Esileht Pereelu ja suhted Kas pingutan üle?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kas pingutan üle?

Postitas:
Kägu

Nii lolle naisi nagu see TA, kohtab vist ainult Perekoolis.

Päriselus on nad siiski märkamatud ja pea olematud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei suitseta ja mind häiriks ka, kui mees pidevalt suitsu kimuks. Eriti veel toas, kui ma peaks olema passiivne suitsetaja ja tuba haiseks pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: ”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”

Inimliku rumaluse lõpmatusest hoolimata püüdkem ikkagi meelde jätta, et suitsetamine ei ole harjumus. Suitsetamine on sõltuvus. Erinevusest nende kahe asja vahel, kes veel ei tea, saab ehk ise lugeda näiteks siit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpset Einsteini tsitaati otsides sattusin ka Terry Pratchetti tsitaadi peale: ”Kõikidest universumi jõududest on kõige raskem võita harjumust.”

Inimliku rumaluse lõpmatusest hoolimata püüdkem ikkagi meelde jätta, et suitsetamine ei ole harjumus. Suitsetamine on sõltuvus. Erinevusest nende kahe asja vahel, kes veel ei tea, saab ehk ise lugeda näiteks siit.

Mis need Einstein ja Terry Pratchet siia teemasse veel puutuvad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii lolle naisi nagu see TA, kohtab vist ainult Perekoolis. Päriselus on nad siiski märkamatud ja pea olematud.

Ega iseenda ja oma lähiümbruse põhjal kogu maailmale üldistuste tegemine ka teab mis suurt intelligentsi ei näita.

Pealegi, kas näiteks õpetajana ütleksid lootusetule kahemehele ka, et appi, nii lolli poissi/tüdrukut ei saa olemaski olla? Või parem võrdlus: tema enda juuresolekul ütleksid teistele õpilastele, et teist nii lolli pole sa elu seeski näinud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii lolle naisi nagu see TA, kohtab vist ainult Perekoolis. Päriselus on nad siiski märkamatud ja pea olematud.

Ega iseenda ja oma lähiümbruse põhjal kogu maailmale üldistuste tegemine ka teab mis suurt intelligentsi ei näita.

Pealegi, kas näiteks õpetajana ütleksid lootusetule kahemehele ka, et appi, nii lolli poissi/tüdrukut ei saa olemaski olla? Või parem võrdlus: tema enda juuresolekul ütleksid teistele õpilastele, et teist nii lolli pole sa elu seeski näinud?

Mõned ütlevad kõik välja, mis mõtlevad. Ise seda ei poolda, aga näinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>See et sulle suitsetamine ei meeldi on täiesti sinu oma asi. Niimoodi teisele ettekirjutada miskit ei saa. Ma saan aru et ta suitsetab toas või laste juuresolekul toas nt. Aga no….</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mulje on hoopis see, et TA jaoks on mees hakanud lihtsalt närvidele käima. Suitsetamine on ebameeldiv tõesti, aga nii hüsteeriasse minnakse minu arvates ikka siis, kui mehest on siiber. Kõik segab, kõik vihastab, kõik teeb mees valesti – kusjuures kõike seda on ta teinud ka kogu terve kooselu aja enne. Siis ei seganud. Lahku minna ei taha, aga närvidele hakkab käima iga pisiasi. Lõpuks juba seegi, kuidas ta hingab või kuidas nina sügab. Siin perekooliski külalt palju selliseid teemasid. Nii sis jõuratakse nende meeste kallal (ja otsitakse neid läbi, keelatakse, käsutatakse, nutetakse, skandaalitsetakse), kuni mehel üle viskab ja välja kõnnib või vanadus peale tuleb ja mees kuskile ära minna ei viitsi.
Vanasti sind ei häirinud, aga nüüd häirib. Ja kuidas mees selles süüdi on, et see sind äkki häirima hakkas.
Valetamine pole ilus, aga kui sa tõesti küsisid nii, nagu sa kirjutasid – umbes et kas sa endiselt teed seda e-sigaretti – ja tema vastas jah, siis on vastus korrektne. Jah, ta tõmbab endiselt e-sigarette, tavasuitsude kohta sa ei küsinud midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga närvidele hakkab käima iga pisiasi. Lõpuks juba seegi, kuidas ta hingab või kuidas nina sügab. Siin perekooliski külalt palju selliseid teemasid. Nii sis jõuratakse nende meeste kallal (ja otsitakse neid läbi, keelatakse, käsutatakse, nutetakse, skandaalitsetakse)

Otsimine, nutmine ja skandaalitsemine näitavad hoolimist.

Mees tuletab valusasti iseenda vananemist meelde. Läbitud see tee, seda nimetatakse keskeakriisiks. Suhe on otsakorral, kui tekib täielik ükskõiksus mehe suhtes.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teist sai paar 14-aastaselt ja mees on suhte algusest saadik suitsetaja olnud???

Nikotiin tekitab väga tugeva sõltuvuse ja suitsetamist on seetõttu keeruline maha jätta, isegi kui soov selleks on olemas. Ma arvan, et kui mees oleks suhte ajal suitsetama hakanud, siis oleks sul küll õigust protesteerida, et kuna sa suitsetajaga suhet loonud poleks, pole õiglane, et ta suhte käigus endale sellise pahe külge harjutab. Aga sina võtsidki teadlikult suitsetaja ja 10 aastat järjest see sind ei häirinud, alles nüüd hakkas häirima.

Arvestades, et te alles 24-sed olete, siis mina kaaluks, et äkki on aeg oma lapsepõlvesuhtest edasi liikuda, sest ilmselgelt olete te erinevas suunas arenenud. Vähemalt sina vajad teistsuguste omadustega partnerit kui tema seda on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algatuseks tahaksin ma teada, kus kohast mõned käod võtavad, et teemaalgataja hakkas oma mehega koos elama 14 aastaselt?
Teemaalgataja, kas sinul pole mõnda halba harjumust mis su mehele kohe üldse ei meeldi? Kindlasti on. Meil kõigil on.
Kas sinul on oma harjumusest kerge loobuda?
Sedasi närvitseda ning asju loopida näitab sinu madalalaubalisust. Sa ei suuda ega taha mitte kuidagi oma mehele toeks olla. Sa tahad lihtsalt, et sina saaksid oma tahtmise. Kas aga su mees ise tahab suitsetamisest loobuda või kas ta üldse on selleks valmis, see sind ei huvita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsimine, nutmine ja skandaalitsemine näitavad hoolimist.

Ei.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsimine, nutmine ja skandaalitsemine näitavad hoolimist.

Ei.

Võimalik, et teistel mitte. Minu kogemus oli selline.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsimine, nutmine ja skandaalitsemine näitavad hoolimist.

Ei.

Võimalik, et teistel mitte. Minu kogemus oli selline.

Et mida rohkem skandaalitseb, seda rohkem hoolib? Sina näitad siis mehele oma hoolimist sellega, et kui komandeeringult või pikemalt töölt tuleb, siis esmalt nutad, siis otsid ta läbi ja teed igaks juhuks ühe skandaali? Õhtul hiljem vaatad üle ta telefoni ning pesu pestes aluspüksid? Hommikul natuke nutad ja teed skandaali, kuna ta tahaks minna sõbraga kahekesi baari paariks tunnikeseks, et seal klassivendadega kokku saada.

Sa pead väga-väga ilus olema ja seksuaalselt tipus kogu aeg, kui te üle 8 kuu koos olete elanud ning ta pole sind maha jätnud. Päriselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsimine, nutmine ja skandaalitsemine näitavad hoolimist.

Ei.

Võimalik, et teistel mitte. Minu kogemus oli selline.

Või tuled ise koju töökohtumiselt 8 minutit hiljem, leiad eest nutva mehe. Esmalt otsib ta läbi su koti, teeb skandaali, et miks on mingi uus meesterahva nimekaart rahakoti vahel. Siis nutab veel natuke ja paugutab uksi. Ja sina mõtled: nii nummmmmi, ta niiiii hoolib, nii armas, unistuste mees!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või tuled ise koju töökohtumiselt 8 minutit hiljem, leiad eest nutva mehe. Esmalt otsib ta läbi su koti, teeb skandaali, et miks on mingi uus meesterahva nimekaart rahakoti vahel. Siis nutab veel natuke ja paugutab uksi. Ja sina mõtled: nii nummmmmi, ta niiiii hoolib, nii armas, unistuste mees!

Teema ilmestab usaldamatust paarisuhtes. Naine küsib, mees lisaks valetamisele vihastab, mille peale naine kobab taskud läbi. Miks ei võiks taskutesse vaadata, kui midagi varjata pole? Ütlesin vaid, et kui mehest siiber saab, siis ei huvita tema taskud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mida rohkem skandaalitseb, seda rohkem hoolib? Sina näitad siis mehele oma hoolimist sellega, et kui komandeeringult või pikemalt töölt tuleb, siis esmalt nutad, siis otsid ta läbi ja teed igaks juhuks ühe skandaali? Õhtul hiljem vaatad üle ta telefoni ning pesu pestes aluspüksid? Hommikul natuke nutad ja teed skandaali, kuna ta tahaks minna sõbraga kahekesi baari paariks tunnikeseks, et seal klassivendadega kokku saada.

Sa pead väga-väga ilus olema ja seksuaalselt tipus kogu aeg, kui te üle 8 kuu koos olete elanud ning ta pole sind maha jätnud. Päriselt.

Targad inimesed on öelnud, et ükskõiksus on suhte surm. Enam ei vihasta mehe peale, tema käigud ja halvad harjumused ei huvita.

Mida on paarisuhtes olles telefoni varjata? Mis sisu seal siis olla saab, mida juba ei tea? Kui mees telefoni peitma hakkab või sellega salaja teise tuppa hiilib, eemalolevaks muutub, siis on kahtlane lugu. Enne pole põhjust kontrollidagi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ei tea ühtegi inimest, kellel koolist mõnda aega möödas oleks, pereelu, sõbrad ja käib järsku mingite klassivendadega kuskil baaris. Selleks on klassikokkutulekud või kui tõesti on mingi kallis klassivend, siis see suhtlus on nähtaval algusest peale olnud ja mees teab seda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mida rohkem skandaalitseb, seda rohkem hoolib? Sina näitad siis mehele oma hoolimist sellega, et kui komandeeringult või pikemalt töölt tuleb, siis esmalt nutad, siis otsid ta läbi ja teed igaks juhuks ühe skandaali? Õhtul hiljem vaatad üle ta telefoni ning pesu pestes aluspüksid? Hommikul natuke nutad ja teed skandaali, kuna ta tahaks minna sõbraga kahekesi baari paariks tunnikeseks, et seal klassivendadega kokku saada.

Sa pead väga-väga ilus olema ja seksuaalselt tipus kogu aeg, kui te üle 8 kuu koos olete elanud ning ta pole sind maha jätnud. Päriselt.

Targad inimesed on öelnud, et ükskõiksus on suhte surm. Enam ei vihasta mehe peale, tema käigud ja halvad harjumused ei huvita.

Mida on paarisuhtes olles telefoni varjata? Mis sisu seal siis olla saab, mida juba ei tea? Kui mees telefoni peitma hakkab või sellega salaja teise tuppa hiilib, eemalolevaks muutub, siis on kahtlane lugu. Enne pole põhjust kontrollidagi.

Mulle pole kunagi meeldinud kui keegi mu telefonis, arvutis, kotis, taskutes, sahtlis sorib. Ise ma ei tee seda ja õnneks mu pereliikmed ka mitte. Juba kooselu alguses suutsime mehega teineteisele selgeks teha, mis on lubatud, mis mitte. Lapsed võtsid selle kõik lihtsalt endale teadmiseks. Tänaseks oleme 26 aastat abielus olnud ning selle aja jooksul pole meil olnud mitte mingit põhjust teineteist mitte usaldada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pole kunagi meeldinud kui keegi mu telefonis, arvutis, kotis, taskutes, sahtlis sorib. Ise ma ei tee seda ja õnneks mu pereliikmed ka mitte. Juba kooselu alguses suutsime mehega teineteisele selgeks teha, mis on lubatud, mis mitte. Lapsed võtsid selle kõik lihtsalt endale teadmiseks. Tänaseks oleme 26 aastat abielus olnud ning selle aja jooksul pole meil olnud mitte mingit põhjust teineteist mitte usaldada.

Tahtsid nüüd ära panna selle 26 aastase abieluga? TAle valetati silma sisse ja on põhjust ainuüksi sellepärast lahku minna. Perekoolis on olnud väga palju teemasid, mis kõik ei jõuagi internetti, kus mees valetab näo täis, et pole armukest ja isegi tõendite esitamisel jätkab käitumist.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujuta ette, et seda pakki poleks olnud ja mees suitsetaks salaja, näo ees oleks ta õigeks jäänud ja naine oinaks. Need on mingisugused pisiasjad. Suurte asjade kohta valetatakse veel räigemalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ei tea ühtegi inimest, kellel koolist mõnda aega möödas oleks, pereelu, sõbrad ja käib järsku mingite klassivendadega kuskil baaris. Selleks on klassikokkutulekud või kui tõesti on mingi kallis klassivend, siis see suhtlus on nähtaval algusest peale olnud ja mees teab seda.

Mida? Mis lollusi sa räägid? Mu mehel on umbes 20 klassivenda. Kõik said hästi läbi, aga kõigil on oma eraelu ka. Aegajalt ilnub mõni uuesti orbiidile, siis minnakse külla. Koos minuga, kui võinalik. Mõni teine kaob ära. Inimesed ei pea kogu aeg pildil olema, neil on omad “pildid” ka, kus figureerida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida? Mis lollusi sa räägid? Mu mehel on umbes 20 klassivenda. Kõik said hästi läbi, aga kõigil on oma eraelu ka. Aegajalt ilnub mõni uuesti orbiidile, siis minnakse külla. Koos minuga, kui võinalik. Mõni teine kaob ära. Inimesed ei pea kogu aeg pildil olema, neil on omad “pildid” ka, kus figureerida.

Lugesin pisut valesti, et naine läheb vastassooga baari. Minu viga. Siiski on selline suhtlus haruldane. Nemad võivad kaasaga orbiidile ilmuda, aga mul on perekond ja pole aega nende jaoks. Teinekord pole neil aega meie jaoks. Kui mees läheks õhtul klassiõega baari ja mind ei kaasaks tulevikus nende omavahelisse läbikäimisesse, siis tekiksid kahtlused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas pingutan üle?