Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kaugtöö

Postitas:

Peaminister ja terviseameti kt soovitasid täna tungivalt, et tööandjad võimaldaks kaugtööd. Kas teil lubatakse kodukontorit?

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:05; 06.11 21:50; 16.11 23:47; 17.11 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lubatakse. Olen kodukontoris juba märtsikuust.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hetkel mitte, kevadel olime küll kodutööl. Ei igatse seda aega tagasi, meie tööd on kodust telefoni teel ikka päris närvesööv teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lubati ainult keldrikontorit. Aga ühel sõberal, tal lubati saunakontorit. Jahimehel aga metsakontorit.

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lubatakse. Olen kodukontoris juba märtsikuust.

Sama siin, märtsikuust juba kodukontoris, vahel, umbes kord kuus käin oma äranägemisel kontoris ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ühtki võimalust, kuidas saaksin oma tööd kaugtöö vormis teha. Õnneks.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas lasteaia huviringi kaugtööna läbi viia??

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati kodukontor lubatud olnud. Ka enne koroonat.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teha kaugtööd ja teengi, juba ammu. Kaugtööd ei saa teha minu valdkonnas siis, kui tegemist oleks näiteks delikaatsete isikuandmetega. Siis on vaja tööülesannete sooritamiseks eraldi ruumi, varjatud ekraani, lukustatavat kappi jne. Õnneks mu praegune töö seda ei eelda.

Mõned räägivad, et kaugtööga on jõudlus väiksem – no et natuke nokitsed arvuti taga, ja siis lähed paned supi keema. Tegelikult on ka mitte-kaugtööl samamoodi, et kogu aeg ei vehi tööd teha nagu hull, vaid on ikka pausid või veidi rahulikumad hetked ka sees. Ning kodust töötades saab neid pausiaegu mõistlikumalt ära kasutada (perele toit, distantsõppel lapse aitamine jne).

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märtsist saati kodus, suvel käisin kontoris, kui tuju tuli. Sügise algul püüti mõista anda, et võiks käia rohkem kontoris, aga nüüd esimesed haiged sees ja sellel plaanil kriips peal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole võimalik kodukontorit teha, töö on selline.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enne kevadet olin 1 päev nädalas kodus, siis kevadest kogu aeg kodukontoris. Sept-okt käisin kord nädalas ka kontoris aga meil on ka nüüd soovitus kui vähegi võimalik kodust tööd teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 07:38; 16.11 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimaldatakse, aga ise eelistan pigem kodukontori ja tööl viibimise kombineerimist. Töö sotsiaalvaldkonnas ja paraku ei ole kohtumised klientidega telefonis ja veebis nii efektiivsed kui silmast silma. Seda eriti juhul, kui tegu on erivajadusega inimesega või eakaga.  Mingeid aruandlusi ja hindamisi ja eelnõusid  jne vormistan küll pigem kodukontoris.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mei on märtsist peale kodukontor rangelt soovituslik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimaldatakse, aga käin pool nädalast kontoris, sest seal on ergonoomilisemad vahendid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimaldatakse, aga käin pool nädalast kontoris, sest seal on ergonoomilisemad vahendid.

Mul samamoodi. On võimalik kõigil kes soovivad ja amet võimaldab. Kuid kodus mul pole mugavat töötooli-lauda, isegi kui töö juurest pakutakse, ei ole väikeses korteris neid kuhugi paigutada. Pealegi kodus on äärmiselt keeruline tööle keskenduda.

Seega käin märtsikuust pea iga päev kohal. Ongi hea rahulik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töö on selline, et vaja on arvutit ja head internetti. Kevadine eriolukord näitas, et tegelikult füüsilist kontorit meie väike Eesti osakond ei vajagi, nii et sügisel lõpetas emafirma rendilepingu, asjad korraldati ümber ja nüüd ongi ainult kodukontor. Juba enne koroonat olid meil üsna vabad käed, kas töötada kontoris või kodus, nii et igaüks ise vaatas, mitu korda nädalas kontoris üldse käis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadest saadik olen kodukontoris. Kuna suvel paistis, et osa mu tiimist ei saanud distantsilt enam tööülesannetele pühendutud, siis kupatasin selle osa kohustuslikus korras kontorisse tagasi. Ja hakkasin ise ka kord nädalas kontoris käima. Viimasel ajal on ka need, kes ei pidanud kontorisse minema, üsna aktiivselt kontoris käima hakanud. Inimestele ikkagi meeldib omavahel suhelda.

Kuna väga suur osa minu tööajast on kaetud koosolekutega ja rahvusvahelises ettevõttes on need nagunii üle interneti, siis minul on kodust töötamine mugavam ja efektiivsem. Ei pea oma koosolekuteks kogu aeg koosolekuteruumi otsima ja koosolekute vahelisel ajal ei tule keegi oma küsimustega laua kõrvale seisma. Keskendumine on ka kodus lihtsam kui avatud kontoris.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubatakse, mina ei kasuta. Teised kasutavad.

Töö kvaliteet on kukkunud alla igasugust arvestust.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 10:13; 06.11 18:38; 07.11 21:23; 17.11 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ei lubata kodutööd vaid ei lubata kontorisse minna. Alates märtsist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 10:14; 06.11 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö on täielikult tehtav kaugtööna, kohalolu pole üheski mõttes vajalik, avatud kontor, palju inimesi- kaugtöö pole lubatud. Ülemus ei luba lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, viimati viibisin kontoris veebruarikuus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töö ei võimalda töötada kodus. Küll aga on lubatud kogul kollektiivil töökohta kolida. Meil on ka juba riiulid ära jagatud kes millisest endale voodi teeb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubatakse, mina ei kasuta. Teised kasutavad.

Töö kvaliteet on kukkunud alla igasugust arvestust.

Siis tuleb bossidele otsa vaadata. Kaugtöö eelduseks on, et inimestel on selged eesmärgid, kuhu nad jõudma peavad ja mis ajaks. See töö on ülemustel tegemata. Hästi korraldatud kaugtöö puhul töö kvaliteet pigem kasvab, sest inimesed töötavad tõhusamalt, läbimõeldumalt – et oma aega vabaks saada.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 10:55; 06.11 12:00; 06.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lubati ka enne koroonat. Tõsi, siis küll pidi eraldi kokku leppima vahetu ülemusega. Nt tegin kord nädalas regulaarselt kodukontorit.

Praegu on enamus kontorist vähemalt poole ajast kodukontorist või rohkemgi. On ka neid, kes eelistavad kontoris käia, aga üldiselt on vähe inimesi kontoris.

Ei ole märganud veel, et töö kuidagi kannataks seetõttu. Kevadel kohanesid inimesed väga kiiresti ja avastati, et isegi kasulik – kui enne oli vingumist, kui mingi koosolek algas enne kella 9-t, sest lapsed oli vaja lasteaeda viia, kohvi juua, uudiseid enne lugeda jne (ametlikult algas kell 8 tööpäev), siis nüüd pole kellelegi kodukontoris probleemi kell 8 arvuti sisse lülitad aja veebikoosolekuga liituda. Pole ka märkand, et kolleegid poleks kättesaadavad – vähemalt need, kellega mina koostööd teen, vastavad ikka Teams-i vestlustele või meilidele tavapäraselt. Telefonikõnede asemel eelistataksegi Teams-i kõnesid – siis ei pea ka oma isiklikult nr helistama, kui kodus oled (töömobiile on meil vähestel, aga lauatelefonid oleme ikka isiklikule suunanud, kui kodukontoris soovime olla – kes ei soovi suunata, peab kontoris olema).

Mida ma olen märkand – ja juba kevadel märkasin – reeded on väga vaikseteks päevadeks muutunud. Üldiselt reedeti võetakse minuga väga harva ühendust 😀 ma ei mäleta, et varasemalt oleks olnud sellist trendi, et reeded on vaiksemad päevad. Ilmselt on paljud ikka juba nädalavahetuse lainel ja a la hoiavad arvutit/telefoni lihtsalt käepärast, et hädapäraseid asju ära teha ja kättesaadav olla, aga ise aktiivsel tuusi asju ei algata 😀  Tänagi taas ülimalt rahulik päev, kellelgi pole mingeid küsimus jne, kohe hakkangi hoopis tolmuimejaga mässama tänu sellele 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on enamus kontorist vähemalt poole ajast kodukontorist või rohkemgi. On ka neid, kes eelistavad kontoris käia, aga üldiselt on vähe inimesi kontoris.

Põhikoolis saaksid kirjandis sellise asja eest negatiivse hinde.

Pole ka märkand

Mida ma olen märkand

Mis “kontoritöö” see on, mida kirjaoskamatud teha saavad?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 10:14; 06.11 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on enamus kontorist vähemalt poole ajast kodukontorist või rohkemgi. On ka neid, kes eelistavad kontoris käia, aga üldiselt on vähe inimesi kontoris.

Põhikoolis saaksid kirjandis sellise asja eest negatiivse hinde.

Pole ka märkand

Mida ma olen märkand

Mis “kontoritöö” see on, mida kirjaoskamatud teha saavad?

Sul pole vist endal üldse tööd?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 10:55; 06.11 12:00; 06.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteasutused on küll kahe tule vahel. Koolide sulgemisele ollakse väga ägedalt vastu, lasteaedadele ilmselt ka. Nii et õpsid liiguvad endiselt otse keset lahinguvälja, ka riskigrupi omad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubatakse, mina ei kasuta. Teised kasutavad.

Töö kvaliteet on kukkunud alla igasugust arvestust.

Siis tuleb bossidele otsa vaadata. Kaugtöö eelduseks on, et inimestel on selged eesmärgid, kuhu nad jõudma peavad ja mis ajaks. See töö on ülemustel tegemata. Hästi korraldatud kaugtöö puhul töö kvaliteet pigem kasvab, sest inimesed töötavad tõhusamalt, läbimõeldumalt – et oma aega vabaks saada.

Minu bossideks on poliitikud ja mul on sadu kolleege. Lähen vaatan peaministrile pikalt otsa?

Ei tasu igal ajal ka targutada.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 10:13; 06.11 18:38; 07.11 21:23; 17.11 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu bossideks on poliitikud ja mul on sadu kolleege. Lähen vaatan peaministrile pikalt otsa?

So? Jah, muidugi pead siis poliitikutele otsa vaatama. Kuigi ilmselt nad siiski kõik sinu bossid ei ole. Ükskõik, kes su juht on (ja kui juhti pole, siis oled ise enda juht) – see on juhi, õigemini juhi poolt läbi mõtlemata sihipüstituste süü, kui kaugtöö ei suju ja kvaliteet ei rahulda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 10:55; 06.11 12:00; 06.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )