Esileht Pereelu ja suhted Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus

Postitas:
Kägu

Oli küsimus, et kas see võiks häirida psühholoogiliselt mõnda inimest.

Ja kuidas siis maja täiesti ebaoluline on? Kõik mis sind seob abikaasaga, on eeldatavalt uuele kaaslasele oluline, kaasa arvatud abikaasa sulle ostetud maja (kui mitte varalises, siis moraalses mõttes)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mehe eksi õde ei saa aga kuidagi lahutatud, kuna mees (eestlane) läks siit mingite probleemidega seoses 10-15 aastat tagasi välismaale ning naine ei teagi, kus ta on. Tahaks korteri maha müüa – ei saa, ühisvara, aga korter on suur, lapsed ei ela seal ning kommunaalid kõrged. Uut korteri ka osta ei saa – jälle ühisvara. Oli väga hea pakkumine, oleks saanud hea laenuga osta korteri kesklinna, kõik käe-jala juures – aga mis teha -ei saa vana müüa ega uut osta.

Sellisel juhul tuleb algatada lahutus kohtus. Lahutada saab ilma abikaasa nõusolekuta. Ühisvara jagab samuti kohus ära. Kui probleemiks olid võlad, siis kinnisvara müügi puhul võetakse mehe võlad mehele kuuluvast osast.

Kui ise dokumente vormistada ei oska või ei taha, siis saab advokaadi poole pöörduda. See ei ole väga kallis. Advokaadiga tasub ka lihtsalt konsulteerida, et mida sellises olukorras on kõige mõistlikum teha, mille pärast see mees täpsemalt ära läks ja kas naisele sellest mingeid probleeme võib tekkida. Advokaadiga saab alati tasu osas kokku leppida, enamasti võetakse tasu ainult dokumentide vormistamise eest. Lisaks tuleb maksta riigilõiv. See võib vähemalt aasta-paar võtta, aga sellise raske juhuse puhul tasub see mõnisada eurot küll kulutada, et saada tagasi hingerahu ja otsustusvõime oma vara ja elu üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul tuleb algatada lahutus kohtus. Lahutada saab ilma abikaasa nõusolekuta.

Selge see, et saab, aga seal näites ilmselt ei olnud tahtmist nii palju, et seda teha.
Ja rääkimiseks ju hea küll. Osadele ju meeldib rääkida teemadest, mida ta ei saa teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selge see, et saab, aga seal näites ilmselt ei olnud tahtmist nii palju, et seda teha.
Ja rääkimiseks ju hea küll. Osadele ju meeldib rääkida teemadest, mida ta ei saa teha.

Inimestel on igasuguseid hirme ja teadmised puudulikud. Kuskilt on nagu midagi kuuldud, täpselt ei tea, aga on hirm, et ei saagi midagi teha, tekivad muud probleemid, läheb väga kalliks maksma. Mõned inimesed on väga leplikud, nad ei taha üldse mingite probleemidega tegeleda, nad võivad end tunda justkui halvatuna ja kõige rohkem, mida nad enda arvates saavad teha ongi kurtmine, et midagi ei saa teha.

Kui on sõpru või sugulasi, kes seda näevad, siis nemad võiksid olla selleks abistavaks käes, mis talutab informatsioonini.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu eksmehe endist armukest ja praegust elukaaslast vist ei häiri.
Või äkki ta siis ei tea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema ju karjub “LIBA”! Nii loogikavaene jutt, faktid ei jookse kokku… Milleks trolli toita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok, ma pakun et see, mida sa siin teemas küsid, ei ole sinu tegelik probleem. Minu meelest sinu tegelik probleem on pigem see, et uus partner ei tekita sinus vajaliku turvatunnet. Ma ei tea mis sind selle uue partneri juures võlub, aga ma pakuks, et tegelikult sinu jaoks ongi sinu abikaasa rohkem abikaasa kui see uus partner, vaatamata sellele, et te nii harva kohtute. Lahendus? Jätkata samamoodi või leida endale mees, kes täidab nii neid turvatunde vajadusi, mida su ametlik abikaasa täidab ja neid vajadusi, mida su uus partner täidab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kui partner jääb eelmise partneriga abiellu, näitab tema leiget suhtumist praegusesse partnerisse. Mina loeksin sealt välja, et ” oled ajutiselt tore meelelahutaja küll aga pikaajalisi plaane mul sinuga ei ole”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kui partner jääb eelmise partneriga abiellu, näitab tema leiget suhtumist praegusesse partnerisse. Mina loeksin sealt välja, et ” oled ajutiselt tore meelelahutaja küll aga pikaajalisi plaane mul sinuga ei ole”.

Mu tuttava sõbral on olukord hullem. Talle tehti abieluettepanek hiljuti, aga juba mõtleb lahutamisele, sest ei taha abielluda, aga ‘ei’ ei julge öelda, sest elukaaslasega aastaid koos, ka hea sõber ja turvatunne ja sõbrad/sugulased ootavad abielu. Samas ootab oma ellu kedagi teist, aga vana ust ei taha veel sulgeda.

See on sõbra poolt väga julm, sest kui tal oma partneriga pikaajalisi plaane pole, siis ta raiskab lihtsalt tolle elu ära.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus