Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinipass kehtib, kui tehtud vaid 1 süst?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kas vaktsiinipass kehtib, kui tehtud vaid 1 süst?

Postitas:

Meil ühel pereliikmel vaktsineerimiskuur veel pooleli ja nädalavahetusel väike väljasõit ees. Teab keegi, kas ühe süsti saanu vaktsiinipass ka kõlbab kuskile sööma ja muuseumi minekuks või mitte?

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sa otsisid kriis.ee lehelt vastavat infot ja ei leidnud?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.08 10:21; 12.08 10:33; 12.08 18:30; 13.08 12:05; 13.08 14:45; 13.08 16:22; 13.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa otsisid kriis.ee lehelt vastavat infot ja ei leidnud?

Ei, seal on nii pikk tekst ja peab palju lugema.
Parem on ikka Perekoolist küsida (mis küll peale 16ndat saama hakkab, kust siis oma isiklikuks eluks infot saada?).

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:27; 12.08 10:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sa otsisid kriis.ee lehelt vastavat infot ja ei leidnud?

Seal kriis.ee lehel on väga palju valet ja uuendamata infot nagunii, niiet mis vahet, kas ta otsis või mitte.

Vastuseks teemaalgatajale, et vist ametlikult ei saa sellega kui on üle piirarvu inimesi. Aga on ka palju kohti, kes seda passiküsimist üldse ei rakenda, vaid ongi otsustanud, et jälgivad hoopis piirarvu. Niiet asi pole nii hull, et kuskile ei saa, relax 🙂

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei otsinud, pigem ootan inimeste isiklikke kogemusi kommentaaridena.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:20; 12.08 10:28; 12.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei otsinud, pigem ootan inimeste isiklikke kogemusi kommentaaridena.

Miks sa siis kohe nii ei küsinud?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.08 10:21; 12.08 10:33; 12.08 18:30; 13.08 12:05; 13.08 14:45; 13.08 16:22; 13.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglite järgi pooliku kuuri puhul ei peaks kehtima. Aga mine tea, kui ranged ja põhjalikud on need konkreetsed kohad, kuhu te minna tahate.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa otsisid kriis.ee lehelt vastavat infot ja ei leidnud?

Ei, seal on nii pikk tekst ja peab palju lugema.

Parem on ikka Perekoolist küsida (mis küll peale 16ndat saab, kust siis oma isiklikuks eluks infot saada?).

Oled sama tark, kui mina, kui Perekoolis aega viidad. Lihtsalt mina käin siin kogemusi vahetamas, sina teisi inimesi mõnitamas. Igaühel omad põhjused ja eesmärgid.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:20; 12.08 10:28; 12.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa otsisid kriis.ee lehelt vastavat infot ja ei leidnud?

Ei, seal on nii pikk tekst ja peab palju lugema.

Parem on ikka Perekoolist küsida (mis küll peale 16ndat saab, kust siis oma isiklikuks eluks infot saada?).

Oled sama tark, kui mina, kui Perekoolis aega viidad. Lihtsalt mina käin siin kogemusi vahetamas, sina teisi inimesi mõnitamas. Igaühel omad põhjused ja eesmärgid.

Ma ütleks, et antud juhul käid üldistamas ja sildistamas.
Aga lugemas ei käinud, selles oli mul õigus.
Uudiseid sa ka ei kuula – jälle õigus.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:27; 12.08 10:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui on tehtud üks doos kahest, siis 1/2 ongi passil kirjas ja vaktsineerimiskuur lõpetamata. Samamoodi ka 1/2 võimalus, et uksel saadetakse seepeale pikalt 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik oleneb  söögikoha vaatleja põhjalikkusest ja teadmistest.

Ametlikult 1 doos  kahe doosilisest vaktsiinist peab juurde nõudma negatiivse testi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 15:54; 12.08 21:04; 12.08 21:36; 12.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas digilugu lubab üldse ühe doosiga QR koodi alla laadida?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koht on kehtestanud max 50 in piiri, ei pea keegi midagi näitama.

Hiljutisest kogemusest telliskivis Tallinnas. Enamasti ei küsitud midagi. Pudelis küsiti, aga jäädi rahule, kui mina ja sõber näitasime oma ühe doosi kinnitust telefonist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Seega, kui mul praegu kehtib läbipõdemise tõend novembri lõpuni, siis peaksin tegema 1. vaktsiinisüsti hiljemalt septembri keskel, et detsembris ilma probleemideta kontserdile minna? Idee poolest.</p>

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 18:14; 13.08 15:53; 13.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Seega, kui mul praegu kehtib läbipõdemise tõend novembri lõpuni, siis peaksin tegema 1. vaktsiinisüsti hiljemalt septembri keskel, et detsembris ilma probleemideta kontserdile minna? Idee poolest.</p>

Ma ei saa aru su loogikast? Mida sa selle kahe kuu jooksul siis teha kavatsed? Olenevalt vaktsiinist peaksid süstima 1-2 ndl enne praegue tõendi kehtivuse lõppu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.08 10:21; 12.08 10:33; 12.08 18:30; 13.08 12:05; 13.08 14:45; 13.08 16:22; 13.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mina käin siin kogemusi vahetamas, sina teisi inimesi mõnitamas.

Ära valeta. Sa käid siin vaid teiste ja targemate kogemusi ahmimas. Sest google sul ei tööta, sõpru sul pole ja kolleege samuti mitte.
Tutvusringkonnast rääkimata.
Endal sul pole ju midagi jagada? Peale selle, et tänitada minusugune ja mõni veel on mõnitaja ja teeevad sulle “alatult haiget” …

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas digilugu lubab üldse ühe doosiga QR koodi alla laadida?

1 doosiga ei tekigi mingit passi ega koodi, mida te seal laadite? Va Jannsen.  Ei saa ühe süstiga kuhugi, see võrdub mittevaktsineerimisega.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas digilugu lubab üldse ühe doosiga QR koodi alla laadida?

Jah saab koodi teha aga seal on siis ka vastav kirje.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 15:54; 12.08 21:04; 12.08 21:36; 12.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas digilugu lubab üldse ühe doosiga QR koodi alla laadida?

1 doosiga ei tekigi mingit passi ega koodi, mida te seal laadite? Va Jannsen. Ei saa ühe süstiga kuhugi, see võrdub mittevaktsineerimisega.

Tekib ikka. Saab alla laadida tõendi, kus märge üks doos kahest ja et kuur lõpetamata. Mõned riigid vähemalt vahepeal tunnistasid ka sellist tõendit. Eestis see ei kehti, iseasi, kui põhjalikult mingi suvaline söögikoht seda kontrollib. Välismaale ei soovita pressida sellisega. Isegi kui üle piiri õnnestub saada, siis kohapeal võivad olla pistelised kontrollid ja saab trahvi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas digilugu lubab üldse ühe doosiga QR koodi alla laadida?

Jah, lubab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 15:54; 12.08 21:04; 12.08 21:36; 12.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Seega, kui mul praegu kehtib läbipõdemise tõend novembri lõpuni, siis peaksin tegema 1. vaktsiinisüsti hiljemalt septembri keskel, et detsembris ilma probleemideta kontserdile minna? Idee poolest.</p>

Sul võib probleem tekkida väljaspool Eestit. OSAD eu riigid ei aksepteeri su tõendid kui põdemisest on 181 päeva ja oleda vaid 1 doosi kahe doosilisest teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 15:54; 12.08 21:04; 12.08 21:36; 12.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noblessneris uuriti täna vägagi korralikult passi – no ID-kaarti juurde ei nõutud, aga passi kehtivust ja seda, mitu laksu käes on, uuriti. Ja ühed sisse ei saanud, kellel polnud. Põhimõttekindel, mulle meeldib. Kui passi küsid, siis tõsiselt. Kui tõsiselt ei viitsi, siis ära küsi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain pooliku kuuriga ahhaasse kus qr-koodi loeti mingi masinaga (viskas roheliseks et ok) ning sain ka kinno kus tüdruk vaatas ilma masinata koodi

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ühel pereliikmel vaktsineerimiskuur veel pooleli ja nädalavahetusel väike väljasõit ees. Teab keegi, kas ühe süsti saanu vaktsiinipass ka kõlbab kuskile sööma ja muuseumi minekuks või mitte?

jah, eesti piires restorani, kinno, muuseumisse jne minekuks kõlbab. välisriikidesse minekuks vaata kriis.ee lehelt, seal on riikide kaupa, mida riigid sisenemisel nõuavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ühel pereliikmel vaktsineerimiskuur veel pooleli ja nädalavahetusel väike väljasõit ees. Teab keegi, kas ühe süsti saanu vaktsiinipass ka kõlbab kuskile sööma ja muuseumi minekuks või mitte?

jah, eesti piires restorani, kinno, muuseumisse jne minekuks kõlbab.

Ja ole nii hea, pane mingi ametlik allikas ka selle väite juurde.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.08 10:21; 12.08 10:33; 12.08 18:30; 13.08 12:05; 13.08 14:45; 13.08 16:22; 13.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks vaktsiin kahest võrdub vaktsiinikaitseta inimesega. Üritustele niisuguse passiga ei saa, suunatakse testima. Ka muuseumid, kinod, toitlustuskohad ei tohi ühe 1/2 vaktsineeritut sisse lasta. See, et osad kohustust ei täida, on muidugi iseasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ühel pereliikmel vaktsineerimiskuur veel pooleli ja nädalavahetusel väike väljasõit ees. Teab keegi, kas ühe süsti saanu vaktsiinipass ka kõlbab kuskile sööma ja muuseumi minekuks või mitte?

Väljasõit kuskile maakohta? Muuseum ehk võtab karmimalt, aga mingi väiksema koha restoranis ei ole ju kunagi üle 50 inimese, nii et mul on raske uskuda, et seal üldse midagi küsitakse. Mul näiteks siin üks spordiklubi, kus ei küsita, sest neil pole lihtsalt mitte kunagi juhtunud, et üle 40 inimese korraga oleks, järelikult pole ju kohustust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, miks ei tohi perekoolist infot küsida praktiliste asjade kohta? Kui konkreetselt koroonast rääkida, siis info muutub ju pidevalt ja kiiresti. Miks panna pahaks, kui ei suudeta asjadel järge pidada?

Samuti, mõnede inimeste jaoks võivad olla ametlikul kodulehel info liiga keeruliselt või segaselt esitatud. Sageli mõistavad inimesed loetut täiesti erinevalt või ei märka olulisi nüansse. Ja see ei pruugi sugugi sõltuda inimese harid(t)usest. Asju teiste inimestega lahti rääkides võib selguda hoopis täpsem arusaam.

Tegelikult on täpselt sama teema ka muudes asjades. Ikka ja alati peab keegi haugatama, et ja-jaa, õige koht on küsida perekoolist, mitte otseallikast. Aga mõnikord, et mitte öelda sageli, ongi just nii, et inimeste isiklik kogemus on hoopis midagi muud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 14:16; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti, mõnede inimeste jaoks võivad olla ametlikul kodulehel info liiga keeruliselt või segaselt esitatud. Sageli mõistavad inimesed loetut täiesti erinevalt või ei märka olulisi nüansse.

Justnimelt seepärast ei maksagi olulistes asjades tugineda PK foorumis esitatud infole, vaid lähtuda ametlikest allikatest. Käesolev teema on selle heaks tõestuseks – mitut erinevat versiooni oled sa siit lugenud? Peaks ju olema ainult üks õige vastus.

Loomulikult võib perekoolist mida iganes küsida, kasvõi kella, aga sellist teabehankimise viisi ei tohiks endale standardiks seada – et ei vaevugi adekvaatsest allikast uurima, vaid küsin kohe foorumist.

Praktilised kogemused on üleüldse omatte teema, neid võid arvestada, kuid lohakate v valesti informeeritud kontrollijate peale ei saa lootma jääda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.08 10:21; 12.08 10:33; 12.08 18:30; 13.08 12:05; 13.08 14:45; 13.08 16:22; 13.08 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Seega, kui mul praegu kehtib läbipõdemise tõend novembri lõpuni, siis peaksin tegema 1. vaktsiinisüsti hiljemalt septembri keskel, et detsembris ilma probleemideta kontserdile minna? Idee poolest.</p>

Ma ei saa aru su loogikast? Mida sa selle kahe kuu jooksul siis teha kavatsed? Olenevalt vaktsiinist peaksid süstima 1-2 ndl enne praegue tõendi kehtivuse lõppu.

Aga kui ma ei taha endale lünka jätta ja nt tahan detsembris minna kontserdile või üle piiri.
Läbipõdemise tõend lõpeb nov lõpus ära, sellega ma ei saa. Kui kahe süsti vahele jääb u 2 kuud, siis peaksingi juba järgmisel kuul vaktsineerima. Kui saan seda 1 süsti vaktsiini, siis tõesti võin novembrisse jätta, aga ma ei saa ju kuidagi kindel olla, et seda võimaldatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 18:14; 13.08 15:53; 13.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas vaktsiinipass kehtib, kui tehtud vaid 1 süst?