Esileht Pereelu ja suhted Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

Postitas:

Pere, kus igapäevaselt elavad koos minu laps eelmisest kooselust ja meie ühine laps. Kas reisile peaks võtma alati ka mehe lapse? Ise leian, et lapse ema hoolitsegu ise selle eest, et laps reisile saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa arvad, et sinu laps, kes on samuti eelmisest kooselust, peaks alati saama reisile? Mille poolest tema on paremas seisus kui mehe laps? Minu arust on natuke väiklane mõelda nii nagu sina seda teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Provokatsioon v6i loll inimene. Mina reisiks tihtipeale lasteta hoopiski. Ei ole mul vaja kaasa ei enda last ega mehe oma. :P. M6lemad koos on eriti hull. Siis peab peale reisi puhkuse v6tma. Kui suuremaks saavad, reisivad kuhu tahavad ja mina ennast kaasa ei pressi.
..no pooleldi oli mu jutt nali, pooleldi siiski mitte

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 08:32; 28.02 08:26; 28.02 09:11; 28.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis sinu esimene laps on osa teie perekonnast lihtsalt seetõttu et elab teiega ja mitte oma isaga, aga mehe laps ei ole osa perekonnast sest elab teist eraldi? Need kaks last on samaväärsed ja tõesti peaksite kohtlema neid ka nii. Ehk siis jah, mehe laps peaks ka saama tulla. Või saada oma esimene laps ka seniks tema isa juurde näiteks?
Ja kas sinu eks muretseb, et laps teiega reisile saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb sellest, kes reisi eest maksab.
Kui sina maksad täies ulatuses, siis ei pea saama. Sinu kohus ei ole mehe lapse reisi kinni maksta.
Kui maksate pooleks, siis oleks loogiline, et saab kaasa, sest kui mees maksab osa nii teie ühise lapse kui sinu lapse kuludest, siis miks peaks mehe laps välja jääma.
Kui mees maksab täies osas reisi kinni, siis loomulikult peaks saama. Miks peaks mees tasuma sinu lapse reisi kinni aga samas oma lihase lapse reisist ilma jätma.

Sina leiad, et lapse ema peab ise hoolitsema selle eest, et laps saaks reisida. Aga hoolitse siis sina ka selle eest, et sinu kaks last reisida saaks. Tuletan meelde, et üks laps ei ole üldse sinu praeguse mehe oma ja teine on teil ühine.

Äkki leiab mees kolmanda naise ja saab lapse ning läheb reisile. Kas siis oleksid rahul kui sinu ja mehe ühine laps kaasa ei saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:47; 22.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui nõmedad moorid siin ühise katuse all maailmas minuga koos elavad. No tõesti. Loen ja imestan. Ei suuda uskuda, et naisterahvad on kadedad lapse peale, ei salli mehe lapsi jne. Uskumatu minu jaoks. Laps on laps. See on MEHE LAPS. Ehk siis kui valid endale mehe, kellel on juba laps, siis on see laps automaatselt mehe kaasavara, kellega uus naine peab igati leppima. Kui ta seda ei suuda, siis ei võeta endale meest lapsega. No ei salli selliseid naisehakatisi, kes hakkavad mehele ette kirjutama, mida ta tohib oma lapsega teha ja mida mitte. Seda enam, et siinne naisterahvas peab enda last mehe lapsest olulisemaks. Ei tea mis mõttes? Oehh, ei suuda isegi mõelda nende laste peale, kelledel on sellised vastikud õelad kasuemad. Kahju lastest. Meeletult kahju on. Ja mehed on ikka sellised sussid, et süda läheb pahaks. Ma saadaks kukele sellise naise… võta isiklikult! Ise ma vist lapsendaks mitu last, kui vaid mees nii tolerantne oleks :). Jah, oma liha ja veri on oma, kuid ei suudaks iial käituda ükskõik millise lapsega nii halvasti nagu mõned eided siin (jah, EIDED!).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:01; 22.02 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahsoo, teemast ka :). Arvan, et oleks õiglane 50/50% mehe ja mehe eksi ehk lapse ema poolt või maksab mees 100%. Kokkuleppe küsimus. Aga et ema peaks kinni maksma lapse reisi, kuhu sina oma mehe ja lapsega lähed, see on absurd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:01; 22.02 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ei peaks. Meie peremudelis sama lugu ja me ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:04; 22.02 19:59; 22.02 20:01; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et ei pea paljunema iga mehega, kui ei suuda kõiki lapsi võrdselt kohelda. veelgi inetum, kui mees ise oma last kaasa ei taha võtta. aga ilmselt oled saanud omasuguse mehe, kui otsustate mehe last kehvemaks pidada ja tema arvelt koonerdada. kahju lastest, kelle vanemad sigivad arutult ja siis hoiavad kokku valikuliselt laste heaolu arvelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 12:13; 22.02 12:20; 22.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et ei peaks. Meie peremudelis sama lugu ja me ei võta. [/tsitaat]

siin on juba teie enda \”eeltööd\” ka, et teie peremudel just selliseks on kujunenud… kellele see \”au\” kuulub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 12:13; 22.02 12:20; 22.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kui nõmedad moorid siin ühise katuse all maailmas minuga koos elavad. No tõesti. Loen ja imestan. Ei suuda uskuda, et naisterahvad on kadedad lapse peale, ei salli mehe lapsi jne. Uskumatu minu jaoks. Laps on laps. See on MEHE LAPS. Ehk siis kui valid endale mehe, kellel on juba laps, siis on see laps automaatselt mehe kaasavara, kellega uus naine peab igati leppima. Kui ta seda ei suuda, siis ei võeta endale meest lapsega. No ei salli selliseid naisehakatisi, kes hakkavad mehele ette kirjutama, mida ta tohib oma lapsega teha ja mida mitte. Seda enam, et siinne naisterahvas peab enda last mehe lapsest olulisemaks. Ei tea mis mõttes? Oehh, ei suuda isegi mõelda nende laste peale, kelledel on sellised vastikud õelad kasuemad. Kahju lastest. Meeletult kahju on. Ja mehed on ikka sellised sussid, et süda läheb pahaks. Ma saadaks kukele sellise naise… võta isiklikult! Ise ma vist lapsendaks mitu last, kui vaid mees nii tolerantne oleks :). Jah, oma liha ja veri on oma, kuid ei suudaks iial käituda ükskõik millise lapsega nii halvasti nagu mõned eided siin (jah, EIDED!).[/tsitaat]

olen sinuga täiesti nõus!

no aga mõtle, kui uus naine saab mehe lapse \”rongilt maha lükata\” oma õelutsemisega, siis saab ju sama raha eest spaas käia, mingit materiaalset tavaari koju osta, lõbutseda rohkem \”hetke rongil\” olevate lastega reisil jne.. see on ju kokkuhoiukoht keskmisele eestlasele!

normaalseim variant oleks reisile minna kahekesi ja kõigisse lastesse võrdselt suhtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 12:13; 22.02 12:20; 22.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla teemaalgataja,kus küll sinusugused tulevad? Julgen eeldada,et sa oled kodune ja mees on peres ainuke,kes raha teenib. Ja isegi,kui sa tööl käid siis sinu sissetuleks on tunduvalt väiksem, kui mehel. Küsiks nüüd nii,et miks peab maksma sinu uus mees kinni sinu eelmisest suhtest tulnud lapse reisi, ja enda lihase lapse kõrvale jätma? Samamoodi võiks ju maksta sinu lapse isa ise reisi kinni. See,et ta elab sinuga ei tee teda isegi mitte millimeetri võrra mehe lapsest paremaks. Pigem on ta mehe jaoks teisejärgulisem,kui oma lihane laps. Sina oled aga lihtsalt üks hull ja kade EIT,kes arvab,et sinu mehe lihane laps tuleb ja võtab sinu mehe raha ära ja mehe armastuse. Seda ikka mäletad,et tema oli ennem sind? Sinusugustega on mul päris lähedalt kogemusi olnud,kunagi tekkis tutvusringkonda üks selline naisterahvas. Arvas nagu sina,et tema eelmise mehega valmis treitud laps peab olema kõrgemale ja paremale kohale asetatud,saama alati kaasa väljasõitudele ja mehe laps peab pealt vaatama. Õnneks jagus mehel mõistust ja naine pandi paika. Suisa nii konkreetselt,et läks ainult koos oma lapsega reisile. Peale seda lõppes see trall ära ja naine sai VIST aru,et oma õelutsemisega ei jõua ta just kaugele. Loodan,et ka Sinu mehel on munad taga ja ta ei lase sinusugusel endale pähe istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks mees võtma kaasa sinu lapse, kes on eelmisest suhtest? Las sinu lapse isa hoolitseb ise selle eest, et laps reisile saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju on asi rahas, et kui teil mehe lapse jaoks raha ei jätku, siis ei sõida keegi. Kui raha kogutud, siis sõidate kõik koos.
Sinul tuleb oma esimese lapse eest hoolitsemine küll väga hästi välja. Ma siiski arvan, et sinu praegune mees (ilmselt elukaaslane, eelmine oli ka sul kooselu) hoolitseb ka tema eest. Teemaalgataja, sa oled lihtsalt …!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui su endine mees läheb oma uue perega reisile, kas ta siis peaks võtma kaasa teie/sinu lapse? või kas sa saaksid neid survestada, et nad peaks võtma ka teie lapse? minu arust ei saa.
on võimalusi siis võtab, kui ei ole või ei taha, siis ei võta.
minu jaoks oleks kõige olulisem küsimus, et kuidas kõik lapsed omavahel läbi saavad. kui saavad hästi läbi, siis oleks neil lõbusamgi ehk.
kui läbisaamine tekitab pingeid, siis ma ei viitsiks hakkata reisil suhtekorraldjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 13:31; 22.02 13:34; 23.02 15:19; 28.02 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga olen natuke teistsugusel arvamusel. Kui mehe laps on teie perekonna liige, st suhtlete pingevabalt ja laps veedab palju aega teiega siis sellist küsimust ei tohiks üldse tekkidagi.
Kui aga olukord on selline, kus teil on pere ja eks-naisel on oma pere ning omavahel läbi ei käida, siis ei leia, et mehe laps eelnevast abielust peaks teiega koos reisima. Kui teie vahel pole häid suhteid siis vaevalt soovib ka laps reisil osaldeda, kuhu teda soovitud ei ole ning võib- olla ema tungival soovil ja isa süüdlaslikul südametunnistusel kaasa võetakse.

Kui perekonniti suhted puuduvad, siis ei näe põhjust last mehe uude perekonda integreerida. Laps peab saama veeta aega isaga, mitte aga isa uue perekonnaga, kes temasse põlglikult suhtuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 13:33; 22.02 13:39; 22.02 16:06; 23.02 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

e lihtsamalt: esitame jutu niipidi:
mu eksmees läheb oma \”uue\” lapse ja oma naise lapsega reisile. ma tahan, et nad võtaks kaasa ka meie kooselust sündinud lapse.
aga eksmees ei taha võtta. kuidas teda mõtlema panna, et ta võtaks kaasa oma vanema lapse, kes elab minu juures?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 13:31; 22.02 13:34; 23.02 15:19; 28.02 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]e lihtsamalt: esitame jutu niipidi:
mu eksmees läheb oma \”uue\” lapse ja oma naise lapsega reisile. ma tahan, et nad võtaks kaasa ka meie kooselust sündinud lapse.
aga eksmees ei taha võtta. kuidas teda mõtlema panna, et ta võtaks kaasa oma vanema lapse, kes elab minu juures?[/tsitaat]

Aga miks sa pressid last kaasa sinna kuhu teda ei soovita?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 13:33; 22.02 13:39; 22.02 16:06; 23.02 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatus peab lihtsalt liba olema. Vastasel juhul oleks see lihtsalt uskumatu. Ps. Mina olen samuti nn. Uus naine- alati võtame mehe lapse reisile kaasa kui lastega reis. Teist varianti ei oskaks isegi ette kujutada. Loodan, et on ikka libatema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 13:43; 22.02 22:00; 24.02 15:16; 28.02 21:44; 02.03 11:32; 02.03 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu kui haigeid naisi on ikka olemas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]e lihtsamalt: esitame jutu niipidi:
mu eksmees läheb oma \”uue\” lapse ja oma naise lapsega reisile. ma tahan, et nad võtaks kaasa ka meie kooselust sündinud lapse.
aga eksmees ei taha võtta. kuidas teda mõtlema panna, et ta võtaks kaasa oma vanema lapse, kes elab minu juures?[/tsitaat] Normaalne isa tahaks vast ise kaasa võtta (v.a ehk juhul, kui laste vanusevahe on väga suur ja nad ei saa omavahel läbi ja reis on nt muumimaale ehk siis suurema jaoks liiga titekas.) Kui sinu eksmees ei ole normaalne isa, siis minu meelest sa ei saa teda normaalseks muuta. Teemaalgataja on minu meelest üsna jubeda mõtteviisiga siiski. Vähemalt oleks vaja selgitust/põhjendust, miks ta mehelt ootab enda esimese lapse aktsepteerimist, kuid ise mehe lapsesse nagu kontvõõrasse suhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]e lihtsamalt: esitame jutu niipidi:
mu eksmees läheb oma \”uue\” lapse ja oma naise lapsega reisile. ma tahan, et nad võtaks kaasa ka meie kooselust sündinud lapse.
aga eksmees ei taha võtta. kuidas teda mõtlema panna, et ta võtaks kaasa oma vanema lapse, kes elab minu juures?[/tsitaat]
Kas lapse reisile minevad kulud lähevad pooleks või eeldad, et mees peab kõik kinni maksma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 14:46; 25.02 14:06; 25.02 14:16; 25.02 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin üldse arutada on?
Igal lapsel on 2 vanemat, kui tahetakse last reisile saata/viia, siis maksavad mõlemad pooleks. Ehk siis mees maksab mõlema oma lapse eest pool hinnast. Ex maksab nende ühise lapse eest pool rahast ja mehe uus naine oma isikliku lapse eest kas täies ulatuses või siis selle lapse isaga pooleks ja ühise lapse eest pool hinnast.
Kui mees soovib kõigi eest ise maksta, siis maksab, kui ei, lähebki kõik pooleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, kas tõesti näevad kõik ainult raha probleemi? Kas see on normaalne, et mehe uus perekond ei aksepteeri mehe last eelnevast elust? Kas see on normaalne, et ema pressib last lihtsalt puhtast kiusust kaasa, arvestamata siikohal lapse heaolu?
Jäta mees rahule!
Las lähevad lapsega kahekesi reisile, kui reis siin kõige olulisem on. See kas ja kuidas kellegi eest maksab on nii teisejärguline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 13:33; 22.02 13:39; 22.02 16:06; 23.02 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jeerum, kas tõesti näevad kõik ainult raha probleemi? Kas see on normaalne, et mehe uus perekond ei aksepteeri mehe last eelnevast elust? Kas see on normaalne, et ema pressib last lihtsalt puhtast kiusust kaasa, arvestamata siikohal lapse heaolu?
Jäta mees rahule!
Las lähevad lapsega kahekesi reisile, kui reis siin kõige olulisem on. See kas ja kuidas kellegi eest maksab on nii teisejärguline.

[/tsitaat]

Kuidas sa suutsid välja lugeda, et lapse ema pressib last reisile kaasa? Sellest ei ole siin sõnagi juttu.
Äkki on mees see, kes tahab oma lapse kaasa võtta.

Teemaalgatuses on ju esindatud mehe uue elukaaslase seisukoht, et tema ei soovi mehe last reisile kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:47; 22.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et ei peaks. Meie peremudelis sama lugu ja me ei võta. [/tsitaat]

Masendav mudel teil siis. Põlege põrgus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 19:02; 22.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

siin on juba teie enda \”eeltööd\” ka, et teie peremudel just selliseks on kujunenud… kellele see \”au\” kuulub? [/tsitaat]

Kuule mehele on eelmisest abielust 2 last. Nüüd meie abielust on veel üks laps + minu laps. Mis sa kujutad ette et oleme multimiljonärid?? Reisime koos meie ühise lapsega. Minu lapse isa käib minu lapsega reisil. Mõtetu kisada ja kireda koguaeg sel teemal, et eelmised lapsed kas polegi lapsed enamjne. See on nii mõtetu..konteksti teadmata. Kui laste ema otsustas, et ta tahab litsi lüüa ja oma perega selle pärast riskida, siis mina ei tunne tõega süümepiinu, et reisin oma mehe ja lapsega. Punkt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:04; 22.02 19:59; 22.02 20:01; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgatus peab lihtsalt liba olema. Vastasel juhul oleks see lihtsalt uskumatu. Ps. Mina olen samuti nn. Uus naine- alati võtame mehe lapse reisile kaasa kui lastega reis. Teist varianti ei oskaks isegi ette kujutada. Loodan, et on ikka libatema.[/tsitaat]

Kas sa oleks siis ka nii altruistlik kui mehel oleks rohkem kui üks laps?? Kahtlen..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:04; 22.02 19:59; 22.02 20:01; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Masendav mudel teil siis. Põlege põrgus![/tsitaat]

Haige inimene. Tausta teadmata lahmid nagu idikas. Jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:04; 22.02 19:59; 22.02 20:01; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule mehele on eelmisest abielust 2 last. Nüüd meie abielust on veel üks laps + minu laps. Mis sa kujutad ette et oleme multimiljonärid?? Reisime koos meie ühise lapsega. Minu lapse isa käib minu lapsega reisil. Mõtetu kisada ja kireda koguaeg sel teemal, et eelmised lapsed kas polegi lapsed enamjne. See on nii mõtetu..konteksti teadmata. Kui laste ema otsustas, et ta tahab litsi lüüa ja oma perega selle pärast riskida, siis mina ei tunne tõega süümepiinu, et reisin oma mehe ja lapsega. Punkt. [/tsitaat]

Veel hullem ju! Mis ema sa selline oled? SINU LAPS eelmisest suhtest on sulle vähem tähtis kui praeguses suhtes saadud laps? Vanema lapse lükkad reisimiseks mõnuga exi kaela aga ühise lapsega käite rõõmsalt reisil nagu üks väike õnnelik pere?
Eriti hull naine, kui isegi süümekaid ei ole, et ühe lapsega reisib ja teisega mitte…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.