Esileht Kodunurk Kass ja kolimine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Kass ja kolimine

Postitas:
Kägu

Selle teema raames meenus mulle mu isa, kes oli kategooriliselt vastu hamstri võtmisele. Miks, ei meenugi hetkel. Ta oli selline karmi kestaga musklimees. Sportlane ja samas ka intelligentne (kõrgharidusega insener).

Aga- ema töö juurest sain laheda puitraamis klaasidega suure kasti (ka põhi oli klaasist), millest sai mu tulevaste lemmikute elu- ja mängumaa. Oli miski meditsiinilse aparaadi kest. Esmalt oli meil üks emane kuldhamster, siis tekkis juurde kirju isane Jack. See Jack meeldis mu isale VÄGA! Vaivai! Kui maale suvilasse läksime ja sealt ära hakkasime tulema, küsis ta alati, “kas tsäkipoisile võilillelehti ka korjasid”! Tuli see hoolimine eiteakust. Arvan, et selle väikese selli enda toreda olemuse pealt. Tal oli elu ka väljaspool puuri….hii-hii!

See oli nüüd heietus teemast välja. Minu enda jaoks on loomi mitte armastav mees mõeldamatu. Praagiksin juba eos mehekandidaatide hulgast välja!

On ju ütluski midagi sellist, et “vaata, kuidas inimene suhtub loomadesse, nii käitub ta ka inimestega”. Tõetera on selles täitsa olemas.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle teema raames meenus mulle mu isa, kes oli kategooriliselt vastu hamstri võtmisele. Miks, ei meenugi hetkel. Ta oli selline karmi kestaga musklimees. Sportlane ja samas ka intelligentne (kõrgharidusega insener).

Aga- ema töö juurest sain laheda puitraamis klaasidega suure kasti (ka põhi oli klaasist), millest sai mu tulevaste lemmikute elu- ja mängumaa. Oli miski meditsiinilse aparaadi kest. Esmalt oli meil üks emane kuldhamster, siis tekkis juurde kirju isane Jack. See Jack meeldis mu isale VÄGA! Vaivai! Kui maale suvilasse läksime ja sealt ära hakkasime tulema, küsis ta alati, “kas tsäkipoisile võilillelehti ka korjasid”! Tuli see hoolimine eiteakust. Arvan, et selle väikese selli enda toreda olemuse pealt. Tal oli elu ka väljaspool puuri….hii-hii!

See oli nüüd heietus teemast välja. Minu enda jaoks on loomi mitte armastav mees mõeldamatu. Praagiksin juba eos mehekandidaatide hulgast välja!

On ju ütluski midagi sellist, et “vaata, kuidas inimene suhtub loomadesse, nii käitub ta ka inimestega”. Tõetera on selles täitsa olemas.

Mulle nii meeldib kuidas sa igas teemas mingit suva heietust hakkad ajama ja ma iga kord selle pika lõime läbi loen ja vaikselt muigan. Sa oled lahe.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle teema raames meenus mulle mu isa, kes oli kategooriliselt vastu hamstri võtmisele. Miks, ei meenugi hetkel. Ta oli selline karmi kestaga musklimees. Sportlane ja samas ka intelligentne (kõrgharidusega insener).

Aga- ema töö juurest sain laheda puitraamis klaasidega suure kasti (ka põhi oli klaasist), millest sai mu tulevaste lemmikute elu- ja mängumaa. Oli miski meditsiinilse aparaadi kest. Esmalt oli meil üks emane kuldhamster, siis tekkis juurde kirju isane Jack. See Jack meeldis mu isale VÄGA! Vaivai! Kui maale suvilasse läksime ja sealt ära hakkasime tulema, küsis ta alati, “kas tsäkipoisile võilillelehti ka korjasid”! Tuli see hoolimine eiteakust. Arvan, et selle väikese selli enda toreda olemuse pealt. Tal oli elu ka väljaspool puuri….hii-hii!

See oli nüüd heietus teemast välja. Minu enda jaoks on loomi mitte armastav mees mõeldamatu. Praagiksin juba eos mehekandidaatide hulgast välja!

On ju ütluski midagi sellist, et “vaata, kuidas inimene suhtub loomadesse, nii käitub ta ka inimestega”. Tõetera on selles täitsa olemas.

Mulle nii meeldib kuidas sa igas teemas mingit suva heietust hakkad ajama ja ma iga kord selle pika lõime läbi loen ja vaikselt muigan. Sa oled lahe.

See oli nüüd küll peen iroonia, heh! Ajad mind ilmselt kellegagi segamini, sest ma pole nädal aega siinsesse keskkonda saanud piiluda ja kindlasti ei heieta ma igas teemas, misajsa üldse!

Aga toredat õhtu jätku! Teie peres on kass? Meie endi triibikut nimetame maapealseks ingliks. Ta ongi seda. Võrratu iseloomuga ja koduhoidev. Käib väljas, aga ei hulgu ringi. Intelligentne, teisisõnu 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ei olnud iroonia, üritasin vahelduse mõttes kellelegi midagi ilusat öelda.

Mul on kass ja koer. Mõlemad väga hoitud ja armastatud, magavad kahelpool mu patja. Enne annaks mehe ära kui loomad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kass on loom ja kass peab liikuda saama. Vaevalt te kassiga mängite 2h päevas või kassil on teine kassist sõber, kellega mängib iseseisvalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei tegele terve ärkvelolekuaja möllamisega. Eriti kui nad on juba vanemas eas.

See on sellepärast, et nad on harjunud kodus passima ja ära steriliseeritud/kastreeritud, mis lõbu neil on? Nad ei teagi, kui äge neil õues on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ei olnud iroonia, üritasin vahelduse mõttes kellelegi midagi ilusat öelda.

Mul on kass ja koer. Mõlemad väga hoitud ja armastatud, magavad kahelpool mu patja. Enne annaks mehe ära kui loomad.

See kõlas muidugi toredasti: “vahelduse mõttes midagi ilusat öelda..” 😀 Vahelduse mõttes..

Tunduski uskumatuna. Perekoolis? Ma tänan 🙂

Kirjelduse järgi oma loomadest oled sinagi mulle sümpaatne tegelane.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei tegele terve ärkvelolekuaja möllamisega. Eriti kui nad on juba vanemas eas.

See on sellepärast, et nad on harjunud kodus passima ja ära steriliseeritud/kastreeritud, mis lõbu neil on? Nad ei teagi, kui äge neil õues on.

Oh muidugi ärge steriliseerige/kastreerige oma kasse. Jäävad igasugu lõbudest ilma. Ja ärge piirake ka nende väljas käimisi. Mõelda vaid kui paljust huvitavast nad linnas ainult toas olles ilma jäävad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh muidugi ärge steriliseerige/kastreerige oma kasse. Jäävad igasugu lõbudest ilma. Ja ärge piirake ka nende väljas käimisi. Mõelda vaid kui paljust huvitavast nad linnas ainult toas olles ilma jäävad.

Ja jäävadki. Sina tahaksid endale sundsteriliseerimist/kastreerimist? Kass ju magab 16h, kui kaua ta seal väljas ikka on?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh muidugi ärge steriliseerige/kastreerige oma kasse. Jäävad igasugu lõbudest ilma. Ja ärge piirake ka nende väljas käimisi. Mõelda vaid kui paljust huvitavast nad linnas ainult toas olles ilma jäävad.

Ja jäävadki. Sina tahaksid endale sundsteriliseerimist/kastreerimist? Kass ju magab 16h, kui kaua ta seal väljas ikka on?

Ole nüüd! Täitsa õige jutt on see looma kesksooliseks muutmine. Puhtalt loomale endale juba on mugav (kui pole looduse poolt antud kiimlemist), rääkimata tema muudest pereliikmetest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole nüüd! Täitsa õige jutt on see looma kesksooliseks muutmine. Puhtalt loomale endale juba on mugav (kui pole looduse poolt antud kiimlemist), rääkimata tema muudest pereliikmetest.

Minu loom õnneks pole mutileeritud ja kiimlemine ei ole juba aastaid viis seganud, ilusti püsib, talle meeldib lihtsalt palju liikuda ja nuuskida, mis huvitavat toimub.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole nüüd! Täitsa õige jutt on see looma kesksooliseks muutmine. Puhtalt loomale endale juba on mugav (kui pole looduse poolt antud kiimlemist), rääkimata tema muudest pereliikmetest.

Minu loom õnneks pole mutileeritud ja kiimlemine ei ole juba aastaid viis seganud, ilusti püsib, talle meeldib lihtsalt palju liikuda ja nuuskida, mis huvitavat toimub.

See oli küll rumal arvamus, et looma kesksooliseks muutmine teda kuidagi sandistab või vigastab. Vastupidi! Su loom on viiene, mu oma sai 15 sel suvel. Pole tal ka ühtki pesakonda olnud, 4-kuusena sai opi. Vaatamata eale on väga mänguhimuline ja krapsakas preili. Mitte mutt 🙂 Põõnutab siin lähedal diivanil, kõht taevapoole! Tunneb end järelikult turvaliselt.

“Ilusti püsib”. Misasi?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll rumal arvamus, et looma kesksooliseks muutmine teda kuidagi sandistab või vigastab. Vastupidi! Su loom on viiene, mu oma sai 15 sel suvel. Pole tal ka ühtki pesakonda olnud, 4-kuusena sai opi. Vaatamata eale on väga mänguhimuline ja krapsakas preili. Mitte mutt ???? Põõnutab siin lähedal diivanil, kõht taevapoole! Tunneb end järelikult turvaliselt.

“Ilusti püsib”. Misasi?

Minu loom on nii ilus, et ma ei oleks kurb, kui tal lapsi oleks kusagil. Kui teaks, kes ta vanemad on, kes ta nii ilusaks tegid, siis tänaks lausa neid. Ma ei tea, kui vana ta on, aga 7 kindlasti, sest ma võtsin tänavalt. Minul on meessoost ja ei tundu kiimatsevat.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusti püsib minu sabas, ta on nimelt õpetatud nagu koergi, ta ei ole isepäine.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusti püsib minu sabas, ta on nimelt õpetatud nagu koergi, ta ei ole isepäine.

See on küll juba imelik jutt 🙂 Kassid on muidugi isepäised! Seetõttu nad mu lemmikud ongi!

Meeldib just konkreetsus, mitte lipitsemine. Kassi “nööri pidi käima” küll ei pane. Selleks on koerad 🙂 Tema toimetab just isetahtsi ja üleüldse oled sina tema alluv: käid ja avad uksi-aknaid, kuidas preili parasjagu soovib 🙂

Meil ühes koridoris avanevad uksed õue, garaaži, keldrisse, kööki. Vot seal võetakse aega mõtlemiseks, kuhu võiks põigata… Ühe ukse tagant tulnud, tundub järgmise taga olev põnev…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll rumal arvamus, et looma kesksooliseks muutmine teda kuidagi sandistab või vigastab. Vastupidi! Su loom on viiene, mu oma sai 15 sel suvel. Pole tal ka ühtki pesakonda olnud, 4-kuusena sai opi. Vaatamata eale on väga mänguhimuline ja krapsakas preili. Mitte mutt ???? Põõnutab siin lähedal diivanil, kõht taevapoole! Tunneb end järelikult turvaliselt.

“Ilusti püsib”. Misasi?

Minu loom on nii ilus, et ma ei oleks kurb, kui tal lapsi oleks kusagil. Kui teaks, kes ta vanemad on, kes ta nii ilusaks tegid, siis tänaks lausa neid. Ma ei tea, kui vana ta on, aga 7 kindlasti, sest ma võtsin tänavalt. Minul on meessoost ja ei tundu kiimatsevat.

Oled hea südamega.

Millest arvamus, et “7 kindlasti”. Ja mitte nt. viis kindlasti?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll juba imelik jutt ???? Kassid on muidugi isepäised! Seetõttu nad mu lemmikud ongi!

Meeldib just konkreetsus, mitte lipitsemine. Kassi “nööri pidi käima” küll ei pane. Selleks on koerad ???? Tema toimetab just isetahtsi ja üleüldse oled sina tema alluv: käid ja avad uksi-aknaid, kuidas preili parasjagu soovib ????

Meil ühes koridoris avanevad uksed õue, garaaži, keldrisse, kööki. Vot seal võetakse aega mõtlemiseks, kuhu võiks põigata… Ühe ukse tagant tulnud, tundub järgmise taga olev põnev…

Kass on võimalik õpetada nagu papagoisid, mitte nii targaks, aga nad jätavad asju meelde. Tuli välja, et kassi ajumaht on palju suurem kui kraapimispuu ja lindude vahtimine läbi akna. Igaüks on kassile ise vanem, mina ei mutileeri oma kassi, teiste kasside eest ei räägi. Ütlesin lihtsalt, miks kassid magavad, sest neil lihtsalt pole mingit tungi. Tungiga nad seiklevad, lihaskond areneb jne.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest arvamus, et “7 kindlasti”. Ja mitte nt. viis kindlasti?

Kui ma ta võtsin, siis ta oli juba suur kass, mitte laps. Ta ise hakkas minu juures käima, sest viisin süüa ja lõpuks jäigi. Sant oli talvel välja visata, süda hakkas valutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll juba imelik jutt ???? Kassid on muidugi isepäised! Seetõttu nad mu lemmikud ongi!

Meeldib just konkreetsus, mitte lipitsemine. Kassi “nööri pidi käima” küll ei pane. Selleks on koerad ???? Tema toimetab just isetahtsi ja üleüldse oled sina tema alluv: käid ja avad uksi-aknaid, kuidas preili parasjagu soovib ????

Meil ühes koridoris avanevad uksed õue, garaaži, keldrisse, kööki. Vot seal võetakse aega mõtlemiseks, kuhu võiks põigata… Ühe ukse tagant tulnud, tundub järgmise taga olev põnev…

Kass on võimalik õpetada nagu papagoisid, mitte nii targaks, aga nad jätavad asju meelde. Tuli välja, et kassi ajumaht on palju suurem kui kraapimispuu ja lindude vahtimine läbi akna. Igaüks on kassile ise vanem, mina ei mutileeri oma kassi, teiste kasside eest ei räägi. Ütlesin lihtsalt, miks kassid magavad, sest neil lihtsalt pole mingit tungi. Tungiga nad seiklevad, lihaskond areneb jne.

Meie kassil pole kraapimispuud – ta disainib õues me mööblit ümber…omale käpapärasemaks.

Tungiga nad muidugi seiklevad! Magavad ka aga ilma tungita 🙂 Eelistatult päikeselaigus.

Einoh, Sa oled omapärane inimene ja kuidagi teistmoodi mõttelaadiga. Kui kass seikleb ja tema lihaskond areneb, mis selles siis halba on? Seiklemine on jah halb, aga kuidagi peab loom ju liikuda saama… et lihased ei kärbuks.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu loom on nii ilus, et ma ei oleks kurb, kui tal lapsi oleks kusagil. Kui teaks, kes ta vanemad on, kes ta nii ilusaks tegid, siis tänaks lausa neid.

Mööda tänavaid luusivad rebased on kindlasti tänulikud, et sa neile suupisteid toodad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kassil pole kraapimispuud – ta disainib õues me mööblit ümber…omale käpapärasemaks.

Tungiga nad muidugi seiklevad! Magavad ka aga ilma tungita ???? Eelistatult päikeselaigus.

Einoh, Sa oled omapärane inimene ja kuidagi teistmoodi mõttelaadiga. Kui kass seikleb ja tema lihaskond areneb, mis selles siis halba on? Seiklemine on jah halb, aga kuidagi peab loom ju liikuda saama… et lihased ei kärbuks.

Minu kass ei vaatagi mingite mänguasjade poole, ta liiga tark vist selleks. Ma ei tea, mu kass seikleb ja on küll väga rahul, ta on nii palju läbi elanud, et ammu oleks võinud surra, korduvalt, aga näed, elus on. Pane puuri ja siis saab depressiooni. Ma tean, et ma olen imelik, ma ei olegi seda väitnud, et ei ole.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mööda tänavaid luusivad rebased on kindlasti tänulikud, et sa neile suupisteid toodad.

Mina ei ela sellises kandis, kus rebased luusivad, kuigi üks rebane vist aastate jooksul on silma jäänud, isegi linnas. Siile on küll olnud. Kass käib koos minuga, ega ma teda õue ei jäta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kassil pole kraapimispuud – ta disainib õues me mööblit ümber…omale käpapärasemaks.

Tungiga nad muidugi seiklevad! Magavad ka aga ilma tungita ???? Eelistatult päikeselaigus.

Einoh, Sa oled omapärane inimene ja kuidagi teistmoodi mõttelaadiga. Kui kass seikleb ja tema lihaskond areneb, mis selles siis halba on? Seiklemine on jah halb, aga kuidagi peab loom ju liikuda saama… et lihased ei kärbuks.

Minu kass ei vaatagi mingite mänguasjade poole, ta liiga tark vist selleks. Ma ei tea, mu kass seikleb ja on küll väga rahul, ta on nii palju läbi elanud, et ammu oleks võinud surra, korduvalt, aga näed, elus on. Pane puuri ja siis saab depressiooni. Ma tean, et ma olen imelik, ma ei olegi seda väitnud, et ei ole.

Ei, mitte imelik, vaid omapärane. Omakorda huvitav on, et oled ka ise sellest teadlik.

Kena sinust, et ühele rändurkassile sooja kodu pakud.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ei olnud iroonia, üritasin vahelduse mõttes kellelegi midagi ilusat öelda.

Mul on kass ja koer. Mõlemad väga hoitud ja armastatud, magavad kahelpool mu patja. Enne annaks mehe ära kui loomad.

See kõlas muidugi toredasti: “vahelduse mõttes midagi ilusat öelda..” ???? Vahelduse mõttes..

Tunduski uskumatuna. Perekoolis? Ma tänan ????

Kirjelduse järgi oma loomadest oled sinagi mulle sümpaatne tegelane.

Suht tobe ja läila lõim.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4-kuusena sai opi.

See on küll natuke liiga vara tehtud. Üldiselt alla poole aasta vanust ei soovitata opereerida. Aga tore, kui kõik on hästi läinud.

Teemasse ka: minu jaoks pisut arusaamatu käitumine naise poolt. Ühesõnaga jookseb tegema midagi, et mehel mugav oleks? Aga kas see mees oma naise ja tolle tütre peale mõtleb, kas ka neil on mugav otsustada ja/või loobuda? Aitab ta neil valikut teha?
Sain aru, et mees kolis naise koju ja hakkab seal siis vinguva näoga “tolereerima”, kuniks naine koogutades kassi minema viib? Kes või mis järgmiseks?
Ma ka loodan, et kassil on ämma juures parem. Ja veel loodan, et see pere – ja eriti mees! – ühtegi lemmiklooma rohkem ei võta. Muidu on see (praeguse) kassi suhtes küll väga alatu tegu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ei olnud iroonia, üritasin vahelduse mõttes kellelegi midagi ilusat öelda.

Mul on kass ja koer. Mõlemad väga hoitud ja armastatud, magavad kahelpool mu patja. Enne annaks mehe ära kui loomad.

See kõlas muidugi toredasti: “vahelduse mõttes midagi ilusat öelda..” ???? Vahelduse mõttes..

Tunduski uskumatuna. Perekoolis? Ma tänan ????

Kirjelduse järgi oma loomadest oled sinagi mulle sümpaatne tegelane.

Suht tobe ja läila lõim.

Pelgalt teadmiseks, olgu kui tobe tahes.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie panime ustesse kassiluugid. Maja peale kokku kolm luuki. Kui uued uksed tellisime, siis viisime luugid kohe tegijale, et saaks ilusad.

 

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie panime ustesse kassiluugid. Maja peale kokku kolm luuki. Kui uued uksed tellisime, siis viisime luugid kohe tegijale, et saaks ilusad.

Tahaks kohe näha sellist luuki! Seni ainult filmides näinud maafarmide juures.

Me elame ka maal ja on kanakuur puukuuri rollis (soojustatud), millel samuti kanadele luuk. Kui kass jääb ööseks õue, leiab sealt pehme aseme puuriida otsas. Kui hommikul kell 6 teda otsima lähen, siis just seal ta põõnutabki. Vooderduseks minu kena täisvillane tumesinine mantel… Oli plaanis see taaskastusee viia (jäi suureks), et leiab uue õnneliku omaniku omale, aga…kass on näib veelgi õnnelikum olevat selle küljealuse üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie panime ustesse kassiluugid. Maja peale kokku kolm luuki. Kui uued uksed tellisime, siis viisime luugid kohe tegijale, et saaks ilusad.

Tahaks kohe näha sellist luuki! Seni ainult filmides näinud maafarmide juures.

Me elame ka maal ja on kanakuur puukuuri rollis (soojustatud), millel samuti kanadele luuk. Kui kass jääb ööseks õue, leiab sealt pehme aseme puuriida otsas. Kui hommikul kell 6 teda otsima lähen, siis just seal ta põõnutabki. Vooderduseks minu kena täisvillane tumesinine mantel… Oli plaanis see taaskastusee viia (jäi suureks), et leiab uue õnneliku omaniku omale, aga…kass on näib veelgi õnnelikum olevat selle küljealuse üle.

Igas loomapoes müüakse. Meie kassid tahavad ööseks tuppa kaissu ja pealekauba söök ka toas. Üks kassidest meil diabeetik, niiet teda ei saa pikalt silmist lasta.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina  olen see, kes pritsin sappi, kui jutt läheb lemmikloomade äraandmisele, eriti praegusel juhul – tegelikult põhjust kassi äraanda ei ole. 7-aastane korteris elanud kass kohaneb kiiresti, samas on maja ka suurem, kui korter – seega saab mees ennast väljamagada. Kassid, eriti juba vanemad kassid, eriti tegelemist ei tahagi – meie kass õhtul tuleb kaissu, aga varsti kolib ära, omaette magama. Meil on ka kass linnamajas – käib hommikul tiiru õues ja siis tuppa magama. Külmal ajal ei lähe õue ka.

Ja jääb arusaamatuks see, et 7-aastat on kass olnud, et ka endal kahju ei ole? Või lapsel? See ei tahete, käib uue mehe kohta – aga kuidas siis ise ja tütar (ka vanem tütar) mõtlevad – et annamegi ära? Kui jah, ongi loomast ükskõik – siis andke. Mina ei loovutaks oma kassi kellelegi ja olen kindel, et ka mu perekond ei teeks seda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Kodunurk Kass ja kolimine