Esileht Pereelu ja suhted Kas su mees petab sind?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kas su mees petab sind?

Postitas:

Mingi Eesti Tik-Tokker sai enda väitel 300 kirja Eesti naistelt, et teada saada, kas nende mees petaks neid, kui võimalus avaneks.
Kuhu selle teadmisega minna?
Kui petaks siis sellega saab vaid naine haiget. Enamus selle peale ilmselt lahku ei lähe, sest see rikuks mugavustsooni.
Ma olen hämmeldunud, et keegi enda suhtega nii mängida julgeb.

Kas keegi siit saatis kirja? Mis sellest kõigest sai?
Kes ei saatnud siis miks mitte?

Mina ei saatnud, sest usaldan oma meest 97%. Mingi võimalus on alati, et võib petta. Ta ise ütleb, et selleks on vaja nii paljude asjade kokkusobimist, et juba tõenäosus selleks on nii kaduväike, et ma ei pea muretsema. Ma siis ei muretsegi.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen liiga laisk inimene selleks, et pidevalt mõelda, kas petab või ei peta, otsida mingeid tõendeid jne. jne.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine !! Ma saaks aru, kui see tibin oleks meestega välja läinud ja sexinud, siis oleks tegu meeste poolse petmisega……aga lihtsalt huvist suhtlemine ning jalutama minemisega nõustumine …..

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma peaks mingile Tik-Tokkerile kirja saatma, kui teada tahan, kas mees petab või mitte? Kas too tegeleb mingi Taro ladumisega või mis?

Mul pole üldse meest, muidugi. Kui oleks, siis petise lööks küll tänavale, olen liiga vana selleks, et  illusioonide peale oma elu raisata. Pealegi olen nooremana eksabikaasale petmise andeks andnud, sest inimesed võivad ju eksida ja armastus peaks kõik andmestama -andestamine  ei väärinud küünlaid.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga naine peab olema nii iseseisev, et on vaba sellest vajadusest kogu aeg teada, mida mees teeb.  Naine peab keskenduma sellele, mida ta ise teeb. Tahab elab mehega, tahab ei ela. Ja petmine ei ole põhjus lahutamiseks ega kooselamiseks. Põhjus, miks koos elatakse, on seetõttu, et naine tahab koos elada. Kui ollakse sõltuvad majanduslikult, siis on suur jama.  Kui suunata kogu energia, mis läheb mehe järgi luuramisele, sellepeale, et saada täiesti iseseisvaks majanduslikult, siis on ka vabadus kas jääda suhtesse või minna suhtest, kui suhe enam ei rahulda. Ja lahutamiseks ei pea avastama, et teine petab, piisab ka sellest, kui tunned, et ei taha koos elada.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik tokkerile ma samuti ei kirjutaks. Uuriksin ise välja kui niiväga teada tahaksin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi Eesti Tik-Tokker sai enda väitel 300 kirja Eesti naistelt, et teada saada, kas nende mees petaks neid, kui võimalus avaneks.

Kuhu selle teadmisega minna?

Kui petaks siis sellega saab vaid naine haiget. Enamus selle peale ilmselt lahku ei lähe, sest see rikuks mugavustsooni.

Ma olen hämmeldunud, et keegi enda suhtega nii mängida julgeb.

Kas keegi siit saatis kirja? Mis sellest kõigest sai?

Kes ei saatnud siis miks mitte?

Mina ei saatnud, sest usaldan oma meest 97%. Mingi võimalus on alati, et võib petta. Ta ise ütleb, et selleks on vaja nii paljude asjade kokkusobimist, et juba tõenäosus selleks on nii kaduväike, et ma ei pea muretsema. Ma siis ei muretsegi.

Ei saa aru, mis mõttes “julgeb mängida”? Mängimine on ju see, kui kahtlustad ja aimad, et elad koos valetaja ja petturiga. Loogiline ju, et tahad teada, kas su mees on truu või mitte. Kui ei ole, siis on hea seda võimalikult ruttu teada saada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 23:59; 18.01 09:43; 18.01 09:45; 18.01 11:14; 18.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis oli 300 vastaja mediaanvanus?

Sõnastan ümber – kui halvad peavad lood olema, et mees selle landi haaraks?

Kui lood halvad, kuidas üks vingerdav video olukorda muudab? Petmine on juba ammu toimunud. Aju tasandil ning mees otsib teist lahendust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hale, et 11 aastased ka talle kirju on saatnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.
Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.

Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

Kas ta on enamus ajast sul ketis? Või oled lihtsalt loll väitmaks midagi teise inimese kohta?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 23:11; 18.01 18:41; 18.01 21:15; 18.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.

Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

Ise ikka said aru, mida öelda tahtsid?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 23:59; 18.01 09:43; 18.01 09:45; 18.01 11:14; 18.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.

Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

Kas ta on enamus ajast sul ketis? Või oled lihtsalt loll väitmaks midagi teise inimese kohta?

Ei ole ju ketis! Ta kirjutab, et võib-olla mõnikord lõunapausil seksib ta mees kellegi teisega, aga muidu üldiselt on truu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 23:59; 18.01 09:43; 18.01 09:45; 18.01 11:14; 18.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise keha on naise oma.  Kas mehe keha on ka naise oma! Kas sina tahad, et mees hakkaks mõtlema sinu ja sinu keha eest. Kas me peaksime üldse muretsema, mida ja millal mees oma aja ja välaulatuvate kehaosadega teeb. Tõsi, jube oleks suguhaigus saada. Petmine on osa psühholoogiast. Kunagi ei tea, ja alati on võimalus olemas. Teisest küljest: me tuhnime, otsime, jälgime, teeme tik-tokkerit.  Kas pidev kontrollimine mitte ei aja ennast peast hulluks, ei lämmata ja ei tõuka teist lähemale uutele seiklustele. Kas mehed muretsevad naiste pärast sama palju. Pigem vist mitte.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:35; 18.01 11:33; 18.01 12:05; 19.01 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise keha on naise oma.  Kas mehe keha on ka naise oma! Kas sina tahad, et mees hakkaks mõtlema sinu ja sinu keha eest. Kas me peaksime üldse muretsema, mida ja millal mees oma aja ja välaulatuvate kehaosadega teeb. Tõsi, jube oleks suguhaigus saada. Petmine on osa psühholoogiast.

Et siis nagu väga imelik oleks oma kaasalt oodata ja eeldada truudust? Et pole nagu sinu asi, mida sinu mees, kellega oled ehk altari ees truudust vandunud, teeb või kuhu ja kelle sisse oma kehaosi topib?

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 23:59; 18.01 09:43; 18.01 09:45; 18.01 11:14; 18.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis nagu väga imelik oleks oma kaasalt oodata ja eeldada truudust? Et pole nagu sinu asi, mida sinu mees, kellega oled ehk altari ees truudust vandunud, teeb või kuhu ja kelle sisse oma kehaosi topib?

Ma ei viitsiks kedagi tagaajada, keeldun olemast emme-2, keeldun ka teise eest mõtlemast.  Ümberringi kõik muutub. Kas on reaalne üldse oodata, et kunagi antud lubadused kehtivad aastaid muutumatult. Keda ma lollitaksin, iseennast ainult.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:35; 18.01 11:33; 18.01 12:05; 19.01 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis nagu väga imelik oleks oma kaasalt oodata ja eeldada truudust? Et pole nagu sinu asi, mida sinu mees, kellega oled ehk altari ees truudust vandunud, teeb või kuhu ja kelle sisse oma kehaosi topib?

Ma ei viitsiks kedagi tagaajada, keeldun olemast emme-2, keeldun ka teise eest mõtlemast. Ümberringi kõik muutub. Kas on reaalne üldse oodata, et kunagi antud lubadused kehtivad aastaid muutumatult. Keda ma lollitaksin, iseennast ainult.

Jutt ei käi tagaajamisest, luuramisest ja nuhkimisest. Pigem viitan sinu arusaamale, et ongi normaalne, kui igaüks teebki mida tahab. Et kui oled püsisuhtes, siis ei ole sinu asi, kui su mees käib oma kehaosi mõne teise naise sisse toppimas.

Loomulikult, ei saa sina seda ära hoida, kui su mees niimoodi tahab teha. Aga öelda, et nii ongi normaalne, ja et sinul kui tema naisel ei olegi õigust oodata, et su mees on sulle truu, on ka ikka eriliselt napakas.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 23:59; 18.01 09:43; 18.01 09:45; 18.01 11:14; 18.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt ei käi tagaajamisest, luuramisest ja nuhkimisest. Pigem viitan sinu arusaamale, et ongi normaalne, kui igaüks teebki mida tahab. Et kui oled püsisuhtes, siis ei ole sinu asi, kui su mees käib oma kehaosi mõne teise naise sisse toppimas. Loomulikult, ei saa sina seda ära hoida, kui su mees niimoodi tahab teha. Aga öelda, et nii ongi normaalne, ja et sinul kui tema naisel ei olegi õigust oodata, et su mees on sulle truu, on ka ikka eriliselt napakas.

Ma ei ole kuskil kasutanud väljendit “nii on normaalne”.  Kordades napakam on pidev kahtlustamine.  Ma ei ole päriselt teise täiskasvanud inimese lapsehoidja. Nii lihtne ongi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:35; 18.01 11:33; 18.01 12:05; 19.01 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.

Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

Kas ta on enamus ajast sul ketis? Või oled lihtsalt loll väitmaks midagi teise inimese kohta?

Ei ole ketis, aga ma olen piisavalt tark, et näha ja kuulda.

Sa võiksid oma ebameeldivat kõnepruuki kontrolli all hoida, palun.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tik-tokkeritest ei taha ma midagi teada.

Minu mees ei peta mind. Ütleme täpsemalt – 100% kindlusega võin ööelda, et tal pole alnud minu kõrvalt regulaarset seksuaalpartnerit ega ka ühtki lühemat suhet. Kas ta on paar korda kellegagi lõunapausil seksinud…vaevalt, aga siiski kuidagi veel usutav. Kindlasti mitte regulaarselt ega sageli. Kui, siis tõesti ammu ja max 1-2 korda, aga pigem ei. Ega pole see üldse tema iseloomus.

Seega jah, ma ütlen, et mu mees ei peta mind.

Ise ikka said aru, mida öelda tahtsid?

Jah, sain. Ütlesin täpselt seda, mida mõtlesin.

* mu mehel pole kunagi olnud armukest
* mu mees väga tõenäoliselt pole mind kunagi petnud. Kui siis:
* kui siis, siis väga ammu (ehk 20+ aastat tagasi) korra või paar juhuvahekorda, aga pigem ei
* praegu (kui soovid – sel aastatuhandel) mu mees ei peta mind kindlasti

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.01 17:35; 18.01 12:55; 18.01 12:58; 21.01 18:49; 21.01 18:54; 21.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tal petan… ütlen selle peale, mis aga nii mõnelegi kindlasti viha teeb, et kuidas sa julged nii öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sain. Ütlesin täpselt seda, mida mõtlesin. * mu mehel pole kunagi olnud armukest * mu mees väga tõenäoliselt pole mind kunagi petnud. Kui siis: * kui siis, siis väga ammu (ehk 20+ aastat tagasi) korra või paar juhuvahekorda, aga pigem ei * praegu (kui soovid – sel aastatuhandel) mu mees ei peta mind kindlasti

No kuule, täpselt nii arvavad ju kõik need naised ka, kes üks päev petmisest teada saavad. Miks muidu siis see elatakse üle nii suure shoki ja ehmatusena. Siin perekoolis pidevalt tulevad uluvad teemaalgatused, kus naine sai petmisest teada ja on totaalses shokis, sest tema arust nende suhe oli ideaalne ja tore, armastust ja hellust täis. See pole ju enam “petmine”, kui petetu seda kuidagi ette teab. Ikka tuleb suure üllatusena, mis omakorda tekitab viha, mõistmatust, palju negatiivseid emotsioone ja tunnet nagu maailm oleks “katki purunenud”. Petmine iseenesest ongi selline asi, mis on saladuslik, ootamatu, reetlik, üllatav, – kodus üks nägu, küla peal teine käitumine, jne. See valelikkus ja näitlemine tekitab negatiivse reaktsiooni petmisele, mitte seks kui fakt ise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ketis, aga ma olen piisavalt tark, et näha ja kuulda. Sa võiksid oma ebameeldivat kõnepruuki kontrolli all hoida, palun.

Vastupidi. Sa oled rumalam, kui enamik naisi. Elu pole suurest vanusest hoolimata vist midagi õpetanud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 23:11; 18.01 18:41; 18.01 21:15; 18.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sain. Ütlesin täpselt seda, mida mõtlesin. * mu mehel pole kunagi olnud armukest * mu mees väga tõenäoliselt pole mind kunagi petnud. Kui siis: * kui siis, siis väga ammu (ehk 20+ aastat tagasi) korra või paar juhuvahekorda, aga pigem ei * praegu (kui soovid – sel aastatuhandel) mu mees ei peta mind kindlasti

No kuule, täpselt nii arvavad ju kõik need naised ka, kes üks päev petmisest teada saavad. Miks muidu siis see elatakse üle nii suure shoki ja ehmatusena. Siin perekoolis pidevalt tulevad uluvad teemaalgatused, kus naine sai petmisest teada ja on totaalses shokis, sest tema arust nende suhe oli ideaalne ja tore, armastust ja hellust täis. See pole ju enam “petmine”, kui petetu seda kuidagi ette teab. Ikka tuleb suure üllatusena, mis omakorda tekitab viha, mõistmatust, palju negatiivseid emotsioone ja tunnet nagu maailm oleks “katki purunenud”. Petmine iseenesest ongi selline asi, mis on saladuslik, ootamatu, reetlik, üllatav, – kodus üks nägu, küla peal teine käitumine, jne. See valelikkus ja näitlemine tekitab negatiivse reaktsiooni petmisele, mitte seks kui fakt ise.

Ahh see sul nii teise eesti teema. Seal otsitakse seda seksuaalset vaheldust kuna muud”eneseteostust” ja adrenallini ei ole ju. Ja siis polegi muud kui  naabrinaise voodisse ja naabrimehe garaazhi silgata ootamatuid ja saladuslikke asju ajama. Teisiti ei saagi ju ja teeb seegi  elu pisut magusaks. Aga sinu tsiteeritu vist siuksesse punti ei kuulu ja kaaslased valitakse ju enda sarnased tavaliselt. Isiklikult tean ka paljusid inimesi kelle osas 100% kindel et nad ei ole petnud ja ei peta. On truud hinged. Ei suhtle teise eestiga.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:10; 18.01 21:59; 19.01 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh see sul nii teise eesti teema. Seal otsitakse seda seksuaalset vaheldust kuna muud”eneseteostust” ja adrenallini ei ole ju. Ja siis polegi muud kui  naabrinaise voodisse ja naabrimehe garaazhi silgata ootamatuid ja saladuslikke asju ajama. Teisiti ei saagi ju ja teeb seegi  elu pisut magusaks. Aga sinu tsiteeritu vist siuksesse punti ei kuulu ja kaaslased valitakse ju enda sarnased tavaliselt. Isiklikult tean ka paljusid inimesi kelle osas 100% kindel et nad ei ole petnud ja ei peta. On truud hinged. Ei suhtle teise eestiga.

Mis teine Eesti 🙂 Petetakse ka maailma kuulsamaid, ilusamaid ja ihaldusväärsemaid inimesi. Mingi teise maailmaga pole petmisel mingit pistmist. Kui, siis pigem toimub seda rohkem edukates peredes.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 23:11; 18.01 18:41; 18.01 21:15; 18.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh see sul nii teise eesti teema. Seal otsitakse seda seksuaalset vaheldust kuna muud”eneseteostust” ja adrenallini ei ole ju. Ja siis polegi muud kui naabrinaise voodisse ja naabrimehe garaazhi silgata ootamatuid ja saladuslikke asju ajama. Teisiti ei saagi ju ja teeb seegi elu pisut magusaks. Aga sinu tsiteeritu vist siuksesse punti ei kuulu ja kaaslased valitakse ju enda sarnased tavaliselt. Isiklikult tean ka paljusid inimesi kelle osas 100% kindel et nad ei ole petnud ja ei peta. On truud hinged. Ei suhtle teise eestiga.

Mis teine Eesti ???? Petetakse ka maailma kuulsamaid, ilusamaid ja ihaldusväärsemaid inimesi. Mingi teise maailmaga pole petmisel mingit pistmist. Kui, siis pigem toimub seda rohkem edukates peredes.

No ma pean ei pidanudki silmas mingeid  juutuubereid ja showinimesi. Ikka korralikke pereinimesi, kes on ikka oma edu sihikindluse ja intelligentsusega saavutanud. Ei need nii kergesti oma suguelundite soovidele alla vannu. Need kes ainult hetkenaudingutest juhinduvad, need ei saavuta elus suurt midagi. Aga petjaid on muidugi ka tegijate seas, aga kui sellistest rohkem teada saad, siis selgub et vaatamata haridusele ja heale fassaadile ikka on nad seesmiselt labasemad. Nagu primitiivsed veitsa.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:10; 18.01 21:59; 19.01 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pean ei pidanudki silmas mingeid  juutuubereid ja showinimesi. Ikka korralikke pereinimesi, kes on ikka oma edu sihikindluse ja intelligentsusega saavutanud. Ei need nii kergesti oma suguelundite soovidele alla vannu. Need kes ainult hetkenaudingutest juhinduvad, need ei saavuta elus suurt midagi. Aga petjaid on muidugi ka tegijate seas, aga kui sellistest rohkem teada saad, siis selgub et vaatamata haridusele ja heale fassaadile ikka on nad seesmiselt labasemad. Nagu primitiivsed veitsa.

Oled naiivne ja eluvõõras. Laks saab seda kõvem olema.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 23:11; 18.01 18:41; 18.01 21:15; 18.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi teemast mööda… Aga. Noorena oli mul seksuaalsuhe oma töökaaslasega, kel oli elukaaslane olemas.
Mina elasin üksi, ta käis minu juures. Kuna ta ka õppis samal ajal teises linnas ja liikumist oli nagunii, siis oli ka öösel jne.
Aga ka nö sõna otseses mõttes lõunapausid jne. Mäletan, et noore inimesena mõtlesin, et Mhmm, nii võib asi pmst kesta aastaid või kasvõi aastakümneid ja mõni pärispartner ei saagi kunagi teada.
Tema oma sai teada kuna alguses olime siiski mõlemad armunud, partner luges selle välja ja ei tea, ehk oli ka mingeid tõendeid veel.
Hiljem jätkus meie nn suhe veel aastaid on ja off.

Ahjaa, nii mina kui see mees kui ka mehe selleaegne elukaaslane oleme kõrgharidusega. Keegi rumaluke siin ei arvesta, et ülla ülla ka intelligentidel on kired ja vauuu madalamad tungid:)

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Noorena oli mul seksuaalsuhe oma töökaaslasega, kel oli elukaaslane olemas.

Vaba suhe, maitse asi. Ei ole eriti levinud, erutab üksikuid.

Ahjaa, nii mina kui see mees kui ka mehe selleaegne elukaaslane oleme kõrgharidusega. Keegi rumaluke siin ei arvesta, et ülla ülla ka intelligentidel on kired ja vauuu madalamad tungid:)

Appi. Mis seos on seksil kõrgharidusega. Oma hariduste ja raha taga taandume me kõik ainult inimesteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:35; 18.01 11:33; 18.01 12:05; 19.01 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi teemast mööda… Aga. Noorena oli mul seksuaalsuhe oma töökaaslasega, kel oli elukaaslane olemas.

Mina elasin üksi, ta käis minu juures. Kuna ta ka õppis samal ajal teises linnas ja liikumist oli nagunii, siis oli ka öösel jne.

Aga ka nö sõna otseses mõttes lõunapausid jne. Mäletan, et noore inimesena mõtlesin, et Mhmm, nii võib asi pmst kesta aastaid või kasvõi aastakümneid ja mõni pärispartner ei saagi kunagi teada.

Tema oma sai teada kuna alguses olime siiski mõlemad armunud, partner luges selle välja ja ei tea, ehk oli ka mingeid tõendeid veel.

Hiljem jätkus meie nn suhe veel aastaid on ja off.

Ahjaa, nii mina kui see mees kui ka mehe selleaegne elukaaslane oleme kõrgharidusega. Keegi rumaluke siin ei arvesta, et ülla ülla ka intelligentidel on kired ja vauuu madalamad tungid:)

Oled oled intelligent????ehtne kepi-kata jutt. Empaatia ka olematu. Intelligentsetel on tungid, aga nad suudavad neid paremini juhtida. Nt inimene vs koer, inimene vs ahv. On ikka vahe sees.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:10; 18.01 21:59; 19.01 10:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas su mees petab sind?