Esileht Pereelu ja suhted Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )

Teema: Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

Postitas:

[small]graatsia kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui inimesed lähevad lahku, siis nad ei ole enam pere. nad ei tee asju koos, ei planeeri, ei reisi.

uus naine ja mees on nüüd pere. on nende asi, kellega, kuhu, kui palju ja mida… minul on ka eksmees, mul ei ole temaga mingeid asju arutada, sellepärast me ju lahku läksimegi!! lastega on neil oma suhe..

need naised, kes enda kõrvale uut kaaslast ei leia, need jäävadki vanasse kinni ja ajavad oma ÕIGUSI taga. nutavad mööda küla ja halavad oma kurba saatust, mille sepad nad tegelikult ise on, kuigi kangest tahavad oma õnnetut elu kellegi teise süüks rääkida!!

jah, mul on prototüüp silme ees ;)[/tsitaat]
Kuule, tohman, mul on ammu uus mees, aga ka mina leian, et isa peaks lastega planeeritud reisile minnes ikkagi \”vana\” lapse ka kaasa võtma. Täpselt samamoodi arvan ma, et minu mees peaks meie ühisele reisile kaasa võtma oma lapse eelmisest abielust, kui see reis teismelisele vähegi huvi pakub. Iseasi on sellised retked, kuhu üldse mingeid lapsi kaasa ei võeta, sellistel puhkudel on loomulik et minu laps on samal ajal oma isa juures. Ning jah, mul on ka aegajalt õigus ilma lasteta aega veeta ning teisel lapsevanemal on sellisel juhul kohustus oma last ise hoida. Ei ole sellist asja, et minule peavad jääma kõik kohustused!

Sinu loogika järgi ei peaks sina ja mees koos reisile minnes võtma kaasa ka sinu last eelmisest abielust – sest te ei ole pere.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 12:40. Laps ei olegi sinu pereliige, aga ta on sinu mehe pereliige ja selleks jääb ta elu lõpuni. Naised võivad tulla ja minna, aga lapsed jäävad. Loomulikult on sul armukadedus ja viha lapse vastu, seda näitab sinu olek ja suhtumine. Tundub, et hoopis sinul on suured probleemid- ma ei saanudki aru, miks sa üldse nii asjalikule kommentaarile sellise õela ja labase vastuse andsid. (Mina see ei olnud, aga väga häiris). Siis kirjutatakse, kuidas eksnaised on õelad jne. Uute naiste iseloomu saab ka siit üsna negatiivses valguses näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 13:43; 22.02 22:00; 24.02 15:16; 28.02 21:44; 02.03 11:32; 02.03 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas reisile peaks kaasa võtma mehe lapse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.