Esileht Pereelu ja suhted kas olete mehe maha jätnud kuna aega pole

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Teema: kas olete mehe maha jätnud kuna aega pole

Postitas:
Kägu

Kas olete mehe maha jätnud või lahku läinud, kuna lihtsalt pole aega ja jaksu? Näiteks on liiga palju tööd, tegemisi või õppimist? Et lihtsalt pole aega aega armueluga tegeleda ja inimest ootele ka ei tahaks jätta?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on armastus, leiab alati aega. Seda pidagu meeles ka neiud, kes sinisilmselt usuvad, et kutt ei võta nendega regulaarselt 3-4 päeva kaupa ühendust, sest tal on kiire. Kui on Vähimgi huvi, siis Soov ja aeg üks minutiline kõne võtta või pisike message saata on kõigil, alati ja iga päev. Kasvõte “Tere, ma nüüd õhtuni seminaril ja siis õhtusöögil. Ilusat päeva, Kägu!” vms. Kui ta just kosmonaut või allveelaevnik pole, kus levi puudub.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema oli isaga tutvudes vallaline. Isa samuti, sõitis sadu km maha minu teada iga nädal.

Muidugi, see levinud põhjus, kui aega pole või aeg on just sel hetkel, kui teisel puudub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et kui tahtmist on, siis peaks leidma aega. Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha. Aga tema saadab ikka endast pilte kümne erineva nurga alt, sõnumeid. Minu arust need keskealised mehed tahavadki pigem mingit virtuaalelu elada, aga oma elus mitte midagi muuta ei taha, pingutada ei taha. Mitu tükki juba sellist olnud. Ja kui ütlen, et liikusin edasi, sest ma huvi ei näinud, siis on nii imestunud, et mis, oli küll suur huvi. Aga nad lihtsalt ongi juba sellised uimased kanad, kellele elu sisse puhuda on raske.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete mehe maha jätnud või lahku läinud, kuna lihtsalt pole aega ja jaksu? Näiteks on liiga palju tööd, tegemisi või õppimist? Et lihtsalt pole aega aega armueluga tegeleda ja inimest ootele ka ei tahaks jätta?

Oot, keda sa siin nüüd nimetad oma “meheks”? Kui te juba koos elate, siis vast viitsite veidi pingutada, et suhet värskena  hoida. Aga kui tegu pole su mehega, vaid niisama peikaga, kellega aeg-ajalt kohtute, siis muidugi võib selline suhe üsna kergesti ära vajuda.

Suhe vajab ikka toitmist ka. Päris nii ka ei saa, et kõik muud asjad nagu töö, õppimine, sõbrad, trennid, meelelahutus on alati tähtsamad kui kaaslasele tähelepanu pööramine. Kui kaaslane jääb pingereas alati viimaseks, ju siis pole tõesti mõtet seda suhet hoida. Kusjuures see kehtib ikka mõlema poole kohta, st mõlemad peavad aega leidma. Mis sellest sinu ainupingutusest kasu on, kui teine ei viitsi su sms-dele jms vastatagi. Ja noh, kui ise ka leiad, et sul pole selle kuti jaoks aega, milleks siis sellest kinni hoida?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole ajanappuse pärast küll ühtegi meest maha jätnud. Tõsi, kui mul on tööl väga pingeslised ajad ning ka eraelus olen omadega suht läbi, siis ka lahkarvamused tekkinud ning ma olen olnud ka selline suht lõpetaja tüüp. Nüüd tean juba jälgida, et kui ma näen ära, et mul keerulisemad ajad, siis väljendan partnerile, et nüüd ma eeldan, et ta on emotsionaalselt minu jaoks rohkem võtta. Kui lihtsalt suhelda saab, küll siis ka neid pikki füüsilisi hetki leiame. Aga jälle, selleks on vaja ka piisavalt tarka ning panustamissooviga meest.

Üks Kägu siin kirjutas, kuidas teises linnas olev mees saab peale mitmeid nädalaid keset tööpäeva vaid loetud tunnid koos olla, siis selle peale ütlen, et saada ta seenele. Mul on olnud suhe teises Euroopa linnas oleva mehega, seega tean, et kui mees tahab, siis oskab ta selle aja ja kontaktid korraldada, kuid on ka minul olnud nii, et suhtlus heitlik või siis ainult virtuaallainel ning ei leita aega kõrval külast kohale tulla. Siin elus on hea reegel, et kui mees tahab, siis mees tegutseb, kuid kui ta on selline passiivne logard, siis seda jama pole mulle vaja pakkuda, las kujutab ette, et miski naine hakkab tema järgi sitsima, mina soovin hea suhtega lähedast suhet, kus teineteise jaoks leitakse aega. 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehe maha jätnud

Kas elu on 24/ 7 käest kinni hoidmine ja seksimine, muna põses ja jälle mehe vajadused?  Kui on tahtmine koos olla, siis mis puutuvad siia töö ja õppimine- elementaarsed asjad.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et kui tahtmist on, siis peaks leidma aega. Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha. Aga tema saadab ikka endast pilte kümne erineva nurga alt, sõnumeid. Minu arust need keskealised mehed tahavadki pigem mingit virtuaalelu elada, aga oma elus mitte midagi muuta ei taha, pingutada ei taha. Mitu tükki juba sellist olnud. Ja kui ütlen, et liikusin edasi, sest ma huvi ei näinud, siis on nii imestunud, et mis, oli küll suur huvi. Aga nad lihtsalt ongi juba sellised uimased kanad, kellele elu sisse puhuda on raske.

See vend täiesti mõttetu ju, hea oli, et tast vabanesid. Tegelikult on nii, et kui mehel on huvi, sõidetakse kümneid kilomeetreid maha, kuu tuuakse taevast alla, et selle naisega koos olla, teda näha…sinu jorss otsis lihtsalt kerget linnukest teiste vahele

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pole aega” asemel oleks vist siis õigem sõnastus, et see pole hetkel prioriteet, on tähtsamaid asju elus. Aega jagame ju ise, et mille jaoks ja kui palju. Ise ka lähen töö kõrvalt sügisest õppima ja tõesti pole siis suheteks võib-olla enam eriti aega. Ja see on ok, ei ole vaja punnitada ja end lõhki tõmmata, kui see selles ajahetkes ei ole oluline.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha. Aga tema saadab ikka endast pilte kümne erineva nurga alt, sõnumeid. Minu arust need keskealised mehed tahavadki pigem mingit virtuaalelu elada, aga oma elus mitte midagi muuta ei taha, pingutada ei taha. Mitu tükki juba sellist olnud. Ja kui ütlen, et liikusin edasi, sest ma huvi ei näinud, siis on nii imestunud, et mis, oli küll suur huvi. Aga nad lihtsalt ongi juba sellised uimased kanad, kellele elu sisse puhuda on raske.

Esiteks, kas puhkuseplaanid olid kokku lepitud? Minu sugulane käis oma tüdruksõbraga puhkusereisil äsja, aga nad on ka koos olnud mõnda aega ja viibivad suht tihti ikka koos. Pole sellist -äkki sa oled sel päeval oma mehega- ‘mina elan virtuaalelu/olen ise ka oma naise ja lastega’ teemat. Nad on ka väga noored, 25 kanti ja mõlemad vallalised.

Teiseks, mehed ei saada endast eriti pilte, kui, siis on tegu gigolo-sarnase tüübiga või tüübiga, kes otsib seksi ja kui, siis juba igalt poolt, mitte ainult sinu käest, miks muidu postitab pilte naistele.

Kolmandaks huvi muidugi kaob, kui pikalt ei suhtle ja kokku ei saa.

Neljandaks isegi pered peavad väidetavalt puhkusi eraldi, et lapsega oleks keegi koos kodus. See ei tähenda, et nad lahku on läinud./lahutanud. Nad lihtsalt on eraldi. Mis on kummaline, samuti ju, kui võtta nii, et võiks hoopis terve perega käia kusagil koos.

Viiendaks keskeas ja pisut enne seda ei suhtutagi suhetesse reeglina nagu tiinekana ja kui oli esimene armastus. Pigem hakkab pragmaatiline mõtlemine pihta. Sina valid pragmaatiliselt meest, selline kehkenpüks sulle ei sobi, tema ilmselt otsib pragmaatiliselt armukest, sest vaevalt keskeas mees nüüd vallaline/lahutatud on pikalt, eks ikka on tal naisi.

Kuuendaks kindlasti on selliseid mehi, kes on vabad ja nt insenerid (tean mitmeid selliseid), nooremad kui keskiga, aga neil pole ka püsivat naist kui üldse. Üks tegeleb koorilauluga veel, võiks ju kohtuda, segakoor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pole aega” asemel oleks vist siis õigem sõnastus, et see pole hetkel prioriteet, on tähtsamaid asju elus. Aega jagame ju ise, et mille jaoks ja kui palju. Ise ka lähen töö kõrvalt sügisest õppima ja tõesti pole siis suheteks võib-olla enam eriti aega. Ja see on ok, ei ole vaja punnitada ja end lõhki tõmmata, kui see selles ajahetkes ei ole oluline.

Minu arvates peabki olema eneseareng prioriteet nr 1 ja suhted nr 2. Suhted tulevad ja lähevad, aga eneseareng on endale.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha.

😀 Mu peiks elab teises riigis ja tuleb igal reede õhtul ja läheb pühapäeval. Lisaks veedame kõik puhkused koos reisides.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha.

???? Mu peiks elab teises riigis ja tuleb igal reede õhtul ja läheb pühapäeval. Lisaks veedame kõik puhkused koos reisides.

Teises riigis teised palgad, loogish.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises riigis teised palgad, loogish.

Kuidas need palgad aja planeerimisse puutuvad? Et siis 2h kauguselt pole võimalik käia, kuna seal on madal palk?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises riigis teised palgad, loogish.

Kuidas need palgad aja planeerimisse puutuvad? Et siis 2h kauguselt pole võimalik käia, kuna seal on madal palk?

Kui te koos reisite ja ta lausa iga nädal sõidab lennukiga 2t… ma arvan, et mehel on raha ja mitte vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui te koos reisite ja ta lausa iga nädal sõidab lennukiga 2t… ma arvan, et mehel on raha ja mitte vähe.

Mitte lennukiga, vaid laevaga. Oma reisikulud tasun otseloomulikult ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui te koos reisite ja ta lausa iga nädal sõidab lennukiga 2t… ma arvan, et mehel on raha ja mitte vähe.

Mitte lennukiga, vaid laevaga. Oma reisikulud tasun otseloomulikult ise.

Võibolla. Aga tean Inglismaale kolinuid, kes sealt leidnud abikaasa. Enamasti vene naised. Tundub kultuurishokk, aga näed.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla. Aga tean Inglismaale kolinuid, kes sealt leidnud abikaasa. Enamasti vene naised. Tundub kultuurishokk, aga näed.

Kuidas su jutt teemaga haakub?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu peiks elab teises riigis ja tuleb igal reede õhtul ja läheb pühapäeval. Lisaks veedame kõik puhkused koos reisides.

Soomest on ju lihtne tulla. Võrust on raskem 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soomest on ju lihtne tulla. Võrust on raskem ????

Ära parem räägi, kuulsin minagi külajuttu. Nimelt Võrus teatud naised saadavad mehed Soome tööle ja magatavad kohalike maapoisse. Kas tõsi või mitte, ei tea.  Aga külarahval pidi lõbus olema.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soomest on ju lihtne tulla. Võrust on raskem ????

Kuidas raskem, kui sama aeg läheb? 2,45

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin situatsiooni kus on toimiv suhe aga naine võtab nii palju lisakoormust, näiteks hakkab ka õppima, nii et kõik päevad täis. Et kas keegi on selle tõttu mehe maha jätnud, kuna lihtsalt pole aega ja energiat suhte jaoks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pole aega” asemel oleks vist siis õigem sõnastus, et see pole hetkel prioriteet, on tähtsamaid asju elus. Aega jagame ju ise, et mille jaoks ja kui palju. Ise ka lähen töö kõrvalt sügisest õppima ja tõesti pole siis suheteks võib-olla enam eriti aega. Ja see on ok, ei ole vaja punnitada ja end lõhki tõmmata, kui see selles ajahetkes ei ole oluline.

Jätad siis sügisel mehe maha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpin ülikooli päevaõppes ja mul on 2 osalise koormusega töökohta, üks neist kodukontoris. Kaaslasega koos olemine on ikka puhkus, ainus hetk, kus ma ei mõtle oma muudele kohustustele. Muidu ei tulekski üldse kooli- ja töömõtetest välja, sest seal ei teki kunagi olukorda, kus kõik oleks tehtud. Kui ühe asja ära teed, on viis tükki juurde tulnud. Tutvusin oma partneriga töö kaudu, nii et ta oli väga hästi kursis, missugune tamp mul peal on ja ta ei nõua ega oota minult üldse mitte midagi. Leian tema jaoks iga päev aega, sest ma ise väga tahan seda ja teisiti ei tuleks kõne allagi. Muidu oleks ilmselt ammu juba musta masendusse uppunud, kus ma enne teda ka olin, kui mu elus polnud mitte midagi muud peale töö ja kooli. Kui kaaslane tekitab probleeme ja “lisakohustuse” tunnet juurde, siis ei ole see õige inimene sinu jaoks. Kes tahab, leiab aja ja ütlen seda 100% enda kogemuse põhjal.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises riigis teised palgad, loogish.

Kuidas need palgad aja planeerimisse puutuvad? Et siis 2h kauguselt pole võimalik käia, kuna seal on madal palk?

Kui te koos reisite ja ta lausa iga nädal sõidab lennukiga 2t… ma arvan, et mehel on raha ja mitte vähe.

Mis lennukiga, mees ilmselt elab Helsingis ja tibi Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et kui tahtmist on, siis peaks leidma aega. Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha. Aga tema saadab ikka endast pilte kümne erineva nurga alt, sõnumeid. Minu arust need keskealised mehed tahavadki pigem mingit virtuaalelu elada, aga oma elus mitte midagi muuta ei taha, pingutada ei taha. Mitu tükki juba sellist olnud. Ja kui ütlen, et liikusin edasi, sest ma huvi ei näinud, siis on nii imestunud, et mis, oli küll suur huvi. Aga nad lihtsalt ongi juba sellised uimased kanad, kellele elu sisse puhuda on raske.

Ei mõista, miks just mees peab sinu juurde tulema?  Ja neljatunnise sõidu (edasi-tagasi) peale kulub ikka arvestatav hulk kütust. Ealeski ei oleks võimalust niimoodi rännata. Jah, olen küll rott. Aga normaalne mees loeb ka raha.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et kui tahtmist on, siis peaks leidma aega. Mul on praegu just üks arenev suhe, mees elab kahe tunni sõidu kaugusel. Tükk aega pole kohtunud, sest mees nagu kogu aeg jorutab. Kõigepealt ootasime puhkust, mul oli kolm nädalat vaba aega, laps oli sellel ajal laagris, mitte ühtki korralikku ettepanekut ei tulnud, et kohtuda. Nüüd ütles, et tuleb sel nädalal, tema puhkus veel kestab, mina olen juba tööl. Ütlesin, et saan aega võtta, kui ta ütleb ette, millal ta tuleb. Nüüd ütles, et ta siis tuleb kolmapäeval, on minu linnas 13.00-16.00. Mul kahjuks on täpselt siis üks tööüritus, ma ei saa siis tulla. Ütlesin, et äkki ta saaks laupäeval tulla. Ütleb, et ei, reedest pühapäevani tal on tegemist ja ta ka ei ütle, mis tegemist. Ja ise on veel umbes solvunud ka, et ma ei saa kolmapäeval. Mina järeldan sellest küll täielikku huvipuudust ja kandsin ta maha. Aga tema saadab ikka endast pilte kümne erineva nurga alt, sõnumeid. Minu arust need keskealised mehed tahavadki pigem mingit virtuaalelu elada, aga oma elus mitte midagi muuta ei taha, pingutada ei taha. Mitu tükki juba sellist olnud. Ja kui ütlen, et liikusin edasi, sest ma huvi ei näinud, siis on nii imestunud, et mis, oli küll suur huvi. Aga nad lihtsalt ongi juba sellised uimased kanad, kellele elu sisse puhuda on raske.

Ei mõista, miks just mees peab sinu juurde tulema? Ja neljatunnise sõidu (edasi-tagasi) peale kulub ikka arvestatav hulk kütust. Ealeski ei oleks võimalust niimoodi rännata. Jah, olen küll rott. Aga normaalne mees loeb ka raha.

Ma tahtsin just sama kirjutada. Kui mehel pole töö pärast aega sõita, siis võiks ju sõita naine. Just naised on need, kes ütlevad, et mis see vahemaa loeb, Eesti on ju nii väike. Vahemaa tõesti ei loe, kui seda ise katma ei pea. Ma ka naiseotsingul, üks pakkumine tuli visiitsuhteks Tartust, ka jutuga, et Eesti on ju väike. Ja kui ütlen, et kui pole väike, tule siis külla, siis hakkab viu-viu pihta.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõista, miks just mees peab sinu juurde tulema?  Ja neljatunnise sõidu (edasi-tagasi) peale kulub ikka arvestatav hulk kütust. Ealeski ei oleks võimalust niimoodi rännata. Jah, olen küll rott. Aga normaalne mees loeb ka raha.

See kütusekulu on vaid 40 eurot!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpin ülikooli päevaõppes ja mul on 2 osalise koormusega töökohta, üks neist kodukontoris. Kaaslasega koos olemine on ikka puhkus, ainus hetk, kus ma ei mõtle oma muudele kohustustele. Muidu ei tulekski üldse kooli- ja töömõtetest välja, sest seal ei teki kunagi olukorda, kus kõik oleks tehtud. Kui ühe asja ära teed, on viis tükki juurde tulnud. Tutvusin oma partneriga töö kaudu, nii et ta oli väga hästi kursis, missugune tamp mul peal on ja ta ei nõua ega oota minult üldse mitte midagi. Leian tema jaoks iga päev aega, sest ma ise väga tahan seda ja teisiti ei tuleks kõne allagi. Muidu oleks ilmselt ammu juba musta masendusse uppunud, kus ma enne teda ka olin, kui mu elus polnud mitte midagi muud peale töö ja kooli. Kui kaaslane tekitab probleeme ja “lisakohustuse” tunnet juurde, siis ei ole see õige inimene sinu jaoks. Kes tahab, leiab aja ja ütlen seda 100% enda kogemuse põhjal.

Aga ei ole seda tunnet sageli, et mitte kedagi ei taha näha ega kuulda ning mõte seksile ajab oksele? Stressi ajal?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ei ole seda tunnet sageli, et mitte kedagi ei taha näha ega kuulda ning mõte seksile ajab oksele? Stressi ajal?

Pole see, kellelt küsid, aga minul pole iialgi selliseid mõtteid tulnud. Just stressi ajal tahangi kalli inimese kaisus olla ja palju seksida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )


Esileht Pereelu ja suhted kas olete mehe maha jätnud kuna aega pole