on rohkem teadlik (ja ajalise limiidiga) otsus ning valitud seetõttu, et pika aja vältel elus mingit lähedust pole.

Aga mina ei mõista, kuidas saab seksida sõbraga, kes sulle mehena atraktiivne või meeldiv ei ole. Või kui see seksisõber on seda, siis miks te päriselt suhtes ei taha olla?

Jah  eks elu jooksul kohtame, näeme midagi, mida me ei mõista. Edaspidigi võib seda ette tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest pole see ühe kindla seksisõbra pidamine midagi parem kui lühikesed üheöösuhted, sest selle inimesega on ju pikk ühine ajalugu ja ilmselgelt suurepäraselt klappiv seks. Miks ei peaks selle peale armukade olema? Üheöösuhete puhul on ju selge, et klappi polnud, muidu poleks see üheöösuhteks jäänud. Ei kujuta ausalt öeldes ette, et mu mehel oleks selline sõbranna, kellega rõõmsalt sõbrana läbib, olles lisaks aastaid temaga (olgugi periooditi) seksinud ja ma peaks selle peale veel rõõmustama, et nii truu mees ja uskuma, et ta minuga suhtes olemise ajal millegipärast selle sõbra kaissu ei igatse? Ja haigused, eks ühe partneriga seksimine on muidugi turvalisem kui mitmega, aga kust ma tean, kellega ja kui kaitstult tema omakorda seksib? Pole nagu õigust mingeid nõudmisi ka esitada, sest “suhtes ju ei ole”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest pole see ühe kindla seksisõbra pidamine midagi parem kui lühikesed üheöösuhted, sest selle inimesega on ju pikk ühine ajalugu ja ilmselgelt suurepäraselt klappiv seks. Miks ei peaks selle peale armukade olema? Üheöösuhete puhul on ju selge, et klappi polnud, muidu poleks see üheöösuhteks jäänud. Ei kujuta ausalt öeldes ette, et mu mehel oleks selline sõbranna, kellega rõõmsalt sõbrana läbib, olles lisaks aastaid temaga (olgugi periooditi) seksinud ja ma peaks selle peale veel rõõmustama, et nii truu mees ja uskuma, et ta minuga suhtes olemise ajal millegipärast selle sõbra kaissu ei igatse? Ja haigused, eks ühe partneriga seksimine on muidugi turvalisem kui mitmega, aga kust ma tean, kellega ja kui kaitstult tema omakorda seksib? Pole nagu õigust mingeid nõudmisi ka esitada, sest “suhtes ju ei ole”.

Lävib.

Kui suhet ei ole, ju siis ollakse lihtsalt mehele teine või kolmas või viies seksisõber. Seksisõprade osas ju pole ka oluline nende arv või mitu aastat suhelnud ja seksitud ollakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lugu:
Selle aasta kevadel lõppes mu 8-aastane suhe, kus meil viimasel aastal lähedust polnud. Suve alguses tutvusin ühe toreda vallalise mehega, kellega jõudsime voodisse. Tema mulle meeldis ja oleksin olnud huvitatud temaga nö rohkem suhtlema, aga ta ütles mulle kohe, et tema püsisuhet ei taha aga kui ma olen nõus “kohtuma” siis seda teeks ta heameelega. Olin nõus. Meil on oma väike sõprade seltskond välja kujunenud – teeme ka muid asju koos kui ainult seksime.
Suve lõpus juhtus aga nii, et tutvusin ühe mehega kellesse armusin. AGA – see mees on ise suhtes. Me oleme selle mehega kohtunud, seksinud pole. Suudelnud oleme ühel korral. Kui kohtume siis käime jalutamas, räägime jms süütumat tegevust. Teame et see kõik on niigi vale et me suhtleme ja hoiame siis pool-vägisi suhtlemist vaos. Minus endas on pettumus ja viha, et ma armusin suhtes mehesse, neil on väga pikk kooselu (lapsi küll pole) ja ma ei usu et ta oma elukaaslase juurest ära tuleb. Seega – peale väikest pausi kohtusin oma suvise nö seksisõbraga uuesti. Põhjuseid miks ma seda teen on mitu. Esiteks – seks on hea ja ta hoiab mind ja jagab ka muud lähedust. Teiseks – temaga saan ma ringi käia ja nö tunda ennast vabana (suhtes mehega ei saa) Kolmandaks – mu eesmärk on oma silmarõõmust ikkagi üle saada ja seega ei pane ma oma elu pausile, oodates midagi mida ilmselt ei juhtu niikuinii. Ja loodan et kui ma fookuse temalt mujale suunan siis saan temast üle.

Muide – see minu seksisõber – ma pole iialgi mitte ühegi mehega nii palju seksist rääkinud ja arutanud et mis meeldis ja mis mitte ja mida tahaks teha. Tulgu mis tuleb, aga seda seiklust ma kahetsema ei hakka, see on mind väga palju õpetanud, ka minu enda kohta! Ma poleks kunagi arvanud et minul seksisõber hakkab olema ja usun et rohkem mul seda ka ei teki, temaga lihtsalt kõik klappis et selline asi võimalik on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas nüüd käibki nii?