Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaubamaja müüja palk

Näitan 13 postitust - vahemik 181 kuni 193 (kokku 193 )

Teema: Kaubamaja müüja palk

Postitas:
Kägu

90ndatel pandi alus ettevõtlusele Eestis ning peamine kapital selleks tuli ripakile jäänud nõukaaegsest tôöstusest, kolhoosidest jm kinnisvarast. Selle poti juurde pääsesid peamiselt inimesed, kes süsteemis juba sees olid ja eelistatult juhtivatel kohtadel. Seega nende sûnniaasta jääb valdavalt enne 1970, võimalik, et isegi enne 1960. aastat. Kindlasti ei saanud nende vanus olla üleminekuaastatel 18-21.

No las ta unistab! Proua Silves rääkis ka tõsimeeli naftašeikidest, kes kõik tal kätt paluvad. Tegelikkuses on ju teada, mis sest prouast sai.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ju aru, et sa peaksid psühhoteraapias sellis haigusega käima. Mingi lapsepõlvetrauma ning sellega seotud alaväärsuskompleks. Tasub tegeleda. Päris hirmus sinusugune igapäevases elus-iial ei tea, millal petab ja paljaks varastab.

Üks haige määrab teisele ravi? Normaalne! ????????????

Aga sina, jälk valetaja, ei saa väuta, et kui mina valetan, siis ka üksiti varastan. Need tegevused ja sõnad ei ole sünonüümid. Nii et sa oled vastik valetaja. Va-le-ta-ja! ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua Silves

Mis temast saanud on, kas elab veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks haige määrab teisele ravi? Normaalne! ???????????? Aga sina, jälk valetaja, ei saa väuta, et kui mina valetan, siis ka üksiti varastan. Need tegevused ja sõnad ei ole sünonüümid. Nii et sa oled vastik valetaja. Va-le-ta-ja! ????

Mina ei ole haige, täitsa terve inimene olen. Pole vaja mind alkoteema tegijaga segamini ajada. Pean aususest lugu. Aus olla on väärikas ning enda ning teiste suhtes lugupidav käitumine.

Mäletad ütlust-kes valetab, see varastab? Vanarahva tarkus peab enamjaolt paika.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti Ekspressi ajakirjaniku Madis Jürgeni lugu “Tiiu Silves oli KGB variisik”

Aga viimane uudis, mida kiire otsing välja andis

<header class=”tl_article_header” dir=”auto” style=”overflow-wrap: break-word; font-family: CustomSerif, Georgia, Cambria, ‘Times New Roman’, serif; font-size: 18px; line-height: 1.58; padding: 0px; margin: 0px; color: rgba(0, 0, 0, 0.8);”>

elektrivargus?

<address style=”font-family: CustomSansSerif, ‘Lucida Grande’, Arial, sans-serif; font-size: 15px; line-height: 18px; color: #79828b; margin: 12px 21px; font-style: normal;”><time datetime=”2020-11-13T13:41:47+0000″>November 13, 2020</time></address></header><article id=”_tl_editor” class=”tl_article_content ql-container ql-disabled” style=”box-sizing: border-box; font-family: CustomSerif, Georgia, Cambria, ‘Times New Roman’, serif; font-size: 18px; height: auto; margin: 0px; position: relative; line-height: 1.58; padding: 0px; color: rgba(0, 0, 0, 0.8);”>

Kunagine Eesti rikkaim naine peab tasuma rikutud elektriarvesti 6462 eurose võla

Salapärane nupumees pani legendaarse ärinaise Tiiu Silvese elektriarvesti numbrid tagurpidi jooksma. Võla asemel näitas arvesti ettemaksu!

</article>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua Silves

Mis temast saanud on, kas elab veel?

Vat seda ei tea. Aga pa krotid, insult, invaliidsus, minu teada läks poeg pätiks… Ühesõnaga allakäik. Aga mäletan tema teleesinemisi (nt Oti saadet), kus ta ei jõudnud ennast ära kiita. Päris piinlik oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole haige, täitsa terve inimene olen.

Valetad!

Pole vaja mind alkoteema tegijaga segamini ajada

Valetad! Oled sama isik.

Pean aususest lugu. Aus olla on väärikas ning enda ning teiste suhtes lugupidav käitumine.

Valetad! Oma käitumisega foorumis tõestad, et sa ei austa mitte ühtegi kaasfoorumlast.

Vanarahva tarkus peab enamjaolt paika.

Vale! Enamjaolt ei tähenda absoluutset.

Oled hull valetaja.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled hull valetaja.

Oo õudust, hoopis sina oled nende alko-ja muude lollide teemade tegija 😀

Ok, jätan ullikese rahule.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled hull valetaja.

Oo õudust, hoopis sina oled nende alko-ja muude lollide teemade tegija ????

Ok, jätan ullikese rahule.

Ei, ma vestlen selle alkoteema algatajaga, keda ma tegelikult Allrkõrreks pean. Vastan tallr lihtsalt tema omas keeles. ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua Silves rääkis ka tõsimeeli naftašeikidest, kes kõik tal kätt paluvad. Tegelikkuses on ju teada, mis sest prouast sai.

See Silves vist oli metalliäri esindusisik, aga mis selle teise klouni nimi ole, see kes moeäriga pidi tohutult raha kokku ajama?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat seda ei tea. Aga pa krotid, insult, invaliidsus, minu teada läks poeg pätiks… Ühesõnaga allakäik. Aga mäletan tema teleesinemisi (nt Oti saadet), kus ta ei jõudnud ennast ära kiita. Päris piinlik oli.

Poeg on ettevõtja, ilus pere ja tundub ilus elu. Ta on mu sõbralistis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://et.wikipedia.org/wiki/Enelin_Meiusi

2020 on Silves veel olemas olnud https://ekspress.delfi.ee/artikkel/91663759/kunagine-eesti-rikkaim-naine-peab-tasuma-rikutud-elektriarvesti-6462-eurose-vola

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid. Aastatel 1970+- sündinud oli see võitjate põlvkond, kelle lapsed sündisid juba eramajadesse. Just nimelt, vanematest sünniaastatest vaid vähesed said rikkaks, aga nendel, kel vähegi mõistust ja intelligentsi oli antud ja sünniaasta 1970+ ikka enamus.

Võitjate põlvkond on siiski mõiste, mida kasutatakse just kuuekümnendate keskel sündinud põlvkonna kohta. See on ametlik mõist, mida erinevates teadustöödes kasutataud.

https://novaator.err.ee/655091/eesti-voitjate-polvkond-vaartustas-toimetulekut-enesevaljendusest-enam

https://epl.delfi.ee/artikkel/50783406/voitjate-polvkond-saab-35-aastaseks

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 181 kuni 193 (kokku 193 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaubamaja müüja palk