Esileht Pereelu ja suhted Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus

Postitas:

Sa oled pesuehtne kullakaevaja. Maja ja raha eest oled nõus ennast laskma paar korda aastas käperdada ja abielus olema. Narts naine oled – null austust sinusuguste suhtes. Uus mees jätab su niikuinii maha, pole mõtet isegi pingutada.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled pesuehtne kullakaevaja. Maja ja raha eest oled nõus ennast laskma paar korda aastas käperdada ja abielus olema.

Kui see täpselt nii oleks, siis ma arvan, et enamus naisi oleks valmis seda tegema 🙂
Hea diil ju. Aga päris nii see pole ja pole kunagi olnud, et oleksin mõelnud raha peale. Mul on enda laenu eest korter ka ostetud, võiksin ka seal elada. Pole kunagi suhete puhul raha peale mõelnud. Nii on lihtsalt asjad kujunenud, nagu nad praegu on.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 17.08 13:16; 17.08 13:26; 17.08 14:07; 17.08 14:34; 17.08 14:46; 17.08 15:05; 17.08 15:43; 17.08 18:27; 17.08 18:59; 18.08 10:06; 18.08 12:00; 19.08 13:49; 20.08 12:16; 20.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oma uuele ka neid asju niimoodi seletad, nagu siia kirja paned? Suhtleb veel sinuga?

Ikka suhtleb, kõik on põhimõtteliselt hästi meie vahel. Minu mehest oleme vaid mõned korrad rääkinud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 17.08 13:16; 17.08 13:26; 17.08 14:07; 17.08 14:34; 17.08 14:46; 17.08 15:05; 17.08 15:43; 17.08 18:27; 17.08 18:59; 18.08 10:06; 18.08 12:00; 19.08 13:49; 20.08 12:16; 20.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehest oleme vaid mõned korrad rääkinud.

Oma mehega nr. 2 oled oma mehest rääkinud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehest oleme vaid mõned korrad rääkinud.

Oma mehega nr. 2 oled oma mehest rääkinud?

Sa pead silmas – oma abikaasaga oma mehest nr 2 või mispidi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 14:34; 17.08 16:14; 19.08 09:37; 19.08 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selles ma küll nii kindel ei oles, et uuele mehele sobib, et hakkad oma abikaasal külas käima, isegi, kui see on paar korda aastas. Küsimus on jätkuvalt see, et kuidas laste isa su abielu ei häirinud ja kas tema ei tahtnud sinuga abielluda?

Abielu võis ju olla siis, kui teemaalgatajal juba lapsed käes olid.

Aga kui “formaalne” abikaasa suhtuks halvasti lahutusse, siis kuidas ta suhtub sellesse, et sa armukesi pead?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 14:34; 17.08 16:14; 19.08 09:37; 19.08 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud abielupaari olukorras oleksin ma ainukesena nõus suhtes olema selle meespoolega, sest tundub, et tema on hea inimene, kes abiellus selleks, et kellelegi turvatunnet pakkuda ja teda aidata. Tema käes on ju jäme ots.

Teemaalgatajaga ma kindlasti kohe suhet luua ei taha ja põhjuseks pole mitte see, et ta oleks abielus vaid hoopis see, et ta on selgrootu tüüp, kes ei saa oma eluga hakkama vaid vajab mingeid “sponsorlpeingut”, milleks antud juhul see abieluleping on. Ning majanduslikult ei oska ta absoluudselt mõelda, mis on minu meelest partnerlussuhete puhul väga oluline… Su “abikaasa” on küll praegu rikas, aga rahal on mailmas kombeks enda asukohta vahel ootamatult ümber jagada. Summad ei ole pruugi jääda konstantseks ja sa panustad sellele liigselt. Tõesti, mis juhutb siis, kuisu “abikaasa” ärid kärbuvad? Sina oled osa vastutusest, sest nagu tekstist läbi imbub, siis mingit varalepingut teil pole… Lisaks pole anine võimeline iseendagi eest vastutama, rääkimata (potentsiaalselt) minu eest või minuga KOOS.

Jah, teemaalgatajaga ehk seksida sobiks, aga muuks küll ei tundu kõlbavat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 10:41; 20.08 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind segaks küll selline asi. Heal juhul, kui oleks mingi jube loogiline põhjendus, võibolla siis veel kuidagi saaksin aru, aga pigem siiski mitte. Teemaalgatajat siis ei segaks, kui see mees ka mingi neiukesega välismaalt abielus oleks? Aga eks inimesed ole ka erinevad. Lihtsalt tuleb leida partner, keda see nii väga ei häiri. Neid ikka leidub, paljusid ei häiri ju ka mitteformaalne, vaid täitsa reaalne abielu teisega sugugi, sest ei takista vallid, ei takista kraav…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VALE! Pool sinu varast pärib abikaasa (võrdselt lastega ja seaduse järgi mitte vähem kui veerand varast, see on nn abikaasa sundosa, nagu alaealisel lapsel on sundosa)! Ma vean kihla, et sul pole testamenti ega varalahususlepingut tehtud ja abikaasa saaks sellise testamendi ka iga kell vaidlustada, lihtsalt näide. Lisaks vastastikune ülalpidamiskohustus invaliidistumise, haiguse jms korral jne.

https://www.notar.ee/528

miks sa arvad, et tal pole testamenti tehtud? kui juba abieluvara on eraldi, siis ma olen kindel, et on tehtud ka laste kasuks testament sellises olukorras.

testamenti võib ju vaidlustada, aga kui see on tehtud laste kasuks, siis ei mõista sealt ükski kohus midagi abikaasale (kes pole isegi nende laste isa)

Mõistab küll, kui abikaasa on näiteks töövõimetu. Igaühega võib juhtuda õnnetus, abikaasa on kohustatud hoolitsema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kokku kolime, siis minu pinnale. Seega väga selles mõttes õiendamist pole.

Siis on just hullem ju. Pind pole ju sinu, vaid ikka abikaasaga kahasse. Kuidas uus mees seal end üldse kodus tunda saaks?
*Keegi polegi veel liba öelnud? 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 13:48; 19.08 14:24; 21.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pind pole ju sinu, vaid ikka abikaasaga kahasse.

Meil pole abikaasaga vara nii jagatud. Pind on minu oma, mitte abikaasaga kahasse. Temal on oma vara, millega pole minul pistmist.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 17.08 13:16; 17.08 13:26; 17.08 14:07; 17.08 14:34; 17.08 14:46; 17.08 15:05; 17.08 15:43; 17.08 18:27; 17.08 18:59; 18.08 10:06; 18.08 12:00; 19.08 13:49; 20.08 12:16; 20.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pind pole ju sinu, vaid ikka abikaasaga kahasse.

Meil pole abikaasaga vara nii jagatud. Pind on minu oma, mitte abikaasaga kahasse. Temal on oma vara, millega pole minul pistmist.

Ikkagi, miks peaks mees üldse naise pinnale kolima? Ühine kodu luuakse ikka koos.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 13:48; 19.08 14:24; 21.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga abielu on ju lihtsalt paber? Või vähemalt olen ma perekoolis seda õppinud. Mis tähtsust sellel siis on, kas keegi on üldse abielus või ei ole, mida see muudab?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:29; 19.08 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see täpselt nii oleks, siis ma arvan, et enamus naisi oleks valmis seda tegema ????

Ma ei saa sellest aru, MIKS sellel välismaa mehel seda abielu vaja on? Sõber sõbraks, selle pärast ei pea abielus olema.
Ja kas varakal mehel seal maailma otsas siis pole kellegagi mingeid tõsisemaid plaane? Et peab ühist paberit mingi hulluga kuskil eiteakus?
Milline normaalne mees käituks nii?

Ja see jutt, et “ise ka ei tea, miks abiellusin” ei ole pädev. Mingi väljastpoolt EU-d pärit sahkerdaja, kes tänu sellele sai kodakondsuse? Ja uues kohas pole kohalikku veel saanud; selle pärast polegi lahutanud?

Uuele mehele soovitaks tõesti joosta; naine teda ei armasta, lihtsalt soovib …teadagi mida. Lapsed hoopis kellegi kolmandaga…
Uus mees abielu “ei paku”?
Mismoodi ta seda pakkuda saab, kui 1. sa oled abielus ja 2. ei armasta vastu?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:23; 25.08 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole abikaasaga vara nii jagatud. Pind on minu oma, mitte abikaasaga kahasse. Temal on oma vara, millega pole minul pistmist.

Varalahususe leping olemas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:36; 20.08 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole abikaasaga vara nii jagatud. Pind on minu oma, mitte abikaasaga kahasse. Temal on oma vara, millega pole minul pistmist.

Varalahususe leping olemas?

Jääb küll mulje, et teemaalgataja ei teagi, mis on varalahususe leping. Et isegi kui mees on kirjutanud maja aiuüksi sinu nimele, siis on see ikkagi 50-50 omandis, kui pole selget varalahussuslepingut. See tähendab, et kui lahutuseks läheb, siis on ikkagi pool sellest majast tema oma nagu ka pool sinu abielu ajal kogunenud varandusest/säästudest tema oma ja vastupidi tema abielu ajal kogunenud varandus/säästud sinu omad.
Muidugi olek mehel ka lihtne tõestada, et maja on ostetud tema vara eest ja see üldse tagasi võtta, kui ta seda tahaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 10:41; 20.08 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb küll mulje, et teemaalgataja ei teagi, mis on varalahususe leping. Et isegi kui mees on kirjutanud maja aiuüksi sinu nimele, siis on see ikkagi 50-50 omandis, kui pole selget varalahussuslepingut. See tähendab, et kui lahutuseks läheb, siis on ikkagi pool sellest majast tema oma nagu ka pool sinu abielu ajal kogunenud varandusest/säästudest tema oma ja vastupidi tema abielu ajal kogunenud varandus/säästud sinu omad.
Muidugi olek mehel ka lihtne tõestada, et maja on ostetud tema vara eest ja see üldse tagasi võtta, kui ta seda tahaks.

Tean väga hästi, mis on varalahususe leping ja see on meil sõlmitud. Nagu öeldud, on see mehe vara kaitseks, mitte minu. Teil kõigil on tõesti abielu osas ainult mingi varaline arusaam, mitte midagi muud. Kui see tõesti nii oleks, ei peaks minu abielu üldse kellelgi korda minema, sest varalises mõttes pole meil kummalgi midagi võita ega kaotada. Kõigil on ainult maja hambus, mis ei olnud küsimuse mõte ja ei puutu üldse asjasse.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 17.08 13:16; 17.08 13:26; 17.08 14:07; 17.08 14:34; 17.08 14:46; 17.08 15:05; 17.08 15:43; 17.08 18:27; 17.08 18:59; 18.08 10:06; 18.08 12:00; 19.08 13:49; 20.08 12:16; 20.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sul ei olnudki ju probleemi/küsimust, nagu välja tuli. Paljudele küsimustele sa ei vasta ka, sest teema on ilmselt liba, nagu siin üks juba mainis

Oli küsimus, et kas see võiks häirida psühholoogiliselt mõnda inimest. Sest me väga ei räägi uue mehega sellest, aga samas sellist juttu ka ei ole, et meie võiks abielluda. Ta pole mu abielu väga jutuks võtnud ja noogutanud minu jutu peale, et jajah, aga võib-olla ikkagi häirib. Seda tahtsin arutada, aga siin hakatakse ainult mingist majast jaurama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 17.08 13:16; 17.08 13:26; 17.08 14:07; 17.08 14:34; 17.08 14:46; 17.08 15:05; 17.08 15:43; 17.08 18:27; 17.08 18:59; 18.08 10:06; 18.08 12:00; 19.08 13:49; 20.08 12:16; 20.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi, miks peaks mees üldse naise pinnale kolima? Ühine kodu luuakse ikka koos.

Elus ei hakkaks kellegagi koos vara ostma. Mis iganes elus juhtub, on palju mugavam, kui vara on ühe poole oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:36; 20.08 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd leidsin endale partneri ja teda väga häirib, et olen abielus. Ma ei teagi, miks, sest ühiseid lapsi pole plaanis ja ka abielluda pole plaanis. Ma ei saagi aru, miks see nüüd nii suur probleem on.

Seda rääkisid sa eile, kuidas siis õigupoolest on? Kaks lehekülge ka ei suuda oma libaga järje peal püsida, või ei saa sa ise ka aru, mida sa räägid. Maja jms tõid sa ise sisse kui põhipõhjuse, MIKS sa abielus oled.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 13:49; 17.08 14:24; 17.08 14:39; 20.08 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pind pole ju sinu, vaid ikka abikaasaga kahasse.

Meil pole abikaasaga vara nii jagatud. Pind on minu oma, mitte abikaasaga kahasse. Temal on oma vara, millega pole minul pistmist.

Ikkagi, miks peaks mees üldse naise pinnale kolima? Ühine kodu luuakse ikka koos.

Miks? Kui ma abiellusin, oli mul 5-toaline maja heas linnaosas (vanaema kingitus), kus ma juba 4 aastat ehk alates 9. klassist olin üksi elanud ja mehel oli tuba ema juures. Miks me oleksime pidanud maja maha müüma, selle asemel, et selles mõnusasti senimaani elada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eksi õde ei saa aga kuidagi lahutatud, kuna mees (eestlane) läks siit mingite probleemidega seoses 10-15 aastat tagasi välismaale ning naine ei teagi, kus ta on. Tahaks korteri maha müüa – ei saa, ühisvara, aga korter on suur, lapsed ei ela seal ning kommunaalid kõrged. Uut korteri ka osta ei saa – jälle ühisvara. Oli väga hea pakkumine, oleks saanud hea laenuga osta korteri kesklinna, kõik käe-jala juures – aga mis teha -ei saa vana müüa ega uut osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli küsimus, et kas see võiks häirida psühholoogiliselt mõnda inimest.

Ja kuidas siis maja täiesti ebaoluline on? Kõik mis sind seob abikaasaga, on eeldatavalt uuele kaaslasele oluline, kaasa arvatud abikaasa sulle ostetud maja (kui mitte varalises, siis moraalses mõttes)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 13:48; 19.08 14:24; 21.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eksi õde ei saa aga kuidagi lahutatud, kuna mees (eestlane) läks siit mingite probleemidega seoses 10-15 aastat tagasi välismaale ning naine ei teagi, kus ta on. Tahaks korteri maha müüa – ei saa, ühisvara, aga korter on suur, lapsed ei ela seal ning kommunaalid kõrged. Uut korteri ka osta ei saa – jälle ühisvara. Oli väga hea pakkumine, oleks saanud hea laenuga osta korteri kesklinna, kõik käe-jala juures – aga mis teha -ei saa vana müüa ega uut osta.

Sellisel juhul tuleb algatada lahutus kohtus. Lahutada saab ilma abikaasa nõusolekuta. Ühisvara jagab samuti kohus ära. Kui probleemiks olid võlad, siis kinnisvara müügi puhul võetakse mehe võlad mehele kuuluvast osast.

Kui ise dokumente vormistada ei oska või ei taha, siis saab advokaadi poole pöörduda. See ei ole väga kallis. Advokaadiga tasub ka lihtsalt konsulteerida, et mida sellises olukorras on kõige mõistlikum teha, mille pärast see mees täpsemalt ära läks ja kas naisele sellest mingeid probleeme võib tekkida. Advokaadiga saab alati tasu osas kokku leppida, enamasti võetakse tasu ainult dokumentide vormistamise eest. Lisaks tuleb maksta riigilõiv. See võib vähemalt aasta-paar võtta, aga sellise raske juhuse puhul tasub see mõnisada eurot küll kulutada, et saada tagasi hingerahu ja otsustusvõime oma vara ja elu üle.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 14:44; 17.08 15:01; 17.08 15:32; 17.08 16:49; 25.08 00:37; 25.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb algatada lahutus kohtus. Lahutada saab ilma abikaasa nõusolekuta.

Selge see, et saab, aga seal näites ilmselt ei olnud tahtmist nii palju, et seda teha.
Ja rääkimiseks ju hea küll. Osadele ju meeldib rääkida teemadest, mida ta ei saa teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:23; 25.08 07:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge see, et saab, aga seal näites ilmselt ei olnud tahtmist nii palju, et seda teha.
Ja rääkimiseks ju hea küll. Osadele ju meeldib rääkida teemadest, mida ta ei saa teha.

Inimestel on igasuguseid hirme ja teadmised puudulikud. Kuskilt on nagu midagi kuuldud, täpselt ei tea, aga on hirm, et ei saagi midagi teha, tekivad muud probleemid, läheb väga kalliks maksma. Mõned inimesed on väga leplikud, nad ei taha üldse mingite probleemidega tegeleda, nad võivad end tunda justkui halvatuna ja kõige rohkem, mida nad enda arvates saavad teha ongi kurtmine, et midagi ei saa teha.

Kui on sõpru või sugulasi, kes seda näevad, siis nemad võiksid olla selleks abistavaks käes, mis talutab informatsioonini.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 14:44; 17.08 15:01; 17.08 15:32; 17.08 16:49; 25.08 00:37; 25.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksmehe endist armukest ja praegust elukaaslast vist ei häiri.
Või äkki ta siis ei tea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema ju karjub “LIBA”! Nii loogikavaene jutt, faktid ei jookse kokku… Milleks trolli toita.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ma pakun et see, mida sa siin teemas küsid, ei ole sinu tegelik probleem. Minu meelest sinu tegelik probleem on pigem see, et uus partner ei tekita sinus vajaliku turvatunnet. Ma ei tea mis sind selle uue partneri juures võlub, aga ma pakuks, et tegelikult sinu jaoks ongi sinu abikaasa rohkem abikaasa kui see uus partner, vaatamata sellele, et te nii harva kohtute. Lahendus? Jätkata samamoodi või leida endale mees, kes täidab nii neid turvatunde vajadusi, mida su ametlik abikaasa täidab ja neid vajadusi, mida su uus partner täidab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teid segaks, kui partner on (formaalselt) abielus