Esileht Hobinurk Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?

Postitas:

minul on beežikas kass halli maskiga (noh, siiami moodi) pikakarvaline. võid paitada teda mis tahes asendist ja kuidas tahad – ei hammusta. kui hoiad nt vägisi kinni, siis rabeleb, aga ikka ei hammusta ega küünista (ei kiusa kassi, aga vahel lapsed tahavad kassi süles tassida). küll küünistab ta siis, kui teda nt pesta. aga ei hammusta siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kassile paitameine meeldib. Kui ta ära tüdineb annab sellest märku (näiteks hakkab sabaga vehkima, tõmab kõrvad lidusse) ja kui sa sellest aru ei saa siis hammustab. Mina, täiskasvanuna, saan kassi kehakeelest aru ja tõmbun õigel ajal eemale, aga lapsed alati ei saa ja on saanud kassilt ka hammustada.
Kass ise on kodune halli-pruunikirju triibik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kass lööb küüned ka sisse. Ise tuleb pai nuruma, aga üle paarikümne sekundi ei või seda teha. Üpris ebameeldiva iseloomuga metsik tegelane on..aga mis teha-oma loom. Hall kass.

Mul on samasuguse iseloomuga hall. Sügamist ja silitamist nõuab küll aga kiirelt viskab tal üle. Ja kui mina siis mõnikord ka tahan teda nunnutada ja ta kaissu võtan siis vahib niikaua pingsalt kuhugi lae nurka, kuni lõpuks vabaneb. Siis hakkab ka rapsima lõpuks kui liiga kauaks kinni jääb mu kaissu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hall triipudega endine isakass, hammustab, kui kaua paitada. Õnneks õrnalt ja kui kurjustan, siis nagu häbeneb ja enam ei tee. Nagu eelmine kirjeldas, kui vastu tahtmist teda sülle võtta ja nunnutada, siis vahib tardunult piinatud ilmega kas kuhugi nurka või nürilt mulle niikaua otsa, kui lahti lasen ja saab jalga lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Must-valge, hammustab üsna ootamatult ja üldsegi mitte paitamise tõttu.
Punane – sellega võib nässerdada kuidas iganes, ei hammusta kunagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*Oli punavalge lühikarvaline, täielik õudukas. Ta ründas suvalisel ajal jalgu nii, et veri taga. Ta passis laste toas ülemisel naril ja hüppas igale uksest sisenejale näkku küüntega kinni. Aga paitada lasi nii kaua kui tahtsid.
*On praegu punavalge pikakarvaline, kes magab kahe padja vahel ja kui keerates korraks puutud, hakkab mõnusalt mürisema. Tuleb koos meiega ülakorruselt alla ja püherdab kohvimasina ees, püherdab külmiku ees, püherdab laua ees – kus keegi just parasjagu on. Tuleb välisuksele vastu ja käib kaasas. Püherdab koerte ees, kui need pole ammu temast välja teinud.
Paitamise jätame järgi, kui tundub, et ta hakkab juba häälest ära minema.
*Oli pikakarvaline halli-musta-valgekirju, kes pani igal võimalikul juhul oma pea pihku ja nõudis sügamist. Otsis neid vabasid pihkusid. Kui isu täis, jalutas minema.
*On praegu pikakarvaline halli-musta-valgekirju, kes näksib alati jalgadest, kui mööda kõnnib. Paitamist ei armasta, aga kui peaga nühib, siis ilmselgelt on mõni puuk vaja eemaldada. Kui sellega ühel pool, siis läheb omi asju ajama.
*Oli pikakarvaline mustvalge, kes pressis end hästi lähedale ja kelle paitamine oli suht valus protseduur – hakkas kohe aktiivselt masseerima, küüned ka kergelt väljas. Aga ta nautis seda üliväga. Ega keegi kaua ei kannatanud.
*On praegu lühikarvaline mustvalge, kes tahab paitamist ca 3 korda aastas. Väga harva tuleb nii lähedale, et pai saaks teha. Aga kui see ime juhtub, siis enne tüdineb inimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on punane kass? Ma olen oranže kasse näinud, aga punast mitte.
Ei eelmine, ega praegune kass paitamise pärast ei hammusta. Praegune näksib õrnalt paituste vahel. Tuttaval on küll kass, kes otsib hirmsasti paitust ja kui paar korda on paitatud, siis tüdineb ning hammustab.
Minu praegune on õue poegima tulnud metsik kass. Kuidagi sai poegadega kinni püütud ja pojad varjupaika viidud. Süles ei taha üldse olla, ei ole harjutanud ka, küll aja jooksul ise tahtma hakkab. Sotsialiseerume, harjutame toakassi eluga. Kummalisel kombel ei taha üldse õues olla, peaks ju tuttav keskkond olema, mitte ei saa aru, kuidas ta metsikuna üldse ellu jäi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:48; 11.12 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eelmine, ega praegune kass paitamise pärast ei hammusta. Praegune näksib õrnalt paituste vahel. Tuttaval on küll kass, kes otsib hirmsasti paitust ja kui paar korda on paitatud, siis tüdineb ning hammustab.
Minu praegune on õue poegima tulnud metsik kass.

Sinu vastusest oleks ehk kasu siis, kui sa teemas esitatud küsimusele ka vastaksid :

Pange vastusele lisaks oma kassi värvus ka kirja, palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 16:53; 03.11 17:08; 03.11 19:40; 11.12 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka kasu peab olema siis vastan rõõmuga, vabandan tähelepanematuse pärast.
Minu eriti leebe eelnev emane kass oli kolmevärviline, pragune emane on hallivalge. Tige kiskja oli tõesti punakas-valge, ehk minu arvates orants-valge.
Ja kui juba punakate kasside rappimiseks läks, siis naaberkass, isane, omal ajal kastreerimata, oli üks eriti tige kakekull, aga see oli aegade hämaruses.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:48; 11.12 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul punane isane kass, kes on olnud nö tõnavakass. Tuleb ise sülle ja tahab pai. Kui rahulikult paitada, siis võib igavesti nurruda. Ma ise väga palju ei viitsi. Kui liiga intensiivselt paitada ja palju kõhu alt, siis tuleb kallale või tahab mängima hakata. Ära ikka ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On punaseid ka, lausa tumepunaseid. No muidugi mitte nagu kirss või tomat, aga siiski on see hulga tumedam kui oranž. No midagi üliküpse virsiku või aprikoosi moodi või tellisekarva. Need on enamasti tabby-mustrilised või siis abessiinia/somaali kassid. Maine Coon‘e olen ka piltidelt näinud.
Kollaseid on heledaid ja tumedamaid, minu praegune on aga sihuke ruske. Noh, kõrbenud oranž ilmselt jah, kui täpsem olla, mitte selline ere apelsin. Teisel, kelle värviks on kalingur, on selgesti nii kollaseid kui punaseid laike mustade kõrval (alt on valge).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Hobinurk Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?