Esileht Hobinurk Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?

Postitas:
Kägu

Hetkel on mul vesihall ja punane kass. Kumbki ei hammusta ega küünista, neid võib jäädagi nösserdama. Musisid taluvad ka ja tulevad ise nina pikkas juurdegi küsima. Mõlemad on metsikuna püütud ja varjupaigast võetud. Minu kogemus näitab et parima seltsilise saabki täisealisena varjukast. Kumbki kass ei ole mulle kunagi haiget teinud, mind pahandanud, põrandat mustanud või sõnakuulmatu olnud. Mul on varem pojana võetud kassid olnud, aga nemad ei olnud sellised musterlemmikud. Mitte et mina neist kuidagi vähem oleks pidanud, aga vastupidi küll. Mu kunagine must kass hammustas mind öösiti ninast, seda va armuhammustust. Kui öösel kassi suulõhna tundsin, siis teadsin et hilja… Valus ei olnud, aga pidevalt nii ärgata ei olnud tore 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul on beežikas kass halli maskiga (noh, siiami moodi) pikakarvaline. võid paitada teda mis tahes asendist ja kuidas tahad – ei hammusta. kui hoiad nt vägisi kinni, siis rabeleb, aga ikka ei hammusta ega küünista (ei kiusa kassi, aga vahel lapsed tahavad kassi süles tassida). küll küünistab ta siis, kui teda nt pesta. aga ei hammusta siiski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kassile paitameine meeldib. Kui ta ära tüdineb annab sellest märku (näiteks hakkab sabaga vehkima, tõmab kõrvad lidusse) ja kui sa sellest aru ei saa siis hammustab. Mina, täiskasvanuna, saan kassi kehakeelest aru ja tõmbun õigel ajal eemale, aga lapsed alati ei saa ja on saanud kassilt ka hammustada.
Kass ise on kodune halli-pruunikirju triibik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kass lööb küüned ka sisse. Ise tuleb pai nuruma, aga üle paarikümne sekundi ei või seda teha. Üpris ebameeldiva iseloomuga metsik tegelane on..aga mis teha-oma loom. Hall kass.

Mul on samasuguse iseloomuga hall. Sügamist ja silitamist nõuab küll aga kiirelt viskab tal üle. Ja kui mina siis mõnikord ka tahan teda nunnutada ja ta kaissu võtan siis vahib niikaua pingsalt kuhugi lae nurka, kuni lõpuks vabaneb. Siis hakkab ka rapsima lõpuks kui liiga kauaks kinni jääb mu kaissu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hall triipudega endine isakass, hammustab, kui kaua paitada. Õnneks õrnalt ja kui kurjustan, siis nagu häbeneb ja enam ei tee. Nagu eelmine kirjeldas, kui vastu tahtmist teda sülle võtta ja nunnutada, siis vahib tardunult piinatud ilmega kas kuhugi nurka või nürilt mulle niikaua otsa, kui lahti lasen ja saab jalga lasta.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Hobinurk Kas teie kass hammustab teid, kui tal paitamisest isu täis saab?